De site voor alle sporten

Menu
Sporting CP Lisbon

Handbal - Sporting CP Lisbon

PortugalPortugal - Lisboa- Opgericht 1906

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Sporting CP Lisbon - Uitslagen

Portugal Division 1 Heren - Liga LPA - Championship Ronde - 2018/2019

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
2de6010613304264+40
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
1ste145410164134+30
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
3de95203140130+10
20 Maart 2019 - 21h00
Championship Ronde
Sporting CP Lisbon (2)Sporting CP Lisbon29 - 22Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (3)
27 Maart 2019 - 21h00
Championship Ronde
OS Belenenses (5)OS Belenenses20 - 34Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (2)
20 April 2019 - 22h00
Championship Ronde
Sporting CP Lisbon (2)Sporting CP Lisbon28 - 27AA Águas SantasAA Águas Santas (4)
1 Mei 2019 - 16h00
Championship Ronde
Sporting CP Lisbon (2)Sporting CP Lisbon31 - 28Madeira Andebol SADMadeira Andebol SAD (6)
5 Mei 2019 - 19h00
Championship Ronde
Sport Lisboa e Benfica (3)Sport Lisboa e Benfica25 - 24Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (2)
8 Mei 2019 - 21h30
Championship Ronde
FC Porto/Vitalis (1)FC Porto/Vitalis32 - 27Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (2)
13 Mei 2019 - 21h30
Championship Ronde
Sporting CP Lisbon (2)Sporting CP Lisbon44 - 25OS BelenensesOS Belenenses (5)
18 Mei 2019 - 19h00
Championship Ronde
AA Águas Santas (4)AA Águas Santas29 - 28Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (2)
25 Mei 2019 - 22h00
Championship Ronde
Sporting CP Lisbon (2)Sporting CP Lisbon32 - 32FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis (1)
29 Mei 2019 - 21h00
Championship Ronde
Madeira Andebol SAD (6)Madeira Andebol SAD24 - 27Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (2)

Portugal Division 1 Heren - Liga LPA - Regulier Seizoen - 2018/2019

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
1ste74262402825617+208
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
1ste39131300416306+110
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
2de35131102409311+98
1 September 2018 - 22h00
Speeldag 1
SC Horta (13)SC Horta23 - 35Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (2)
9 September 2018 - 18h30
Speeldag 2
Sporting CP Lisbon (3)Sporting CP Lisbon30 - 23ABC BragaABC Braga (8)
12 September 2018 - 22h00
Speeldag 3
AA Águas Santas (5)AA Águas Santas27 - 32Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (4)
20 September 2018 - 19h00
Speeldag 4
Sporting CP Lisbon (2)Sporting CP Lisbon35 - 20AC FafeAC Fafe (9)
26 September 2018 - 21h30
Speeldag 5
FC Porto/Vitalis (3)FC Porto/Vitalis28 - 31Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (1)
3 Oktober 2018 - 21h00
Speeldag 6
Sporting CP Lisbon (1)Sporting CP Lisbon24 - 23Sport Lisboa e BenficaSport Lisboa e Benfica (3)
10 Oktober 2018 - 22h00
Speeldag 7
Academica da Mai/ISMAI (10)Academica da Mai/ISMAI26 - 25Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (3)
31 Oktober 2018 - 20h00
Speeldag 8
Sporting CP Lisbon (3)Sporting CP Lisbon34 - 29Madeira Andebol SADMadeira Andebol SAD (6)
11 November 2018 - 19h00
Speeldag 9
CCR Fermentões (13)CCR Fermentões22 - 36Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (3)
14 November 2018 - 21h30
Speeldag 10
Sporting CP Lisbon (3)Sporting CP Lisbon26 - 19Boa-Hora FC / RoffBoa-Hora FC / Roff (9)
20 November 2018 - 22h00
Speeldag 11
AA Avanca (10)AA Avanca24 - 30Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (3)
28 November 2018 - 21h00
Speeldag 12
OS Belenenses (4)OS Belenenses30 - 31Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (2)
5 December 2018 - 19h00
Speeldag 13
Sporting CP Lisbon (2)Sporting CP Lisbon45 - 15Arsenal/LXS GroupArsenal/LXS Group (14)
13 December 2018 - 19h00
Speeldag 14
Sporting CP Lisbon (2)Sporting CP Lisbon30 - 25SC HortaSC Horta (13)
16 December 2018 - 19h00
Speeldag 23
Boa-Hora FC / Roff (10)Boa-Hora FC / Roff24 - 38Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (3)
22 December 2018 - 18h00
Speeldag 15
ABC Braga (6)ABC Braga21 - 32Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (2)
31 Januari 2019 - 21h00
Speeldag 20
Sporting CP Lisbon (3)Sporting CP Lisbon26 - 24Academica da Mai/ISMAIAcademica da Mai/ISMAI (9)
3 Februari 2019 - 18h00
Speeldag 21
Madeira Andebol SAD (6)Madeira Andebol SAD19 - 31Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (3)
6 Februari 2019 - 19h00
Speeldag 16
Sporting CP Lisbon (2)Sporting CP Lisbon29 - 27AA Águas SantasAA Águas Santas (5)
9 Februari 2019 - 22h00
Speeldag 22
Sporting CP Lisbon (3)Sporting CP Lisbon40 - 24CCR FermentõesCCR Fermentões (13)
13 Februari 2019 - 22h00
Speeldag 17
AC Fafe (13)AC Fafe22 - 30Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (2)
20 Februari 2019 - 19h00
Speeldag 24
Sporting CP Lisbon (3)Sporting CP Lisbon38 - 27AA AvancaAA Avanca (9)
3 Maart 2019 - 19h00
Speeldag 25
Sporting CP Lisbon (2)Sporting CP Lisbon33 - 27OS BelenensesOS Belenenses (6)
6 Maart 2019 - 21h00
Speeldag 18
Sporting CP Lisbon (1)Sporting CP Lisbon26 - 23FC Porto/VitalisFC Porto/Vitalis (2)
9 Maart 2019 - 22h00
Speeldag 19
Sport Lisboa e Benfica (2)Sport Lisboa e Benfica26 - 25Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (3)
13 Maart 2019 - 21h00
Speeldag 26
Arsenal/LXS Group (14)Arsenal/LXS Group19 - 33Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (1)

Champions League Heren - Finaleronde - 2018/2019

23 Februari 2019 - 19h00
Eliminatieronde C+D
Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon32 - 31Dinamo BucurestiDinamo Bucuresti (ROU)
28 Februari 2019 - 19h00
Eliminatieronde C+D
Dinamo Bucuresti (ROU)Dinamo Bucuresti26 - 27Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon
24 Maart 2019 - 18h00
Achtste finales
Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon28 - 30MVM Veszprém KCMVM Veszprém KC (HUN)
30 Maart 2019 - 17h30
Achtste finales
MVM Veszprém KC (HUN)MVM Veszprém KC35 - 29Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon

Champions League Heren - Groep C - 2018/2019

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
2de1410703304277+27
15 September 2018 - 19h30
Groep C
Sporting CP Lisbon (2)Sporting CP Lisbon34 - 26Metalurg SkopjeMetalurg Skopje (MAC) (6)
22 September 2018 - 15h00
Groep C
Chehovskie Medvedi, Chekhov (RUS) (4)Chehovskie Medvedi, Chekhov22 - 23Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (2)
29 September 2018 - 19h30
Groep C
Sporting CP Lisbon (2)Sporting CP Lisbon32 - 35Bjerringbro-SilkeborgBjerringbro-Silkeborg (DEN) (1)
6 Oktober 2018 - 15h00
Groep C
Besiktas Istanbul (TUR) (5)Besiktas Istanbul27 - 33Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (2)
13 Oktober 2018 - 18h00
Groep C
HT Tatran Presov (SVK) (3)HT Tatran Presov27 - 30Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (2)
3 November 2018 - 19h30
Groep C
Sporting CP Lisbon (2)Sporting CP Lisbon26 - 28HT Tatran PresovHT Tatran Presov (SVK) (3)
8 November 2018 - 19h00
Groep C
Metalurg Skopje (MAC) (6)Metalurg Skopje24 - 31Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (2)
17 November 2018 - 19h30
Groep C
Sporting CP Lisbon (2)Sporting CP Lisbon33 - 31Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (RUS) (4)
24 November 2018 - 19h30
Groep C
Sporting CP Lisbon (2)Sporting CP Lisbon34 - 28Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR) (5)
2 December 2018 - 16h50
Groep C
Bjerringbro-Silkeborg (DEN) (1)Bjerringbro-Silkeborg29 - 28Sporting CP LisbonSporting CP Lisbon (2)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden