De site voor alle sporten

Menu
BM Aula Valladolid

Handbal - BM Aula Valladolid (Dames)

SpanjeSpanje - Valladolid

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

BM Aula Valladolid - Uitslagen

Spanje Division 1 Dames - Play-Offs - 2023/2024

19 April 2024 - 21h00
Kwartfinales
BM Aula ValladolidBM Aula Valladolid27 - 34Bera Bera San-SebastianBera Bera San-Sebastian
27 April 2024 - 18h00
Kwartfinales
Bera Bera San-SebastianBera Bera San-Sebastian27 - 23BM Aula ValladolidBM Aula Valladolid
4 Mei 2024 - 16h00
Plaats 5-8
BM GranollersBM Granollers27 - 34BM Aula ValladolidBM Aula Valladolid
19 Mei 2024 - 12h00
Plaats 5-8
BM Aula ValladolidBM Aula Valladolid42 - 32BM GranollersBM Granollers
25 Mei 2024 - 19h00
Plaats 5
BM Aula ValladolidBM Aula Valladolid31 - 30Mecalia Atlético GuardésMecalia Atlético Guardés
29 Mei 2024 - 21h00
Plaats 5
Mecalia Atlético GuardésMecalia Atlético Guardés22 - 25BM Aula ValladolidBM Aula Valladolid

Spanje Division 1 Dames - Regulier Seizoen - 2023/2024

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
5de27221318635605+30
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
4de1911911345283+62
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
7de811407290322-32
2 September 2023 - 20h00
Speeldag 1
CDB Oviedo BM (8)CDB Oviedo BM25 - 27BM Aula ValladolidBM Aula Valladolid (5)
6 September 2023 - 20h00
Speeldag 2
BM Aula Valladolid (1)BM Aula Valladolid41 - 24Rocasa Gran CanariaRocasa Gran Canaria (12)
16 September 2023 - 18h00
Speeldag 3
BM Aula Valladolid (1)BM Aula Valladolid35 - 21BM GranollersBM Granollers (8)
23 September 2023 - 18h00
Speeldag 4
Elda Prestigio Alicante (8)Elda Prestigio Alicante26 - 30BM Aula ValladolidBM Aula Valladolid (2)
30 September 2023 - 16h30
Speeldag 5
BM Aula Valladolid (2)BM Aula Valladolid31 - 29Mecalia Atlético GuardésMecalia Atlético Guardés (6)
8 Oktober 2023 - 12h00
Speeldag 6
Malaga Costa del Sol (4)Malaga Costa del Sol25 - 21BM Aula ValladolidBM Aula Valladolid (2)
21 Oktober 2023 - 17h00
Speeldag 7
BM Aula Valladolid (3)BM Aula Valladolid30 - 22BM PorrinoBM Porrino (5)
28 Oktober 2023 - 18h00
Speeldag 8
BM Elche (1)BM Elche24 - 22BM Aula ValladolidBM Aula Valladolid (4)
1 November 2023 - 18h00
Speeldag 9
BM Aula Valladolid (4)BM Aula Valladolid30 - 24CD Beti OnakCD Beti Onak (8)
4 November 2023 - 17h00
Speeldag 10
BM Gijon La Calzada (10)BM Gijon La Calzada31 - 37BM Aula ValladolidBM Aula Valladolid (3)
9 November 2023 - 20h30
Speeldag 11
BM Aula Valladolid (4)BM Aula Valladolid26 - 26Bera Bera San-SebastianBera Bera San-Sebastian (3)
22 December 2023 - 20h30
Speeldag 12
BM Aula ValladolidBM Aula Valladolid32 - 20CDB Oviedo BMCDB Oviedo BM
29 December 2023 - 21h00
Speeldag 13
Rocasa Gran CanariaRocasa Gran Canaria23 - 33BM Aula ValladolidBM Aula Valladolid
8 Januari 2024 - 20h30
Speeldag 14
BM Granollers (7)BM Granollers36 - 25BM Aula ValladolidBM Aula Valladolid (3)
27 Januari 2024 - 19h00
Speeldag 15
BM Aula Valladolid (4)BM Aula Valladolid33 - 28Elda Prestigio AlicanteElda Prestigio Alicante (10)
3 Februari 2024 - 17h30
Speeldag 16
Mecalia Atlético Guardés (6)Mecalia Atlético Guardés33 - 26BM Aula ValladolidBM Aula Valladolid (4)
7 Februari 2024 - 20h00
Speeldag 17
BM Aula Valladolid (3)BM Aula Valladolid33 - 31Malaga Costa del SolMalaga Costa del Sol (2)
16 Februari 2024 - 21h00
Speeldag 18
BM Porrino (5)BM Porrino29 - 25BM Aula ValladolidBM Aula Valladolid (4)
24 Februari 2024 - 19h00
Speeldag 19
BM Aula Valladolid (5)BM Aula Valladolid27 - 32BM ElcheBM Elche (1)
9 Maart 2024 - 18h00
Speeldag 20
CD Beti Onak (8)CD Beti Onak28 - 21BM Aula ValladolidBM Aula Valladolid (5)
16 Maart 2024 - 19h00
Speeldag 21
BM Aula Valladolid (5)BM Aula Valladolid27 - 26BM Gijon La CalzadaBM Gijon La Calzada (10)
23 Maart 2024 - 19h00
Speeldag 22
Bera Bera San-Sebastian (3)Bera Bera San-Sebastian42 - 23BM Aula ValladolidBM Aula Valladolid (5)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2024 - Alle rechten voorbehouden