De site voor alle sporten

Menu
Volleybal - Polen Division 1 Dames - Regulier Seizoen - 2021/2022 - Gedetailleerde uitslagen

Volleybal - Polen Division 1 Dames - Regulier Seizoen - 2021/2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen
  •  Developres Rzeszów
  • AZS Uni Opole
  • Bielsko-Biala
  • Budowlani Lódz
  • Energa MKS Kalisz
  • Impel Wroclaw
  • KPS Chemik Police
  • Legionovia Legionowo
  • LKS Lódz
  • MKS Radomka Radom
  • MUKS Joker Swiecie
  • Palac Bydgoszcz

Home

Gedetailleerde uitslagen

Regulier Seizoen

PolenPolen - 24 September 2021 - 19 Maart 2022

Speeldag :

Uitslagen - Japan - Nagoya - Regulier Seizoen 2021/2022

21 Januari 2022
17h30Palac BydgoszczPalac BydgoszczUitgesteldLKS LódzLKS Lódz
20h30Impel WroclawImpel Wroclaw0 - 3
(17-25, 16-25, 22-25)
 Developres Rzeszów Developres Rzeszów
22 Januari 2022
19h00Budowlani LódzBudowlani Lódz1 - 3
(25-23, 23-25, 23-25, 19-25)
MKS Radomka RadomMKS Radomka Radom
23 Januari 2022
12h30MUKS Joker SwiecieMUKS Joker SwiecieUitgesteldBielsko-BialaBielsko-Biala
20h30KPS Chemik PoliceKPS Chemik Police3 - 0
(25-16, 25-19, 25-18)
Legionovia LegionowoLegionovia Legionowo
24 Januari 2022
19h00AZS Uni OpoleAZS Uni Opole2 - 3
(25-20, 17-25, 25-14, 20-25, 8-15)
Energa MKS KaliszEnerga MKS Kalisz

Stand - Japan - Nagoya - Regulier Seizoen 2021/2022

  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Algemeen klassement

PloegPunConfrontatiesSetsUitslagen
GWWVDVDTDS3-03-13-22-31-30-3
1 Developres Rzeszów41161514718+29555100
2KPS Chemik Police38161244215+27930220
3Legionovia Legionowo31161243826+12426103
4MKS Radomka Radom2916973526+9450241
5Budowlani Lódz2816883426+8620422
6LKS Lódz2815963325+8351222
7AZS Uni Opole2116793036-6133333
8Bielsko-Biala1915782733-6214224
9Energa MKS Kalisz17155102636-10122433
10Impel Wroclaw12154111938-19112236
11Palac Bydgoszcz9153121940-21102264
12MUKS Joker Swiecie6152131142-31011139

Playoffs

Klassement thuis

Klassement uit

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden