De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Wit-Rusland - 29 Mei 2021 - 21 Mei 2022
29 Mei 2021 | |||
12h00 | FK Senno | 1 - 6 | FC Lokomotiv Gomel |
12h00 | BK Maxline Rogachev | 2 - 4 verlengingen | FC Volna Pinsk |
14h00 | FK Gazovik Vitebsk | 1 - 8 | Naftan Novopolotsk |
15h00 | FC Kobrin | 0 - 3 | Belshyna Babruisk |
15h00 | FK Ivatsevichi | 0 - 5 | FK Arsenal Dzyarzhynsk |
15h00 | FC Ostrovets | 1 - 1 (1 str 4) | FC Baranovichi |
16h00 | FK Stanles Pinsk | 3 - 2 | FC Slonim-2017 |
16h00 | FC Dinamo Malorita | 11 - 0 | FK Kostyukovichy |
16h30 | FK Kronon Stolbtsy | 1 - 4 | FC Dnepr Mogilev |
30 Mei 2021 | |||
12h00 | FK Cementnik | 0 - 3 | FK Partizan Salihorsk |
13h00 | FK Lepel | 0 - 1 | FC Smolevichi |
13h00 | FK Stroitel Kapyl | 0 - 4 | FC Orsha |
13h00 | FC Osipovichi | 1 - 2 | FC Molodechno-DYuSSh-4 |
14h00 | FSK Grodnensky | 1 - 6 | FC Lida |
16 Juni 2021 | |||
17h00 | FK Leskhoz | 1 - 1 (1 str 2) | FC Uzda |
22 Juni 2021 | |||
17h00 | FK Krumkachy Minsk | 1 - 1 (4 str 5) | FC Neman Grodno |
17h30 | FC Baranovichi | 1 - 6 | FC BATE Borisov |
17h45 | FC Volna Pinsk | 0 - 1 | FC Slavia Mozyr |
18h00 | FC Orsha | 2 - 6 | FC Gomel |
18h15 | FC Molodechno-DYuSSh-4 | 0 - 4 | FC Energetik-BGU Minsk |
18h30 | FK Arsenal Dzyarzhynsk | 2 - 1 | FC Smorgon |
19h00 | FC Dnepr Mogilev | 2 - 1 | FC Minsk |
23 Juni 2021 | |||
16h45 | FC Dinamo Malorita | 1 - 2 | FC Slutsk |
17h00 | Belshyna Babruisk | 1 - 3 | FC Rukh Brest |
17h30 | FC Lokomotiv Gomel | 3 - 3 (4 str 2) | FC Isloch Minsk Raion |
17h45 | FC Smolevichi | 1 - 3 | FC Vitebsk |
18h00 | FC Lida | 0 - 3 | Dinamo Minsk |
18h30 | FK Partizan Salihorsk | 2 - 2 (4 str 5) | FC Sputnik Rechitsa |
10 Juli 2021 | |||
15h30 | Naftan Novopolotsk | 2 - 2 (4 str 5) | FC Dinamo Brest |
17h30 | FK Stanles Pinsk | 0 - 2 | FC Torpedo-BelAZ Zhodino |
19 Juli 2021 | |||
17h15 | FC Uzda | 0 - 3 | Shakhtyor Soligorsk |
7 Augustus 2021 | |||
14h00 | FC Energetik-BGU Minsk | 0 - 4 | FC Neman Grodno |
16h00 | FC Slutsk | 0 - 4 | Dinamo Minsk |
16h00 | FC Sputnik Rechitsa | 0 - 3 (forfait) | FC Dnepr Mogilev |
18h00 | FC Vitebsk | 0 - 0 (5 str 4) | FK Arsenal Dzyarzhynsk |
8 Augustus 2021 | |||
14h30 | FC Slavia Mozyr | 1 - 2 | FC BATE Borisov |
17h00 | FC Torpedo-BelAZ Zhodino | 0 - 0 (5 str 4) | FC Lokomotiv Gomel |
19h00 | FC Dinamo Brest | 2 - 0 | FC Rukh Brest |
9 Augustus 2021 | |||
18h00 | Shakhtyor Soligorsk | 1 - 2 verlengingen | FC Gomel |
6 Maart 2022 | |||
12h00 | Dinamo Minsk | 1 - 1 | FC Gomel |
14h00 | FC Vitebsk | 2 - 0 | FC Dinamo Brest |
7 Maart 2022 | |||
14h00 | FC Neman Grodno | 3 - 0 | FC Dnepr Mogilev |
9 Maart 2022 | |||
14h30 | FC BATE Borisov | 1 - 1 | FC Torpedo-BelAZ Zhodino |
12 Maart 2022 | |||
13h00 | FC Gomel | 3 - 1 | Dinamo Minsk |
17h00 | FC Dinamo Brest | 1 - 0 | FC Vitebsk |
13 Maart 2022 | |||
11h00 | FC Dnepr Mogilev | 0 - 0 | FC Neman Grodno |
17h00 | FC Torpedo-BelAZ Zhodino | 0 - 1 | FC BATE Borisov |
6 April 2022 | |||
16h00 | FC Neman Grodno | 2 - 1 | FC BATE Borisov |
7 April 2022 | |||
16h00 | FC Gomel | 2 - 0 | FC Vitebsk |
27 April 2022 | |||
16h00 | FC Vitebsk | 1 - 0 | FC Gomel |
18h30 | FC BATE Borisov | 2 - 0 | FC Neman Grodno |
21 Mei 2022 | |||
18h00 | FC BATE Borisov | 1 - 2 | FC Gomel |
1 | FC Gomel | 5 |
2 | FC BATE Borisov | 4 |
3 | FC Neman Grodno | 4 |
4 | FC Vitebsk | 4 |
5 | FC Dinamo Brest | 3 |
6 | FC Dnepr Mogilev | 3 |
1 | Dinamo Minsk | 1 |
2 | FC BATE Borisov | 1 |
3 | FC Dnepr Mogilev | 1 |
4 | FC Gomel | 1 |
5 | FC Neman Grodno | 1 |
6 | FC Torpedo-BelAZ Zhodino | 1 |
1 | FC BATE Borisov | 2 |
2 | FC Vitebsk | 2 |
3 | BK Maxline Rogachev | 1 |
4 | Belshyna Babruisk | 1 |
5 | Dinamo Minsk | 1 |
6 | FC Baranovichi | 1 |
1 | FC Vitebsk | 3 |
2 | FC Dinamo Brest | 2 |
3 | FC Gomel | 2 |
4 | FC Neman Grodno | 2 |
5 | FC BATE Borisov | 1 |
6 | FC Dinamo Malorita | 1 |
1 | Dinamo Minsk | 1 |
2 | FC BATE Borisov | 1 |
3 | FC Dnepr Mogilev | 1 |
4 | BK Maxline Rogachev | 0 |
5 | Belshyna Babruisk | 0 |
6 | FC Baranovichi | 0 |
1 | BK Maxline Rogachev | 1 |
2 | Belshyna Babruisk | 1 |
3 | FC BATE Borisov | 1 |
4 | FC Baranovichi | 1 |
5 | FC Dinamo Malorita | 1 |
6 | FC Energetik-BGU Minsk | 1 |
1 | FC BATE Borisov | 3 |
2 | FC Gomel | 3 |
3 | Dinamo Minsk | 2 |
4 | FC Dnepr Mogilev | 2 |
5 | FC Neman Grodno | 2 |
6 | Belshyna Babruisk | 1 |
1 | FC Gomel | 1 |
2 | FC Neman Grodno | 1 |
3 | FC Torpedo-BelAZ Zhodino | 1 |
4 | BK Maxline Rogachev | 0 |
5 | Belshyna Babruisk | 0 |
6 | Dinamo Minsk | 0 |
1 | FC Vitebsk | 2 |
2 | Dinamo Minsk | 1 |
3 | FC BATE Borisov | 1 |
4 | FC Dinamo Brest | 1 |
5 | FC Dnepr Mogilev | 1 |
6 | FC Gomel | 1 |
1-2 | 5 | 10 % | 1-1 | 5 | 10 % | 0-3 | 5 | 10 % |
2-0 | 4 | 8 % | 0-4 | 4 | 8 % | 2-1 | 3 | 6 % |
1-6 | 3 | 6 % | 0-1 | 3 | 6 % | 0-0 | 3 | 6 % |
2-2 | 2 | 4 % | 1-3 | 2 | 4 % | 1-0 | 2 | 4 % |
3-3 | 1 | 2 % | 3-2 | 1 | 2 % | 3-1 | 1 | 2 % |
3-0 | 1 | 2 % | 2-6 | 1 | 2 % | 2-4 | 1 | 2 % |
11-0 | 1 | 2 % | 1-8 | 1 | 2 % | 1-4 | 1 | 2 % |
0-5 | 1 | 2 % | 0-2 | 1 | 2 % |