De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Portugal - 28 Juli 1986
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap Heren van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | David Reitspies | 4-0 (11-6, 11-6, 11-9, 11-9) | |
1/16de finales | verslaat | Liam Pitchford | 4-2 (5-11, 14-12-10, 11-5, 11-6, 6-11, 12-10-12, 11-8) | |
Achtste finales | verslaat | Patrick Franziska | 4-2 (11-8, 9-11, 5-11, 11-5, 11-8, 11-8) | |
Kwartfinales | verslagen door | Darko Jorgic | 4-3 (8-11, 12-10, 11-5, 8-11, 6-11, 11-8, 12-10) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 4 Nederlagen
Europees Kampioenschap Heren van 22 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Alexandre Cassin | 4-2 (11-6, 12-14, 11-8, 13-11, 4-11, 11-8) | |
1/16de finales | verslagen door | Jon Persson | 4-1 (8-11, 11-5, 11-7, 11-5, 11-1) | |
Olympische Spelen - Heren van 24 Juli tot 31 Juli 2021 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Olajide Omotayo | 4-0 (11-7, 11-9, 11-6, 11-5) | |
Tweede ronde | verslagen door | Sharath Kamal Achanta | 4-2 (2-11, 11-8, 11-5, 9-11, 11-6, 11-9) | |
Olympische Spelen Heren - Ploegen van 24 Juli tot 31 Juli 2021 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Timo Boll | 3-0 (11-3,11-9,11-8) | |
Wereldkampioenschap Heren van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Daniel Habesohn | 4-2 (11-7, 8-11, 6-11, 11-8, 11-7, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Portugal Open Heren van 12 Februari tot 16 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Elias Ranefur | 4-1 (11-3, 11-7, 9-11, 11-6, 11-4) | |
1/16de finales | verslaat | Vladimir Sidorenko | 4-0 (11-6, 11-4, 11-4, 11-8) | |
Achtste finales | verslagen door | Yevhen Pryshchepa | 4-3 (7-11, 11-6, 11-4, 14-16, 11-5, 8-11, 11-9) | |
Oman Open Heren van 11 Maart tot 15 Maart 2020 | ||||
1/16de finales | verslaat | Martin Allegro | 4-0 (11-6, 13-11, 11-9, 11-2) | |
Achtste finales | verslagen door | Kirill Gerassimenko | 4-1 (8-11, 11-5, 11-6, 11-6, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (EK - Landenwedstrijd Heren)
Samenvatting : 8 Overwinningen / 8 Nederlagen
Top 16 - Finaleronde van 2 Februari tot 3 Februari 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Timo Boll | 4-0 (11-3, 11-4, 11-5, 11-5) | |
Oman Open Heren van 20 Maart tot 24 Maart 2019 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Denis Ivonin | 4-2 (10-12, 11-13, 11-3, 11-5, 5, 11-9) | |
1/16de finales | verslaat | Andreas Levenko | 4-2 (6-11, 6-11, 11-7, 11-6, 11-5, 11-5) | |
Achtste finales | verslaat | Gustavo Tsuboi | 4-3 (11-8, 12-10, 5-11, 7-11, 15-17, 11-2, 11-8) | |
Kwartfinales | verslagen door | Yun-Ju Lin | 4-0 (11-8, 11-9, 9, 11-9) | |
Wereldkampioenschap Heren van 21 April tot 28 April 2019 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Alberto Miño | 4-0 (11-8, 11-9, 11-5, 11-9) | |
Tweede ronde | verslaat | Chih-Yuan Chuang | 4-3 (7-11, 11-7, 8-11, 9-11, 11-6, 11-8, 11-8) | |
1/16de finales | verslagen door | Mattias Falck | 4-0 (11-6, 11-4, 11-5, 11-8) | |
Europese Spelen - Heren van 22 Juni tot 29 Juni 2019 | ||||
1/16de Finales | verslagen door | Yang Wang | 4-1 (11-9, 7-11, 11-7, 11-6, 11-8) | |
Europese Spelen - Team Heren van 22 Juni tot 29 Juni 2019 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Liam Pitchford | 3-2 (11-8, 6-11, 8-11, 11-3, 11-7) | |
Halve Finale | verslagen door | Patrick Franziska | 3-2 (7-11, 7-11, 11-8, 11-5, 11-6) | |
EK - Landenwedstrijd Heren van 3 September tot 8 September 2019 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Robert Gardos | 3-0 (13-11, 11-7, 11-6) | |
Kwartfinales | verslaat | Daniel Habesohn | 3-0 (11-6, 11-4, 11-3) | |
Halve Finale | verslaat | Jon Persson | 3-2 (8-11,11-7,2-11,11-8,11-7) | |
Halve Finale | verslaat | Mattias Falck | 3-2 (7-11,11-1,11-4,4-11,12-10) | |
Finale | verslagen door | Patrick Franziska | 3-0 (12-10,11-9,11-4) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 6 Nederlagen
Hungarian Open Heren van 18 Januari tot 21 Januari 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Tamas Lakatos | 4-2 (9-11, 9-11, 11-1, 12-10, 11-5, 11-4) | |
Achtste finales | verslagen door | Kristian Karlsson | 4-0 (11-7, 12-10, 11-8, 11-9) | |
Top 16 - Finaleronde van 3 Februari tot 4 Februari 2018 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Jonathan Groth | 4-3 (11-9, 11-4, 8-11, 11-4, 5-11, 9-11, 11-7) | |
Qatar Open Heren van 8 Maart tot 11 Maart 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Xin Xu | 4-1 (13-15, 11-2, 11-5, 11-8, 11-4) | |
Japan Open Heren van 7 Juni tot 10 Juni 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Maharu Yoshimura | 4-1 (12-10, 15-13, 11-9, 3-11, 11-9) | |
Korea Open Heren van 19 Juli tot 22 Juli 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Sang-su Lee | 4-0 (11-8, 11-7, 11-3, 11-8) | |
Europees Kampioenschap Heren van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Cristian Pletea | 4-2 (18-16, 11-6, 8-11, 11-7, 5-11, 11-7) | |
1/16de finales | verslaat | Alvaro Robles | 4-1 (11-7, 11-7, 11-6, 8-11, 13-11) | |
Achtste finales | verslagen door | Patrick Franziska | 4-1 (12-10, 11-6, 11-5, 6-11, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (EK - Landenwedstrijd Heren)
Samenvatting : 6 Overwinningen / 9 Nederlagen
Top 16 - Groep B , 3 Februari 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep B | verslaat | Emmanuel Lebesson | 3-1 (11-6, 3-11, 11-5, 11-4) | |
Groep B | verslaat | Vladimir Samsonov | 3-1 (12-10, 8-11, 11-5, 15-13) | |
Groep B | verslaat | Lei Kou | 3-2 (6-11, 11-7, 11-9, 9-11, 11-7) | |
Top 16 - Finaleronde van 4 Februari tot 5 Februari 2017 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Alexander Shibaev | 4-3 (11-5, 5-11, 9-11, 11-8, 11-5, 10-12, 11-5) | |
Qatar Open Heren van 21 Februari tot 26 Februari 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Jike Zhang | 4-1 (11-7, 11-5, 11-9, 7-11, 11-3) | |
Wereldkampioenschap Heren van 29 Mei tot 5 Juni 2017 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Pak Nam Ng | 4-3 (11-6, 8-11, 16-14, 7-11, 10-12, 14-12, 11-6) | |
Japan Open Heren van 14 Juni tot 18 Juni 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Jonghoon Lim | 4-2 (7-11, 12-10, 11-6, 10-12, 11-5, 12-10) | |
China Open Heren van 20 Juni tot 25 Juni 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Omar Assar | 4-3 (11-1, 6-11, 11-6, 6-11, 6-11, 11-5, 12-10) | |
Tsjechë - Heren van 22 Augustus tot 27 Augustus 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Yun-Ju Lin | 4-2 (11-7, 13-11, 8-11, 11-5, 5-11, 15-13) | |
EK - Landenwedstrijd Heren van 13 September tot 17 September 2017 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Andrej Gacina | 3-2 (11-3,12-10,7-11,13-15,11-9) | |
Halve Finale | verslaat | Emmanuel Lebesson | 3-2 (8-11,11-9,7-11,11-7,11-6) | |
Halve Finale | verslaat | Simon Gauzy | 3-0 (11-4,11-4,11-8) | |
Finale | verslagen door | Dimitrij Ovtcharov | 3-0 (11-6,11-7,11-9) | |
German Open Heren van 7 November tot 12 November 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jike Zhang | 4-1 (11-9, 11-7, 7-11, 11-9, 11-3) | |
Achtste finales | verslagen door | Chun Ting Wong | 4-2 (11-3, 8-11, 14-12, 9-11, 12-10, 11-4) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 7 Nederlagen
WK Teams Heren van 28 Februari tot 6 Maart 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslaat | Young-sik Jung | 3-1 (11-5, 12-10, 10-12, 11-6) | |
Kroatië Open - Heren van 24 Mei tot 28 Mei 2016 | ||||
Achtste finales | verslaat | Simon Gauzy | 4-2 (5-11, 4-11, 11-3, 13-11, 11-4, 11-8) | |
Kwartfinales | verslagen door | Chih-Yuan Chuang | 4-2 (11-6, 11-6, 9-11, 7-11, 11-6, 11-9) | |
Korea Open Heren van 22 Juni tot 26 Juni 2016 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Bo Fang | 4-1 (4-11, 11-8, 11-9, 11-7, 13-11) | |
Olympische Spelen - Heren van 6 Augustus tot 19 Augustus 2016 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Bojan Tokic | 4-1 (11-6, 10-12, 11-6, 11-7, 11-8) | |
Olympische Spelen Heren - Ploegen van 6 Augustus tot 17 Augustus 2016 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Robert Gardos | 3-2 (11-6,3-11,11-3,6-11,11-9) | |
China Open Heren van 14 September tot 18 September 2016 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Kwan Kit Ho | 4-2 (5-11, 11-8, 7-11, 11-7, 11-8, 11-6) | |
Wereldbeker Heren van 1 Oktober tot 3 Oktober 2016 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Par Gerell | 4-1 (11-8, 10-12, 11-9, 11-9, 11-4) | |
Europees Kampioenschap Heren van 18 Oktober tot 25 Oktober 2016 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Hunor Szocs | 4-2 (6-11, 11-5, 11-5, 11-2, 9-11, 11-9) |
Overwinning : 1 (Europese Spelen - Team Heren)
Finale : 0
Samenvatting : 12 Overwinningen / 8 Nederlagen
Top 16 - Groep D van 6 Februari tot 7 Februari 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep D | verslaat | Farhad Ismayilov | 3-0 (11-5, 11-7, 11-6) | |
Groep D | verslagen door | Robert Gardos | 3-2 (5-11, 13-11, 11-9, 5-11, 11-3) | |
Groep D | verslaat | Paul Drinkhall | 3-0 (11-6, 11-8, 11-9) | |
Top 16 - Finaleronde , 8 Februari 2015 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Panagiotis Gionis | 4-2 (2-11, 11-8, 7-11, 11-6, 11-9, 11-9) | |
Plaats 5-8 | verslaat | Adrien Mattenet | 4-2 (11-3, 11-9, 10-12, 14-12, 5-11, 11-9) | |
Plaats 5 | verslaat | Robert Gardos | 4-1 (11-4, 11-4, 11-5, 9-11, 11-6) | |
Wereldkampioenschap Heren van 26 April tot 3 Mei 2015 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Gaston Alto | 4-1 (7-11,11-3,11-6,11-6,11-6) | |
1/32ste finales | verslagen door | Liam Pitchford | 4-2 (11-8, 8-11, 10-12, 11-4, 11-6, 11-9) | |
Europese Spelen - Team Heren van 13 Juni tot 19 Juni 2015 | ||||
Halve Finale | verslaat | Robert Gardos | 3-2 (6-11,12-10,11-9,8-11,11-3) | |
Finale | verslaat | Adrien Mattenet | 3-0 (13-11,11-9,11-6) | |
Europese Spelen - Heren van 13 Juni tot 19 Juni 2015 | ||||
Achtste finales | verslaat | Kristian Karlsson | 4-2 (11-6, 11-6, 11-9, 3-11, 6-11, 11-8) | |
Kwartfinales | verslagen door | Vladimir Samsonov | 4-0 (11-9, 11-6, 11-3, 11-7) | |
Japan Open Heren van 24 Juni tot 28 Juni 2015 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Xin Xu | 4-2 (2-11, 11-7, 11-9, 11-8, 8-11, 11-5) | |
EK - Landenwedstrijd Heren van 25 September tot 4 Oktober 2015 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Stefan Fegerl | 3-2 (11-9,8-11,7-11,11-4,11-8) | |
Kwartfinales | verslagen door | Robert Gardos | 3-1 (11-9, 11-7, 9-11, 13-11) | |
Europees Kampioenschap Heren van 25 September tot 5 Oktober 2015 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Shimon Rabinovich | 4-0 (11-4,11-9,11-5,11-4) | |
1/16de finales | verslaat | Kristian Karlsson | 4-2 (11-9, 11-8, 8-11, 11-5, 6-11, 11-8) | |
Achtste finales | verslaat | Ahmet Li | 4-2 (11-4, 11-8, 11-1, 9-11, 7-11, 11-4) | |
Kwartfinales | verslaat | Ruwen Filus | 4-3 (6-11, 7-11, 11-7, 16-18, 11-8, 11-2, 11-4) | |
Halve Finale | verslagen door | Dimitrij Ovtcharov | 4-0 (11-5, 13-11, 11-9, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 7 Nederlagen
German Open Heren van 26 Maart tot 30 Maart 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Tianyi Jiang | 4-1 (9-11, 11-7, 11-5, 15-13, 13-11) | |
Kwartfinales | verslaat | Michael Maze | 4-0 (11-7, 11-5, 11-6, 11-4) | |
Halve Finale | verslagen door | Dimitrij Ovtcharov | 4-3 (7-11, 11-7, 11-6, 10-12, 6-11, 11-9) | |
WK Teams Heren van 28 April tot 5 Mei 2014 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Jun Mizutani | 3-0 (11-4,11-6,11-9) | |
Tsjechë - Heren van 27 Augustus tot 31 Augustus 2014 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Quadri Aruna | 4-3 (10-12,11-5,11-5,11-6,9-11,8-11,11-6) | |
Belgium Open - Heren van 10 September tot 13 September 2014 | ||||
Achtste finales | verslaat | Kohei Sambe | 4-0 (11-6, 11-7, 11-7, 11-4) | |
Kwartfinales | verslaat | Stéphane Ouaiche | 4-0 (12-10, 11-4, 11-3, 11-3) | |
Halve Finale | verslagen door | Vladimir Samsonov | 4-0 (11-6, 11-8, 11-3, 11-3) | |
Wereldbeker Heren van 24 Oktober tot 26 Oktober 2014 | ||||
Achtste finales | verslaat | Marcos Freitas | 4-0 (11-6, 11-9, 11-2, 11-5) | |
Kwartfinales | verslagen door | Long Ma | 4-0 (12-10, 11-8, 11-6, 11-1) | |
Russian Open Heren van 5 November tot 9 November 2014 | ||||
Achtste finales | verslaat | Kohei Sambe | 4-3 (11-13, 9-11, 6-11, 11-7, 14-12, 11-6, 11-8) | |
Kwartfinales | verslagen door | Koki Niwa | 4-1 (11-8, 11-7, 8-11, 11-8, 11-7) | |
Finale Pro Tour Heren van 11 December tot 15 December 2014 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Chih-Yuan Chuang | 4-0 (11-7, 11-5, 11-8, 11-2) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 4 Nederlagen
Wereldkampioenschap Heren van 13 Mei tot 20 Mei 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Damien Eloi | 4-2 (11-7, 11-7, 11-4, 9-11, 8-11, 11-5) | |
1/16de finales | verslagen door | Xin Xu | 4-0 (11-8, 11-0, 11-8, 11-7) | |
EK - Landenwedstrijd Heren van 4 Oktober tot 7 Oktober 2013 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Konstantinos Papageorgiou | 3-2 (11-6,10-12,11-9,7-11,11-9) | |
Europees Kampioenschap Heren van 11 Oktober tot 13 Oktober 2013 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Samuel Walker | 4-0 (11-9, 11-5, 11-7, 11-3) | |
1/16de finales | verslaat | Thomas Keinath | 4-3 (11-9, 9-11, 11-6, 9-11, 7-11, 13-11, 12-10) | |
Achtste finales | verslaat | Patrick Baum | 4-1 (2-11, 11-9, 11-4, 11-7, 12-10) | |
Kwartfinales | verslagen door | Panagiotis Gionis | 4-2 (11-7, 11-5, 8-11, 11-6, 7-11, 16-14) | |
German Open Heren van 13 November tot 17 November 2013 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Zhendong Fan | 4-1 (11-8, 11-9, 10-12, 11-7, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Olympische Spelen Heren - Ploegen van 28 Juli tot 8 Augustus 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslagen door | Sangeun Oh | 3-0 (13-11,11-7,11-9) | |
Europees Kampioenschap Heren van 16 Oktober tot 21 Oktober 2012 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Ovidiu Ionescu | 4-1 (11-8,11-13,11-9,11-9,11-6) | |
1/16de finales | verslaat | Adam Pattantyus | 4-2 (10-12,11-8,11-6,9-11,11-6,11-3) | |
Achtste finales | verslagen door | Dimitrij Ovtcharov | 4-1 (11-9,6-11,11-6,11-6,11-7) | |
German Open Heren van 31 Oktober tot 4 November 2012 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Chih-Yuan Chuang | 4-1 (9-11,11-7,11-5,11-5,11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 5 Nederlagen
Top 16 - Groep D , 5 Februari 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep D | verslagen door | Dimitrij Ovtcharov | 4-1 (13-11, 11-9, 11-6, 11-7) | |
Groep D | verslagen door | Jean-Michel Saive | 4-0 (11-7, 11-8, 11-8, 11-8) | |
Wereldkampioenschap Heren van 8 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
1/64ste finales | verslagen door | Allan Bentsen | 4-3 (11-8, 3-11, 4-11, 11-9, 7-11, 11-9, 11-8) | |
Brazil Open Heren van 8 Juni tot 12 Juni 2011 | ||||
Kwartfinales | verslaat | João Monteiro | 4-1 (11-9, 12-10, 11-8, 5-11, 11-6) | |
Halve Finale | verslagen door | Dimitrij Ovtcharov | 4-0 (11-6, 11-8, 11-9, 11-5) | |
EK - Landenwedstrijd Heren van 10 Oktober tot 12 Oktober 2011 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Janos Jakab | 3-2 (9-11, 11-4, 11-7, 9-11, 11-7) | |
Halve Finale | verslaat | Bastian Steger | 3-0 (14-12, 11-7, 11-5) | |
Halve Finale | verslagen door | Timo Boll | 3-0 (11-8, 11-7, 11-2) |
Overwinning : 1 (Austrian Open Heren)
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap Heren van 11 September tot 19 September 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Vladimir Samsonov | 4-0 (11-9, 11-9, 12-10, 11-8) | |
Austrian Open Heren van 20 Oktober tot 24 Oktober 2010 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Weixing Chen | 4-2 (12-10,11-8,11-6,3-11,8-11,11-4) | |
Halve Finale | verslaat | Kenta Matsudaira | 4-0 (11-6, 11-5, 11-4, 11-5) | |
Finale | verslaat | Timo Boll | 4-3 (10-12, 11-8, 3-11, 8-11, 11-8, 11-9, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap Heren van 13 September tot 20 September 2009 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Christophe Legout | 4-3 (5-11, 11-8, 11-13, 12-10, 8-11, 11-8, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Olympische Spelen - Heren , 23 Augustus 2008 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste Ronde | verslagen door | Ju Lin | 4-1 (2-11, 13-11, 11-4, 11-5, 12-10) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 4 Nederlagen
EK Heren - Dubbel van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | T. Apolonia - J. Monteiro | verslaat | L. Pistej - O. Ionescu | 3-1 (11-4, 4-11, 11-4, 11-4) |
Achtste finales | T. Apolonia - J. Monteiro | verslaat | S. Kulczycki - M. Kubik | 3-0 (12-10, 11-3, 11-7) |
Kwartfinales | T. Apolonia - J. Monteiro | verslaat | D. Jorgic - T. Pucar | 3-1 (5-11, 11-9, 11-6, 11-9) |
Halve Finale | T. Apolonia - J. Monteiro | verslagen door | J. Dyjas - C. Nuytinck | 3-0 (11-8, 11-6, 11-5) |
Olympische Spelen Heren - Ploegen van 24 Juli tot 31 Juli 2021 | ||||
Achtste finales | T. Apolonia - J. Monteiro | verslagen door | T. Boll - P. Franziska | 3-0 (17-15, 11-4, 11-9) |
WK Heren - Dubbel van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
1/32ste finales | T. Apolonia - J. Monteiro | verslaat | J. Lamadrid - G. Gomez | 3-0 (11-3, 11-9, 11-3) |
1/16de finales | T. Apolonia - J. Monteiro | verslagen door | G. Lin - J. Liang | 3-1 (11-9, 9-11, 11-8, 11-4) |
WK Gemengd - Dubbel van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
1/32ste finales | J. Shao - T. Apolonia | verslagen door | G. Lin - L. Zhang | 3-0 (11-6, 11-9, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 7 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
EK Heren - Dubbel van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | T. Apolonia - J. Geraldo | verslagen door | J. Cantero - A. Karakasevic | 4-1 (11-9, 12-14, 11-8, 11-7, 11-5) |
Austrian Open Gemengd Dubbel van 8 November tot 11 November 2018 | ||||
Achtste finales | T. Apolonia - J. Shao | verslagen door | M. Yoshimura - K. Ishikawa | 3-0 (11-9, 11-3, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Japan Open Heren - Dubbel van 14 Juni tot 18 Juni 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | T. Apolonia - J. Geraldo | verslagen door | M. Morizono - Y. Oshima | 3-0 (13-11, 11-9, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Olympische Spelen Heren - Ploegen van 6 Augustus tot 17 Augustus 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | J. Monteiro - T. Apolonia | verslagen door | D. Habesohn - R. Gardos | 3-2 (6-11,11-8,11-9,6-11,12-10) |
China Open Heren - Dubbel van 14 September tot 18 September 2016 | ||||
Kwartfinales | T. Apolonia - A. Gacina | verslagen door | Z. Fan - X. Xu | w.o. |
EK Heren - Dubbel van 18 Oktober tot 23 Oktober 2016 | ||||
1/16de finales | T. Apolonia - J. Geraldo | verslaat | Y. Pryshchepa - V. Yefimov | 4-3 (6-11, 11-7, 11-9, 5-11, 13-11, 9-11, 11-8) |
Achtste finales | T. Apolonia - J. Geraldo | verslaat | A. Karakasevic - B. Tokic | 4-3 (11-9, 11-7, 9-11, 5-11, 13-15, 11-5, 11-7) |
Kwartfinales | T. Apolonia - J. Geraldo | verslaat | P. Gerell - A. Kallberg | 4-0 (12-10, 11-5, 11-3, 11-8) |
Halve Finale | T. Apolonia - J. Geraldo | verslagen door | J. Dyjas - D. Gorak | 4-2 (11-9, 12-10, 9-11, 7-11, 11-6, 11-9) |
Overwinning : 0
Finales : 2 (Europese Spelen - Team Heren, Finale Pro Tour Heren - Dubbel)
Samenvatting : 7 Overwinningen / 5 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 2 Nederlagen
WK Heren - Dubbel van 13 Mei tot 20 Mei 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | T. Apolonia - J. Monteiro | verslaat | A. Shibaev - K. Skachkov | 4-2 (8-11, 11-8, 11-3, 11-8, 8-11, 11-3) |
Achtste finales | T. Apolonia - J. Monteiro | verslagen door | S. Hao - L. Ma | 4-2 (11-3, 7-11, 11-7, 6-11, 11-2, 12-10) |
EK Heren - Dubbel van 11 Oktober tot 13 Oktober 2013 | ||||
1/16de finales | T. Apolonia - J. Monteiro | verslaat | J. Cantero - M. Duran | 3-0 (11-5, 15-13, 11-9) |
Achtste finales | T. Apolonia - J. Monteiro | verslaat | S. Gauzy - E. Lebesson | 3-1 (6-11, 11-7, 11-5, 11-4) |
Kwartfinales | T. Apolonia - J. Monteiro | verslaat | A. Li - B. Vang | 4-1 (11-8, 11-6, 9-11, 11-9, 11-9) |
Halve Finale | T. Apolonia - J. Monteiro | verslagen door | R. Tan - Z. Wang | 4-2 (11-9 11-9 7-11 9-11 13-11 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 1 Nederlagen
Olympische Spelen Heren - Ploegen van 28 Juli tot 8 Augustus 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | T. Apolonia - J. Monteiro | verslaat | A. Baggaley - L. Pitchford | 3-0 (11-5,11-7,11-9) |
Kwartfinales | J. Monteiro - T. Apolonia | verslaat | S. Ryu - S. Oh | 3-2 (6-11,10-12,11-1,11-8,11-7) |
EK Heren - Dubbel van 16 Oktober tot 21 Oktober 2012 | ||||
1/16de finales | T. Apolonia - J. Monteiro | verslaat | A. Pattantyus - S. Lasan | 3-0 (11-7,12-10,11-9) |
Achtste finales | T. Apolonia - J. Monteiro | verslaat | R. Floras - D. Gorak | 3-2 (12-10,11-9,9-11,7-11,11-7) |
Kwartfinales | T. Apolonia - J. Monteiro | verslagen door | D. Ovtcharov - V. Samsonov | 4-0 (11-8,11-6,11-5,11-3) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Brazil Open Heren - Dubbel)
Samenvatting : 4 Overwinningen / 5 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Heren - Dubbel van 4 Oktober tot 12 Oktober 2008 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | M. Freitas - T. Apolonia | verslaat | W. Chen - R. Gardos | 4-1 (7-11, 12-10, 12-10, 11-3, 14-12) |
Halve Finale | M. Freitas - T. Apolonia | verslagen door | T. Boll - C. Suss | 4-0 (11-8, 11-6, 11-6, 12-10) |