De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Wit-Rusland Opperste Liga - 2022 - Home

Voetbal - Wit-Rusland Opperste Liga - 2022 - Home

Keuze van een seizoen :

Wit-Rusland
  • Belshyna Babruisk
  • Dinamo Minsk
  • FC BATE Borisov
  • FC Dinamo Brest
  • FC Dnepr Mogilev
  • FC Energetik-BGU Minsk
  • FC Gomel
  • FC Isloch Minsk Raion
  • FC Minsk
  • FC Neman Grodno
  • FC Rukh Brest
  • FC Slavia Mozyr
  • FC Slutsk
  • FC Torpedo-BelAZ Zhodino
  • FC Vitebsk
  • FK Arsenal Dzyarzhynsk
  • Shakhtyor Soligorsk

Home

Wit-Rusland Opperste Liga 2022 - Home

Wit-RuslandWit-Rusland

Stand

PloegPunGWWGVDVDTDS
1FC BATE Borisov2712831235+18
2FC Energetik-BGU Minsk2612822259+16
3Dinamo Minsk25127411911+8
4Shakhtyor Soligorsk2112633147+7
5FC Isloch Minsk Raion19125431815+3
6FC Minsk191261518180
7FC Neman Grodno18124621714+3
8FC Gomel18125341514+1
9FC Slavia Mozyr171252520200
10FC Slutsk15123631418-4
11Belshyna Babruisk14123541618-2
12FC Torpedo-BelAZ Zhodino14124261116-5
13FC Vitebsk10122461118-7
14FK Arsenal Dzyarzhynsk712147818-10
15FC Dnepr Mogilev6121381024-14
16FC Dinamo Brest412048822-14
17FC Rukh Brest00000000

UEFA Champions League - KwalificatiesUEFA Europa LeagueDegradatie


Le champion en titre du championnat est Shakhtyor Soligorsk, qui a devancé en 2021, FC BATE Borisov et Dynamo Minsk. Les équipes promues l'année précédente, qui jouent donc nouvellement dans ce championnat, sont : Belshina Bobruisk, FK Arsenal Dzyarzhynsk, FC Dnepr Mogilev.

Laatste wedstrijden

25 Juni 2022
14h00FC Isloch Minsk RaionFC Isloch Minsk Raion1 - 1FC GomelFC Gomel
16h00FC SlutskFC Slutsk0 - 2FC VitebskFC Vitebsk
18h00Shakhtyor SoligorskShakhtyor Soligorsk0 - 1FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino
20h00FC Neman GrodnoFC Neman Grodno0 - 0FC BATE BorisovFC BATE Borisov
26 Juni 2022
15h00FC MinskFC Minsk2 - 4Belshyna BabruiskBelshyna Babruisk
17h00FC Dinamo BrestFC Dinamo Brest1 - 3Dinamo MinskDinamo Minsk
19h00FK Arsenal DzyarzhynskFK Arsenal Dzyarzhynsk3 - 2FC Slavia MozyrFC Slavia Mozyr
27 Juni 2022
17h00FC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU Minsk1 - 1FC Dnepr MogilevFC Dnepr Mogilev

Volgende wedstrijden

13 November 2022
15h00Belshyna BabruiskBelshyna Babruisk - FC Slavia MozyrFC Slavia Mozyr
19 November 2022
15h00FK Arsenal DzyarzhynskFK Arsenal Dzyarzhynsk - FC BATE BorisovFC BATE Borisov
15h00FC Dinamo BrestFC Dinamo Brest - FC SlutskFC Slutsk
15h00FC Energetik-BGU MinskFC Energetik-BGU Minsk - Dinamo MinskDinamo Minsk
15h00FC MinskFC Minsk - FC GomelFC Gomel
15h00FC Isloch Minsk RaionFC Isloch Minsk Raion - FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino
15h00FC Neman GrodnoFC Neman Grodno - FC VitebskFC Vitebsk
15h00Shakhtyor SoligorskShakhtyor Soligorsk - Belshyna BabruiskBelshyna Babruisk
15h00FC Slavia MozyrFC Slavia Mozyr - FC Dnepr MogilevFC Dnepr Mogilev

Detail van de uitslagen


Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 1
    • Aantal speeldagen : 30
    • Wedstrijden : 96
    • Thuiszeges : 33 (34 %)
    • Overwinningen uit : 35 (36 %)
    • Gelijke spelen : 28 (30 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 10de (32 doelpunten)
    • Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd : 2.57
    • Gemiddeld aantal doelpunten per thuiswedstrijd : 1.27
    • Gemiddeld aantal doelpunten per uitwedstrijd : 1.3
    • Totaal aantal doelpunten : 247
    • Gemiddeld aantal doelpunten per speeldag : 8.23
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1FC BATE Borisov8
    2FC Energetik-BGU Minsk8
    3Dinamo Minsk7
    4FC Minsk6
    5Shakhtyor Soligorsk6
    6FC Gomel5
    Gelijke spelen
    1FC Neman Grodno6
    2FC Slutsk6
    3Belshyna Babruisk5
    4Dinamo Minsk4
    5FC Dinamo Brest4
    6FC Isloch Minsk Raion4
    Nederlagen
    1FC Dinamo Brest8
    2FC Dnepr Mogilev8
    3FK Arsenal Dzyarzhynsk7
    4FC Torpedo-BelAZ Zhodino6
    5FC Vitebsk6
    6FC Minsk5

    Thuiszeges
    1FC Minsk5
    2FC Energetik-BGU Minsk4
    3Shakhtyor Soligorsk4
    4FC BATE Borisov3
    5FC Gomel3
    6FC Neman Grodno3
    Gelijke spelen thuis
    1Dinamo Minsk4
    2FC Dinamo Brest4
    3FC Isloch Minsk Raion3
    4FC Neman Grodno3
    5FC Slutsk3
    6Belshyna Babruisk2
    Thuisnederlagen
    1Belshyna Babruisk4
    2FC Dnepr Mogilev4
    3FK Arsenal Dzyarzhynsk4
    4FC Dinamo Brest3
    5FC Energetik-BGU Minsk2
    6FC Gomel2

    Overwinningen uit
    1Dinamo Minsk6
    2FC BATE Borisov5
    3FC Energetik-BGU Minsk4
    4FC Isloch Minsk Raion3
    5FC Slavia Mozyr3
    6FC Torpedo-BelAZ Zhodino3
    Gelijke spelen buitenshuis
    1Belshyna Babruisk3
    2FC BATE Borisov3
    3FC Dnepr Mogilev3
    4FC Gomel3
    5FC Neman Grodno3
    6FC Slutsk3
    Uitnederlagen
    1FC Dinamo Brest5
    2FC Dnepr Mogilev4
    3FC Torpedo-BelAZ Zhodino4
    4FC Vitebsk4
    5FC Minsk3
    6FC Slavia Mozyr3
  • Matchresultaten

    1-11415 %0-199 %2-088 %
    1-088 %2-277 %0-077 %
    2-166 %1-266 %0-266 %
    0-355 %3-144 %1-344 %
    3-233 %4-022 %2-422 %
    5-011 %4-211 %3-411 %
    2-311 %1-411 %

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden