De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Basketbal - Israël - Super League - Championship RondeMeer
18h25 | Hapoel Jerusalem | 102 - 67 | Hapoel Holon BC |
20h15 | Maccabi Tel-Aviv | 77 - 86 | Maccabi Rishon LeZion |
Cricket - ICC Test Championship - Juli 2020Meer
Engeland | West-Indië |
Darts - PDC Player Championship - Players Championship 13 - 1/16de finalesMeer
Gerwyn Price | verslaat | Darius Labanauskas | 6-1 |
José Oliveira De Sousa | verslaat | Danny Noppert | 6-1 |
James Wade | verslaat | Alan Tabern | 6-4 |
Christopher Dobey | verslaat | Matthew Edgar | 6-1 |
John Henderson | verslaat | Mensur Suljovic | 6-5 |
Michael Mansell | verslaat | William Borland | 6-4 |
Devon Petersen | verslaat | Christian Bunse | 6-1 |
Daryl Gurney | verslaat | Jamie Hughes | 6-2 |
Peter Wright | verslaat | Darren Webster | 6-2 |
Brendan Dolan | verslaat | Jermaine Wattimena | 6-1 |
Nathan Aspinall | verslaat | Robert Thornton | 6-4 |
Dirk Van Duijvenbode | verslaat | Martijn Kleermaker | 6-3 |
Madars Razma | verslaat | Krzysztof Ratajski | 6-4 |
Scott Baker | verslaat | Michael Smith | 6-3 |
Mike De Decker | verslaat | Peter Jacques | 6-5 |
Wayne Jones | verslaat | Rob Collins | 6-3 |
Darts - PDC Player Championship - Players Championship 13 - Achtste finalesMeer
Gerwyn Price | verslaat | José Oliveira De Sousa | 6-5 |
James Wade | verslaat | Christopher Dobey | 6-3 |
John Henderson | verslaat | Michael Mansell | 6-5 |
Devon Petersen | verslaat | Daryl Gurney | 6-3 |
Peter Wright | verslaat | Brendan Dolan | 6-1 |
Nathan Aspinall | verslaat | Dirk Van Duijvenbode | 6-3 |
Scott Baker | verslaat | Madars Razma | 6-0 |
Wayne Jones | verslaat | Mike De Decker | 6-4 |
Darts - PDC Player Championship - Players Championship 13 - Eerste rondeMeer
Darts - PDC Player Championship - Players Championship 13 - FinaleMeer
Peter Wright | verslaat | Gerwyn Price | 8-2 |
Darts - PDC Player Championship - Players Championship 13 - Halve FinaleMeer
Gerwyn Price | verslaat | Devon Petersen | 7-6 |
Peter Wright | verslaat | Wayne Jones | 7-2 |
Darts - PDC Player Championship - Players Championship 13 - KwartfinalesMeer
Gerwyn Price | verslaat | James Wade | 6-1 |
Devon Petersen | verslaat | John Henderson | 6-3 |
Peter Wright | verslaat | Nathan Aspinall | 6-5 |
Wayne Jones | verslaat | Scott Baker | 6-0 |
Darts - PDC Player Championship - Players Championship 13 - Tweede rondeMeer
Formule 1 - Wereldkampioenschap - Oostenrijk - StiermarkenMeer
1 | Lewis Hamilton (GBR) | 1:22:50.683 |
2 | Valtteri Bottas (FIN) | +13.719s |
3 | Max Verstappen (NED) | +33.698s |
GP2 Series - Formula 2 - Spielberg 2Meer
1 | Christian Lundgaard (DEN) | 25 |
1 | Robert Shwartzman (RUS) | 25 |
3 | Yuki Tsunoda (JAP) | 24 |
GP2 Series - Formula 2 - Spielberg 2 - Spielberg 2 - Sprint RaceMeer
1 | Christian Lundgaard (DEN) | 36:51.582 |
2 | Dan Ticktum (GBR) | 2.063 |
3 | Marcus Armstrong (NZL) | 10.226 |
GP3 Series - Formula 3 - Spielberg 2Meer
1 | Frederik Vesti (DEN) | 20.5 |
2 | David Beckmann (GER) | 17.5 |
3 | Théo Pourchaire (FRA) | 16 |
IndyCar Series - Road America IIMeer
1 | Felix Rosenqvist (SWE) | 51 |
2 | Patricio O'Ward (MEX) | 44 |
3 | Alexander Rossi (USA) | 35 |
IndyCar Series - Road America II - Road America II - SerieMeer
1 | Felix Rosenqvist (SWE) | 01:51:22.0391 |
2 | Patricio O'Ward (MEX) | 01:51:24.9090 |
3 | Alexander Rossi (USA) | 01:51:30.6556 |
Porsche Supercup - Spielberg IIMeer
1 | Dylan Pereira (LUX) | 26:08.539 |
2 | Ayhancan Güven (TUR) | 3.750 |
3 | Larry ten Voorde (NED) | 4.342 |
Rugby - Super Rugby AotearoaMeer
05h05 | Otago Highlanders | 38 - 21 | Wellington Hurricanes |
Rugby - National Rugby League - Regulier Seizoen - Speeldag 9Meer
08h05 | Newcastle Knights (AUS) | 4 - 10 | Parramatta Eels (AUS) |
10h30 | St. George Illawarra Dragons (AUS) | 34 - 4 | Manly-Warringah Sea Eagles (AUS) |
Voetbal - Deense Superligaen - Championship GroepMeer
19h00 | FC Copenhagen | 2 - 1 | FC Nordsjælland |
19h00 | Aarhus GF | 0 - 1 | Brøndby IF |
19h00 | FC Midtjylland | 1 - 2 | Aalborg BK |
Voetbal - Ekstraklasa - Polen Division 1 - Championship RondeMeer
17h30 | Legia Warsaw | 1 - 2 | Pogon Szczecin |
17h30 | Slask Wroclaw | 1 - 2 | Lechia Gdansk |
17h30 | Lech Poznan | 4 - 0 | Jagiellonia Bialystok |
17h30 | Piast Gliwice | 1 - 1 | Cracovia Kraków |
Voetbal - Oekraïne - Vysjtsja Liha - Championship RondeMeer
18h30 | FC Zorya Luhansk | 1 - 1 | FC Desna Chernihiv |
18h30 | FC Kolos Kovalivka | 2 - 0 | Dinamo Kyiv |
18h30 | FC Oleksandriya | 2 - 2 | Shakhtar Donetsk |
Voetbal - Bulgarije - Professional A Football Group - Championship RondeMeer
20h00 | Levski Sofia | 1 - 2 | Lokomotiv Plovdiv |
20h00 | CSKA Sofia | 5 - 0 | Beroe Stara Zagora |
20h00 | Slavia Sofia | 3 - 1 | Ludogorets 1947 Razgrad |
Voetbal - Liga I - Romania Division 1 - Championship RondeMeer
19h30 | CS Universitatea Craiova | 1 - 3 | CFR 1907 Cluj |
Voetbal - Oekraïne - Vysjtsja Liha - Degradatie RondeMeer
16h00 | FC Lviv | 0 - 2 | FC Mariupol |
16h00 | SC Dnipro-1 | 3 - 0 | FC Vorskla Poltava |
Voetbal - Liga I - Romania Division 1 - Degradatie RondeMeer
16h00 | Dinamo Bucaresti | 1 - 1 | Viitorul Constanta |
16h00 | Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 1 - 0 | FC Academica Clinceni |
16h00 | FC Chindia Târgoviste | 2 - 0 | FC Voluntari |
16h00 | FC Hermannstadt | 2 - 2 | CSM Politehnica Iasi |
Voetbal - Engelse Premier League - Speeldag 35Meer
21h00 | Manchester United | 2 - 2 | Southampton |
Voetbal - Tsjechische Division 1 - Gambrinus liga - Europa League Play-Offs - FinaleMeer
17h00 | Slovan Liberec | 2 - 0 | Mladá Boleslav |
Voetbal - Far Oer - Premier League - Speeldag 12Meer
16h00 | Víkingur Gøta | 2 - 1 | AB Argir |
16h00 | TB Tvøroyri | 0 - 1 | NSÍ Runavík |
16h00 | B36 Tórshavn | 6 - 2 | KI Klaksvik |
16h00 | IF Fuglafjørdur | 3 - 0 | Skála IF |
20h00 | EB Streymur | 0 - 2 | HB Tórshavn |
Voetbal - Italiaanse Serie A - Speeldag 32Meer
21h45 | Inter Milan | 3 - 1 | Torino FC |
Voetbal - Moldavië Division 1 - Speeldag 3Meer
19h30 | FC Milsami Orhei | 3 - 0 | Speranta Nisporeni |
Voetbal - Noorse Tippeligaen - Speeldag 7Meer
18h00 | Viking FK | 1 - 2 | Odds BK |
18h00 | Kristiansund BK | 1 - 2 | Stabaeck |
18h00 | Sarpsborg 08 FF | 1 - 0 | Start Kristiansand |
18h00 | Aalesunds FK | 1 - 6 | FK Bodø/Glimt |
18h00 | Mjøndalen IF | 0 - 1 | Vålerenga Oslo |
20h30 | SK Brann Bergen | 3 - 1 | Sandefjord |
Voetbal - Griekenland - National League - PlayoffsMeer
19h00 | Panathinaikos FC | 3 - 2 | OFI Crete |
19h00 | Olympiakos Piraeus | 3 - 0 | AEK Athens |
19h00 | PAOK FC | 0 - 0 | Aris Thessaloniki |
Voetbal - Prvaliga - Slovenië Division 1 - Speeldag 33Meer
20h00 | NK Rudar Velenje | 0 - 0 | NS Mura |
Voetbal - MLS is Back - Regulier Seizoen - Juli 2020Meer
02h00 | Los Angeles Galaxy (USA) | 1 - 1 | Houston Dynamo (USA) |
04h30 | Los Angeles FC (USA) | 2 - 2 | Portland Timbers (USA) |
Voetbal - Finse Veikkausliiga - Regulier Seizoen - Juli 2020Meer
16h00 | FC Honka Espoo | 1 - 0 | Rovaniemi RoPS |
17h30 | KuPS Kuopio | 2 - 1 | Seinäjoen JK |
17h30 | FC Haka Valkeakoski | 0 - 2 | FC Inter Turku |
17h30 | IFK Mariehamn | 0 - 3 | HIFK Helsinki |
Voetbal - NWSL Challenge Cup - Regulier SeizoenMeer
04h00 | NJ/NY Gotham FC | 0 - 2 | North Carolina Courage |
Voetbal - Zuid-Korea K League 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 11Meer
12h00 | Gangwon FC | 4 - 1 | Gwangju FC |
12h00 | Daegu F.C. | 1 - 3 | Ulsan HD FC |
Voetbal - Wit-Rusland Opperste Liga - Speeldag 17Meer
16h00 | FC Dinamo Brest | 3 - 1 | FC Slutsk |
Voetbal - Andorra Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 21Meer
11h00 | UE Santa Coloma | 0 - 1 | CE Carroi |
11h00 | Atlètic Club d'Escaldes | 4 - 0 | FC Ordino |
19h30 | UE Sant Julià | 1 - 1 | FC Santa Coloma |
19h30 | UE Engordany | 2 - 3 | Inter Club d'Escaldes |
Voetbal - Georgië Division 1 - Umaglesi Liga - Regulier Seizoen - Speeldag 23Meer
19h00 | Torpedo Kutaisi | 0 - 0 | Dinamo Tbilisi |
Voetbal - Russische Premier-Liga - Regulier Seizoen - Speeldag 28Meer
15h30 | FC Lokomotiv Moscow | 1 - 1 | FC Ufa |
17h30 | FC Gazovik Orenburg | 0 - 0 | FC Rostov |
17h30 | Dinamo Moscow | 2 - 0 | FC Krylya Sovetov Samara |
17h30 | CSKA Moscow | 1 - 1 | FC Rubin Kazan |
19h30 | FC Krasnodar | 3 - 0 | FC Ural Yekaterinburg |
Voetbal - Turkse Süper Lig - Speeldag 32Meer
17h30 | Kasimpasa | 2 - 0 | Rizespor |
17h30 | Kayserispor | 1 - 1 | Gazisehir Gaziantep FK |
20h00 | Yeni Malatyaspor | 0 - 1 | Besiktas Istanbul |
20h00 | Konyaspor | 4 - 3 | Istanbul B.B. |
20h00 | Denizlispor | 2 - 1 | Trabzonspor |
Voetbal - Kroatische 1. NHL - Regulier Seizoen - Speeldag 34Meer
18h55 | NK Slaven Belupo | 1 - 1 | NK Lokomotiva Zagreb |
21h05 | Dinamo Zagreb | 2 - 3 | Hajduk Split |
Voetbal - Meistriliiga - Estland Division 1 - Speeldag 4Meer
12h00 | FC Flora Tallinn | 2 - 1 | JK Tulevik Viljandi |
Voetbal - Japan J1 League - Speeldag 4Meer
11h00 | Shimizu S-Pulse | 1 - 2 | Gamba Osaka |
11h00 | Sagan Tosu | 0 - 0 | Sanfrecce Hiroshima |
11h00 | Yokohama FC | 1 - 1 | Vegalta Sendai |
12h00 | Shonan Bellmare | 0 - 0 | Hokkaido Consadole Sapporo |
12h00 | Cerezo Osaka | 0 - 2 | Nagoya Grampus |
12h00 | Urawa Red Diamonds | 1 - 0 | Kashima Antlers |
12h30 | Yokohama F. Marinos | 1 - 3 | FC Tokyo |
Voetbal - Spaanse Segunda Division - Liga Adelante - Regulier Seizoen - Speeldag 40Meer
19h30 | UD Almería | 3 - 2 | Rayo Vallecano |
19h30 | Sporting Gijón | 2 - 1 | Málaga CF |
21h45 | AD Alcorcón | 0 - 0 | CD Tenerife |
21h45 | Elche CF | 2 - 0 | Albacete Balompié |
Voetbal - Engelse League Championship - Regulier Seizoen - Speeldag 43Meer
14h30 | Swansea City (WAL) | 0 - 1 | Leeds United (ENG) |
14h30 | Stoke City (ENG) | 2 - 0 | Birmingham City (ENG) |
Voetbal - Ijslandse Division 1 - Úrvalsdeild - Speeldag 6Meer
20h00 | Knattspyrnufélag Akureyrar | 1 - 1 | Fjölnir Reykjavik |
21h15 | KR Reykjavik | 3 - 1 | Breidablik UBK |
21h15 | Valur Reykjavik | 0 - 0 | Stjarnan FC |
21h15 | FH Hafnarfjördur | 1 - 2 | Fylkir Reykjavik |
Voetbal - Virsliga - Letland Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 7Meer
18h00 | FK Liepaja | 3 - 2 | FK Spartaks Jurmala |
Voetbal - A Lyga - Litouwen Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 9Meer
16h00 | Zalgiris Vilnius | 4 - 0 | FK Suduva Marijampole |
Voetbal - Spaanse Primera Division - Primera División - Speeldag 36Meer
19h30 | Deportivo Alavés | 0 - 0 | Getafe CF |
19h30 | Villarreal CF | 1 - 2 | Real Sociedad San-Sebastian |
22h00 | Granada CF | 1 - 2 | Real Madrid |
Voetbal - Tadzjikistan Higher League - Speeldag 9Meer
14h30 | FK Khujand | 1 - 0 | FC Dushanbe-83 |
15h30 | Istiqlol Dushanbe | 1 - 0 | FC Lokomotiv-Pamir |
Voetbal - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 12 Juli 2020Meer
13h00 | TuS Petershagen/Ovenstädt (GER) | 2 - 5 | Blau-Weiß 90 Berlin (GER) |
15h00 | FC Kray (GER) | 1 - 2 | Rather SV (GER) |
17h00 | FC Slovan Velvary (CZE) | 2 - 2 | FK Admira Praha (CZE) |
19h00 | Le Havre AC (FRA) | 0 - 9 | Paris SG (FRA) |
Voetbal - Zweedse Allsvenskan - Speeldag 7Meer
19h00 | Malmö FF | 1 - 1 | IFK Norrköping |
19h00 | Kalmar FF | 1 - 2 | IF Elfsborg |
Voetbal - Zwitserse Super League - Speeldag 30Meer
20h30 | FC Zürich | 0 - 2 | FC Sion |
Volleybal - Griekenland - A1 Ethniki Volleyball Herren - Playoffs - FinaleMeer
17h30 | Panathinaikos Athens | 3 - 1 | Olympiacos Piraeus |
Wielrennen - Duits Nationaal Kampioenschap - Individuele Tijdrit - Junior DamesMeer
1 | Hannah Buch (GER) | 24:38 |
2 | Paula Leonhardt (GER) | 0:10 |
3 | Selma Lantzsch (GER) | 0:30 |
Wielrennen - Duits Nationaal Kampioenschap - Individuele Tijdrit - Junior HerenMeer
1 | Marco Brenner (GER) | 32:30 |
2 | Luis-Joe Lührs (GER) | 0:13 |
3 | Moritz Czasa (GER) | 0:29 |
Wielrennen - Zwitsers Nationaal Kampioenschap - Individuele Tijdrit - Junior DamesMeer
1 | Annika Liehner (SUI) | 30:16 |
2 | Joline Winterberg (SUI) | 1:50 |
3 | Linda Zanetti (SUI) | 1:57 |
Wielrennen - Zwitsers Nationaal Kampioenschap - Individuele Tijdrit - Junior HerenMeer
1 | Fabio Christen (SUI) | 27:05 |
2 | Arnaud Tendon (SUI) | 0:47 |
3 | Fabian Weiss (SUI) | 0:48 |
Wielrennen - Zwitsers Nationaal Kampioenschap - Individuele Tijdrit - U23 HerenMeer
1 | Alexandre Balmer (SUI) | 25:55 |
2 | Joel Suter (SUI) | 0:01 |
3 | Robin Froidevaux (SUI) | 0:15 |
Wielrennen - Zwitsers Nationaal Kampioenschap - Individuele Tijdrit DamesMeer
1 | Marlen Reusser (SUI) | 27:46 |
2 | Elise Chabbey (SUI) | 1:03 |
3 | Kathrin Stirnemann (SUI) | 1:19 |
Wielrennen - Zwitsers Nationaal Kampioenschap - Individuele Tijdrit HerenMeer
1 | Stefan Küng (SUI) | 37:36 |
2 | Silvan Dillier (SUI) | 0:54 |
3 | Stefan Bissegger (SUI) | 1:07 |
Wielrennen - Zwitsers Nationaal Kampioenschap - Wegrit - Junior DamesMeer
1 | Elisa Alvarez (SUI) | 2:09:02 |
2 | Linda Zanetti (SUI) | 2:09:14 |
3 | Vera Schmid (SUI) | 2:09:14 |
Wielrennen - Zwitsers Nationaal Kampioenschap - Wegrit - Junior HerenMeer
1 | Arnaud Tendon (SUI) | 2:05:23 |
2 | Fabio Christen (SUI) | 2:05:24 |
3 | Yanis-Eric Markwalder (SUI) | 2:05:26 |