De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Oekraïne - 15 Juli 2001
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Estoril - 250 van 30 Maart tot 7 April 2024 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Pablo Llamas Ruiz | 6-1 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 4 Nederlagen
Split van 10 April tot 16 April 2023 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Radu Albot | 7-6 6-1 | |
Lyon van 12 Juni tot 18 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Mirko Martinez | 6-4 4-6 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Maxime Janvier | 6-2 6-3 | |
Tampere van 17 Juli tot 23 Juli 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Neil Oberleitner | 6-2 6-1 | |
Banja Luka van 7 Augustus tot 13 Augustus 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Vladan Tadic | 6-4 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Denis Klok | 6-3 6-0 | |
1/16de finales | verslaat | Zdenek Kolar | 6-4 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Toby Kodat | 7-5 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 5 Nederlagen
Shymkent van 9 Mei tot 15 Mei 2022 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Bogdan Bobrov | 6-3 5-7 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Savriyan Danilov | 6-1 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Alexander Shevchenko | 6-1 6-1 | |
Shymkent II van 16 Mei tot 22 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Markos Kalovelonis | 3-0 ab. | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Bogdan Bobrov | 4-6 7-6 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Kaichi Uchida | 7-5 7-6 | |
Sevilla van 5 September tot 11 September 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Viktor Durasovic | 6-2 6-4 | |
Sibiu van 19 September tot 25 September 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Mihai Razvan Marinescu | 6-0 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Giovanni Fonio | 6-3 6-1 | |
Maspalomas van 28 November tot 4 December 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ignasi De Rueda De Genover | 7-6 4-6 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Rudolf Molleker | 6-3 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Timo Stodder | 7-6 6-7 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Manama van 22 November tot 28 November 2021 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Tobias Simon | 4-6 6-3 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Bendigo van 12 Januari tot 18 Januari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Andrea Vavassori | 6-4 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 4 Nederlagen
Australian Open Junior Heren van 19 Januari tot 26 Januari 2019 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Valentin Royer | 6-2 6-1 | |
Roland Garros Junior Heren van 2 Juni tot 9 Juni 2019 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Baptiste Anselmo | 6-2 1-6 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Brandon Nakashima | 6-1 6-4 | |
Wimbledon Junior Heren van 6 Juli tot 14 Juli 2019 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Leandro Riedi | 6-3 3-6 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Holger Vitus Nodskov Rune | 6-0 6-2 | |
US Open Junior Heren van 1 September tot 8 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Govind Nanda | 7-5 6-2 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 4 Nederlagen