De site voor alle sporten

Menu

Badminton : Livescore

  • Bijgewerkt elke 30 sec., niet vernieuwen 24 April 2019 - 02h56'59''

Aziatisch Kampioenschap - Dames Dubbel - 1/16de finalesAziatisch Kampioenschap - Dames Dubbel - 1/16de finales
StartStaatSet 1Set 2Set 3
04h00BeëindigdChaladchalam ChayanitChaladchalam Chayanit
Phataimas MuenwongPhataimas Muenwong
Della Destiara HarisDella Destiara Haris
Rizki Amelia PradiptaRizki Amelia Pradipta
Chaladchalam Chayanit
04h00BeëindigdShiho TanakaShiho Tanaka
Koharu YonemotoKoharu Yonemoto
Vivian Kah Mun HooVivian Kah Mun Hoo
Cheng Wen YapCheng Wen Yap
Shiho Tanaka
04h00BeëindigdAmita GiriAmita Giri
Rasila MaharjanRasila Maharjan
Qingchen ChenQingchen Chen
Yifan JiaYifan Jia
Amita Giri
04h00 Anna Ching Yik CheongAnna Ching Yik Cheong
Chiew Sien LimChiew Sien Lim
Yulfira BarkahYulfira Barkah
Jauza Fadhila SugiartoJauza Fadhila Sugiarto
04h40 Jongkonphan KititharakulJongkonphan Kititharakul
Rawinda PrajongjaiRawinda Prajongjai
Meghana JakkampudiMeghana Jakkampudi
Poorvisha S RamPoorvisha S Ram
09h20 Greysia PoliiGreysia Polii
Apriani RahayuApriani Rahayu
Wenmei LiWenmei Li
Yu ZhengYu Zheng
09h20 Wenjing DongWenjing Dong
Xueying FengXueying Feng
Misaki MatsutomoMisaki Matsutomo
Ayaka TakahashiAyaka Takahashi
10h00 Tsz Yau NgTsz Yau Ng
Sin Ying YuenSin Ying Yuen
So-yeong KimSo-yeong Kim
Hee Yong KongHee Yong Kong
10h40 Ching Hui ChangChing Hui Chang
Ching Tun YangChing Tun Yang
Shiu Yee NgShiu Yee Ng
Yi Ting WuYi Ting Wu
11h20 Wing Yung NgWing Yung Ng
Nga Ting YeungNga Ting Yeung
So-hee LeeSo-hee Lee
Seung-chan ShinSeung-chan Shin
11h20 Thilini Pramodika HendahewaThilini Pramodika Hendahewa
Kavidi SirimannageKavidi Sirimannage
Pooja DanduPooja Dandu
Sanjana SantoshSanjana Santosh
12h00 Puttita SupajirakulPuttita Supajirakul
Sapsiree TaerattanachaiSapsiree Taerattanachai
Agatha ImanuelaAgatha Imanuela
Siti Fadia Silva RamadhantiSiti Fadia Silva Ramadhanti
12h00 Yue DuYue Du
Yinhui LiYinhui Li
Xue Xin GongXue Xin Gong
Weng Chi NgWeng Chi Ng
12h00 Mayu MatsumotoMayu Matsumoto
Wakana NagaharaWakana Nagahara
Gulassar BokievaGulassar Bokieva
Sevinch SodikovaSevinch Sodikova
12h40 Yujia JinYujia Jin
Ming Hui LimMing Hui Lim
Aparna BalanAparna Balan
Sruthi K.PSruthi K.P

Aziatisch Kampioenschap - Heren Dubbel - 1/16de finalesAziatisch Kampioenschap - Heren Dubbel - 1/16de finales
StartStaatSet 1Set 2Set 3
04h00 Tinn IsriyanetTinn Isriyanet
Kittisak NamdashKittisak Namdash
Hiroyuki EndoHiroyuki Endo
Yuta WatanabeYuta Watanabe
04h00 Takeshi KamuraTakeshi Kamura
Keigo SonodaKeigo Sonoda
Yonny ChungYonny Chung
Chun Hei TamChun Hei Tam
04h40 Dinuka KarunaratneDinuka Karunaratne
Niluka KarunaratneNiluka Karunaratne
Wahyu Nayaka Arya PankaryaniraWahyu Nayaka Arya Pankaryanira
Ade Yusuf SantosoAde Yusuf Santoso
04h40 Mohamad Arif Abdul LatifMohamad Arif Abdul Latif
Nur Mohd Azriyn AyubNur Mohd Azriyn Ayub
Inkarat ApisukInkarat Apisuk
Tanupat ViriyangkuraTanupat Viriyangkura
05h20 Min-Chun LiaoMin-Chun Liao
Ching Heng SuChing Heng Su
Mohammad AhsanMohammad Ahsan
Hendra SetiawanHendra Setiawan
06h00 Kittinupong KedrenKittinupong Kedren
Dechapol PuavaranukrohDechapol Puavaranukroh
Aaron ChiaAaron Chia
Wooi Yik SohWooi Yik Soh
07h00 Shang Kai LinShang Kai Lin
Min Hao TsengMin Hao Tseng
Yew Sin OngYew Sin Ong
Ee Yi TeoEe Yi Teo
07h00 Arjun M.R.Arjun M.R.
Ramchandran ShlokRamchandran Shlok
Jiting HeJiting He
Qiang TanQiang Tan
07h20 Fajar AlfianFajar Alfian
Muhammad Rian ArdiantoMuhammad Rian Ardianto
Wai Lok LamWai Lok Lam
Kuen Hon LiKuen Hon Li
08h40 Takuto InoueTakuto Inoue
Yuki KanekoYuki Kaneko
Cheng LiuCheng Liu
Nan ZhangNan Zhang
08h40 Tsz Kit ChanTsz Kit Chan
Yeung Shing ChoiYeung Shing Choi
Junhui LiJunhui Li
Yuchen LiuYuchen Liu
09h20 Min Hyuk KangMin Hyuk Kang
Won Ho KimWon Ho Kim
Ahmad Mahyuddin Haji AbasAhmad Mahyuddin Haji Abas
Jaspar Woon Chai YuJaspar Woon Chai Yu
10h00 Ching-Yao LuChing-Yao Lu
Po Han YangPo Han Yang
V Shem GohV Shem Goh
Wee Kiong TanWee Kiong Tan
10h40 Markus Fernaldi GideonMarkus Fernaldi Gideon
Kevin Sanjaya SukamuljoKevin Sanjaya Sukamuljo
Danny Bawa ChrisnantaDanny Bawa Chrisnanta
Yong Kai Terry HeeYong Kai Terry Hee
10h40 Chengkai HanChengkai Han
Haodong ZhouHaodong Zhou
Dipesh DhamiDipesh Dhami
Ratnajit TamangRatnajit Tamang
11h20 Takuro HokiTakuro Hoki
Yugo KobayashiYugo Kobayashi
Tak Ching ChangTak Ching Chang
Ming Nok YeungMing Nok Yeung

Aziatisch Kampioenschap Dames - 1/16de finalesAziatisch Kampioenschap Dames - 1/16de finales
StartStaatSet 1Set 2Set 3
04h00 Yufei ChenYufei Chen
Thi Trang VuThi Trang Vu
04h40 Yu Po PaiYu Po Pai
Ngan Yi CheungNgan Yi Cheung
05h20 Thet Htar ThuzarThet Htar Thuzar
Aya OhoriAya Ohori
05h20 Saina NehwalSaina Nehwal
Yue HanYue Han
06h00 Ying Ying LeeYing Ying Lee
Choirunnisa ChoirunnisaChoirunnisa Choirunnisa
06h00 Ga Eun KimGa Eun Kim
Ruselli HartawanRuselli Hartawan
06h40 Ying Mei CheungYing Mei Cheung
Gregoria Mariska TunjungGregoria Mariska Tunjung
06h40 Sayaka TakahashiSayaka Takahashi
Sindhu Pusarla VenkataSindhu Pusarla Venkata
06h40 Sonia Su Ya CheahSonia Su Ya Cheah
Fitriani FitrianiFitriani Fitriani
07h20 Hyo-min KimHyo-min Kim
Nozomi OkuharaNozomi Okuhara
08h00 Pui Yin YipPui Yin Yip
Weng Chi NgWeng Chi Ng
08h00 Akane YamaguchiAkane Yamaguchi
Kavidi SirimannageKavidi Sirimannage
08h40 Yanyan CaiYanyan Cai
Ji Hyun SungJi Hyun Sung
08h40 Jia Min YeoJia Min Yeo
Busanan OngbumrungpanBusanan Ongbumrungpan
09h20 Nitchaon JindapolNitchaon Jindapol
Bing Jiao HeBing Jiao He
10h00 Sum Yee YeungSum Yee Yeung
Nguyen Thuy LinhNguyen Thuy Linh

Aziatisch Kampioenschap Heren - 1/16de finalesAziatisch Kampioenschap Heren - 1/16de finales
StartStaatSet 1Set 2Set 3
04h00 Kento MomotaKento Momota
Dong-keun LeeDong-keun Lee
04h40 Cheuk Yiu LeeCheuk Yiu Lee
Tzu Wei WangTzu Wei Wang
05h20 Ka Long Angus NgKa Long Angus Ng
Anthony Sinisuka GintingAnthony Sinisuka Ginting
06h00 Sameer VermaSameer Verma
Kazumasa SakaiKazumasa Sakai
06h40 Kenta NishimotoKenta Nishimoto
Christie JonatanChristie Jonatan
07h00 Chia Hung LuChia Hung Lu
Dan LinDan Lin
07h20 Kantaphon WangcharoenKantaphon Wangcharoen
Tien Chen ChouTien Chen Chou
07h20 Wing Ki Vincent WongWing Ki Vincent Wong
Ratnajit TamangRatnajit Tamang
08h40 Tommy SugiartoTommy Sugiarto
Yun HuYun Hu
09h20 Khosit PhetpradabKhosit Phetpradab
Guangzu LuGuangzu Lu
10h00 Long ChenLong Chen
Kanta TsuneyamaKanta Tsuneyama
10h40 Wei Feng ChongWei Feng Chong
Suppanyu AvihingsanonSuppanyu Avihingsanon
11h20 Kidambi SrikanthKidambi Srikanth
Shesar Hiren RhustavitoShesar Hiren Rhustavito
12h00 Tien Minh NguyenTien Minh Nguyen
Pang Fong PuiPang Fong Pui
12h40 Kean Yew LohKean Yew Loh
Yuqi ShiYuqi Shi
12h40 June Wei CheamJune Wei Cheam
Sitthikom ThammasinSitthikom Thammasin
© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden