De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Wit-Rusland Opperste Liga - 2024 - Home

Voetbal - Wit-Rusland Opperste Liga - 2024 - Home

Keuze van een seizoen :

Wit-Rusland
  • Dinamo Minsk
  • FC BATE Borisov
  • FC Dinamo Brest
  • FC Dnepr Mogilev
  • FC Gomel
  • FC Isloch Minsk Raion
  • FC Minsk
  • FC Neman Grodno
  • FC Slavia Mozyr
  • FC Slutsk
  • FC Smorgon
  • FC Torpedo-BelAZ Zhodino
  • FC Vitebsk
  • FK Arsenal Dzyarzhynsk
  • Naftan Novopolotsk
  • Shakhtyor Soligorsk

Home

Wit-Rusland Opperste Liga 2024 - Home

Wit-RuslandWit-Rusland

Stand

PloegPunGWWGVDVDTDS
1FC Torpedo-BelAZ Zhodino35151122206+14
2Dinamo Minsk34151041278+19
3FC Neman Grodno341511131910+9
4FC Dinamo Brest23156542916+13
5FC Slavia Mozyr23156541915+4
6FC Gomel21155641810+8
7FC Isloch Minsk Raion20155551411+3
8FC Vitebsk20155551412+2
9FK Arsenal Dzyarzhynsk20156271319-6
10FC BATE Borisov19155461513+2
11Naftan Novopolotsk17154561620-4
12FC Smorgon16153751725-8
13Shakhtyor Soligorsk16154471422-8
14FC Slutsk16155191329-16
15FC Dnepr Mogilev8151591026-16
16FC Minsk5150510723-16


Le champion en titre du championnat est Dynamo Minsk, qui a devancé en 2023, FC Neman Grodno et FC Torpedo-BelAZ Zhodino. Les équipes promues l'année précédente, qui jouent donc nouvellement dans ce championnat, sont : FC Vitebsk, FK Arsenal Dzyarzhynsk, FC Dnepr Mogilev.

Laatste wedstrijden

4 Juli 2024
20h00Dinamo MinskDinamo Minsk1 - 0FC Dinamo BrestFC Dinamo Brest
5 Juli 2024
20h00FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino3 - 0FC Slavia MozyrFC Slavia Mozyr
6 Juli 2024
16h00FC SmorgonFC Smorgon0 - 0FC BATE BorisovFC BATE Borisov
18h00FC VitebskFC Vitebsk0 - 1FC Isloch Minsk RaionFC Isloch Minsk Raion
20h00FC GomelFC Gomel5 - 0FK Arsenal DzyarzhynskFK Arsenal Dzyarzhynsk
7 Juli 2024
15h00FC MinskFC Minsk0 - 2FC Neman GrodnoFC Neman Grodno
17h00Naftan NovopolotskNaftan Novopolotsk1 - 4FC SlutskFC Slutsk
19h00FC Dnepr MogilevFC Dnepr Mogilev2 - 3Shakhtyor SoligorskShakhtyor Soligorsk

Volgende wedstrijden

3 Augustus 2024
18h00FC SmorgonFC Smorgon - Dinamo MinskDinamo Minsk
18h00FC Dinamo BrestFC Dinamo Brest - FC Isloch Minsk RaionFC Isloch Minsk Raion
18h00FC VitebskFC Vitebsk - Shakhtyor SoligorskShakhtyor Soligorsk
18h00FC Dnepr MogilevFC Dnepr Mogilev - FC Slavia MozyrFC Slavia Mozyr
18h00FC MinskFC Minsk - FC BATE BorisovFC BATE Borisov
18h00FC Torpedo-BelAZ ZhodinoFC Torpedo-BelAZ Zhodino - FK Arsenal DzyarzhynskFK Arsenal Dzyarzhynsk
18h00Naftan NovopolotskNaftan Novopolotsk - FC Neman GrodnoFC Neman Grodno
18h00FC GomelFC Gomel - FC SlutskFC Slutsk

Detail van de uitslagen


Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 1
    • Aantal speeldagen : 30
    • Wedstrijden : 120
    • Thuiszeges : 47 (39 %)
    • Overwinningen uit : 40 (33 %)
    • Gelijke spelen : 33 (28 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 11de (26 doelpunten)
    • Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd : 2.21
    • Gemiddeld aantal doelpunten per thuiswedstrijd : 1.22
    • Gemiddeld aantal doelpunten per uitwedstrijd : 0.99
    • Totaal aantal doelpunten : 265
    • Gemiddeld aantal doelpunten per speeldag : 8.83
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1FC Neman Grodno11
    2FC Torpedo-BelAZ Zhodino11
    3Dinamo Minsk10
    4FC Dinamo Brest6
    5FC Slavia Mozyr6
    6FK Arsenal Dzyarzhynsk6
    Gelijke spelen
    1FC Smorgon7
    2FC Gomel6
    3FC Dinamo Brest5
    4FC Dnepr Mogilev5
    5FC Isloch Minsk Raion5
    6FC Minsk5
    Nederlagen
    1FC Minsk10
    2FC Dnepr Mogilev9
    3FC Slutsk9
    4FK Arsenal Dzyarzhynsk7
    5Shakhtyor Soligorsk7
    6FC BATE Borisov6

    Thuiszeges
    1FC Neman Grodno7
    2FC Torpedo-BelAZ Zhodino7
    3Dinamo Minsk4
    4FK Arsenal Dzyarzhynsk4
    5FC BATE Borisov3
    6FC Dinamo Brest3
    Gelijke spelen thuis
    1FC Smorgon5
    2FC Slavia Mozyr4
    3FC Dinamo Brest3
    4FC Isloch Minsk Raion3
    5FC Minsk3
    6Dinamo Minsk2
    Thuisnederlagen
    1FC Minsk6
    2FC Dnepr Mogilev5
    3FC Slutsk4
    4FC Vitebsk4
    5FK Arsenal Dzyarzhynsk4
    6Shakhtyor Soligorsk4

    Overwinningen uit
    1Dinamo Minsk6
    2FC Neman Grodno4
    3FC Torpedo-BelAZ Zhodino4
    4FC Dinamo Brest3
    5FC Gomel3
    6FC Slavia Mozyr3
    Gelijke spelen buitenshuis
    1FC Vitebsk5
    2FC Gomel4
    3FC Dnepr Mogilev3
    4Naftan Novopolotsk3
    5Dinamo Minsk2
    6FC BATE Borisov2
    Uitnederlagen
    1FC Slutsk5
    2FC Smorgon5
    3FC BATE Borisov4
    4FC Dnepr Mogilev4
    5FC Minsk4
    6FC Dinamo Brest3
  • Matchresultaten

    1-11613 %1-01613 %0-01412 %
    2-01210 %0-11210 %1-298 %
    0-298 %2-165 %3-043 %
    2-333 %5-022 %4-122 %
    2-222 %1-422 %1-322 %
    0-322 %6-111 %6-011 %
    4-211 %3-311 %3-211 %
    3-111 %0-511 %

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2024 - Alle rechten voorbehouden