De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
RUS | Russische Super League Heren - Achtste finales | Belogorie Belgorod |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
21/09 - 30/09 | Internationaal | Champions League Dames - Eerste Ronde | Beëindigd |
22/09 - 29/09 | Internationaal | Champions League Heren - Kwalificatieronde | Tartu BB |
24/09/2021 - 21/03/2022 | POL | Polen Division 1 Dames - Regulier Seizoen | KPS Chemik Police |
25/09 - 12/11 | ESP | Spanje Super Cup Dames | CV Las Palmas |
25/09/2021 - 12/03/2022 | CZE | Tsjechische Division 1 Dames - Regulier Seizoen | VK Dukla Liberec |
26/09 | Teruel | Spanje Super Cup | CV Guaguas Las Palmas |
28/09/2021 - 12/03/2022 | CZE | Tsjechische Division 1 - Extraliga Heren - Regulier Seizoen | CEZ Karlovarsko Karlovy Vary |
30/09/2021 - 14/02/2022 | Internationaal | MEVZA Herren - Regulier Seizoen | ACH Ljubljana |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/12/2021 - 16/02/2022 | Internationaal | Champions League Heren - Pool B | VC Dynamo Moscou |
01/12/2021 - 16/02/2022 | Internationaal | Champions League Heren - Pool C | Cucine Lube Civitanova |
01/12/2021 - 17/02/2022 | Internationaal | Champions League Heren - Pool D | Berlin Recycling |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
16/01 - 06/03 | ITA | Coppa Italia | SIR Safety Perugia |
22/01 - 27/02 | GER | Bundesliga - Duitsland Division 1 - Degradatiepoule | SVG Lüneburg |
22/01 - 05/03 | GER | Bundesliga - Duitsland Division 1 - Championship Ronde | Berlin Recycling |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
12/02 - 18/04 | SUI | Zwitserland Division 1 Dames - Nationalliga A - Playoffs | Viteos Neuchâtel UC |
19/02 - 20/02 | Internationaal | MEVZA Herren - Playoffs | ACH Ljubljana |
23/02 - 24/02 | Internationaal | MEVZA Dames - Playoffs | Vasas Budapest |
23/02 - 01/04 | GRE | Griekenland Beker | PAOK Thessaloniki VC |
25/02 - 27/02 | ESP | Copa del Rey | CV Melilla MSC |
25/02 - 28/04 | GRE | Griekenland - A1 Ethniki Volleyball Herren - Championship Ronde | Panathinaikos Athens |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
05/05 - 07/05 | RUS | Russische Super League Heren - Championship Ronde | Zenit Kazan |
09/05 - 10/05 | RUS | Russische Super League Heren - Playoffs | VC Dynamo Moscou |
17/05 - 23/05 | POL | Plusliga - Polen Division 1 - Play-out | AZS PWSZ Nysa |