De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
05/01 - 29/08 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Heren | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
18/04 - 20/04 | Kélibia | Afrikaans Kampioenschap voor clubs Heren - Groep A | Espérance de Tunis |
18/04 - 20/04 | Kélibia | Afrikaans Kampioenschap voor clubs Heren - Groep B | Swehly SC |
18/04 - 20/04 | Kélibia | Afrikaans Kampioenschap voor clubs Heren - Groep C | CO Kélibia |
18/04 - 20/04 | Kélibia | Afrikaans Kampioenschap voor clubs Heren - Groep D | Zamalek Cairo |
21/04 - 26/04 | Kélibia | Afrikaans Kampioenschap voor clubs Dames - Groep A | CS Sfaxien |
21/04 - 26/04 | Kélibia | Afrikaans Kampioenschap voor clubs Dames - Groep B | CF Carthage |
22/04 - 27/04 | Kélibia | Afrikaans Kampioenschap voor clubs Heren - Finaleronde | Espérance de Tunis |
28/04 - 30/04 | Kélibia | Afrikaans Kampioenschap voor clubs Dames - Finaleronde | CF Carthage |
29/04 - 12/08 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Dames | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/06 - 06/06 | Internationaal | Euroleague Heren - Pool B | Oekraïne |
05/06 - 06/06 | Strumica | Euroleague Heren - Silver League - Finaleronde | Denemarken |
11/06 - 12/06 | Maribor | Euroleague Dames - Silver League - Finaleronde | Bosnië en Herzegovina |
19/06 - 20/06 | Ruse | Euroleague Dames - Finaleronde | Bulgarije |
19/06 - 20/06 | Kortrijk | Euroleague Heren - Finaleronde | Turkije |
24/06 - 25/06 | Rimini | Nations League Dames - Finaleronde | Verenigde Staten van Amerika |
26/06 - 27/06 | Rimini | Nations League Heren - Finaleronde | Brazilië |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/10 - 03/10 | Nakhon Ratchasima | Aziatische Kampioenschap voor clubs Dames - Groep A | Nakhon Ratchasima VC |
01/10 - 03/10 | Nakhon Ratchasima | Aziatische Kampioenschap voor clubs Dames - Groep B | Altay VC |
02/10 - 03/10 | Internationaal | WK Junioren Heren - Finaleronde | Italië U-21 |
04/10 - 07/10 | Nakhon Ratchasima | Aziatische Kampioenschap voor clubs Dames - Finaleronde | Altay VC |
08/10 - 12/10 | Nakhon Ratchasima | Aziatische Kampioenschap voor clubs Heren - Groep A | Burevestnik Alma-Ata |
08/10 - 12/10 | Nakhon Ratchasima | Aziatische Kampioenschap voor clubs Heren - Groep B | Sirjan Foulad Iranian |
13/10 - 15/10 | Nakhon Ratchasima | Aziatische Kampioenschap voor clubs Heren - Finaleronde | Sirjan Foulad Iranian |
22/10 - 26/10 | Brasília | Zuid-Amerikaanse Kampioenschap voor clubs Dames | Dentil Praia Clube |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
07/12 - 09/12 | Betim | Wereldkampioenschap Voor Clubs Heren - Pool A | Cucine Lube Civitanova |
08/12 - 10/12 | Betim | Wereldkampioenschap Voor Clubs Heren - Pool B | Sada Cruzeiro Vôlei |
10/12 - 12/12 | Betim | Wereldkampioenschap Voor Clubs Heren - Finaleronde | Sada Cruzeiro Vôlei |
15/12 - 17/12 | Ankara | Wereldkampioenschap Voor Clubs Dames - Groep A | Imoco Volley Conegliano |
15/12 - 17/12 | Ankara | Wereldkampioenschap Voor Clubs Dames - Groep B | Vakifbank Istanbul |
18/12 - 19/12 | Ankara | Wereldkampioenschap Voor Clubs Dames - Finaleronde | Vakifbank Istanbul |