De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Rusland
16 Maart 2024 | |||
14h00 | Yugra-Samotlor Nizhievartovsk (RUS) | 0 - 3 (16-25, 17-25, 15-25) | VC Dynamo Moscou (RUS) |
15h00 | Dynamo Leningrad (RUS) | 0 - 3 (21-25, 22-25, 25-27) | Ural Ufa (RUS) |
15h00 | Belogorie Belgorod (RUS) | 3 - 0 (25-19, 25-22, 25-19) | Enisey Krasnoyarsk (RUS) |
15h00 | Shakhtar Soligorsk (BLR) | 3 - 1 (25-21, 25-22, 24-26, 25-16) | ASK Nizhny Novgorod (RUS) |
17 Maart 2024 | |||
14h00 | Fakel Novy Urengoi (RUS) | 0 - 3 (19-25, 23-25, 20-25) | Kuzbass Kumerovo (RUS) |
14h00 | Neftyanik Orenburg (RUS) | 2 - 3 (25-22, 20-25, 25-18, 27-29, 12-15) | Lokomotiv Novosibirsk (RUS) |
15h00 | Zenit Kazan (RUS) | 3 - 0 (25-14, 25-13, 25-16) | Nova Novokujbyshevsk (RUS) |
15h00 | Zenit St. Petersburg (RUS) | 3 - 0 (34-32, 25-17, 25-23) | Gazprom-Ugra Surgut (RUS) |
12 April 2024 | |||
11h00 | Ural Ufa | 3 - 1 (25-21, 22-25, 25-18, 25-16) | Yugra-Samotlor Nizhievartovsk |
14h00 | Neftyanik Orenburg | 3 - 0 (25-22, 26-24, 25-22) | ASK Nizhny Novgorod |
13 April 2024 | |||
12h00 | Yugra-Samotlor Nizhievartovsk | 0 - 3 (22-25, 24-26, 23-25) | ASK Nizhny Novgorod |
15h00 | Ural Ufa | 2 - 3 (25-17, 21-25, 25-23, 23-25, 11-15) | Neftyanik Orenburg |
14 April 2024 | |||
12h00 | ASK Nizhny Novgorod | 1 - 3 (25-27, 19-25, 25-22, 18-25) | Ural Ufa |
15h00 | Neftyanik Orenburg | 3 - 1 (25-21, 20-25, 25-21, 25-15) | Yugra-Samotlor Nizhievartovsk |
30 Maart 2024 | |||
13h00 | Lokomotiv Novosibirsk | 1 - 3 (25-22, 18-25, 23-25, 22-25) | Fakel Novy Urengoi |
17h30 | VC Dynamo Moscou | 3 - 0 (32-30, 25-20, 25-20) | Zenit St. Petersburg |
31 Maart 2024 | |||
15h00 | Zenit Kazan | 3 - 1 (23-25, 25-17, 25-14, 25-21) | Enisey Krasnoyarsk |
17h30 | Belogorie Belgorod | 3 - 0 (25-16, 25-21, 25-12) | Kuzbass Kumerovo |
3 April 2024 | |||
14h00 | Enisey Krasnoyarsk | 0 - 3 (19-25, 28-30, 18-25) | Zenit Kazan |
14h00 | Kuzbass Kumerovo | 3 - 2 (22-25, 25-22, 25-23, 14-25, 18-16) | Belogorie Belgorod |
16h00 | Fakel Novy Urengoi | 2 - 3 (25-22, 23-25, 27-25, 14-25, 11-15) | Lokomotiv Novosibirsk |
18h00 | Zenit St. Petersburg | 3 - 2 (19-25, 30-28, 27-25, 19-25, 15-13) | VC Dynamo Moscou |
5 April 2024 | |||
18h30 | VC Dynamo Moscou | 3 - 2 (25-13, 25-21, 19-25, 18-25, 15-8) | Zenit St. Petersburg |
6 April 2024 | |||
13h00 | Lokomotiv Novosibirsk | 2 - 3 (25-15, 22-25, 25-23, 23-25, 12-15) | Fakel Novy Urengoi |
16h00 | Belogorie Belgorod | 3 - 0 (25-14, 25-10, 25-13) | Kuzbass Kumerovo |
9 April 2024 | |||
17h00 | Zenit Kazan | 3 - 0 (25-21, 25-18, 25-15) | Fakel Novy Urengoi |
10 April 2024 | |||
18h00 | Belogorie Belgorod | 3 - 2 (25-23, 21-25, 23-25, 25-19, 15-12) | VC Dynamo Moscou |
11 April 2024 | |||
18h00 | Zenit Kazan | 3 - 0 (25-20, 25-17, 25-11) | Fakel Novy Urengoi |
12 April 2024 | |||
17h00 | Belogorie Belgorod | 2 - 3 (25-22, 18-25, 25-18, 17-25, 21-23) | VC Dynamo Moscou |
15 April 2024 | |||
16h00 | Fakel Novy Urengoi | 0 - 3 (20-25, 16-25, 17-25) | Zenit Kazan |
18h00 | VC Dynamo Moscou | 3 - 1 (25-23, 25-20, 21-25, 25-20) | Belogorie Belgorod |
17 April 2024 | |||
18h00 | VC Dynamo Moscou | 3 - 2 (22-25, 21-25, 25-23, 25-17, 15-11) | Belogorie Belgorod |
1 | Zenit Kazan | 32 |
2 | VC Dynamo Moscou | 27 |
3 | Belogorie Belgorod | 26 |
4 | Lokomotiv Novosibirsk | 25 |
5 | Zenit St. Petersburg | 19 |
6 | Fakel Novy Urengoi | 18 |
1 | Yugra-Samotlor Nizhievarto. | 28 |
2 | ASK Nizhny Novgorod | 27 |
3 | Neftyanik Orenburg | 23 |
4 | Ural Ufa | 21 |
5 | Gazprom-Ugra Surgut | 20 |
6 | Fakel Novy Urengoi | 18 |
1 | Zenit Kazan | 17 |
2 | Belogorie Belgorod | 16 |
3 | VC Dynamo Moscou | 16 |
4 | Lokomotiv Novosibirsk | 14 |
5 | Shakhtar Soligorsk | 11 |
6 | Zenit St. Petersburg | 11 |
1 | ASK Nizhny Novgorod | 13 |
2 | Yugra-Samotlor Nizhievarto. | 12 |
3 | Gazprom-Ugra Surgut | 10 |
4 | Neftyanik Orenburg | 9 |
5 | Ural Ufa | 9 |
6 | Fakel Novy Urengoi | 8 |
1 | Zenit Kazan | 15 |
2 | Lokomotiv Novosibirsk | 11 |
3 | VC Dynamo Moscou | 11 |
4 | Belogorie Belgorod | 10 |
5 | Fakel Novy Urengoi | 9 |
6 | Kuzbass Kumerovo | 8 |
1 | Yugra-Samotlor Nizhievarto. | 16 |
2 | ASK Nizhny Novgorod | 14 |
3 | Neftyanik Orenburg | 14 |
4 | Ural Ufa | 12 |
5 | Shakhtar Soligorsk | 11 |
6 | Enisey Krasnoyarsk | 10 |