De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Duitsland - 3 Juni 1982
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Bergamo van 7 Februari tot 13 Februari 2011 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Simone Bolelli | 6-1 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Joachim Johansson | 6-3 6-7 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Alexander Kudryavtsev | 7-5 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 5 Nederlagen
Australian Open Heren van 18 Januari tot 31 Januari 2010 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Nikolay Davydenko | 6-1 6-0 6-3 | |
Rimouski van 22 Maart tot 4 April 2010 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Leonardo Tavares | 6-4 6-4 | |
Biella van 10 Mei tot 16 Mei 2010 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Laurent Recouderc | 6-2 7-5 | |
Achtste finales | verslaat | Andreas Beck | 6-2 3-6 7-5 | |
Kwartfinales | verslaat | Pablo Andújar | 6-1 7-5 | |
Halve Finale | verslagen door | Björn Phau | 7-6 4-6 6-1 | |
Roland Garros Heren van 23 Mei tot 6 Juni 2010 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Gaël Monfils | 6-3 7-5 6-7(5) 6-2 | |
Rennes van 11 Oktober 2020 tot 17 Oktober 2010 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Conor Niland | 4-6 6-1 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 10 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Kyoto van 3 Maart tot 9 Maart 2008 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Tatsuma Ito | 6-1 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Richard Bloomfield | 5-7 6-4 7-6 | |
Rennes van 6 Oktober tot 12 Oktober 2008 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Joshua Goodall | 6-4 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Sergei Bubka | 6-0 6-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Alexandre Sidorenko | 5-7 6-3 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Kyoto)
Samenvatting : 6 Overwinningen / 3 Nederlagen
Kyoto van 5 Maart tot 18 Maart 2007 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Robert Smeets | 6-2 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Andreas Beck | 6-3 4-6 6-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Simon Stadler | 6-3 3-6 6-1 | |
Halve Finale | verslaat | Pavel Snobel | 6-4 6-2 | |
Finale | verslagen door | Takao Suzuki | 2-6 7-5 6-1 | |
Saint-Brieux van 26 Maart tot 1 April 2007 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Vincent Sapene | 7-5 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Gero Kretschmer | 6-2 3-6 6-0 | |
Kwartfinales | verslagen door | Kristian Pless | 7-5 6-0 | |
Roma van 30 April tot 6 Mei 2007 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Jérôme Haehnel | 6-3 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 4 Nederlagen
München van 1 Mei tot 7 Mei 2006 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Alexander Peya | 6-3 6-4 | |
Roland Garros Heren van 29 Mei tot 11 Juni 2006 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Razvan Sabau | 6-3 6-2 6-2 | |
Tweede ronde | verslagen door | Alberto Martín Magret | 6-3 6-3 6-3 | |
Mercedes Cup van 17 Juli tot 23 Juli 2006 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Hugo Armando | 6-4 6-3 | |
Rennes van 9 Oktober tot 15 Oktober 2006 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Olivier Vandewiele | 6-3 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Thierry Ascione | 6-3 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Nouméa van 3 Januari tot 9 Januari 2005 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Gilles Simon | 6-4 6-0 | |
Australian Open Heren van 17 Januari tot 30 Januari 2005 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Andre Agassi | 6-4 6-3 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
München van 26 April tot 2 Mei 2004 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Vincent Spadea | 6-4, 6-2 | |
Ostrava van 3 Mei tot 9 Mei 2004 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Adam Vejmelka | 6-1 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Tuomas Ketola | 7-5 7-5 | |
Kwartfinales | verslagen door | Janko Tipsarevic | 6-1 6-2 |