De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour of China II - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour of China II - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Uitslagen 2018

Uitslagen voor etappe

Etappe 5 - Anshun - Anshun - 127,8 km - 23 September 2018Sprint

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg

Etappe

1ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia2:38:50
2AUSKaden Groves (AUS)St. Georgezt
3UKRAndriy Kulyk (UKR)zt
4ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
5AUSAnthony Giacoppo (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
6ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
7BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
8FRAMehdi Benhamouda (FRA)Novo Nordiskzt
9COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobonzt
10GERJonas Bokeloh (GER)LKT Team Brandenburgzt
11VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuyzt
12VENRalph Michael Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Teamzt
13GERJan Dieteren (GER)LKT Team Brandenburgzt
14CHNZhang Zheng (CHN)Hengxiangzt
15ARGFederico Nicolas Vivas (ARG)zt
16CHNZisen Li (CHN)zt
17CHIJosé Eduardo Autran Carrillo (CHI)zt
18VENLeonel Quintero Arteaga (VEN)Start - Gusto Cycling Teamzt
19COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobonzt
20ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovinizt
21CHNShuai Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Teamzt
22NORSindre Bjerkestrand Haugsvær (NOR)zt
23SLOJure Rupnik (SLO)H&r Blockzt
24ITAMattia Viel (ITA)Holdsworth Pro Racingzt
25LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiangzt
26GERRichard Banusch (GER)LKT Team Brandenburgzt
27COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobonzt
28ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavirazt
29ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
30ERIMetkel Eyob (ERI)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
31ITASeid Lizde (ITA)Holdsworth Pro Racingzt
32ITAFilippo Zana (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 1896zt
33CHNJianpeng Liu (CHN)Hengxiangzt
34RUSArtem Ovechkin (RUS)zt
35RSABrendon Davids (RSA)Bennelong - Swisswellnesszt
36AUSMichael Freiberg (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
37CHIIgnacio Alejandro Espinoza Ibarra (CHI)0:05
38MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cycling0:05
39AUSSam Crome (AUS)Bennelong - Swisswellness0:05
40COLJuan José Amador Castaño (COL)Manzana - Postobon0:05
41ITAFabio Mazzucco (ITA)Trevigiani Phonix - Hemus 18960:05
42CHNMingrun Chen (CHN)Hengxiang0:05
43SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cycling0:05
44ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)Ningxia Sports Lottery - Livall0:05
45CANJean-Denis Thibault (CAN)H&r Block0:05
46MARAbderrahim Zahiri (MAR)Trevigiani Phonix - Hemus 18960:05
47MASIrwandie Lakasek (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:05
48GERLeo Appelt (GER)LKT Team Brandenburg0:05
49ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavira0:05
50MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:05
51UKRMykhaylo Kononenko (UKR)0:05
52AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk0:05
53CHNMeng Yan (CHN)Hengxiang0:05
54CHNZhi Hui Jiang (CHN)Mitchelton - Bikeexchange0:05
55JAPHayato Yoshida (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:05
56RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club0:05
57ITALuca Raggio (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia0:05
58CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermec0:05
59VENPedro Antonio Gutierrez Daza (VEN)Banco Bicentenario - Gobernacion Yaracuy0:05
60CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Mitchelton - Bikeexchange0:05
61PORFrederico Figueiredo (POR)Sporting - Tavira0:05
62PANCristopher Robín Jurado López (PAN)Trevigiani Phonix - Hemus 18960:05
63CHNJiankun Liu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange0:05
64CHNBo Wang (CHN)Hengxiang0:05
65CANReid McClure (CAN)Novo Nordisk0:05
66ITAJacopo Mosca (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia0:05
67ARGEmanuel Mini (ARG)Novo Nordisk0:05
68ITAAlan Marangoni (ITA)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:05
69COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobon0:05
70NZLLuke Mudgway (NZL)H&r Block0:05
71KAZIlya Davidenok (KAZ)Apple0:05
72BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club0:05
73AUSSamuel Jenner (AUS)Mitchelton - Bikeexchange0:05
74ESPDavid Galarreta Ugarte (ESP)0:05
75AUSCameron Bayly (AUS)Bennelong - Swisswellness0:05
76BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:05
77COLMauricio Ortega Ramirez (COL)0:05
78CHNYikui Niu (CHN)Mitchelton - Bikeexchange0:05
79JAPMasakazu Ito (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini0:05
80FRAJayson Valade (FRA)H&r Block0:05
81BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club0:05
82COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobon0:16
83ALBEugert Zhupa (ALB)Wilier Triestina - Selle Italia0:16
84HKGKa Hoo Fung (HKG)Hksi1:08
85HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)Hksi1:15
86HKGBurr Ho (HKG)Hksi1:29
87JAPHiroki Nishimura (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini1:30
88ITASimone Bevilacqua (ITA)Wilier Triestina - Selle Italia1:30
89CHNChunlong Zhang (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall1:37
90CHNJiancai Wang (CHN)Qinghai Tianyoude Cycling Team1:37
91CHNLizhen Wang (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team1:37
92JAPKohei Uchima (JAP)Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini2:03
93GERMoritz Malcharek (GER)LKT Team Brandenburg2:05
94HKGWan Hei Victor Lau (HKG)Hksi2:05
95VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Qinghai Tianyoude Cycling Team2:12
96ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavira2:12
97IRLStephen Clancy (IRL)Novo Nordisk2:44
98CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall3:41
99CHNDaihou Li (CHN)Beijing Xds - Innova Cycling Team3:41
100PORValter Pereira (POR)Sporting - Tavira4:00
101HKGHo San Chiu (HKG)Hksi4:15
102AUSDeclan Irvine (AUS)4:47
103ITAMoreno Marchetti (ITA)Petroli Firenze - Maserati6:28
104GERPhilip Weber (GER)LKT Team Brandenburg7:38
105PORDavid Da Silva Livramento (POR)Sporting - Tavira9:48
DNFUZBRuslan Karimov (UZB)Rts Racing Team-
DNFBLRAlexei Shnyrko (BLR)Rts Racing Team-
DNFUZBMuradjan Khalmuratov (UZB)Rts Racing Team-
DNSUKRArtem Tesler (UKR)-
DNSITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec-
DNSUKROleksiy Kasyanov (UKR)-

Algemeen

Punten

Berg

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden