De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
12 September 2015 | |||
16h30 | Györ Audi ETO KC (HUN) | 42 - 13 | Radnicki Kragujevac (SRB) |
19h00 | Glassverket Drammen (NOR) | 26 - 21 | Dalfsen Handbal (NED) |
13 September 2015 | |||
14h30 | Dalfsen Handbal (NED) | 23 - 17 | Radnicki Kragujevac (SRB) |
13 September 2015 | |||
17h00 | Györ Audi ETO KC (HUN) | 30 - 21 | Glassverket Drammen (NOR) |
12 September 2015 | |||
12h30 | Team Esbjerg (DEN) | 32 - 28 | Ankara Yenimahalle BSK (TUR) |
15h00 | CS Minaur Baia-Mare (ROU) | 31 - 21 | BNTU BelAZ Minsk Region (BLR) |
13 September 2015 | |||
13h00 | BNTU BelAZ Minsk Region (BLR) | 31 - 27 | Ankara Yenimahalle BSK (TUR) |
13 September 2015 | |||
15h30 | CS Minaur Baia-Mare (ROU) | 32 - 21 | Team Esbjerg (DEN) |
16 Oktober 2015 | |||
19h00 | RK Krim Ljubljana (SLO) | 27 - 33 | CS Minaur Baia-Mare (ROU) |
17 Oktober 2015 | |||
18h30 | Larvik HK (NOR) | 21 - 27 | Rostov-Don (RUS) |
23 Oktober 2015 | |||
17h00 | CS Minaur Baia-Mare (ROU) | 29 - 31 | Larvik HK (NOR) |
24 Oktober 2015 | |||
15h00 | Rostov-Don (RUS) | 35 - 25 | RK Krim Ljubljana (SLO) |
30 Oktober 2015 | |||
17h00 | CS Minaur Baia-Mare (ROU) | 20 - 22 | Rostov-Don (RUS) |
18h00 | RK Krim Ljubljana (SLO) | 21 - 37 | Larvik HK (NOR) |
7 November 2015 | |||
15h00 | Rostov-Don (RUS) | 27 - 26 | CS Minaur Baia-Mare (ROU) |
18h30 | Larvik HK (NOR) | 32 - 28 | RK Krim Ljubljana (SLO) |
14 November 2015 | |||
16h00 | Rostov-Don (RUS) | 26 - 25 | Larvik HK (NOR) |
17h00 | CS Minaur Baia-Mare (ROU) | 35 - 28 | RK Krim Ljubljana (SLO) |
20 November 2015 | |||
18h00 | RK Krim Ljubljana (SLO) | 31 - 36 | Rostov-Don (RUS) |
21 November 2015 | |||
18h30 | Larvik HK (NOR) | 27 - 22 | CS Minaur Baia-Mare (ROU) |
18 Oktober 2015 | |||
14h00 | Thüringer HC Erfürt (GER) | 27 - 27 | Fleury Loiret HB (FRA) |
17h15 | FTC R-C-H Budapest (HUN) | 28 - 16 | PV Koprivnica (CRO) |
25 Oktober 2015 | |||
15h15 | Fleury Loiret HB (FRA) | 28 - 28 | FTC R-C-H Budapest (HUN) |
17h25 | PV Koprivnica (CRO) | 21 - 27 | Thüringer HC Erfürt (GER) |
1 November 2015 | |||
14h00 | Thüringer HC Erfürt (GER) | 27 - 30 | FTC R-C-H Budapest (HUN) |
17h30 | PV Koprivnica (CRO) | 20 - 20 | Fleury Loiret HB (FRA) |
7 November 2015 | |||
18h00 | FTC R-C-H Budapest (HUN) | 32 - 28 | Thüringer HC Erfürt (GER) |
8 November 2015 | |||
17h30 | Fleury Loiret HB (FRA) | 19 - 17 | PV Koprivnica (CRO) |
15 November 2015 | |||
17h25 | PV Koprivnica (CRO) | 24 - 27 | FTC R-C-H Budapest (HUN) |
21 November 2015 | |||
14h00 | Thüringer HC Erfürt (GER) | 29 - 19 | PV Koprivnica (CRO) |
22 November 2015 | |||
17h00 | FTC R-C-H Budapest (HUN) | 36 - 23 | Fleury Loiret HB (FRA) |
6 Januari 2016 | |||
18h45 | Fleury Loiret HB (FRA) | 27 - 21 | Thüringer HC Erfürt (GER) |
17 Oktober 2015 | |||
20h25 | Vardar Skopje (MAC) | 22 - 27 | Györ Audi ETO KC (HUN) |
18 Oktober 2015 | |||
15h10 | Ikast Handbold (DEN) | 33 - 21 | Hypo Niederosterreich (AUT) |
24 Oktober 2015 | |||
20h15 | Hypo Niederosterreich (AUT) | 25 - 38 | Vardar Skopje (MAC) |
25 Oktober 2015 | |||
19h00 | Györ Audi ETO KC (HUN) | 21 - 26 | Ikast Handbold (DEN) |
31 Oktober 2015 | |||
20h25 | Hypo Niederosterreich (AUT) | 21 - 29 | Györ Audi ETO KC (HUN) |
1 November 2015 | |||
15h15 | Vardar Skopje (MAC) | 33 - 24 | Ikast Handbold (DEN) |
8 November 2015 | |||
17h00 | Ikast Handbold (DEN) | 15 - 25 | Vardar Skopje (MAC) |
17h00 | Györ Audi ETO KC (HUN) | 37 - 16 | Hypo Niederosterreich (AUT) |
13 November 2015 | |||
20h25 | Hypo Niederosterreich (AUT) | 27 - 33 | Ikast Handbold (DEN) |
14 November 2015 | |||
16h30 | Györ Audi ETO KC (HUN) | 28 - 27 | Vardar Skopje (MAC) |
21 November 2015 | |||
17h30 | Vardar Skopje (MAC) | 37 - 25 | Hypo Niederosterreich (AUT) |
22 November 2015 | |||
15h10 | Ikast Handbold (DEN) | 22 - 22 | Györ Audi ETO KC (HUN) |
16 Oktober 2015 | |||
17h00 | CSM Bucuresti (ROU) | 33 - 21 | MKS Lublin (POL) |
18 Oktober 2015 | |||
19h00 | Buducnost Podgorica (MNE) | 33 - 20 | Sävehof Partille (SWE) |
23 Oktober 2015 | |||
18h00 | MKS Lublin (POL) | 23 - 31 | Buducnost Podgorica (MNE) |
19h00 | Sävehof Partille (SWE) | 17 - 28 | CSM Bucuresti (ROU) |
30 Oktober 2015 | |||
18h00 | MKS Lublin (POL) | 21 - 34 | Sävehof Partille (SWE) |
1 November 2015 | |||
18h00 | CSM Bucuresti (ROU) | 22 - 28 | Buducnost Podgorica (MNE) |
6 November 2015 | |||
19h00 | Sävehof Partille (SWE) | 27 - 24 | MKS Lublin (POL) |
8 November 2015 | |||
19h00 | Buducnost Podgorica (MNE) | 23 - 23 | CSM Bucuresti (ROU) |
13 November 2015 | |||
19h00 | MKS Lublin (POL) | 27 - 30 | CSM Bucuresti (ROU) |
15 November 2015 | |||
17h00 | Sävehof Partille (SWE) | 18 - 25 | Buducnost Podgorica (MNE) |
20 November 2015 | |||
17h00 | CSM Bucuresti (ROU) | 27 - 22 | Sävehof Partille (SWE) |
18h00 | Buducnost Podgorica (MNE) | 29 - 25 | MKS Lublin (POL) |
31 Maart 2016 | |||
18h00 | CSM Bucuresti (ROU) | 26 - 25 | Rostov-Don (RUS) |
2 April 2016 | |||
13h00 | CS Minaur Baia-Mare (ROU) | 24 - 29 | Buducnost Podgorica (MNE) |
15h00 | FTC R-C-H Budapest (HUN) | 18 - 31 | Györ Audi ETO KC (HUN) |
17h30 | Vardar Skopje (MAC) | 34 - 20 | Larvik HK (NOR) |
9 April 2016 | |||
16h00 | Rostov-Don (RUS) | 28 - 29 | CSM Bucuresti (ROU) |
17h00 | Györ Audi ETO KC (HUN) | 40 - 23 | FTC R-C-H Budapest (HUN) |
10 April 2016 | |||
15h30 | Larvik HK (NOR) | 28 - 26 | Vardar Skopje (MAC) |
19h00 | Buducnost Podgorica (MNE) | 32 - 25 | CS Minaur Baia-Mare (ROU) |
7 Mei 2016 | |||
15h15 | Györ Audi ETO KC (HUN) | 21 - 20 | Buducnost Podgorica (MNE) |
17h45 | CSM Bucuresti (ROU) | 27 - 21 | Vardar Skopje (MAC) |
8 Mei 2016 | |||
15h15 | Vardar Skopje (MAC) | 30 - 28 | Buducnost Podgorica (MNE) |
8 Mei 2016 | |||
17h45 | CSM Bucuresti (ROU) | 29 - 26 verlengingen (22-22, 3-3, 4-1) | Györ Audi ETO KC (HUN) |
1 | Buducnost Podgorica (MNE) | 11 |
2 | Györ Audi ETO KC (HUN. | 11 |
3 | Rostov-Don (RUS) | 11 |
4 | Vardar Skopje (MAC) | 10 |
5 | Larvik HK (NOR) | 9 |
6 | CSM Bucuresti (ROU) | 8 |
1 | Fleury Loiret HB (FRA) | 3 |
2 | FTC R-C-H Budapest (HUN) | 2 |
3 | Buducnost Podgorica (MNE) | 1 |
4 | CSM Bucuresti (ROU) | 1 |
5 | Györ Audi ETO KC (HUN. | 1 |
6 | Ikast Handbold (DEN) | 1 |
1 | Sävehof Partille (SWE. | 9 |
2 | Thüringer HC Erfü. | 9 |
3 | CS Minaur Baia-Mare (ROU) | 7 |
4 | Ikast Handbold (DEN) | 7 |
5 | Fleury Loiret HB (FRA) | 6 |
6 | Hypo Niederosterreich (AUT. | 6 |