De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Noord-Macedonië Division 1 - Prva Liga - 2022/2023 - Home

Voetbal - Noord-Macedonië Division 1 - Prva Liga - 2022/2023 - Home

Keuze van een seizoen :

Noord-Macedonië
  • Akademija Pandev
  • FC Struga Trim-Lum
  • FK Bregalnica Stip
  • FK Macedonia Gjorce Petrov
  • FK Pobeda Prilep
  • FK Renova Dzepciste
  • FK Shkëndija
  • FK Shkupi
  • FK Sileks Kratovo
  • FK Skopje
  • GFK Tikvesh 1930 Kavadarci
  • Rabotnicki Skopje

Home

Noord-Macedonië Division 1 Prva Liga 2022/2023 - Home

Noord-MacedoniëNoord-Macedonië

Deelnemende teams

ClubStadStadion
Akademija PandevAkademija PandevStrumicaGround Mladost
FC Struga Trim-LumFC Struga Trim-LumStrugaGradska Plaza Stadium
FK Bregalnica StipFK Bregalnica StipGradski stadion Stip
FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce PetrovGjorce PetrovGjorce Petrov Stadium
FK Pobeda PrilepFK Pobeda PrilepPrilepGoce Delcev Stadium
FK Renova DzepcisteFK Renova DzepcisteDzepcisteCity Stadium Tetovo
FK ShkëndijaFK ShkëndijaTetovoEcolog Arena
FK ShkupiFK ShkupiSkopjeCair Stadium
FK Sileks KratovoFK Sileks KratovoKratovoSileks Stadium
FK SkopjeFK SkopjeSkopjeAvtokomanda
GFK Tikvesh 1930 KavadarciGFK Tikvesh 1930 KavadarciKavadarciGradski Kavadarci
Rabotnicki SkopjeRabotnicki SkopjeSkopjePhilip II Arena


Le champion en titre du championnat est FK Shkupi, qui a devancť en 2021/2022, Akademija Pandev et FK ShkŽndija.

Laatste wedstrijden

18 Maart 2023
15h00Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje0 - 1FC Struga Trim-LumFC Struga Trim-Lum
15h00GFK Tikvesh 1930 KavadarciGFK Tikvesh 1930 Kavadarci0 - 1FK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov
15h00Akademija PandevAkademija Pandev1 - 1FK ShkupiFK Shkupi
15h00FK Pobeda PrilepFK Pobeda Prilep1 - 5FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo

Volgende wedstrijden

10 Mei 2023
18h51FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo - Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje
14 Mei 2023
17h00FC Struga Trim-LumFC Struga Trim-Lum - FK ShkupiFK Shkupi
17h00FK Pobeda PrilepFK Pobeda Prilep - GFK Tikvesh 1930 KavadarciGFK Tikvesh 1930 Kavadarci
17h00Akademija PandevAkademija Pandev - FK Sileks KratovoFK Sileks Kratovo
17h00Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje - FK ShkëndijaFK Shkëndija
18h51FK SkopjeFK Skopje - FK Bregalnica StipFK Bregalnica Stip

Detail van de uitslagen


Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 1
    • Aantal speeldagen : 33
    • Wedstrijden : 121
    • Thuiszeges : 51 (42 %)
    • Overwinningen uit : 37 (31 %)
    • Gelijke spelen : 33 (27 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 22ste (19 doelpunten)
    • Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd : 2.41
    • Gemiddeld aantal doelpunten per thuiswedstrijd : 1.33
    • Gemiddeld aantal doelpunten per uitwedstrijd : 1.08
    • Totaal aantal doelpunten : 292
    • Gemiddeld aantal doelpunten per speeldag : 8.85
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1FC Struga Trim-Lum13
    2FK Shkupi12
    3FK Sileks Kratovo12
    4FK Shkëndija10
    5FK Bregalnica Stip8
    6GFK Tikvesh 1930 Kavadarci8
    Gelijke spelen
    1FK Bregalnica Stip8
    2FK Macedonia Gjorce Petrov8
    3FK Shkëndija8
    4FK Skopje8
    5FC Struga Trim-Lum7
    6FK Shkupi6
    Nederlagen
    1FK Pobeda Prilep15
    2Akademija Pandev12
    3FK Skopje12
    4Rabotnicki Skopje12
    5GFK Tikvesh 1930 Kavadarci9
    6FK Macedonia Gjorce Petrov7

    Thuiszeges
    1FC Struga Trim-Lum8
    2FK Shkupi8
    3FK Sileks Kratovo6
    4GFK Tikvesh 1930 Kavadarci6
    5FK Bregalnica Stip5
    6FK Shkëndija4
    Gelijke spelen thuis
    1FK Shkëndija6
    2FK Skopje6
    3FK Macedonia Gjorce Petrov4
    4FC Struga Trim-Lum3
    5FK Bregalnica Stip3
    6FK Shkupi3
    Thuisnederlagen
    1Akademija Pandev7
    2FK Pobeda Prilep7
    3Rabotnicki Skopje6
    4FK Sileks Kratovo5
    5FK Bregalnica Stip3
    6FK Macedonia Gjorce Petrov3

    Overwinningen uit
    1FK Shkëndija6
    2FK Sileks Kratovo6
    3FC Struga Trim-Lum5
    4FK Macedonia Gjorce Petrov4
    5FK Shkupi4
    6Akademija Pandev3
    Gelijke spelen buitenshuis
    1FK Bregalnica Stip5
    2FC Struga Trim-Lum4
    3FK Macedonia Gjorce Petrov4
    4Akademija Pandev3
    5FK Pobeda Prilep3
    6FK Shkupi3
    Uitnederlagen
    1FK Skopje10
    2FK Pobeda Prilep8
    3GFK Tikvesh 1930 Kavadarci6
    4Rabotnicki Skopje6
    5Akademija Pandev5
    6FK Macedonia Gjorce Petrov4
  • Matchresultaten

    1-11512 %0-01512 %0-11210 %
    2-0108 %1-0108 %2-197 %
    3-187 %3-076 %1-365 %
    0-265 %1-243 %4-032 %
    2-422 %2-222 %0-322 %
    5-011 %4-211 %4-111 %
    3-311 %3-211 %2-311 %
    1-511 %1-411 %0-611 %
    0-511 %

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden