De site voor alle sporten

Menu
Sporting CP Lisbon

Handbal - Sporting CP Lisbon

PortugalPortugal - Lisboa- Opgericht 1906

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Sporting CP Lisbon - Uitslagen

Portugal Division 1 Heren - Liga LPA - Regulier Seizoen - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
2de124400127101+26
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
3de622006850+18
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
3de622005951+8
31 Augustus 2019 - 17h00
Speeldag 1
Boa-Hora FC / Roff (10)Boa-Hora FC / Roff23 - 29Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (3)
4 September 2019 - 21h00
Speeldag 2
Sporting CP Lisbon (1)Sporting CP Lisbon38 - 24Academica da Maia/ISMAIAcademica da Maia/ISMAI (10)
7 September 2019 - 16h00
Speeldag 3
Sport Lisboa e Benfica (4)Sport Lisboa e Benfica28 - 30Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (2)
11 September 2019 - 21h00
Speeldag 4
Sporting CP Lisbon (2)Sporting CP Lisbon30 - 26ABC BragaABC Braga (7)
18 September 2019 - 21h00
Speeldag 5
Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon - AA AvancaAA Avanca
28 September 2019 - 18h00
Speeldag 6
Madeira Andebol SADMadeira Andebol SAD - Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon
5 Oktober 2019 - 16h00
Speeldag 7
Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon - AA Águas SantasAA Águas Santas
9 Oktober 2019 - 22h00
Speeldag 8
Vitória FCVitória FC - Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon
16 Oktober 2019 - 21h00
Speeldag 9
Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon - CF Os BelenensesCF Os Belenenses
30 Oktober 2019 - 23h00
Speeldag 10
FC GaiaFC Gaia - Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon
6 November 2019 - 21h00
Speeldag 11
Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon - SC HortaSC Horta
16 November 2019 - 19h00
Speeldag 12
FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis - Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon
20 November 2019 - 21h00
Speeldag 13
Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon - Boavista FC AndebolBoavista FC Andebol
27 November 2019 - 21h00
Speeldag 14
Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon - Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff
4 December 2019 - 22h00
Speeldag 15
Academica da Maia/ISMAIAcademica da Maia/ISMAI - Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon
7 December 2019 - 16h00
Speeldag 16
Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon - Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica
11 December 2019 - 22h00
Speeldag 17
ABC BragaABC Braga - Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon
14 December 2019 - 19h00
Speeldag 18
AA AvancaAA Avanca - Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon
18 December 2019 - 21h00
Speeldag 19
Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon - Madeira Andebol SADMadeira Andebol SAD
21 December 2019 - 19h00
Speeldag 20
AA Águas SantasAA Águas Santas - Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon
1 Februari 2020 - 20h00
Speeldag 21
Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon - Vitória FCVitória FC
8 Februari 2020 - 16h30
Speeldag 22
CF Os BelenensesCF Os Belenenses - Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon
15 Februari 2020 - 19h30
Speeldag 23
Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon - FC GaiaFC Gaia
22 Februari 2020 - 22h00
Speeldag 24
SC HortaSC Horta - Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon
1 Maart 2020 - 16h00
Speeldag 25
Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon - FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis
7 Maart 2020 - 19h00
Speeldag 26
Boavista FC AndebolBoavista FC Andebol - Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon

Champions League Heren - Groep C - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
3de211003029+1
15 September 2019 - 17h00
Groep C
RK Eurofarm Rabotnik (MAC) (4)RK Eurofarm Rabotnik29 - 30Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (3)
18 September 2019 - 17h00
Groep C
Sporting CP Lisbon (3)Sporting CP Lisbon - HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK) (5)
25 September 2019 - 17h00
Groep C
Sävehof Partille (SWE) (1)Sävehof Partille - Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (3)
9 Oktober 2019 - 17h00
Groep C
Sporting CP Lisbon (3)Sporting CP Lisbon - Bidasoa IrúnBidasoa Irún (ESP) (2)
16 Oktober 2019 - 17h00
Groep C
Riihimäki Cocks (FIN) (6)Riihimäki Cocks - Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (3)
30 Oktober 2019 - 18h00
Groep C
Sporting CP Lisbon (3)Sporting CP Lisbon - Riihimäki CocksRiihimäki Cocks (FIN) (6)
6 November 2019 - 17h00
Groep C
Sporting CP Lisbon (3)Sporting CP Lisbon - RK Eurofarm RabotnikRK Eurofarm Rabotnik (MAC) (4)
13 November 2019 - 17h00
Groep C
HT Tatran Presov (SVK) (5)HT Tatran Presov - Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (3)
20 November 2019 - 17h00
Groep C
Bidasoa Irún (ESP) (2)Bidasoa Irún - Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (3)
27 November 2019 - 17h00
Groep C
Sporting CP Lisbon (3)Sporting CP Lisbon - Sävehof PartilleSävehof Partille (SWE) (1)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden