De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Rusland
22 Maart 2019 | |||
15h00 | Ural Ufa | 3 - 0 | Kuzbass Kumerovo |
23 Maart 2019 | |||
11h00 | Enisey Krasnoyarsk | 3 - 1 | Zenit St. Petersburg |
14h00 | Fakel Novy Urengoi | 3 - 0 | Lokomotiv Novosibirsk |
15h30 | Belogorie Belgorod | 3 - 0 | Nova Novokujbyshevsk |
16h00 | VC Dynamo Moscou | 3 - 1 | Gazprom-Ugra Surgut |
16h00 | Yaroslavich Yaroslavl | 3 - 2 | Yugra-Samotlor Nizhievartovsk |
17h00 | Zenit Kazan | 3 - 0 | Dynamo Leningrad |
11 Mei 2019 | |||
14h00 | Yugra-Samotlor Nizhievartovsk | 3 - 0 (25-23, 25-18, 25-16) | Neftyanik Orenburg |
12 Mei 2019 | |||
14h00 | Yugra-Samotlor Nizhievartovsk | 3 - 1 (18-25, 25-23, 25-20, 25-22) | Neftyanik Orenburg |
18 Mei 2019 | |||
17h00 | Neftyanik Orenburg | 1 - 3 (24-26, 17-25, 25-23, 20-25) | Yugra-Samotlor Nizhievartovsk |
29 Maart 2019 | |||
17h00 | Zenit Kazan | 3 - 0 (25-16, 25-20, 25-19) | Ural Ufa |
17h00 | Zenit St. Petersburg | 3 - 1 (26-28, 25-20, 26-24, 25-22) | Lokomotiv Novosibirsk |
6 April 2019 | |||
12h00 | Kuzbass Kumerovo | 3 - 1 (18-25, 26-24, 30-28, 25-18) | VC Dynamo Moscou |
15h00 | Fakel Novy Urengoi | 2 - 3 (25-21, 19-25, 23-25, 29-27, 18-16) | Belogorie Belgorod |
14 April 2019 | |||
13h30 | Lokomotiv Novosibirsk | 2 - 3 (21-25, 21-25, 27-25, 25-20, 17-15) | Zenit St. Petersburg |
14h00 | Ural Ufa | 0 - 3 (25-16, 25-12, 25-15) | Zenit Kazan |
16h00 | Belogorie Belgorod | 0 - 3 (25-27, 22-25, 19-25) | Fakel Novy Urengoi |
17h00 | VC Dynamo Moscou | 1 - 3 (23-25, 25-22, 22-25, 22-25) | Kuzbass Kumerovo |
17 April 2019 | |||
16h00 | Fakel Novy Urengoi | 3 - 2 (25-21, 17-25, 25-23, 23-25, 15-8) | Belogorie Belgorod |
20 April 2019 | |||
13h30 | Lokomotiv Novosibirsk | 3 - 1 (25-22, 19-25, 22-25, 20-25) | VC Dynamo Moscou |
21 April 2019 | |||
16h00 | Belogorie Belgorod | 3 - 1 (25-18, 25-27, 26-24, 25-18) | Ural Ufa |
24 April 2019 | |||
18h00 | VC Dynamo Moscou | 0 - 3 (25-21, 26-24, 25-17) | Lokomotiv Novosibirsk |
25 April 2019 | |||
16h00 | Ural Ufa | 3 - 2 | Belogorie Belgorod |
28 April 2019 | |||
16h30 | Belogorie Belgorod | 3 - 2 (24-26, 25-20, 17-25, 25-22, 15-10) | Ural Ufa |
21 April 2019 | |||
12h00 | Kuzbass Kumerovo | 3 - 0 | Zenit St. Petersburg |
16h00 | Zenit Kazan | 3 - 0 | Fakel Novy Urengoi |
25 April 2019 | |||
16h00 | Fakel Novy Urengoi | 0 - 3 | Zenit Kazan |
18h30 | Zenit St. Petersburg | 1 - 3 | Kuzbass Kumerovo |
2 Mei 2019 | |||
19h00 | Belogorie Belgorod | 1 - 3 (23-25, 22-25, 25-18, 22-25) | Lokomotiv Novosibirsk |
5 Mei 2019 | |||
13h30 | Lokomotiv Novosibirsk | 3 - 2 (28-26, 25-18, 17-25, 21-25, 17-15) | Belogorie Belgorod |
2 Mei 2019 | |||
15h00 | Zenit St. Petersburg | 2 - 3 | Fakel Novy Urengoi |
5 Mei 2019 | |||
15h00 | Fakel Novy Urengoi | 3 - 1 | Zenit St. Petersburg |
2 Mei 2019 | |||
17h30 | Zenit Kazan | 0 - 3 | Kuzbass Kumerovo |
3 Mei 2019 | |||
16h30 | Zenit Kazan | 1 - 3 | Kuzbass Kumerovo |
7 Mei 2019 | |||
14h00 | Kuzbass Kumerovo | 0 - 3 | Zenit Kazan |
8 Mei 2019 | |||
14h00 | Kuzbass Kumerovo | 3 - 1 | Zenit Kazan |
1 | Zenit Kazan | 30 |
2 | Kuzbass Kumerovo | 28 |
3 | Fakel Novy Urengoi | 23 |
4 | Belogorie Belgorod | 21 |
5 | Zenit St. Petersburg | 21 |
6 | Lokomotiv Novosibirsk | 20 |
1 | Yaroslavich Yaroslavl | 32 |
2 | Yugra-Samotlor Nizhievarto. | 25 |
3 | Enisey Krasnoyarsk | 24 |
4 | Gazprom-Ugra Surgut | 23 |
5 | Nova Novokujbyshevsk | 22 |
6 | Dynamo Leningrad | 20 |
1 | Fakel Novy Urengoi | 14 |
2 | Kuzbass Kumerovo | 14 |
3 | Zenit Kazan | 14 |
4 | Belogorie Belgorod | 12 |
5 | Zenit St. Petersburg | 12 |
6 | Lokomotiv Novosibirsk | 11 |
1 | Yaroslavich Yaroslavl | 15 |
2 | Gazprom-Ugra Surgut | 11 |
3 | Dynamo Leningrad | 10 |
4 | Enisey Krasnoyarsk | 10 |
5 | Nova Novokujbyshevsk | 10 |
6 | Yugra-Samotlor Nizhievarto. | 10 |
1 | Zenit Kazan | 16 |
2 | Kuzbass Kumerovo | 14 |
3 | Belogorie Belgorod | 9 |
4 | Dynamo Leningrad | 9 |
5 | Fakel Novy Urengoi | 9 |
6 | Lokomotiv Novosibirsk | 9 |
1 | Yaroslavich Yaroslavl | 17 |
2 | Yugra-Samotlor Nizhievarto. | 15 |
3 | Enisey Krasnoyarsk | 14 |
4 | Gazprom-Ugra Surgut | 12 |
5 | Nova Novokujbyshevsk | 12 |
6 | Ural Ufa | 11 |