De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Italië - 15 Januari 1996
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 1 (Middellandse Zeespelen Landenwedstrijd Dames)
Finale : 1 (Middellandse Zeespelen Landenwedstrijd Dames)
Samenvatting : 5 Overwinningen / 3 Nederlagen
Middellandse Zeespelen Landenwedstrijd Dames van 26 Juni tot 27 Juni 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Halve Finale | verslagen door | Jieni Shao | 3-0 (11-7, 11-6, 12-10) | |
Halve Finale | verslaat | Inês Matos | 3-2 (8-11, 12-10, 11-7, 5-11, 11-8) | |
Finale | verslaat | Dina Meshref | 3-2 (6-11, 11-8, 11-7, 9-11, 11-8) | |
Finale | verslagen door | Hana Goda | 3-2 (11-4, 5-11, 11-8, 10-12, 11-8) | |
Europees Kampioenschap Dames van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Tessy Gonderinger | 4-2 (12-10,7-11,11-3,11-6,11-7) | |
1/16de finales | verslaat | Hana Matelova | 4-2 (9-11, 11-9, 11-8, 11-6, 8-11, 11-8) | |
Achtste finales | verslaat | Tatiana Kukulkova | 4-1 (11-7, 14-12-10, 11-3, 9-11, 11-2) | |
Kwartfinales | verslagen door | Sabine Winter | 4-0 (11-9, 11-8, 11-7, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 4 Nederlagen
OKT Europa - Dames - Kwalificatie van 21 April tot 25 April 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep G | verslaat | Dorina Srebrnjak | 4-3 (11-6, 9-11, 13-11, 11-9, 6-11, 11-13, 11-2) | |
Groep G | verslaat | Rachel Moret | 4-1 (14-12, 11-8, 9-11, 11-7, 11-4) | |
Groep G | verslaat | Baiba Bogdanova | 4-0 (11-6, 11-8, 11-7, 11-8) | |
Fase 1 - 1/16de finales | verslaat | Ruta Paskauskiene | 4-0 (11-7, 11-7, 11-9, 11-8) | |
Fase 1 - Achtste finales | verslagen door | Solomiya Brateyko | 4-2 (6-11, 8-11, 11-7, 9 , 11-5, 11-9) | |
Fase 2 - Achtste finales | verslagen door | Christina Kallberg | 4-3 (10-12, 11-9, 5-11, 7-11, 11-6, 11-5, 13-11) | |
Europees Kampioenschap Dames van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
Groep 1 | verslaat | Elisavet Terpou | 3-1 (11-4, 8-11, 11-6, 11-7) | |
Groep 1 | verslaat | Rikke Skattet | 3-0 (11-7, 11-2, 11-4) | |
1/32ste finales | verslagen door | Barbora Balazova | 4-0 (11-8, 11-9, 11-5, 11-6) | |
Wereldkampioenschap Dames van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Yadira Silva | 4-2 (8-11, 11-3, 5-11, 11-6, 11-9, 11-5) | |
Tweede ronde | verslagen door | Kasumi Ishikawa | 4-0 (14-12, 11-5, 11-4, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Spanish Open Dames van 4 Februari tot 8 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Katsiaryna Baravok | 4-0 (11-9, 11-4, 11-9, 11-8) | |
1/16de finales | verslagen door | Chantal Mantz | 4-3 (9-11, 4-11, 11-9, 11-2, 6-11, 11-2, 13-11) | |
Portugal Open Dames van 12 Februari tot 16 Februari 2020 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Stéphanie Loeuillette | 4-3 (7-11, 11-9, 9-11, 12-10, 8-11, 11-6, 11-8) | |
1/16de finales | verslagen door | Hsien-Tzu Cheng | 4-0 (11-9, 11-4, 11-6, 11-4) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 4 Nederlagen
Spanish Open Dames van 22 Maart tot 24 Maart 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Yadira Silva | 4-2 (9-11, 11-3, 10-12, 11-5, 11-9, 11-9) | |
1/16de finales | verslagen door | Miyu Kato | 4-0 (11-6, 11-6, 11-2, 11-7) | |
Wereldkampioenschap Dames van 21 April tot 28 April 2019 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Yana Noskova | 4-0 (11-4, 11-6, 11-7, 11-7) | |
Europese Spelen - Dames van 22 Juni tot 29 Juni 2019 | ||||
Tweede ronde | verslaat | Alex Galic | 4-0 (11-8, 11-5, 11-3, 11-4) | |
1/16de Finales | verslagen door | Polina Mikhailova | 4-1 (11-7, 4-11, 11-7, 11-5, 11-4) | |
North American Open Dames van 4 December tot 8 December 2019 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Maki Shiomi | 4-0 (11-4, 11-5, 5, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 7 Nederlagen
Spanish Open Dames van 28 Maart tot 1 April 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Maria Xiao | 4-1 (11-7, 11-13, 11-5, 11-8, 13-11) | |
Slovenian Open Dames van 2 April tot 6 April 2018 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Bernadett Balint | 4 - 2 (11-3, 5-11, 12-10, 5-11, 11-4, 11) | |
Kroatië Open - Dames van 10 April tot 14 April 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Viktoria Pavlovich | 4-0 (12-10, 12-10, 11-6, 11-8) | |
Middellandse Zeespelen Dames van 26 Juni tot 30 Juni 2018 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Dina Meshref | 4-1 (12-10, 11-8, 9-11, 11-7, 11-9) | |
Lagos Open - Dames van 8 Augustus tot 12 Augustus 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Shu Wang | 4-0 (11-5, 11-8, 11-3, 11-9) | |
België Open - Dames van 23 Oktober tot 27 Oktober 2018 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Karoline Mischek | 4-2 (9-11, 11-6, 11-3, 11-9, 5-11, 11) | |
1/16de finales | verslagen door | Audrey Zarif | 4-0 (11-5, 11-8, 11-9, 11-8) | |
Wit-Rusland Open Dames van 14 November tot 18 November 2018 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Yeongeun Lee | 4-1 (13-15, 11-8, 8, 11-7, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Slovenian Open Dames van 26 April tot 30 April 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Saki Shibata | 4-2 | |
Wereldkampioenschap Dames van 29 Mei tot 5 Juni 2017 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Suthasini Sawettabut | 4-0 (11-8, 11-6, 11-9, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap Dames van 26 April tot 3 Mei 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Ha-eun Yang | 4-1 (15-17,11-2,11-7,11-8,11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
WK Junioren - Dames van 30 November tot 7 December 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Lily Zhang | 4-0 (11-2, 11-7, 11-7, 11-2) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 1 (Middellandse Zeespelen Landenwedstrijd Dames)
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Middellandse Zeespelen Landenwedstrijd Dames van 26 Juni tot 27 Juni 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Halve Finale | G. Piccolin - N. Stefanova | verslaat | I. Matos - J. Shao | 3-2 (8-11, 11-5, 13-15, 11-8, 11-9) |
Finale | G. Piccolin - N. Stefanova | verslaat | H. Goda - D. Meshref | 3-2 (11-7, 6-11, 9-11, 11-9, 11-4) |
EK Dames - Dubbel van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
1/16de finales | G. Piccolin - D. Vivarelli | verslaat | I. Matos - M. Seramota Pinto | 3-0 (11-7,11-8,11-8) |
Achtste finales | G. Piccolin - D. Vivarelli | verslagen door | M. Xiao - A. Diaconu | 3-1 (12-10, 11-8, 9-11, 11-7) |
EK Gemengd - Dubbel van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
1/16de finales | N. Stoyanov - G. Piccolin | verslagen door | L. Mladenovic - X. Ni | 3-2 (8-11,11-8,9-11,11-4,12-10) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 4 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | D. Vivarelli - G. Piccolin | verslagen door | T. Kukulkova - E. Labosova | 3-1 (5-11, 11-9, 12-10, 11-9) |
EK Gemengd - Dubbel van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
1/16de finales | N. Stoyanov - G. Piccolin | verslaat | G. Konstantinopoulos - E. Terpou | 3-0 (11-1, 11-4, 11-4) |
Achtste finales | N. Stoyanov - G. Piccolin | verslagen door | B. Olah - B. Eerland | 3-1 (11-4, 5-11, 11-8, 11-3) |
WK Dames - Dubbel van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
1/16de finales | D. Vivarelli - G. Piccolin | verslagen door | X. Shan - P. Solja | 3-0 (12-10, 11-7, 11-4) |
WK Gemengd - Dubbel van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
1/32ste finales | N. Stoyanov - G. Piccolin | verslaat | G. Gomez - D. Ortega | 3-0 (13-11, 14-12, 11-7) |
1/16de finales | N. Stoyanov - G. Piccolin | verslagen door | H. Doo - C. Wong | 3-0 (11-5, 11-9, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Portugal Open Dames - Dubbel van 12 Februari tot 16 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | G. Piccolin - D. Vivarelli | verslagen door | S. Odo - S. Shibata | 3-0 (11-9, 11-7, 11-7) |
Portugal Open Gemengd Dubbel van 14 Februari tot 15 Februari 2020 | ||||
Achtste finales | N. Stoyanov - G. Piccolin | verslaat | A. Lillo - S. Zhang | 3-0 (11-6, 12-10, 11-3) |
Kwartfinales | N. Stoyanov - G. Piccolin | verslagen door | T. Flore - L. Gasnier | 3-0 (11-3, 11-9, 12-10) |
Qatar Open Dames - Dubbel van 3 Maart tot 8 Maart 2020 | ||||
Achtste finales | G. Piccolin - D. Vivarelli | verslagen door | M. Wang - Y. Zhu | w.o. |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 7 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 4 Nederlagen
Lagos Open - Dames Dubbel van 8 Augustus tot 12 Augustus 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | A. Galic - G. Piccolin | verslaat | F. Bello - G. Ogundele | 3-0 (11-6, 11-2, 12-10) |
Kwartfinales | A. Galic - G. Piccolin | verslagen door | S. Fan - Y. Guo | 3-0 (11-6, 11-5, 11-7) |
EK Dames - Dubbel van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
1/16de finales | G. Piccolin - C. Colantoni | verslagen door | X. Ni - S. De Nutte | 4-0 (11-2, 11-6, 11-8, 11-1) |
EK Gemengd - Dubbel van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
1/16de finales | N. Stoyanov - G. Piccolin | verslaat | J. Dyjas - N. Partyka | 3-2 (3-11, 11-8, 11-6, 14-16, 12-10) |
Achtste finales | N. Stoyanov - G. Piccolin | verslagen door | L. Pistej - B. Balazova | 3-2 (6-11, 11-4, 9-11, 11-8, 11-4) |
Belarus Open - Dames Dubbel van 14 November tot 18 November 2018 | ||||
Achtste finales | C. Colantoni - G. Piccolin | verslagen door | M. Jeger - J. Sun | 3-1 (11-1, 11-8, 6-11, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 25 September tot 4 Oktober 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | G. Piccolin - D. Vivarelli | verslagen door | G. Pota - E. Samara | 3-0 (11-5, 11-6, 11-4) |