De site voor alle sporten

Menu
Sparta Praha

Ijshockey - Sparta Praha

TsjechiëTsjechië - Praag- Opgericht 1903

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Sparta Praha - Uitslagen

Tsjechië - Extraliga - Regular Season - 2022/2023

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
4de4227110117065+5
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
4de26137033828+10
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
8ste16144083237-5
16 September 2022 - 17h30
Speeldag 1
BK Mladá Boleslav (2)BK Mladá Boleslav4 - 2Sparta PrahaSparta Praha (12)
18 September 2022 - 16h00
Speeldag 2
Sparta Praha (8)Sparta Praha3 - 0HC LitvínovHC Litvínov (13)
22 September 2022 - 18h00
Speeldag 3
HC Olomouc (1)HC Olomouc4 - 0Sparta PrahaSparta Praha (10)
25 September 2022 - 17h00
Speeldag 4
Sparta Praha (9)Sparta Praha3 - 2HC PlzenHC Plzen (14)
27 September 2022 - 18h30
Speeldag 5
Sparta Praha (8)Sparta Praha5 - 3Vítkovice Ridera OstravaVítkovice Ridera Ostrava (3)
30 September 2022 - 18h00
Speeldag 6
HC Dynamo Pardubice (2)HC Dynamo Pardubice2 - 3 verlengingenSparta PrahaSparta Praha (4)
2 Oktober 2022 - 16h00
Speeldag 7
Sparta Praha (5)Sparta Praha4 - 5 verlengingenHC Energie Karlovy VaryHC Energie Karlovy Vary (13)
7 Oktober 2022 - 17h30
Speeldag 8
CEZ Motor Ceské Budejovice (8)CEZ Motor Ceské Budejovice2 - 3 verlengingenSparta PrahaSparta Praha (4)
14 Oktober 2022 - 18h00
Speeldag 10
HC Kladno (12)HC Kladno2 - 5Sparta PrahaSparta Praha (1)
16 Oktober 2022 - 17h00
Speeldag 11
HC Ocelári Trinec (8)HC Ocelári Trinec4 - 2Sparta PrahaSparta Praha (3)
18 Oktober 2022 - 18h00
Speeldag 12
Mountfield HK (9)Mountfield HK3 - 2Sparta PrahaSparta Praha (6)
21 Oktober 2022 - 18h30
Speeldag 13
Sparta Praha (7)Sparta Praha2 - 3Kometa BrnoKometa Brno (4)
23 Oktober 2022 - 16h00
Speeldag 14
Sparta Praha (7)Sparta Praha3 - 2 verlengingenBK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslav (5)
26 Oktober 2022 - 18h30
Speeldag 31
Sparta Praha (4)Sparta Praha3 - 2 verlengingenVítkovice Ridera OstravaVítkovice Ridera Ostrava (2)
28 Oktober 2022 - 17h30
Speeldag 15
HC Litvínov (14)HC Litvínov4 - 0Sparta PrahaSparta Praha (7)
30 Oktober 2022 - 17h00
Speeldag 16
Sparta Praha (8)Sparta Praha2 - 5HC OlomoucHC Olomouc (4)
2 November 2022 - 17h30
Speeldag 17
HC Plzen (10)HC Plzen4 - 0Sparta PrahaSparta Praha (11)
4 November 2022 - 17h30
Speeldag 18
Vítkovice Ridera Ostrava (2)Vítkovice Ridera Ostrava3 - 2Sparta PrahaSparta Praha (11)
6 November 2022 - 17h20
Speeldag 19
Sparta Praha (11)Sparta Praha2 - 3HC Dynamo PardubiceHC Dynamo Pardubice (1)
16 November 2022 - 17h00
Speeldag 37
HC Ocelári Trinec (5)HC Ocelári Trinec2 - 1Sparta PrahaSparta Praha (4)
18 November 2022 - 17h30
Speeldag 20
HC Energie Karlovy Vary (8)HC Energie Karlovy Vary1 - 5Sparta PrahaSparta Praha (11)
25 November 2022 - 18h30
Speeldag 22
Sparta Praha (10)Sparta Praha3 - 1Bílí Tygri LiberecBílí Tygri Liberec (9)
27 November 2022 - 16h00
Speeldag 23
Sparta Praha (8)Sparta Praha5 - 1HC KladnoHC Kladno (13)
29 November 2022 - 18h30
Speeldag 24
Sparta Praha (8)Sparta Praha1 - 0HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec (6)
2 December 2022 - 18h30
Speeldag 25
Sparta Praha (7)Sparta Praha2 - 1Mountfield HKMountfield HK (11)
4 December 2022 - 17h00
Speeldag 26
Kometa Brno (7)Kometa Brno2 - 6Sparta PrahaSparta Praha (5)
6 December 2022 - 18h00
Speeldag 9
Bílí Tygri Liberec (6)Bílí Tygri Liberec0 - 1Sparta PrahaSparta Praha (2)
9 December 2022 - 17h30
Speeldag 27
BK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslav - Sparta PrahaSparta Praha
11 December 2022 - 15h30
Speeldag 28
HC LitvínovHC Litvínov - Sparta PrahaSparta Praha
20 December 2022 - 18h00
Speeldag 29
HC OlomoucHC Olomouc - Sparta PrahaSparta Praha
22 December 2022 - 18h30
Speeldag 30
Sparta PrahaSparta Praha - HC PlzenHC Plzen
3 Januari 2023 - 18h30
Speeldag 34
CEZ Motor Ceské BudejoviceCEZ Motor Ceské Budejovice - Sparta PrahaSparta Praha
6 Januari 2023 - 18h30
Speeldag 35
Sparta PrahaSparta Praha - Bílí Tygri LiberecBílí Tygri Liberec
8 Januari 2023 - 16h00
Speeldag 36
HC KladnoHC Kladno - Sparta PrahaSparta Praha
10 Januari 2023 - 18h00
Speeldag 32
HC Dynamo PardubiceHC Dynamo Pardubice - Sparta PrahaSparta Praha
15 Januari 2023 - 16h00
Speeldag 38
Mountfield HKMountfield HK - Sparta PrahaSparta Praha
17 Januari 2023 - 18h30
Speeldag 21
Sparta Praha (11)Sparta Praha - CEZ Motor Ceské BudejoviceCEZ Motor Ceské Budejovice (14)
20 Januari 2023 - 18h30
Speeldag 39
Sparta PrahaSparta Praha - Kometa BrnoKometa Brno
22 Januari 2023 - 16h00
Speeldag 40
Sparta PrahaSparta Praha - BK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslav
24 Januari 2023 - 17h30
Speeldag 41
HC LitvínovHC Litvínov - Sparta PrahaSparta Praha
27 Januari 2023 - 18h30
Speeldag 42
Sparta PrahaSparta Praha - HC OlomoucHC Olomouc
29 Januari 2023 - 16h30
Speeldag 43
HC PlzenHC Plzen - Sparta PrahaSparta Praha
31 Januari 2023 - 18h30
Speeldag 33
Sparta PrahaSparta Praha - HC Energie Karlovy VaryHC Energie Karlovy Vary
3 Februari 2023 - 17h30
Speeldag 44
Vítkovice Ridera OstravaVítkovice Ridera Ostrava - Sparta PrahaSparta Praha
5 Februari 2023 - 16h00
Speeldag 45
Sparta PrahaSparta Praha - HC Dynamo PardubiceHC Dynamo Pardubice
15 Februari 2023 - 17h30
Speeldag 46
HC Energie Karlovy VaryHC Energie Karlovy Vary - Sparta PrahaSparta Praha
17 Februari 2023 - 17h30
Speeldag 47
Sparta PrahaSparta Praha - CEZ Motor Ceské BudejoviceCEZ Motor Ceské Budejovice
19 Februari 2023 - 16h00
Speeldag 48
Bílí Tygri LiberecBílí Tygri Liberec - Sparta PrahaSparta Praha
24 Februari 2023 - 18h00
Speeldag 49
Sparta PrahaSparta Praha - HC KladnoHC Kladno
26 Februari 2023 - 16h00
Speeldag 50
HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec - Sparta PrahaSparta Praha
3 Maart 2023 - 18h30
Speeldag 51
Sparta PrahaSparta Praha - Mountfield HKMountfield HK
5 Maart 2023 - 17h00
Speeldag 52
Kometa BrnoKometa Brno - Sparta PrahaSparta Praha

Champions Hockey League - Groep A - 2022/2023

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
3de361051522-7
2 September 2022 - 19h30
Groep A
Sparta Praha (3)Sparta Praha2 - 3Aalborg PiratesAalborg Pirates (DEN) (4)
4 September 2022 - 16h00
Groep A
Sparta Praha (3)Sparta Praha2 - 3Luleå HFLuleå HF (SWE) (1)
9 September 2022 - 19h30
Groep A
Aalborg Pirates (DEN) (4)Aalborg Pirates2 - 6Sparta PrahaSparta Praha (3)
11 September 2022 - 18h35
Groep A
Luleå HF (SWE) (1)Luleå HF5 - 2Sparta PrahaSparta Praha (3)
4 Oktober 2022 - 18h00
Groep A
Mikkelin Jukurit (FIN) (2)Mikkelin JukuritUitgesteldSparta PrahaSparta Praha (3)
11 Oktober 2022 - 19h30
Groep A
Sparta Praha (3)Sparta Praha3 - 6Mikkelin JukuritMikkelin Jukurit (FIN) (2)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden