De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Carpathian Couriers Race U-23 - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Carpathian Couriers Race U-23 - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Uitslagen 2016

Uitslagen voor etappe

Etappe 4 - Nieciecza - Tarnów - 3 Mei 2016Medium berg

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren

Etappe

1NORKen-Levi Eikeland (NOR)Fixit.no3:12:47
2POLMateusz Grabis (POL)0:07
3POLKarol Kuklewicz (POL)0:07
4UKRVladyslav Pohorelov (UKR)Jilun - Shakeland0:07
5BELAaron Verwilst (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:07
6POLSzymon Rekita (POL)0:07
7ITAMatteo Alban (ITA)0:07
8ITAFrancesco Acco (ITA)0:07
9POLWojciech Sykala (POL)0:07
10UKRTaras Shevchuk (UKR)0:07
11POLPatryk Krzywda (POL)0:07
12UKRRinat Udod (UKR)ISD - Jorbi0:07
13POLMarcin Karbowy (POL)0:07
14UKRVladyslav Kreminskyi (UKR)ISD - Jorbi0:07
15RUSNikolay Cherkasov (RUS)0:07
16KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Astana City0:07
17UKRAnton Moruga (UKR)0:07
18HUNBalázs Rózsa (HUN)Kobanya0:07
19RUSEvgeny Kobernyak (RUS)0:07
20CZEPavel Camrda (CZE)Whirlpool - Author0:07
21LTUVenentas Lasinis (LTU)Staki - Baltic Vairas3:17
22BLRYauheni Karaliok (BLR)3:17
23NORKristoffer Madsen (NOR)Fixit.no3:20
24HUNDaniel Moricz (HUN)Kobanya3:20
25RUSAleksander Borisov (RUS)3:20
26GERJasper Frahm (GER)LKT Team Brandenburg3:20
27POLTobiasz Pawlak (POL)3:20
28POLPatryk Solinski (POL)3:20
29UKRRoman Gladysh (UKR)3:20
30UKRPavlo Bondarenko (UKR)3:20
31CZERadovan Dolezal (CZE)3:20
32GERMalte Jürß (GER)3:20
33POLKamil Malecki (POL)CCC - Sprandi - Polkowice3:20
34POLKamil Turek (POL)3:20
35CZEPetr Fiala (CZE)3:20
36CZEDominik Neumann (CZE)3:20
37SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica3:20
38ITALorenzo Garzi (ITA)3:20
39GERCarl Soballa (GER)LKT Team Brandenburg3:20
40SRBStefan Stefanovic (SRB)Dare - Gobik - Partizan3:20
41UKRYurii Shumilov (UKR)3:20
42BLRYauheni Akhramenka (BLR)3:20
43CZEMarek Sipos (CZE)Skc Tufo - Prostejov3:20
44ITAGianmarco Caresia (ITA)3:20
45UKRIllya Klepikov (UKR)ISD - Jorbi3:20
46UKRSergiy Kozachenko (UKR)3:20
47POLPatryk Stosz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice18:40
48GERMax Kanter (GER)LKT Team Brandenburg18:40
49AUTPatrick Bosman (AUT)Tirol18:40
50UKRVladyslav Soltasiuk (UKR)18:40
51POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowice18:40
52RUSPetr Rikunov (RUS)18:40
53ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Klein Constantia18:40
54BELJulien Mortier (BEL)Color Code - ARDen Beef18:40
55LATKrists Neilands (LAT)Axeon - Hagens Berman18:40
56ITAMatteo Pernigo (ITA)18:40
57POLPatryk Górecki (POL)18:40
58UKRTimur Maleiev (UKR)ISD - Jorbi18:40
59POLPiotr Konwa (POL)18:40
60RUSStepan Kurianov (RUS)18:40
61CZEAdam Sekanina (CZE)18:40
62NZLHamish Schreurs (NZL)Klein Constantia18:40
63SRBMilos Borisavljevic (SRB)18:40
64AUTAlexander Wachter (AUT)Tirol18:40
65SVKLubos Malovec (SVK)Cycling Academy18:40
66AUTSebastian Schönberger (AUT)Tirol18:40
67POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice18:40
68KAZVladimir Tsoy (KAZ)Astana City18:40
69POLKacper Nowicki (POL)18:40
70BELLudovic Robeet (BEL)Color Code - ARDen Beef18:40
71BELRemy Mertz (BEL)Color Code - ARDen Beef18:40
72CZEMichael Kukrle (CZE)Whirlpool - Author18:40
73AUTDennis Paulus (AUT)Tirol18:40
74SVKDenis Baska (SVK)18:40
75GERLeon Rohde (GER)LKT Team Brandenburg18:40
76KAZSergey Luchshenko (KAZ)Astana City18:40
77POLPatryk Zlotowicz (POL)18:40
78BELWard Jaspers (BEL)Lotto - Soudal Espoirs18:40
79KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana City18:40
80CZEJiri Sorm (CZE)Whirlpool - Author18:40
81BELJonas Castrique (BEL)Lotto - Soudal Espoirs18:40
82BELKenny Molly (BEL)Klein Constantia18:40
83BELLionel Taminiaux (BEL)Color Code - ARDen Beef18:40
84BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal Espoirs18:40
85CZEMatej Stibingr (CZE)Skc Tufo - Prostejov18:40
86SVKMatej Krajicek (SVK)18:40
87PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Klein Constantia18:40
88GERRobert Kessler (GER)LKT Team Brandenburg18:40
89POLPatryk Wewiór (POL)18:40
90NORAndreas Skjaelo Jacobsen (NOR)Fixit.no18:40
91ITAAndrea Bordacchini (ITA)18:40
DNFSRBDario Nimcevic (SRB)-
DNFITALeonardo Tortomasi (ITA)-
DNFITARocco Fuggiano (ITA)-
DNFGERLucas Carstensen (GER)-
DNFPOLKamil Zawistowski (POL)-
DNFPOLJakub Solinski (POL)-
DNFPOLMaciej Kasperkiewicz (POL)-
DNFPOLBorys Korczynski (POL)-
DNFHUNViktor Filutás (HUN)Kobanya-
DNFBELJohan Hemroulle (BEL)Color Code - ARDen Beef-
DNFPOLSzymon Sajnok (POL)-
DNFPOLDominik Wewiór (POL)-
DNFLATEriks Toms Gavars (LAT)Rietumu - Delfin-
DNFLATMatiss Riekstins (LAT)-
DNFLATKlaus Rubenis (LAT)-
DNFBLRMikhail Shemetau (BLR)-
DNFPOLAlan Banaszek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice-
DNFNORBjørnar Vevatne Øverland (NOR)Fixit.no-
DNSNEDStephan Bakker (NED)Cycling Team Jo Piels-
DNSNEDMaikel Bos (NED)Cycling Team Jo Piels-
DNSNEDArvid De Kleijn (NED)Cycling Team Jo Piels-
DNSNEDGijs Verdick (NED)Cycling Team Jo Piels-
DNSNEDAdriaan Janssen (NED)Cycling Team Jo Piels-
DNSGBRMichael Thompson (GBR)Wiggins-
DNSGBRLuc Hall (GBR)Wiggins-
DNSGBRJake Kelly (GBR)Wiggins-
DNSGBRJames Knox (GBR)Wiggins-
DNSGBRDaniel Pearson (GBR)Wiggins-
DNSAUTBenjamin Brkic (AUT)Tirol-
DNSPOLGracjan Szelag (POL)-

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden