De site voor alle sporten

Menu
Handbal - EHF European League Heren - 2020/2021 - Home

Handbal - EHF European League Heren - 2020/2021 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

EHF European League Heren 2020/2021 - Home

Eerste Kwalificatieronde (28/08/2020 - 06/09/2020)

26 Augustus 2020
18h00Team Tvis Holstebro (DEN)Team Tvis Holstebro10 - 0 (forfait)Valur ReykjavikValur Reykjavik (ISL)
18h00KS Azoty-Pulawy (POL)KS Azoty-Pulawy10 - 0 (forfait)Haslum HK BekkestuaHaslum HK Bekkestua (NOR)
18h00Kristianstad IFK (SWE)Kristianstad IFK10 - 0 (forfait)ØIF Arendal EliteØIF Arendal Elite (NOR)
28 Augustus 2020
19h00Gyöngyösi FKK (HUN)Gyöngyösi FKK34 - 21RK Butel SkopjeRK Butel Skopje (MAC)
29 Augustus 2020
15h00Skjern (DEN)Skjern27 - 26MalmöMalmö (SWE)
16h00SKA Minsk (BLR)SKA Minsk25 - 25CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
16h00Sport Lisboa e Benfica (POR)Sport Lisboa e Benfica28 - 26Aon Fivers Margareten WienAon Fivers Margareten Wien (AUT)
17h00Handball Esch (LUX)Handball EschGeannuleerdPfadi WinterthurPfadi Winterthur (SUI)
17h00AHC Potaissa Turda (ROU)AHC Potaissa Turda24 - 26HRK GoricaHRK Gorica (CRO)
17h30HC Dobrogea Sud Constanta (ROU)HC Dobrogea Sud Constanta26 - 18Dinamo Viktor StavropolDinamo Viktor Stavropol (RUS)
18h00Pays d'Aix UC HB (FRA)Pays d'Aix UC HBGeannuleerdBidasoa IrúnBidasoa Irún (ESP)
18h00RK Butel Skopje (MAC)RK Butel Skopje25 - 24Gyöngyösi FKKGyöngyösi FKK (HUN)
18h00HC Kriens-Luzern (SUI)HC Kriens-Luzern29 - 27Dubrava ZagrebDubrava Zagreb (CRO)
19h00CF Os Belenenses (POR)CF Os Belenenses23 - 28RK Trimo TrebnjeRK Trimo Trebnje (SLO)
19h00Metalurg Skopje (MAC)Metalurg Skopje35 - 28Spacva VinkovciSpacva Vinkovci (CRO)
30 Augustus 2020
18h30Bjerringbro-Silkeborg (DEN)Bjerringbro-Silkeborg31 - 27MT MelsungenMT Melsungen (GER)
5 September 2020
15h00Haslum HK Bekkestua (NOR)Haslum HK Bekkestua0 - 10 (forfait)KS Azoty-PulawyKS Azoty-Pulawy (POL)
15h00Valur Reykjavik (ISL)Valur Reykjavik0 - 10 (forfait)Team Tvis HolstebroTeam Tvis Holstebro (DEN)
15h00ØIF Arendal Elite (NOR)ØIF Arendal Elite0 - 10 (forfait)Kristianstad IFKKristianstad IFK (SWE)
15h00Malmö (SWE)Malmö25 - 26SkjernSkjern (DEN)
17h00HRK Gorica (CRO)HRK Gorica27 - 32AHC Potaissa TurdaAHC Potaissa Turda (ROU)
19h00RK Trimo Trebnje (SLO)RK Trimo Trebnje28 - 26CF Os BelenensesCF Os Belenenses (POR)
19h30Dubrava Zagreb (CRO)Dubrava Zagreb19 - 28HC Kriens-LuzernHC Kriens-Luzern (SUI)
19h30Spacva Vinkovci (CRO)Spacva Vinkovci29 - 25Metalurg SkopjeMetalurg Skopje (MAC)
20h20Aon Fivers Margareten Wien (AUT)Aon Fivers Margareten Wien38 - 34Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (POR)
6 September 2020
12h30Pfadi Winterthur (SUI)Pfadi Winterthur33 - 30Handball EschHandball Esch (LUX)
16h00MT Melsungen (GER)MT Melsungen24 - 26Bjerringbro-SilkeborgBjerringbro-Silkeborg (DEN)
16h00Dinamo Viktor Stavropol (RUS)Dinamo Viktor Stavropol27 - 28HC Dobrogea Sud ConstantaHC Dobrogea Sud Constanta (ROU)
18h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow31 - 25SKA MinskSKA Minsk (BLR)
21h00Bidasoa Irún (ESP)Bidasoa Irún30 - 25Pays d'Aix UC HBPays d'Aix UC HB (FRA)

Detail van de uitslagen


Tweede Kwalificatieronde (22/09/2020 - 29/09/2020)

22 September 2020
18h45Team Tvis Holstebro (DEN)Team Tvis Holstebro22 - 28Rhein-Neckar LöwenRhein-Neckar Löwen (GER)
18h45Gyöngyösi FKK (HUN)Gyöngyösi FKK23 - 25Füchse BerlinFüchse Berlin (GER)
18h45KS Azoty-Pulawy (POL)KS Azoty-Pulawy24 - 25Kristianstad IFKKristianstad IFK (SWE)
18h45Bjerringbro-Silkeborg (DEN)Bjerringbro-Silkeborg26 - 23CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
18h45HC Dobrogea Sud Constanta (ROU)HC Dobrogea Sud Constanta27 - 27Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (POR)
18h45Skjern (DEN)Skjern31 - 30Montpellier HBMontpellier HB (FRA)
18h45GOG Svendborg TGI (DEN)GOG Svendborg TGI33 - 23Pfadi WinterthurPfadi Winterthur (SUI)
20h15Bidasoa Irún (ESP)Bidasoa Irún30 - 27Nexe NasiceNexe Nasice (CRO)
20h45Metalurg Skopje (MAC)Metalurg Skopje26 - 24HC Kriens-LuzernHC Kriens-Luzern (SUI)
20h45CB Benidorm (ESP)CB Benidorm34 - 31Aon Fivers Margareten WienAon Fivers Margareten Wien (AUT)
20h45AHC Potaissa Turda (ROU)AHC Potaissa Turda35 - 35FENIX ToulouseFENIX Toulouse (FRA)
29 September 2020
10h00Balatonfüredi KSE (HUN)Balatonfüredi KSEGeannuleerdRK Trimo TrebnjeRK Trimo Trebnje (SLO)
18h00Nexe Nasice (CRO)Nexe Nasice29 - 24Bidasoa IrúnBidasoa Irún (ESP)
18h45Aon Fivers Margareten Wien (AUT)Aon Fivers Margareten WienUitgesteldCB BenidormCB Benidorm (ESP)
18h45HC Kriens-Luzern (SUI)HC Kriens-Luzern22 - 21Metalurg SkopjeMetalurg Skopje (MAC)
18h45RK Trimo Trebnje (SLO)RK Trimo Trebnje23 - 22Balatonfüredi KSEBalatonfüredi KSE (HUN)
18h45Kristianstad IFK (SWE)Kristianstad IFK24 - 22KS Azoty-PulawyKS Azoty-Pulawy (POL)
18h45Rhein-Neckar Löwen (GER)Rhein-Neckar Löwen26 - 27Team Tvis HolstebroTeam Tvis Holstebro (DEN)
18h45Pfadi Winterthur (SUI)Pfadi Winterthur35 - 31GOG Svendborg TGIGOG Svendborg TGI (DEN)
20h45Sporting CP Lisbon (POR)Sporting CP Lisbon20 - 20HC Dobrogea Sud ConstantaHC Dobrogea Sud Constanta (ROU)
20h45FENIX Toulouse (FRA)FENIX Toulouse31 - 27AHC Potaissa TurdaAHC Potaissa Turda (ROU)
20h45Montpellier HB (FRA)Montpellier HB33 - 29SkjernSkjern (DEN)
20h45Füchse Berlin (GER)Füchse Berlin36 - 24Gyöngyösi FKKGyöngyösi FKK (HUN)
30 September 2020
10h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow - Bjerringbro-SilkeborgBjerringbro-Silkeborg (DEN)

Detail van de uitslagen


Groep A (09/02/2021 - 29/03/2021)



Groep B (09/02/2021 - 29/03/2021)



Groep C (09/02/2021 - 29/03/2021)



Groep D (08/02/2021 - 29/03/2021)



Finaleronde (20/04/2021 - 18/05/2021)



Kwartfinales

Halve Finale

Om 3e/4e plaats

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden