De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Griekenland - 27 Juli 2000
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Heilbronn van 5 Juni tot 11 Juni 2023 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Vladyslav Orlov | 6-2 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 8 Nederlagen
Marbella van 28 Maart tot 3 April 2022 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Nicolas Alvarez Varona | 6-2 6-1 | |
Shymkent van 9 Mei tot 15 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Evan Zhu | 6-1 6-1 | |
Shymkent II van 16 Mei tot 22 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Mykhailo Mossur | 6-2 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Ivan Gakhov | 6-1 7-5 | |
Iasi van 11 Juli tot 17 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Oleg Prihodko | 7-6 6-1 | |
Trieste van 18 Juli tot 24 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Luca Van Assche | 6-0 6-1 | |
Lexington van 1 Augustus tot 7 Augustus 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Ryan Harrison | 6-1 6-4 | |
Santo Domingo van 15 Augustus tot 21 Augustus 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Roman Andres Burruchaga | 6-0 2-0 ab. | |
Granby van 22 Augustus tot 28 Augustus 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Luke Saville | 6-4 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 8 Nederlagen
Marseille van 7 Maart tot 14 Maart 2021 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Alejandro Davidovich Fokina | 6-0 6-2 | |
Meerbusch van 9 Augustus tot 15 Augustus 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Nerman Fatic | 6-1 7-6 | |
Cassis van 6 September tot 12 September 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Ramkumar Ramanathan | 6-4 6-4 | |
Sibiu van 27 September tot 3 Oktober 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Damir Dzumhur | 6-2 6-0 | |
Napels van 4 Oktober tot 10 Oktober 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Emanuele Bastia | 6-1 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Bogdan Ionut Apostol | 6-3 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Filippo Baldi | 6-4 3-6 6-4 | |
Bari van 22 November tot 28 November 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Victor Vlad Cornea | 7-6 7-5 | |
Forli 3 van 6 December tot 12 December 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Carlo Alberto Caniato | 6-2 6-7 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Daniele Capecchi | 7-6 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Burnie van 27 Januari tot 2 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Benjamin Lock | 4-6 6-2 6-2 | |
Dubai van 22 Februari tot 1 Maart 2020 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Yuichi Sugita | 6-3 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
ATP World Tour Finals van 11 November tot 17 November 2019 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Groep A | verslagen door | Daniil Medvedev | 7-6 6-4 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
United Cup - Finaleronde van 3 Januari tot 7 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | M. Sakkari - P. Tsitsipas | verslagen door | L. Siegemund - A. Zverev | 6-3 6-3 |
Australian Open Dubbel Heren van 17 Januari tot 27 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | S. Tsitsipas - P. Tsitsipas | verslagen door | D. Altmaier - M. Reyes-Varela | 7-5 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 5 Nederlagen
United Cup - Finaleronde van 4 Januari tot 5 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Halve Finale | V. Grammatikopoulou - P. Tsitsipas | verslagen door | C. Rosatello - A. Vavassori | 6-3 4-6 10-5 |
Australian Open Dubbel Heren van 18 Januari tot 29 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | P. Tsitsipas - S. Tsitsipas | verslaat | R. Ramanathan - M. Reyes-Varela | 3-6 7-5 6-3 |
1/16de finales | P. Tsitsipas - S. Tsitsipas | verslagen door | W. Koolhof - N. Skupski | 7-6 4-6 7-6 |
Roland Garros Dubbel Heren van 2 Juni tot 10 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | P. Tsitsipas - S. Tsitsipas | verslagen door | M. Arévalo - J. Rojer | 6-3 3-6 7-6 |
Wimbledon Dubbel Heren van 5 Juli tot 15 Juli 2023 (Gras) | ||||
Eerste ronde | P. Tsitsipas - S. Tsitsipas | verslagen door | A. Fils - L. Van Assche | 6-7 6-4 6-2 |
US Open Dubbel Heren van 30 Augustus tot 9 September 2023 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | P. Tsitsipas - S. Tsitsipas | verslaat | M. Reyes-Varela - D. Vega Hernandez | 7-6 6-4 |
1/16de finales | P. Tsitsipas - S. Tsitsipas | verslagen door | I. Dodig - A. Krajicek | 7-5 6-7 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
ATP Cup - Groep D van 1 Januari tot 5 Januari 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
ATP Cup - Groep D | M. Kalovelonis - P. Tsitsipas | verslagen door | M. González - A. Molteni | 6-3 4-6 11-9 |
US Open Dubbel Heren van 31 Augustus tot 11 September 2022 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | S. Tsitsipas - P. Tsitsipas | verslagen door | C. Eubanks - B. Shelton | 3-6 7-6 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Australian Open Dubbel Heren van 10 Februari tot 21 Februari 2021 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | P. Tsitsipas - S. Tsitsipas | verslagen door | M. McDonald - T. Paul | 6-4 3-6 6-4 |
Wimbledon Dubbel Heren van 1 Juli tot 10 Juli 2021 (Gras) | ||||
Eerste ronde | P. Tsitsipas - S. Tsitsipas | verslagen door | J. Munar Clar - C. Norrie | 7-5 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
ATP Cup - Groep F van 3 Januari tot 8 Januari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Groep F | M. Pervolarakis - P. Tsitsipas | verslagen door | F. Auger-Aliassime - D. Shapovalov | 6-2 6-3 |
Groep F | M. Kalovelonis - P. Tsitsipas | verslagen door | C. Guccione - J. Peers | 6-3 6-4 |