De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Baseball - Major League Baseball - Regulier Seizoen - 19 Juni 2019Meer
Basketbal - Americas Kampioenschap U-16 Dames - Groep AMeer
00h00 | Canada U-16 | 83 - 40 | Puerto Rico U-16 |
Basketbal - Wereldkampioenschap Heren 3x3 - Groep AMeer
16h00 | Servië 3x3 | 22 - 10 | Turkije 3x3 |
16h55 | Verenigde Staten 3x3 | 22 - 8 | Zuid-Korea 3x3 |
17h20 | Nederland 3x3 | 22 - 11 | Turkije 3x3 |
19h30 | Verenigde Staten 3x3 | 15 - 14 | Nederland 3x3 |
20h30 | Servië 3x3 | 21 - 16 | Zuid-Korea 3x3 |
Basketbal - Wereldkampioenschap Dames 3x3 - Groep BMeer
16h25 | Australië 3x3 | 18 - 16 verlengingen | Japan 3x3 |
17h55 | Zwitserland 3x3 | 18 - 11 | Andorra 3x3 |
19h05 | Frankrijk 3x3 | 17 - 16 | Australië 3x3 |
20h05 | Japan 3x3 | 17 - 5 | Andorra 3x3 |
21h05 | Frankrijk 3x3 | 20 - 10 | Zwitserland 3x3 |
Basketbal - Americas Kampioenschap U-16 Dames - Groep BMeer
00h00 | Verenigde Staten U-16 | 98 - 33 | Mexico U-16 |
Basketbal - Wereldkampioenschap Heren 3x3 - Groep CMeer
10h20 | Frankrijk 3x3 | 22 - 9 | China 3x3 |
10h50 | Qatar 3x3 | 20 - 16 | Litouwen 3x3 |
13h20 | Slovenië 3x3 | 18 - 17 verlengingen | Qatar 3x3 |
13h50 | Litouwen 3x3 | 18 - 13 | China 3x3 |
14h50 | Frankrijk 3x3 | 21 - 18 | Slovenië 3x3 |
Basketbal - Wereldkampioenschap Dames 3x3 - Groep DMeer
09h55 | Nieuw-Zeeland 3x3 | 17 - 11 | Oekraïne 3x3 |
11h15 | Rusland 3x3 | 18 - 10 | Italië 3x3 |
11h45 | Oekraïne 3x3 | 22 - 5 | Indonesië 3x3 |
12h55 | Rusland 3x3 | 17 - 16 | Nieuw-Zeeland 3x3 |
14h15 | Italië 3x3 | 17 - 9 | Indonesië 3x3 |
Basketbal - Pro B - Playoffs - FinaleMeer
16h30 | Orléans Loiret Basket | 80 - 62 | Rouen Métropole Basket |
Basketbal - Duitsland - BBL - Playoffs - FinaleMeer
18h00 | Bayern München | 93 - 88 verlengingen | Alba Berlin |
Basketbal - Spanje - ACB - Playoffs - FinaleMeer
21h00 | FC Barcelona | 68 - 74 | Real Madrid |
Basketbal - Turkije - TBL - Playoffs - FinaleMeer
19h00 | Anadolu Efes Istanbul | 89 - 74 | Fenerbahçe Istanbul |
Basketbal - Puerto Rico - BSN - Playoffs - KwartfinalesMeer
02h00 | Vaqueros de Bayamón | 88 - 83 | Indios de Mayagüez |
Basketbal - Hongarije - Nemzeti Bajnokság IA - Playoffs - Om 3e/4e plaatsMeer
18h00 | PVSK Pécs | 96 - 77 | Szolnoki Olaj KK |
Basketbal - WNBA - Regulier Seizoen - Juni 2019Meer
Basketbal - Vriendschappelijke Wedstrijden DamesMeer
12h30 | Spanje | 58 - 65 | Frankrijk |
Beach Soccer - OFC Beach Soccer Nations Cup - Round RobinMeer
Tahiti | 10 - 0 | Nieuw-Caledonië | |
Vanuatu | 15 - 3 | Tonga |
Cricket - Wereldbeker Heren - Round RobinMeer
India | Sri Lanka | |
Zuid-Afrika | Australië |
Cricket - Twenty20 Internationals - Juni 2019Meer
Malediven | Thailand |
Cricket - Twenty20 Internationals Dames - Juni 2019Meer
Duitsland | Nederland | |
Schotland | Duitsland |
Hockey - Finale Valencia Dames - Groep AMeer
17h00 | Canada | 3 - 0 | Wit-Rusland |
19h00 | Spanje | 10 - 1 | Namibië |
Hockey - Finale Valencia Dames - Groep BMeer
11h00 | Zuid-Afrika | 7 - 0 | Thailand |
13h00 | Italië | 4 - 1 | Wales |
Hockey - Hockey Pro League Heren - Round RobinMeer
13h30 | België | 4 - 1 | Argentinië |
15h00 | Groot-Brittannië | 2 - 0 | Nieuw-Zeeland |
Hockey - Hockey Pro League Dames - Round RobinMeer
01h00 | Verenigde Staten van Amerika | 2 - 3 | Duitsland |
15h00 | Nederland | 3 - 1 | Australië |
15h30 | België | 1 - 2 | Argentinië |
17h30 | Groot-Brittannië | 3 - 1 | Nieuw-Zeeland |
Schermen - Europese Kampioenschappen - Degen DamesMeer
1 | Coraline Vitalis (FRA) | 64 |
2 | Marie-Florence Candassamy (FRA) | 52 |
3 | Alexandra Ndolo (GER) | 40 |
Schermen - Europese Kampioenschappen - Sabel HerenMeer
1 | Veniamin Reshetnikov (RUS) | 64 |
2 | Kamil Ibragimov (RUS) | 52 |
3 | Max Hartung (GER) | 40 |
Softball - Wereldkampioenschap Heren - Round Robin - Poule AMeer
10h30 | Mexico | 12 - 2 | Filipijnen |
13h30 | Japan | 3 - 0 | Botswana |
16h30 | Argentinië | 6 - 4 | Nieuw-Zeeland |
19h30 | Tsjechië | 5 - 4 | Cuba |
Softball - Wereldkampioenschap Heren - Round Robin - Poule BMeer
10h30 | Verenigde Staten | 7 - 4 | Venezuela |
13h30 | Denemarken | 5 - 3 | Singapore |
16h30 | Canada | 10 - 4 | Zuid-Afrika |
19h30 | Australië | 7 - 3 | Nederland |
Squash - Panamerikaans Kampioenschap Dubbel Dames Junioren - FinaleMeer
Lucia Bautista Sarmiento Amalia Rios | verslaat | Nina Mital Molly B Stoltz | 2-1 (6-11, 11-6, 11-10) |
Squash - Panamerikaans Kampioenschap Dubbel Heren Junioren - FinaleMeer
Rafael Galvez Martin Leon | verslaat | Nicolas Serna Andres Villamizar | 2-1 (5-11, 11-7, 11-10) |
Squash - Panamerikaans Kampioenschap Gemengd Dubbel Junioren - FinaleMeer
Meagan Best Khamal Cumberbatch | verslaat | David Costales Maria Paula Moya Lopez | 2-1 (11-6, 9-11, 11-7) |
Squash - WK Dubbel Gemengd - Groep AMeer
Donna Lobban Cameron Pilley | verslaat | Christine Nunn Ethan Eyles | 2-0 (11-4, 11-5) |
Squash - WK Dubbel Gemengd - Groep BMeer
Catalina Pelaez Matias Knudsen | verslaat | Aysah Dalida Reymark Begornia | 2-0 (11-3, 11-9) |
Alexandra Haydon Zac Alexander | verslaat | Colette Sultana Kijan Sultana | 2-0 (11-5, 11-7) |
Squash - WK Dubbel Heren - Groep AMeer
Jean-Pierre Brits Christo Potgieter | verslaat | Nicholas Calvert Thomas Calvert | 2-0 (11-1, 11-4) |
Robert Andrew Garcia David Pelino | verslaat | Madison Eggert Thomas King | 2-0 (11-7, 12-10) |
Ryan Cuskelly Cameron Pilley | verslaat | Nicholas Calvert Thomas Calvert | 2-0 (11-5, 11-4) |
Jean-Pierre Brits Christo Potgieter | verslaat | Madison Eggert Thomas King | 2-0 (11-5, 11-6) |
Squash - WK Dubbel Heren - Groep BMeer
Andres Herrera Juan Camilo Vargas | verslaat | Darren Chan Bryan Lim Tze Kang | 2-1 (9-11, 11-9, 11-6) |
Bradley Hindle Kijan Sultana | verslaat | Ravindu Laksiri Shamil Wakeel | 2-0 (11-8, 11-8) |
Zac Alexander Rex Hedrick | verslaat | Andres Herrera Juan Camilo Vargas | 2-0 (11-8, 11-6) |
Darren Chan Bryan Lim Tze Kang | verslaat | Bradley Hindle Kijan Sultana | 2-0 (11-7, 11-10) |
Synchroonzwemmen - Europees Kampioenschap Junioren - Duet - Technisch ProgrammaMeer
1 | Rusland | 89.0204 |
2 | Oekraïne | 86.0516 |
3 | Spanje | 83.0946 |
Synchroonzwemmen - Europees Kampioenschap Junioren - Duet - Technisch Programma gemengdMeer
1 | Rusland | 83.5823 |
2 | Spanje | 76.1229 |
3 | Frankrijk | 71.4896 |
Tennis - WTA Tour - Birmingham - 1/16de finalesMeer
19 Jun - 14h00 | Qiang Wang | verslaat | Lauren Davis | 6-3 6-2 |
19 Jun - 14h10 | Venus Williams | verslaat | Aliaksandra Sasnovich | 6-3 6-4 |
19 Jun - 12h35 | Jennifer Brady | verslaat | Lesya Tsurenko | 6-3 6-3 |
19 Jun - 12h40 | Ashleigh Barty | verslaat | Donna Vekic | 6-3 6-4 |
Tennis - ATP Challenger Tour - Blois - 1/16de finalesMeer
19 Jun - 12h10 | Pedro Sousa | verslaat | Juan Pablo Varillas Patino-Samudio | 7-6 6-3 |
19 Jun - 12h35 | Daniel Dutra Da Silva | verslaat | Kaichi Uchida | 6-4 6-4 |
19 Jun - 13h10 | Lorenzo Giustino | verslaat | Alexandre Muller | 3-6 6-4 6-4 |
19 Jun - 11h30 | Steven Diez | verslaat | Manuel Guinard | 6-4 6-3 |
19 Jun - 18h05 | Constant Lestienne | verslaat | Holger Vitus Nodskov Rune | 6-4 6-3 |
19 Jun - 15h45 | Daniel Elahi Galan Riveros | verslaat | Mattéo Martineau | 6-3 7-6 |
19 Jun - 10h15 | Oriol Roca Batalla | verslaat | Carlos Berlocq | 6-4 6-4 |
19 Jun - 10h10 | Bernabe Zapata Miralles | verslaat | Botic van de Zandschulp | 4-6 6-1 6-4 |
19 Jun - 10h10 | Kimmer Coppejans | verslaat | Jonathan Eysseric | 6-1 6-3 |
19 Jun - 13h55 | Geoffrey Blancaneaux | verslaat | Sergio Galdós | 6-2 6-0 |
Tennis - ATP Challenger Tour - Bratislava - 1/16de finalesMeer
19 Jun - 18h05 | Martin Klizan | verslaat | Lucas Gerch | 6-4 7-5 |
19 Jun - 13h50 | Sumit Nagal | verslaat | Gerard Granollers-Pujol | 6-3 6-1 |
19 Jun - 11h40 | Adam Pavlasek | verslaat | Elliot Benchetrit | 7-6 6-2 |
19 Jun - 17h00 | Andrej Martin | verslaat | Jeremy Jahn | 6-7 6-2 6-2 |
19 Jun - 16h30 | Jozef Kovalík | verslaat | Sekou Bangoura | 6-3 6-4 |
19 Jun - 11h50 | Uladzimir Ignatik | verslaat | Jonas Forejtek | 6-4 7-5 |
19 Jun - 10h10 | Frederico Ferreira Silva | verslaat | Goncalo Oliveira | 6-2 6-1 |
19 Jun - 11h50 | Vaclav Safranek | verslaat | Corentin Moutet | 4-6 7-6 6-4 |
19 Jun - 10h10 | Blaz Rola | verslaat | Benjamin Hassan | 6-3 6-4 |
19 Jun - 10h15 | Alexey Vatutin | verslaat | Sebastian Fanselow | 6-4 6-4 |
Tennis - ATP Challenger Tour - Fergana - 1/16de finalesMeer
19 Jun - 07h10 | Emil Ruusuvuori | verslaat | Pedja Krstin | 4-6 6-4 6-0 |
19 Jun - 09h30 | Edan Leshem | verslaat | Alejandro Tabilo | 6-4 6-4 |
19 Jun - 09h35 | Ivan Gakhov | verslaat | Denis Yevseyev | 6-4 7-6 |
19 Jun - 09h55 | Pavel Kotov | verslaat | Sidharth Rawat | 6-4 6-3 |
19 Jun - 11h25 | Aldin Setkic | verslaat | Saida'lo Saidkarimov | 6-2 6-3 |
19 Jun - 07h10 | Cem Ilkel | verslaat | Sebastian Korda | 7-6 6-7 6-3 |
19 Jun - 11h35 | Di Wu | verslaat | Alexander Zhurbin | 6-0 7-6 |
19 Jun - 07h10 | Gleb Sakharov | verslaat | Maximilian Neuchrist | 7-6 7-5 |
Tennis - ATP Challenger Tour - Ikley - 1/16de finalesMeer
19 Jun - 20h40 | Ruben Bemelmans | verslaat | Evgeny Karlovskiy | 6-4 6-1 |
19 Jun - 19h20 | Antoine Hoang | verslaat | Lukas Lacko | 6-3 7-5 |
19 Jun - 12h20 | Jirí Veselý | verslaat | Bjorn Fratangelo | 6-1 6-4 |
19 Jun - 18h40 | Lukas Rosol | verslaat | Denis Istomin | 6-3 4-6 6-4 |
19 Jun - 17h15 | Mikael Ymer | verslaat | Brydan Klein | 6-3 6-1 |
19 Jun - 16h15 | Go Soeda | verslaat | Salvatore Caruso | 0-6 6-1 6-4 |
19 Jun - 13h35 | Marius Copil | verslaat | Mitchell Krueger | 7-6 7-6 |
19 Jun - 17h55 | Dominik Koepfer | verslaat | Yannick Maden | 6-2 6-4 |
19 Jun - 15h50 | Jason Jung | verslaat | Alex Bolt | 7-6 6-1 |
19 Jun - 14h25 | Soon Woo Kwon | verslaat | Gianluca Mager | 4-6 6-2 6-0 |
19 Jun - 12h20 | Ugo Humbert | verslaat | Stefano Napolitano | 4-6 6-4 6-0 |
Tennis - ATP Challenger Tour - Parma - 1/16de finalesMeer
19 Jun - 10h05 | Raul Brancaccio | verslaat | Daniel Gimeno-Traver | 7-6 6-3 |
19 Jun - 17h15 | Tommy Robredo | verslaat | Sandro Ehrat | 7-5 6-3 |
19 Jun - 14h45 | Filip Peliwo | verslaat | Gianluca Di Nicola | 6-3 6-3 |
19 Jun - 12h10 | Julian Lenz | verslaat | Alessandro Giannessi | 6-1 6-4 |
19 Jun - 14h35 | Federico Gaio | verslaat | Alessandro Bega | 6-4 6-7 6-4 |
19 Jun - 13h50 | Gianluigi Quinzi | verslaat | Marco Bortolotti | 6-1 6-3 |
19 Jun - 10h10 | Andrea Pellegrino | verslaat | Guilherme Clezar | 5-7 7-6 6-4 |
19 Jun - 18h30 | Stefano Travaglia | verslaat | Dimitar Kuzmanov | 7-5 6-4 |
19 Jun - 10h10 | Martin Cuevas | verslaat | Andrea Arnaboldi | 6-7 7-6 6-4 |
19 Jun - 13h05 | Maverick Banes | verslaat | Andrea Basso | 6-1 7-6 |
Voetbal - Beker van Georgië - Achtste finalesMeer
15h00 | FC Gagra | 2 - 3 | Torpedo Kutaisi |
15h00 | FC Telavi | 0 - 1 | FC Lokomotiv Tbilissi |
17h00 | FC Merani Tbilisi | 1 - 0 verlengingen | Dinamo Tbilisi |
18h00 | FC Metalurgi Rustavi | 2 - 0 | FC Sioni Bolsini |
Voetbal - Beker van Kazachstan - Halve FinaleMeer
14h00 | FC Kaisar | 3 - 1 | FC Tobol Kostanay |
15h30 | FC Atyrau | 0 - 0 | FC Ordabasy Shymkent |
Voetbal - Beker van Letland - Tweede rondeMeer
19h00 | FK Lubana/Degumnieki/MBJSS | 2 - 6 | Tente Football |
Voetbal - Beker van Litouwen - Achtste finalesMeer
17h00 | FC Dziugas Telsiai | 2 - 1 | FC Vytis Vilnius |
18h00 | FA Siauliai | 1 - 6 verlengingen | FK Panevezys |
18h00 | FK Sveikata Kybartai | 0 - 1 | FK Nevezis Kedainiai |
Voetbal - Beker van Noorwegen - 1/16de finalesMeer
18h00 | Kongsvinger IL | 1 - 0 | Tromsø IL |
18h00 | Alta IF | 1 - 4 | Stabaeck |
Voetbal - AFC Champions League - Finaleronde - Achtste finalesMeer
18h15 | Al Sadd SC Doha (QAT) | 3 - 1 | Al-Duhail SC (QAT) |
19h30 | Al-Hilal Saudi FC (KSA) | 0 - 1 | Al-Ahli Jeddah (KSA) |
Voetbal - AFC Cup - Finaleronde - Zone Halve FinaleMeer
10h30 | PSM Makassar (INA) | 2 - 1 | Becamex Binh Duong FC (VIE) |
Voetbal - Europees Kampioenschap Heren U-21 - Groep AMeer
21h00 | Spanje U-21 | 5 - 0 | Polen U-21 |
21h00 | Italië U-21 | 3 - 1 | België U-21 |
Voetbal - AFC Cup - Groep DMeer
16h00 | Istiqlol Dushanbe (TAD) | 1 - 1 | Altyn Asyr FK (TKM) |
16h00 | FC Dordoi Bishkek (KGZ) | 3 - 0 | FK Khujand (TAD) |
Voetbal - AFC Cup - Groep EMeer
12h30 | Minerva Punjab FC (IND) | 0 - 1 | Abahani Limited Dhaka (BAN) |
12h30 | Manang Marshyangdi Club (NEP) | 2 - 3 | Chennaiyin FC (IND) |
Voetbal - Copa América - Groep AMeer
21h00 | Brazilië | 5 - 0 | Peru |
21h00 | Venezuela | 3 - 1 | Bolivia |
Voetbal - Copa América - Groep BMeer
21h00 | Argentinië | 2 - 0 | Qatar |
21h00 | Colombia | 1 - 0 | Paraguay |
Voetbal - Gold Cup - Groep DMeer
00h30 | Trinidad en Tobago | 1 - 1 | Guyana |
03h00 | Verenigde Staten van Amerika | 1 - 0 | Panama |
Voetbal - Wereldbeker Dames - Groep DMeer
21h00 | Argentinië | 3 - 3 | Schotland |
21h00 | Engeland | 2 - 0 | Japan |
Voetbal - AFC Cup - Groep IMeer
14h00 | Kitchee SC (HKG) | 1 - 0 | April 25 SC (PRK) |
14h00 | Hang Yuen FC (TPE) | 1 - 1 | Tai Po FC (HKG) |
Voetbal - Finse Veikkausliiga - Regulier Seizoen - Juni 2019Meer
17h30 | FC Lahti | 0 - 0 | HIFK Helsinki |
17h30 | IFK Mariehamn | 2 - 2 | FC Honka Espoo |
Voetbal - Meistriliiga - Estland Division 1 - Speeldag 16Meer
18h00 | Paide Linnameeskond | 7 - 0 | FC Kuressaare |
18h30 | FC Levadia Tallinn | 2 - 0 | FC Narva Trans |
Voetbal - Ijslandse Division 1 - Úrvalsdeild - Speeldag 9Meer
21h15 | Vikingur Reykjavik | 1 - 1 | Fylkir Reykjavik |
21h15 | Grindavík | 1 - 1 | IA Akranes |
Voetbal - U.S. Open Cup - Achtste finalesMeer
04h30 | Los Angeles FC | 3 - 1 | San Jose Earthquakes |
Voetbal - Uzbekistan Cup - 1/16de finalesMeer
15h00 | FK Istiklol Fergana | 1 - 2 | Nasaf Qarshi |
15h00 | FC Shurtan Guzar | 3 - 5 | FK Mash'Al Mubarek |
15h00 | FC Sherdor | 0 - 1 | FC Oqtepa |
15h00 | Ittifoq Navoiy PFK | 2 - 1 | Iftixor FK |
Voetbal - Vriendschappelijke Wedstrijden - Juni 2019Meer
14h30 | Zambia | 1 - 4 | Ivoorkust |
Voetbal - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 19 Juni 2019Meer
Volleybal - Pan American Cup Heren - Finaleronde - Plaats 11Meer
18h00 | Trinidad en Tobago | 3 - 0 | Suriname |
Volleybal - Pan American Cup Heren - Finaleronde - Plaats 7-10Meer
20h00 | Peru | 3 - 0 | Guatemala |
23h00 | Canada | 3 - 0 | Dominicaanse Republiek |
Volleybal - Nations League Dames - Pool 17Meer
15h00 | België | 3 - 2 | Italië |
18h00 | Turkije | 3 - 2 | Brazilië |
Volleybal - Nations League Dames - Pool 18Meer
10h00 | Duitsland | 3 - 0 | Bulgarije |
13h30 | China | 3 - 0 | Servië |
Volleybal - Nations League Dames - Pool 19Meer
13h00 | Verenigde Staten van Amerika | 3 - 0 | Thailand |
16h00 | Nederland | 3 - 0 | Rusland |
Volleybal - Nations League Dames - Pool 20Meer
06h30 | Dominicaanse Republiek | 3 - 2 | Japan |
10h00 | Zuid-Korea | 3 - 1 | Polen |
Volleybal - Pan American Cup Heren - Pool AMeer
01h00 | Argentinië | 3 - 0 | Canada |
Volleybal - Pan American Cup Heren - Pool BMeer
03h00 | Mexico | 3 - 0 | Puerto Rico |
Waterpolo - World League Heren - Groep AMeer
16h45 | Hongarije | 13 - 9 | Japan |
19h45 | Spanje | 12 - 5 | Canada |
Waterpolo - EU Nations Cup Heren - Groep AMeer
08h00 | Zuid-Afrika | 8 - 7 | Tsjechië |
09h10 | Portugal | 16 - 8 | Singapore |
10h20 | België | 23 - 4 | Wales |
15h00 | Portugal | 31 - 2 | Wales |
16h10 | Zuid-Afrika | 12 - 10 | Singapore |
17h20 | Tsjechië | 11 - 10 | België |
Waterpolo - EU Nations Cup Heren - Groep BMeer
11h30 | Verenigde Staten van Amerika | 19 - 8 | Engeland |
12h40 | Oostenrijk | 25 - 4 | Luxemburg |
13h50 | Litouwen | 8 - 6 | Zwitserland |
18h30 | Zwitserland | 19 - 3 | Oostenrijk |
19h40 | Engeland | 23 - 5 | Luxemburg |
20h50 | Verenigde Staten van Amerika | 17 - 4 | Litouwen |
Waterpolo - World League Heren - Groep BMeer
15h00 | Kroatië | 11 - 9 | Australië |
21h15 | Servië | 20 - 6 | Kazachstan |
Wielrennen - Giro Ciclistico d'Italia - Etappe 5Meer
1 | Andres Camilo Ardila Ordoñez (COL) | 3:56:51 |
2 | Jesus David Peña Jimenez (COL) | 1:08 |
3 | Einer Augusto Rubio Reyes (COL) | 1:12 |
Andres Camilo Ardila Ordoñez Ethan Hayter Andres Camilo Ardila Ordoñez Andres Camilo Ardila Ordoñez Nationaal team van Colombia |
Wielrennen - Les Challenges de la Marche Verte - GP Oued EddahabMeer
1 | Jason Oosthuizen (RSA) | 3:03:00 |
2 | Batuhan Özgür (TUR) | 0:08 |
3 | Hermann Keller (GER) | 0:08 |
Wielrennen - Nederlands Nationaal Kampioenschap - Individuele Tijdrit - Junior DamesMeer
1 | Shirin van Anrooij (NED) | 21:03 |
2 | Leonie Bos (NED) | +0:01 |
3 | Maud Rijnbeek (NED) | +0:11 |
Wielrennen - Nederlands Nationaal Kampioenschap - Individuele Tijdrit - Junior HerenMeer
1 | Lars Boven (NED) | 34:35 |
2 | Enzo Leijnse (NED) | +0:48 |
3 | Casper van Uden (NED) | +1:04 |
Wielrennen - Tour de Beauce - Etappe 1Meer
1 | Tyler Magner (USA) | 4:15:14 |
2 | Nickolas Zukowsky (CAN) | zt |
3 | Brendan Rhim (USA) | zt |
Tyler Magner Ignacio de Jesus Prado Juarez Adam Jamieson Rally - UHC |
Wielrennen - Tour de Suisse - Etappe 5Meer
1 | Elia Viviani (ITA) | 4:18:26 |
2 | Peter Sagan (SVK) | zt |
3 | Jasper Stuyven (BEL) | zt |
Peter Sagan Peter Sagan Claudio Imhof Kasper Asgreen Sunweb |
Wielrennen - Tour of Slovenia - Etappe 1Meer
1 | Pascal Ackermann (GER) | 4:04:58 |
2 | Giacomo Nizzolo (ITA) | zt |
3 | Simone Consonni (ITA) | zt |
Pascal Ackermann Pascal Ackermann Aljaz Jarc Aljaz Jarc UAE Team Emirates |
Wielrennen - Vuelta a Colombia - Etappe 3Meer
1 | Cristian Montoya Giraldo (COL) | 02:40:48 |
2 | José Hernandez (COL) | + 06 |
3 | Óscar Sevilla Rivera (ESP) | + 11 |
Robinson Leandro Oyola Oyola |
Wielrennen - ZLM Tour - ProloogMeer
1 | Jos Van Emden (NED) | 7:54 |
2 | Mike Teunissen (NED) | 0:02 |
3 | Tony Martin (GER) | 0:02 |
Jos Van Emden Rasmus Byriel Iversen |
Worstelen Grieks-Romeins - EK Kadetten - 45.0 kg HerenMeer
1 | Farid Sadikhli (AZE) | |
2 | Daniial Agaev (RUS) | |
3 | Homeros Arakelyan (ARM) |
Worstelen Grieks-Romeins - EK Kadetten - 51.0 kg HerenMeer
1 | Edmond Armen Nazaryan (BUL) | |
2 | Baris Erbek (TUR) | |
3 | Volodymyr Voitovych (UKR) |
Worstelen Grieks-Romeins - EK Kadetten - 60.0 kg HerenMeer
1 | Maksim Skuratov (RUS) | |
2 | Mert Ilbars (TUR) | |
3 | Nika Broladze (GEO) |
Worstelen Grieks-Romeins - EK Kadetten - 71.0 kg HerenMeer
1 | Alexandrin Gutu (MDA) | |
2 | Data Chkhaidze (GEO) | |
3 | Simon Christer Borkenhagen (SWE) |
Worstelen Grieks-Romeins - EK Kadetten - 92.0 kg HerenMeer
1 | Mukhammad Evloev (RUS) | |
2 | Lachin Valiyev (AZE) | |
3 | Oktay Demir (TUR) |