De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Oezbekistan - 22 Mei 1986
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Karshi van 7 Mei tot 12 Mei 2018 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Egor Gerasimov | 6-3 6-4 | |
Samarkand van 14 Mei tot 19 Mei 2018 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Tsung-Hua Yang | 6-1 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Karshi van 8 Mei tot 13 Mei 2017 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | N. Sriram Balaji | 6-3 6-1 | |
Samarkand van 15 Mei tot 20 Mei 2017 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Teimuraz Gabashvili | 6-4 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 7 Nederlagen
Australian Open Heren van 13 Januari tot 31 Januari 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Yannick Mertens | 6-7 6-4 6-2 | |
Bergamo van 8 Februari tot 14 Februari 2016 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Mirza Basic | 4-6 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Grégoire Barrère | 6-3 1-6 6-3 | |
Quimper van 29 Februari tot 6 Maart 2016 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Kenny De Schepper | 7-6 4-6 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Igor Sijsling | 6-1 6-4 | |
Monte-Carlo Rolex Masters van 9 April tot 17 April 2016 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Daniel Gimeno-Traver | 6-1 6-2 | |
Samarkand van 9 Mei tot 15 Mei 2016 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Ruben Ramirez Hidalgo | 6-1 ab. | |
Roland Garros Heren van 17 Mei tot 5 Juni 2016 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Gerald Melzer | 6-0 3-6 6-3 | |
Wimbledon Heren van 20 Juni tot 10 Juli 2016 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Hiroki Moriya | 6-2 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 8 Nederlagen
Overwinning : 1 (Samarkand)
Finale : 0
Samenvatting : 10 Overwinningen / 7 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 5 Nederlagen
Australian Open Heren van 9 Januari tot 27 Januari 2013 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Denys Molchanov | 7-6 6-4 | |
Bergamo van 4 Februari tot 10 Februari 2013 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Maxime Authom | 7-6 6-7 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Radu Albot | 6-4 6-7 7-6 | |
Kwartfinales | verslagen door | Michal Przysiezny | 4-6 7-6 7-6 | |
Tunis van 29 April tot 5 Mei 2013 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Alessio Di Mauro | 7-6 5-7 6-3 | |
Samarkand van 13 Mei tot 18 Mei 2013 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Michael Venus | 7-5 4-6 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Alexander Kudryavtsev | 6-2 6-0 | |
Kwartfinales | verslaat | Filip Krajinovic | 6-2 6-2 | |
Halve Finale | verslagen door | Aleksandr Nedovyesov | 7-6 6-3 | |
Ortisei van 4 November tot 10 November 2013 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Federico Arnaboldi | 6-2 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Andreas Seppi | 6-4 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Samarkand)
Samenvatting : 5 Overwinningen / 5 Nederlagen
Burnie van 30 Januari tot 5 Februari 2012 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Jimmy Wang | 6-3 0-6 6-4 | |
Samarkand van 6 Augustus tot 12 Augustus 2012 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Riccardo Bellotti | 7-6 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Christopher Rungkat | 6-4 6-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Andrey Golubev | 7-6 7-5 | |
Halve Finale | verslaat | N. Sriram Balaji | 6-3 6-1 | |
Finale | verslagen door | Dusan Lajovic | 6-3 6-2 | |
Karshi van 13 Augustus tot 19 Augustus 2012 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Aleksandr Nedovyesov | 4-6 6-1 6-0 | |
World Group - Play-Offs van 14 September tot 16 September 2012 (Keuzevakken) | ||||
World Group - Play-Offs | verslagen door | Mikhail Kukushkin | 6-2 6-4 3-6 7-6(5) | |
Ortisei van 5 November tot 11 November 2012 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Dustin Brown | 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Edouard Roger-Vasselin | 7-6 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 5 Nederlagen
Bergamo van 7 Februari tot 13 Februari 2011 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Stéphane Robert | 7-5 7-5 | |
Samarkand van 8 Augustus tot 14 Augustus 2011 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Adrián Menéndez-Maceiras | 7-5 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Miljan Zekic | 6-4 6-7 7-6 | |
Karshi van 15 Augustus tot 21 Augustus 2011 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Vishnu J. Vardhan | 6-4 5-7 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Laurent Recouderc | 7-5 6-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Blaz Kavcic | 6-4 4-0 ab. | |
Bangkok van 29 Augustus tot 4 September 2011 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Harri Heliovaara | 1-6 6-1 6-4 | |
Ortisei van 7 November tot 13 November 2011 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Simone Bolelli | 3-6 7-6 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Jan Hernych | 7-5 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Gstaad van 26 Juli tot 1 Augustus 2010 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Richard Gasquet | 6-3 6-4 | |
Ortisei van 8 November tot 14 November 2010 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Alessio Di Mauro | 6-3 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Jaroslav Pospisil | 7-6 7-6 | |
Kwartfinales | verslagen door | Michal Przysiezny | 3-5 7-5 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Gstaad van 27 Juli tot 2 Augustus 2009 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Iván Navarro Pastor | 7-6(2) 4-6 6-2 | |
Samarkand van 10 Augustus tot 16 Augustus 2009 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Kamil Capkovic | 6-4 3-6 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Saint-Brieux van 31 Maart tot 6 April 2008 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Daniel Muñoz de la Nava | 6-2 3-6 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Saint-Brieux)
Samenvatting : 6 Overwinningen / 4 Nederlagen
Kyoto van 5 Maart tot 18 Maart 2007 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Yaoki Ishii | 7-6 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Stephane Bohli | 6-1 6-4 | |
Saint-Brieux van 26 Maart tot 1 April 2007 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Alan Mackin | 7-6 3-6 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Cyril Saulnier | 6-2 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Matthias Bachinger | 7-5 6-3 | |
Halve Finale | verslaat | Stefan Wauters | 6-0 7-6 | |
Finale | verslagen door | Kristian Pless | 6-3 6-1 | |
Open Seat Barcelona van 23 April tot 29 April 2007 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Felix Mantilla | 6-4 1-6 6-0 | |
Istanbul van 6 Augustus tot 12 Augustus 2007 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Simon Stadler | 6-3 7-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Lukasz Kubot | 6-0 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Roma van 1 Mei tot 7 Mei 2006 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Jesse Huta-Galung | 6-4 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Giorgio Galimberti | 6-2 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Oliver Marach | 6-4 5-7 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Barletta van 21 Maart tot 3 April 2005 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Julio Silva | 6-4 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Samarkand van 16 Augustus tot 22 Augustus 2004 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Marcos Jimenez-Letrado | 6-1 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Ladislav Chramosta | 6-4 3-6 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Pavel Snobel | 6-7 6-3 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Samarkand van 24 September tot 30 September 2001 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Sergei Krotiouk | 6-3 6-7 6-4 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
World Group - Play-Offs van 17 September tot 19 September 2016 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
World Group - Play-Offs | F. Dustov - D. Istomin | verslagen door | A. Bossel - H. Laaksonen | 6-4 6-2 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
World Group - Play-Offs van 14 September tot 16 September 2012 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
World Group - Play-Offs | F. Dustov - D. Istomin | verslagen door | A. Golubev - Y. Schukin | 7-6(3) 6-3 6-4 |