De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Coppa dei Laghi - Trofeo Almar - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2016

Coppa dei Laghi - Trofeo Almar 2016

ItaliëItalië - 31 Juli 2016


Coppa dei Laghi - Trofeo Almar - 31 Juli 2016


1RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)4:08:50
2FRADorian Godon (FRA)0:00
3ITARiccardo Minali (ITA)0:00
4ITADavide Ballerini (ITA)0:00
5BELRemy Mertz (BEL)Color Code - ARDen Beef0:00
6NEDJasper De Laat (NED)0:00
7ESTAksel Nõmmela (EST)Leopard Pro Cycling0:00
8BELPiet Allegaert (BEL)Efc - Etixx0:00
9POLMateusz Grabis (POL)0:00
10BELMilan Menten (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
11BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
12FRANans Peters (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
13NEDJim Lindenburg (NED)Metec - TKH0:00
14AUTSebastian Schönberger (AUT)Tirol0:00
15LUXKevin Geniets (LUX)Chambéry Cyclisme Formation0:00
16POLSzymon Rekita (POL)0:00
17FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:00
18BELBenjamin Declercq (BEL)Efc - Etixx0:00
19RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo0:00
20FRALéo Vincent (FRA)CC Etupes Le Doubs0:00
21AUSLucas Hamilton (AUS)0:00
22AUSJai Hindley (AUS)Attaque - Gusto0:00
23GERPascal Ackermann (GER)Radnet - Rose0:25
24ITAVincenzo Albanese (ITA)0:38
25ITAFilippo Rocchetti (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior0:45
26ESTKarl Patrick Lauk (EST)0:45
27SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil0:45
28SLOJure Miskulin (SLO)Radenska Ljubljana0:45
29GBRGabriel Cullaigh (GBR)0:45
30AUTLukas Schlemmer (AUT)WSA - Greenlife0:45
31AUTPatrick Gamper (AUT)Tirol0:45
32ESTSilver Mäoma (EST)0:45
33SYRAli Ali (SYR)0:45
34GERKonrad Geßner (GER)0:45
35UKRRinat Udod (UKR)ISD - Jorbi0:45
36JAPTakuma Akita (JAP)Shimano0:45
37GBRNathan Draper (GBR)0:45
38GERGeorg Zimmermann (GER)Felbermayr - Simplon Wels0:45
39LUXPit Leyder (LUX)0:45
40POLPiotr Konwa (POL)0:45
41JAPRei Onodera (JAP)Utsunomiya - Blitzen0:45
42SUIDamian Lüscher (SUI)0:45
43SLOIzidor Penko (SLO)Radenska Ljubljana0:45
44SUIAlexandre Ballet (SUI)CC Etupes Le Doubs0:45
45ESTJosten Vaidem (EST)0:45
46FRAMathias Le Turnier (FRA)Océane Top 160:45
47AUSDaniel Fitter (AUS)State of Matter - Maap0:45
48GERMartin Salomon (GER)0:45
49AUSMichael Storer (AUS)0:45
50RUSDenis Nekrasov (RUS)0:45
51POLGracjan Szelag (POL)0:45
52AUSSamuel Jenner (AUS)1:03
53NEDMaik Van der Heijden (NED)Rabobank Development1:03
54GERWilli Willwohl (GER)LKT Team Brandenburg1:03
55SUIEnea Vetsch (SUI)1:03
56LUXIvan Centrone (LUX)Differdange - Lösch1:40
57SUILuca Cairoli (SUI)2:20
58SUIJulien Bossens (SUI)2:20
59ESTGert Kivistik (EST)2:20
60RUSStepan Kurianov (RUS)2:20
61AUTDaniel Lehner (AUT)Vorarlberg2:20
62NEDJelle Nieuwpoort (NED)Rabobank Development2:20
63UKRIllya Klepikov (UKR)ISD - Jorbi2:20
64RUSAleksander Vlasov (RUS)2:20
65LUXSandro Dostert (LUX)2:20
66SLOMartin Otonicar (SLO)2:20
67LUXJan 'Drago' Petelin (LUX)Differdange - Lösch2:20
68GBRMark Stewart (GBR)2:30
69BELLionel Taminiaux (BEL)Color Code - ARDen Beef3:40
70GERJulian Braun (GER)Kuota - Lotto3:40
71UKRValerii Taradai (UKR)3:40
72UKRKostyantyn Rybaruk (UKR)3:40
73AUTAndreas Walzel (AUT)Felbermayr - Simplon Wels3:40
74JAPYuri Kobashi (JAP)Shimano3:40
75JAPMasahiro Ishigami (JAP)3:50
76POLArtur Sowinski (POL)4:50
77GBRJoey Walker (GBR)4:50
78ITAMattia Frapporti (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani4:50
79UKRPavlo Bondarenko (UKR)4:50
80LUXTom Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling4:50
81SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil4:50
82FRABenoît Cosnefroy (FRA)Chambéry Cyclisme Formation5:30

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden