De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
31 Augustus 2013 | |||
15h00 | Dalfsen Handbal (NED) | 34 - 31 | Muratpasa BSK Antalya (TUR) |
1 September 2013 | |||
15h00 | Muratpasa BSK Antalya (TUR) | 24 - 34 | Dalfsen Handbal (NED) |
7 September 2013 | |||
15h00 | Byåsen Trondheim (NOR) | 21 - 20 | Tertnes Bergen (NOR) |
17h30 | HC Leipzig (GER) | 29 - 24 | BNTU BelAZ Minsk Region (BLR) |
8 September 2013 | |||
15h30 | Tertnes Bergen (NOR) | 28 - 25 | BNTU BelAZ Minsk Region (BLR) |
8 September 2013 | |||
18h00 | HC Leipzig (GER) | 27 - 23 | Byåsen Trondheim (NOR) |
14 September 2013 | |||
15h00 | Erd HC (HUN) | 34 - 25 | LK Zug (SUI) |
18h00 | FTC R-C-H Budapest (HUN) | 26 - 23 | Lokomotiva Zagreb (CRO) |
15 September 2013 | |||
14h00 | Lokomotiva Zagreb (CRO) | 35 - 24 | LK Zug (SUI) |
15 September 2013 | |||
16h15 | FTC R-C-H Budapest (HUN) | 31 - 24 | Erd HC (HUN) |
14 September 2013 | |||
10h00 | CS Minaur Baia-Mare (ROU) | 26 - 25 | Viborg HK A/S (DEN) |
13h00 | TTH Holstebro (DEN) | 38 - 30 | Dalfsen Handbal (NED) |
15 September 2013 | |||
14h00 | Viborg HK A/S (DEN) | 33 - 12 | Dalfsen Handbal (NED) |
15 September 2013 | |||
17h00 | CS Minaur Baia-Mare (ROU) | 36 - 23 | TTH Holstebro (DEN) |
14 September 2013 | |||
16h30 | Fleury Loiret HB (FRA) | 26 - 21 | Rostov-Don (RUS) |
19h00 | Vardar Skopje (MAC) | 35 - 16 | Jomi Salerno (ITA) |
15 September 2013 | |||
16h30 | Rostov-Don (RUS) | 41 - 18 | Jomi Salerno (ITA) |
15 September 2013 | |||
18h30 | Vardar Skopje (MAC) | 33 - 25 | Fleury Loiret HB (FRA) |
5 Oktober 2013 | |||
18h30 | Györ Audi ETO KC (HUN) | 41 - 22 | Hypo Niederosterreich (AUT) |
6 Oktober 2013 | |||
15h00 | Thüringer HC Erfürt (GER) | 36 - 29 | CS Minaur Baia-Mare (ROU) |
12 Oktober 2013 | |||
18h00 | CS Minaur Baia-Mare (ROU) | 21 - 33 | Györ Audi ETO KC (HUN) |
13 Oktober 2013 | |||
20h25 | Hypo Niederosterreich (AUT) | 29 - 23 | Thüringer HC Erfürt (GER) |
19 Oktober 2013 | |||
16h00 | CS Minaur Baia-Mare (ROU) | 24 - 23 | Hypo Niederosterreich (AUT) |
20 Oktober 2013 | |||
16h00 | Thüringer HC Erfürt (GER) | 25 - 33 | Györ Audi ETO KC (HUN) |
2 November 2013 | |||
19h30 | Györ Audi ETO KC (HUN) | 29 - 22 | Thüringer HC Erfürt (GER) |
20h25 | Hypo Niederosterreich (AUT) | 23 - 20 | CS Minaur Baia-Mare (ROU) |
10 November 2013 | |||
17h00 | CS Minaur Baia-Mare (ROU) | 20 - 19 | Thüringer HC Erfürt (GER) |
20h05 | Hypo Niederosterreich (AUT) | 27 - 28 | Györ Audi ETO KC (HUN) |
16 November 2013 | |||
18h30 | Györ Audi ETO KC (HUN) | 28 - 26 | CS Minaur Baia-Mare (ROU) |
17 November 2013 | |||
15h00 | Thüringer HC Erfürt (GER) | 34 - 25 | Hypo Niederosterreich (AUT) |
6 Oktober 2013 | |||
17h00 | Ikast Handbold (DEN) | 32 - 23 | FTC R-C-H Budapest (HUN) |
19h00 | Buducnost Podgorica (MNE) | 31 - 19 | MKS Lublin (POL) |
12 Oktober 2013 | |||
20h00 | MKS Lublin (POL) | 24 - 25 | Ikast Handbold (DEN) |
13 Oktober 2013 | |||
18h00 | FTC R-C-H Budapest (HUN) | 27 - 25 | Buducnost Podgorica (MNE) |
20 Oktober 2013 | |||
14h00 | FTC R-C-H Budapest (HUN) | 40 - 25 | MKS Lublin (POL) |
15h15 | Ikast Handbold (DEN) | 21 - 19 | Buducnost Podgorica (MNE) |
3 November 2013 | |||
17h00 | Buducnost Podgorica (MNE) | 22 - 15 | Ikast Handbold (DEN) |
17h15 | MKS Lublin (POL) | 24 - 26 | FTC R-C-H Budapest (HUN) |
9 November 2013 | |||
16h00 | MKS Lublin (POL) | 22 - 30 | Buducnost Podgorica (MNE) |
18h30 | FTC R-C-H Budapest (HUN) | 25 - 26 | Ikast Handbold (DEN) |
17 November 2013 | |||
13h15 | Ikast Handbold (DEN) | 37 - 26 | MKS Lublin (POL) |
18h00 | Buducnost Podgorica (MNE) | 29 - 21 | FTC R-C-H Budapest (HUN) |
5 Oktober 2013 | |||
16h00 | Metz Handball (FRA) | 22 - 23 | HC Leipzig (GER) |
20h30 | RK Krim Ljubljana (SLO) | 36 - 28 | Sävehof Partille (SWE) |
12 Oktober 2013 | |||
16h00 | Sävehof Partille (SWE) | 32 - 30 | Metz Handball (FRA) |
13 Oktober 2013 | |||
15h00 | HC Leipzig (GER) | 23 - 27 | RK Krim Ljubljana (SLO) |
19 Oktober 2013 | |||
16h00 | HC Leipzig (GER) | 28 - 34 | Sävehof Partille (SWE) |
20 Oktober 2013 | |||
19h00 | Metz Handball (FRA) | 21 - 20 | RK Krim Ljubljana (SLO) |
2 November 2013 | |||
20h30 | RK Krim Ljubljana (SLO) | 27 - 21 | Metz Handball (FRA) |
3 November 2013 | |||
18h00 | Sävehof Partille (SWE) | 30 - 23 | HC Leipzig (GER) |
10 November 2013 | |||
15h00 | HC Leipzig (GER) | 22 - 25 | Metz Handball (FRA) |
16h00 | Sävehof Partille (SWE) | 25 - 25 | RK Krim Ljubljana (SLO) |
16 November 2013 | |||
17h00 | RK Krim Ljubljana (SLO) | 32 - 20 | HC Leipzig (GER) |
17 November 2013 | |||
13h15 | Metz Handball (FRA) | 30 - 20 | Sävehof Partille (SWE) |
5 Oktober 2013 | |||
19h30 | Larvik HK (NOR) | 34 - 18 | PV Koprivnica (CRO) |
6 Oktober 2013 | |||
12h15 | Bera Bera San-Sebastian (ESP) | 19 - 23 | Vardar Skopje (MAC) |
11 Oktober 2013 | |||
18h30 | Vardar Skopje (MAC) | 27 - 27 | Larvik HK (NOR) |
12 Oktober 2013 | |||
18h00 | PV Koprivnica (CRO) | 29 - 18 | Bera Bera San-Sebastian (ESP) |
19 Oktober 2013 | |||
20h00 | Vardar Skopje (MAC) | 39 - 26 | PV Koprivnica (CRO) |
20 Oktober 2013 | |||
12h15 | Bera Bera San-Sebastian (ESP) | 17 - 27 | Larvik HK (NOR) |
2 November 2013 | |||
19h30 | Larvik HK (NOR) | 29 - 21 | Bera Bera San-Sebastian (ESP) |
3 November 2013 | |||
18h00 | PV Koprivnica (CRO) | 17 - 35 | Vardar Skopje (MAC) |
10 November 2013 | |||
18h00 | PV Koprivnica (CRO) | 19 - 24 | Larvik HK (NOR) |
18h00 | Vardar Skopje (MAC) | 30 - 20 | Bera Bera San-Sebastian (ESP) |
16 November 2013 | |||
19h30 | Larvik HK (NOR) | 29 - 31 | Vardar Skopje (MAC) |
17 November 2013 | |||
12h15 | Bera Bera San-Sebastian (ESP) | 28 - 19 | PV Koprivnica (CRO) |
1 Februari 2014 | |||
13h45 | Ikast Handbold (DEN) | 25 - 24 | Sävehof Partille (SWE) |
2 Februari 2014 | |||
18h00 | Vardar Skopje (MAC) | 31 - 25 | Thüringer HC Erfürt (GER) |
8 Februari 2014 | |||
15h00 | Thüringer HC Erfürt (GER) | 26 - 24 | Ikast Handbold (DEN) |
9 Februari 2014 | |||
15h30 | Sävehof Partille (SWE) | 27 - 27 | Vardar Skopje (MAC) |
15 Februari 2014 | |||
15h00 | Thüringer HC Erfürt (GER) | 30 - 25 | Sävehof Partille (SWE) |
18h00 | Vardar Skopje (MAC) | 24 - 23 | Ikast Handbold (DEN) |
2 Maart 2014 | |||
16h00 | Sävehof Partille (SWE) | 26 - 32 | Thüringer HC Erfürt (GER) |
18h15 | Ikast Handbold (DEN) | 25 - 24 | Vardar Skopje (MAC) |
8 Maart 2014 | |||
15h00 | Thüringer HC Erfürt (GER) | 24 - 24 | Vardar Skopje (MAC) |
9 Maart 2014 | |||
15h00 | Sävehof Partille (SWE) | 29 - 29 | Ikast Handbold (DEN) |
16 Maart 2014 | |||
16h00 | Ikast Handbold (DEN) | 26 - 20 | Thüringer HC Erfürt (GER) |
18h00 | Vardar Skopje (MAC) | 24 - 18 | Sävehof Partille (SWE) |
1 Februari 2014 | |||
18h30 | Györ Audi ETO KC (HUN) | 23 - 23 | Buducnost Podgorica (MNE) |
20h30 | RK Krim Ljubljana (SLO) | 24 - 18 | Larvik HK (NOR) |
7 Februari 2014 | |||
20h00 | Larvik HK (NOR) | 23 - 29 | Györ Audi ETO KC (HUN) |
9 Februari 2014 | |||
19h00 | Buducnost Podgorica (MNE) | 30 - 15 | RK Krim Ljubljana (SLO) |
16 Februari 2014 | |||
18h00 | Györ Audi ETO KC (HUN) | 27 - 24 | RK Krim Ljubljana (SLO) |
20h00 | Buducnost Podgorica (MNE) | 19 - 19 | Larvik HK (NOR) |
1 Maart 2014 | |||
18h15 | Larvik HK (NOR) | 17 - 22 | Buducnost Podgorica (MNE) |
20h30 | RK Krim Ljubljana (SLO) | 22 - 24 | Györ Audi ETO KC (HUN) |
8 Maart 2014 | |||
18h15 | Larvik HK (NOR) | 28 - 22 | RK Krim Ljubljana (SLO) |
9 Maart 2014 | |||
19h15 | Buducnost Podgorica (MNE) | 26 - 26 | Györ Audi ETO KC (HUN) |
15 Maart 2014 | |||
20h30 | RK Krim Ljubljana (SLO) | 26 - 30 | Buducnost Podgorica (MNE) |
16 Maart 2014 | |||
19h05 | Györ Audi ETO KC (HUN) | 31 - 29 | Larvik HK (NOR) |
3 Mei 2014 | |||
15h00 | Györ Audi ETO KC (HUN) | 29 - 26 | Ikast Handbold (DEN) |
17h30 | Buducnost Podgorica (MNE) | 22 - 20 verlengingen (16-16, 6-4) | Vardar Skopje (MAC) |
4 Mei 2014 | |||
14h30 | Vardar Skopje (MAC) | 34 - 31 | Ikast Handbold (DEN) |
4 Mei 2014 | |||
17h00 | Györ Audi ETO KC (HUN) | 27 - 21 | Buducnost Podgorica (MNE) |
1 | Györ Audi ETO KC (HUN. | 10 |
2 | Ikast Handbold (DEN) | 8 |
3 | Vardar Skopje (MAC) | 8 |
4 | Buducnost Podgorica (MNE) | 7 |
5 | Larvik HK (NOR) | 5 |
6 | RK Krim Ljubljana (SLO) | 5 |
1 | Buducnost Podgorica (MNE) | 3 |
2 | Sävehof Partille (SWE. | 3 |
3 | Vardar Skopje (MAC) | 3 |
4 | Györ Audi ETO KC (HUN. | 2 |
5 | Larvik HK (NOR) | 2 |
6 | Ikast Handbold (DEN) | 1 |
1 | MKS Lublin (POL) | 6 |
2 | RK Krim Ljubljana (SLO) | 6 |
3 | Sävehof Partille (SWE. | 6 |
4 | Thüringer HC Erfü. | 6 |
5 | Bera Bera San-Sebastian (E. | 5 |
6 | HC Leipzig (GER) | 5 |