De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Bulgarije - 5 September 2000
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
EK Teams Gemengd - Groep 2 , 14 Februari 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep 2 | verslagen door | Xuefei Qi | 21-19 21-14 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
EK Dames van 25 April tot 30 April 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Freya Redfearn | 21-13 21-12 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Orleans Masters - Dames van 23 Maart tot 28 Maart 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Jin Wei Goh | 21-8 21-14 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Saarlorlux Open - Dames van 26 Oktober tot 1 November 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Carolina Marín | 21-9 21-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
EK Junioren - Dames van 11 September tot 16 September 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Amalie Schulz Terp-Nielsen | 21-19 21-13 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
WK Junioren - Dames van 11 Oktober tot 21 Oktober 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Tweede ronde | verslaat | Lauren Middleton | 21-14 21-18 | |
1/32ste finales | verslagen door | Nuntakarn Aimsaard | 21-9 21-11 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
EK Teams Gemengd - Groep 2 , 14 Februari 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep 2 | I. Stoynov - H. Popovska | verslagen door | M. Lamsfuss - J. Lohau | 21-4 21-11 |
Groep 2 | I. Stoynov - H. Popovska | verslagen door | R. Tabeling - S. Piek | 21-14 21-10 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Gemengd Dubbel van 25 April tot 30 April 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | I. Stoynov - H. Popovska | verslaat | C. Mork - S. Jørgensen | 21-15 21-16 |
Achtste finales | I. Stoynov - H. Popovska | verslagen door | C. Hemming - J. Pugh | 21-16 21-16 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Orleans Masters - Gemengd Dubbel van 23 Maart tot 28 Maart 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | I. Stoynov - H. Popovska | verslagen door | D. Kapila - A. Ponnappa | 21-8 21-12 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
EK Junioren - Dames Dubbel van 11 September tot 16 September 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | V. Ginga - H. Popovska | verslagen door | B. Ercetin - N. Inci | 21-16 21-14 |
EK Junioren - Gemengd Dubbel van 14 September tot 16 September 2018 | ||||
Achtste finales | I. Stoynov - H. Popovska | verslagen door | R. Easton - H. Warner | 21-10 21-14 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Bulgarian International - Dubbel Dames van 14 Augustus tot 17 Augustus 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | M. Delcheva - H. Popovska | verslaat | A. Pillai - T. Sjoo | 21-10 11-21 25-23 |
Achtste finales | M. Delcheva - H. Popovska | verslagen door | A. Pustinskaia - Y. Vasilyeva | 21-23 21-12 21-13 |
WK Junioren - Dames Dubbel van 11 Oktober tot 21 Oktober 2017 | ||||
Tweede ronde | M. Delcheva - H. Popovska | verslagen door | S. Qiao - M. Zhou | 21-11 21-15 |
WK Junioren - Gemengd Dubbel van 11 Oktober tot 21 Oktober 2017 | ||||
Eerste ronde | I. Stoynov - H. Popovska | verslagen door | L. Chen - J. Lin | 21-16 21-18 |