De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Slowakije - 18 Maart 1992
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Europees Kampioenschap Dames van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Natalia Partyka | 4-3 (5-11, 11-6, 7-11, 11-9, 5-11, 11-9, 11-7) | |
Wereldbeker Teams Dames van 30 September tot 9 Oktober 2022 | ||||
Achtste finales | verslaat | Jia Nan Yuan | 3-1 (11-9, 11-8, 10-12, 12-10) | |
Achtste finales | verslagen door | Prithika Pavade | 3-2 (7-11, 12-10, 8-11, 12-10, 11-9) | |
Kwartfinales | verslagen door | Hina Hayata | 3-1 (11-9, 11-7, 9-11, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 7 Nederlagen
OKT Europa - Dames - Kwalificatie van 21 April tot 25 April 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Fase 1 - Achtste finales | verslagen door | Jia Nan Yuan | 4-2 (18-16, 10-12, 11-8, 11-9, 7-11, 11-9) | |
Fase 2 - 1/16de finales | verslaat | Mateja Jeger | 4-1 (14-16, 15-13, 11-7, 12-10, 11-8) | |
Fase 2 - Achtste finales | verslaat | Daria Trigolos | 4-2 (7-11, 11-9, 11-7, 7-11, 11-7, 11-7) | |
Fase 2 - Kwartfinales | verslaat | Jieni Shao | 4-1 (11-4, 11-8, 8, 10-12, 12-10) | |
Fase 2 - Halve Finale | verslagen door | Maria Xiao | 4-3 (11-9, 6-11, 11-7, 11-9, 4-11, 5-11, 11-6) | |
Tokyo 5e plek | verslagen door | Polina Trifonova | w.o. | |
Europees Kampioenschap Dames van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Giorgia Piccolin | 4-0 (11-8, 11-9, 11-5, 11-6) | |
1/16de finales | verslaat | Jia Nan Yuan | 4-2 (8-11, 11-8, 7-11, 14-12, 11-9, 11-8) | |
Achtste finales | verslagen door | Linda Bergstrom | 4-0 (11-9, 11-8, 11-8, 11-4) | |
Olympische Spelen - Dames van 24 Juli tot 31 Juli 2021 | ||||
Tweede ronde | verslagen door | Juan Liu | 4-0 (11-9, 11-6, 11-9, 11-7) | |
Top 16 - Finaleronde van 18 September tot 19 September 2021 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Nina Mittelham | 4-3 (7-11, 11-9, 10-12, 12-10, 11-9, 5-11, 11-7) | |
Wereldkampioenschap Dames van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Debora Vivarelli | 4-0 (11-7, 11-7, 11-9, 11-8) | |
Tweede ronde | verslaat | Mo Zhang | 4-0 (11-7, 11-6, 11-3, 11-9) | |
1/16de finales | verslagen door | Miu Hirano | 4-3 (10-12, 11-5, 11-7, 6-11, 11-3, 8-11, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 2 Nederlagen
Portugal Open Dames van 12 Februari tot 16 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Ana Codina | 4-0 (11-4, 11-5, 11-9, 11-4) | |
1/16de finales | verslaat | Olga Vorobeva | 4-0 (11-8, 11-3, 3, 11-6) | |
Achtste finales | verslagen door | Suthasini Sawettabut | 4-3 (7-11, 11-6, 8-11, 11-8, 6-11, 11-2, 11-7) | |
Oman Open Dames van 11 Maart tot 15 Maart 2020 | ||||
1/16de finales | verslaat | Reeth Tennison | 4-3 (11-5, 11-4, 8-11, 18-20, 11-5, 8-11, -4) | |
Achtste finales | verslaat | Izabela Lupulesku | 4-3 (10-12, 5-11, 11-8, 11-5, 9-11, 11-6, 11-6) | |
Kwartfinales | verslagen door | Miyu Kato | 4-1 (11-3, 9-11, 11-4, 11-1, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 8 Nederlagen
Top 16 - Finaleronde van 2 Februari tot 3 Februari 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Britt Eerland | 4-0 (11-9, 11-8, 16-14, 11-8) | |
Kwartfinales | verslagen door | Bernadette-Cynthia Szöcs | 4-0 (11-7, 11-8, 11-5, 11-9) | |
Spanish Open Dames van 22 Maart tot 24 Maart 2019 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Jessica Yamada | 4-3 (11-9, 8-11, 6-11, 7-11, 15-13, 11-9, 11-7) | |
1/16de finales | verslaat | Debora Vivarelli | 4-1 (12-10, 11-6, 11-5, 10-12, 11-9) | |
Achtste finales | verslaat | Karoline Mischek | 4-2 (10-12, 11-6, 11-3, 7-11, 15-13, 12-10) | |
Kwartfinales | verslagen door | Xiang Li | 4-3 (6-11, 8-11, 11-6, 8-11, 12-10, 11-8, 11-8) | |
Wereldkampioenschap Dames van 21 April tot 28 April 2019 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Izabela Lupulesku | 4-3 (11-8, 12-10, 5-11, 11-7, 7-11, 6-11, 11-9) | |
Europese Spelen - Dames van 22 Juni tot 29 Juni 2019 | ||||
1/16de Finales | verslagen door | Linda Bergstrom | 4-0 (13-11, 11-9, 11-8, 13-11) | |
Australian Open - Dames van 11 Juli tot 14 Juli 2019 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Ji-hee Jeon | 4-0 (11-9, 11-5, 11-6, 11-3) | |
Lagos Open - Dames van 7 Augustus tot 11 Augustus 2019 | ||||
Achtste finales | verslaat | Olufunke Oshonaike | 3-1 (11-5, 6-11, -6, 11-5, ab.) | |
Kwartfinales | verslagen door | Debora Vivarelli | 4-1 (11-6, 11-8, 12-10, 8-11, 11-9) | |
Paraguay Open Dames van 10 September tot 11 September 2019 | ||||
Achtste finales | verslaat | Daniela Ortega | 4-2 (6-11, 11-9, 11-4, 11-2, 9-11, 11-3) | |
Kwartfinales | verslaat | Bruna Takahashi | 4-3 (11-13, 7-11, 9-11, 11-6, 11-5, 11-8, 11-9) | |
Halve Finale | verslagen door | Honoka Hashimoto | 4-0 (11-9, 11-9, 11-8, 14-12-10) | |
North American Open Dames van 4 December tot 8 December 2019 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Ivana Malobabic | 4-0 (11-5, 11-3, 11-6, 11-9) | |
1/16de finales | verslagen door | Jiayi Li | 4-1 (11-4, 3-11, 11-8, 11-6, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 7 Nederlagen
Polish Open Dames van 14 Maart tot 18 Maart 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Natalia Partyka | 4 - 2 (12-10, 8-11, 12-10, 11-9, 4-11, 11-6) | |
1/16de finales | verslagen door | Miyuu Kihara | 4 - 2 (11-7, 5-11, 11-3, 6-11, 13-11, 11-8) | |
Slovenian Open Dames van 2 April tot 6 April 2018 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Nina Mittelham | 4 - 1 (11-9, 9-11, 12-10, 11-3, 11-6) | |
1/16de finales | verslagen door | Miyu Nagasaki | 4 - 0 (11-7, 11-9, 11-7, 11-6) | |
Australian Open - Dames van 26 Juli tot 29 Juli 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Saki Shibata | 4-0 (12-10, 11-6, 11-7, 11-4) | |
Europees Kampioenschap Dames van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Xuan Zhang | 4-1 (15-13, 11-7, 8-11, 11-6, 11-6) | |
België Open - Dames van 23 Oktober tot 27 Oktober 2018 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Xiang Li | 4-2 (12-14, 11-8, 8-11, 11-2, 11-7, 11-7) | |
1/16de finales | verslagen door | Dora Madarasz | 4-2 (11-7, 11-5, 8-11, 11-8, 10-12, 11-9) | |
Swedish Open Dames van 1 November tot 4 November 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Hyo-won Seo | 4-1 (11-7, 12-10, 11-3, 4-11, 11-7) | |
Wit-Rusland Open Dames van 14 November tot 18 November 2018 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Danielle Konsbruck | 4-2 (3-11, 11-3, 3, 11-6, 11-13, 11-7) | |
1/16de finales | verslaat | Stéphanie Loeuillette | 4-2 (7-11, 11-2, 11-9, 11-8, 7-11, 11-5) | |
Achtste finales | verslaat | Satsuki Odo | 4-3 (7-11, 3-11, 11-7, 12-10, 6-11, 11-6, 11-8) | |
Kwartfinales | verslagen door | Saki Shibata | 4-0 (11-9, 11-2, 11-8, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Top 16 - Groep B , 3 Februari 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep B | verslagen door | Jia Liu | 3-2 (9-11, 10-12, 11-7, 11-9, 11-6) | |
Groep B | verslagen door | Sabine Winter | 3-2 (7-11, 11-7, 12-10, 12-14, 11-9) | |
Groep B | verslaat | Polina Mikhailova | 3-0 (11-4, 11-2, 11-9) | |
Qatar Open Dames van 21 Februari tot 26 Februari 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Yana Tie | 4-1 (12-10, 10-12, 11-9, 16-14, 11-9) | |
Achtste finales | verslagen door | Manyu Wang | 4-1 (11-6, 7-11, 11-2, 11-6, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
OKT Europa - Dames - Groep Blauw van 12 April tot 16 April 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Petra Lovas | 4-2 (11-8, 12-10, 12-10, 9-11, 5-11, 11-9) | |
Kwartfinales | verslagen door | Viktoria Pavlovich | 4-0 (13-11, 11-8, 11-7, 11-8) | |
Olympische Spelen - Dames van 6 Augustus tot 17 Augustus 2016 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Yadira Silva | 4-0 (12-10, 11-5, 11-8, 11-7) | |
Tweede ronde | verslagen door | Fen Li | 4-3 (11-8, 6-11, 7-11, 11-8, 9-11, 12-10, 11-7) | |
Europees Kampioenschap Dames van 18 Oktober tot 25 Oktober 2016 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Andrea Todorovic | 4-3 (9-11, 11-8, 11-9, 7-11, 11-8, 4-11, 11-9) | |
1/16de finales | verslagen door | Petrissa Solja | 4-0 (11-5, 11-5, 11-7, 11-1) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Hungarian Open Dames van 28 Januari tot 1 Februari 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Misako Wakamiya | 4-2 (12-14,11-4,7-11,11-8,11-7,11-6) | |
Wereldkampioenschap Dames van 26 April tot 3 Mei 2015 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Paulina Vega | 4-0 (11-8,11-6,16-14,11-3) | |
1/32ste finales | verslagen door | Yang Wu | 4-0 (11-7, 11-6, 11-2, 13-11) | |
Europees Kampioenschap Dames van 25 September tot 5 Oktober 2015 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Ganna Gaponova | 4-3 (11-6,11-5,11-9,9-11,10-12,8-11,16-14) | |
1/16de finales | verslaat | Melek Hu | 4-3 (7-11, 9-11, 11-9, 14-12, 11-8, 4-11, 11-7 ) | |
Achtste finales | verslagen door | Polina Mikhailova | 4-1 (11-8, 11-6, 5-11, 12-10, 11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Zagreb Open - Dames van 21 Mei tot 25 Mei 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Yulia Prokhorova | 4-3 (11-6, 11-9, 8-11, 10-12, 11-13, 11-8, 11-2) | |
Kwartfinales | verslagen door | Iveta Vacenovska | 4-1 (11-9, 11-5, 4-11, 11-7, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Zagreb Open - Dames van 6 Juni tot 9 Juni 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Laura Gasnier | 4-1 (7-11,11-7,11-6,13-11,11-9) | |
Kwartfinales | verslagen door | Matilda Ekholm | 4-3 (11-9, 6-11, 7-11, 11-8, 11-13, 13-11, 11-6) | |
Europees Kampioenschap Dames van 11 Oktober tot 13 Oktober 2013 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Anna Tikhomirova | 4-2 (11-9, 11-9, 11-9, 8-11, 11-9, 11-6) | |
1/16de finales | verslagen door | Ying Han | 4-0 (11-8, 11-9, 12-10, 17-15) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Europees Kampioenschap Dames van 16 Oktober tot 21 Oktober 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Margarita Fetukhina | 4-0 (11-7,11-9,11-5,11-7) | |
1/16de finales | verslaat | Natalia Partyka | 4-0 (11-9,11-8,11-9,11-6) | |
Achtste finales | verslagen door | Jia Liu | 4-0 (11-8,12-10,11-6,11-5) | |
Polish Open Dames van 7 November tot 11 November 2012 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Chia-Hui Lin | 4-0 (11-5,;11-9,11-6,11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap Dames van 8 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
1/64ste finales | verslagen door | Yi-hua Huang | 4-0 (11-5, 11-6, 11-7, 11-5) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 2 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | H. Matelova - B. Balazova | verslaat | M. Yovkova - P. Trifonova | 3-0 (13-11,11-8,11-7) |
Achtste finales | H. Matelova - B. Balazova | verslaat | K. Mischek - T. Ho | 3-0 (11-8, 11-4, 11-5) |
Kwartfinales | H. Matelova - B. Balazova | verslagen door | E. Samara - A. Dragoman | 3-0 (12-10, 11-7, 11-4) |
EK Gemengd - Dubbel van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
1/16de finales | L. Pistej - B. Balazova | verslaat | M. Andersen - I. Matos | 3-2 (9-11,11-5,11-4,9-11,17-15) |
Achtste finales | L. Pistej - B. Balazova | verslaat | B. Duda - S. Winter | 3-0 (15-13-11, 11-9, 11-9) |
Kwartfinales | L. Pistej - B. Balazova | verslaat | A. Robles - M. Xiao | 3-2 (11-9, 9-11, 12-10-12, 13-11, 11-8) |
Halve Finale | L. Pistej - B. Balazova | verslagen door | E. Lebesson - J. Yuan | 3-0 (11-4, 11-6, 14-12) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (EK Gemengd - Dubbel)
Samenvatting : 6 Overwinningen / 5 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 9 Nederlagen
Overwinning : 1 (North America Open Gemengd Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 23 Overwinningen / 30 Nederlagen
Overwinning : 0
Finales : 2 (Polish Open Dames - Dubbel, Belarus Open - Dames Dubbel)
Samenvatting : 16 Overwinningen / 20 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 8 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 18 Oktober tot 23 Oktober 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | B. Balazova - H. Matelova | verslaat | L. Bergstrom - J. Jonsson | 4-1 (11-6, 11-0, 11-9, 4-11, 11-4) |
Achtste finales | B. Balazova - H. Matelova | verslaat | M. Ekholm - G. Pota | 4-2 (7-11, 11-5, 13-11, 11-6, 6-11, 11-7) |
Kwartfinales | B. Balazova - H. Matelova | verslagen door | X. Shan - P. Solja | 4-3 (4-11, 11-6, 9-11, 9-11, 11-7, 11-8, 11-8) |
EK Gemengd - Dubbel van 18 Oktober tot 23 Oktober 2016 | ||||
1/16de finales | L. Pistej - B. Balazova | verslagen door | N. Stoyanov - D. Vivarelli | w.o. |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 4 Nederlagen
WK Dames - Dubbel van 26 April tot 3 Mei 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | B. Balazova - E. Odorova | verslagen door | K. Silbereisen - S. Winter | 4-2 (14-12,5-11,11-8,11-7,9-11,11-7) |
WK Gemengd - Dubbel van 26 April tot 3 Mei 2015 | ||||
1/16de finales | L. Pistej - B. Balazova | verslaat | Z. Yang - M. Yu | 4-1 (12-10,11-6,9-11,11-6,11-7) |
Achtste finales | L. Pistej - B. Balazova | verslagen door | P. Fertikowski - K. Grzybowska-Franc | 4-1 (12-10, 11-8, 11-0, 8-11, 11-9) |
Korea Open Dames - Dubbel van 1 Juli tot 5 Juli 2015 | ||||
Kwartfinales | B. Balazova - D. Meshref | verslagen door | M. Hirano - M. Ito | 3-0 (11-8, 11-6, 11-6) |
EK Dames - Dubbel van 25 September tot 4 Oktober 2015 | ||||
1/16de finales | B. Balazova - H. Matelova | verslaat | J. Jonsson - C. Kallberg | 3-0 (11-7, 11-6, 11-7) |
Achtste finales | B. Balazova - H. Matelova | verslaat | J. Liu - I. Vacenovska | 3-2 (1-11, 11-8, 5-11, 13-11, 11-5) |
Kwartfinales | B. Balazova - H. Matelova | verslagen door | M. Hu - Y. Shen | 4-2 (9-11, 11-4, 11-13, 11-5, 11-4, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
Spanish Open Dames - Dubbel van 2 April tot 6 April 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | B. Balazova - H. Matelova | verslaat | S. Pergel - G. Pota | 3-0 (11-8, 11-9, 11-2) |
Halve Finale | B. Balazova - H. Matelova | verslagen door | M. Hirano - M. Ito | 3-0 (11-9, 11-5, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
WK Gemengd - Dubbel van 13 Mei tot 20 Mei 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | L. Pistej - B. Balazova | verslaat | N. Gao - T. Feng | 4-3 (9-11, 11-5, 11-8, 7-11, 5-11, 11-4, 14-12) |
Achtste finales | L. Pistej - B. Balazova | verslagen door | S. Lee - Y. Park | 4-1 (8-11, 11-7, 12-10, 11-8, 17-15) |
EK Dames - Dubbel van 11 Oktober tot 13 Oktober 2013 | ||||
1/16de finales | B. Balazova - H. Matelova | verslagen door | S. Ramirez - Y. Shen | 3-0 (11-6, 11-8, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 16 Oktober tot 21 Oktober 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | B. Balazova - H. Matelova | verslaat | M. Hu - M. Pesotska | 3-2 (14-12,11-8,7-11,5-11,11-7) |
Achtste finales | B. Balazova - H. Matelova | verslagen door | G. Pota - K. Toth | 3-2 (10-12,18-16,11-7,9-11,11-4) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
WK Dames - Dubbel van 8 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | B. Balazova - E. Odorova | verslagen door | X. Han - F. Yang | 4-2 (5-11, 11-8, 8-11, 11-9, 11-6, 14-12) |
WK Gemengd - Dubbel van 9 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
1/64ste finales | T. Keinath - B. Balazova | verslaat | M. Navas - M. Heider | 4-2 (8-11, 11-9, 8-11, 11-8, 11-5, 11-8) |
1/32ste finales | T. Keinath - B. Balazova | verslagen door | Z. Yang - Y. Wang | 4-0 (11-5, 11-5, 12-10, 11-7) |