De site voor alle sporten

Menu
 

Cricket - Twenty20 Internationals - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 
  • Afghanistan
  • Australië
  • Bahrein
  • Bangladesh
  • Engeland
  • Estland
  • Hong Kong
  • Ierland
  • India
  • Koeweit
  • Malediven
  • Malta
  • Nederland
  • Nepal
  • Nieuw-Zeeland
  • Oman
  • Pakistan
  • Papoea-Nieuw-Guinea
  • Qatar
  • Saoedi-Arabië
  • Schotland
  • Spanje
  • Sri Lanka
  • Verenigde Arabische Emiraten
  • West-Indië
  • Zimbabwe
  • Zuid-Afrika

Home

Gedetailleerde uitslagen

Twenty20 Internationals 2019

11 Januari 2019 - 31 Maart 2019

Speeldag :

Uitslagen

5 Maart 2019
West-IndiëWest-IndiëEngeland gewonnen met 4 WicketsEngelandEngeland
8 Maart 2019
West-IndiëWest-IndiëEngeland gewonnen met 137 runsEngelandEngeland
10 Maart 2019
West-IndiëWest-IndiëEngeland gewonnen met 8 Wickets EngelandEngeland
19 Maart 2019
Zuid-AfrikaZuid-AfrikaGelijk spelSri LankaSri Lanka
22 Maart 2019
Zuid-AfrikaZuid-AfrikaSri LankaSri Lanka
24 Maart 2019
Zuid-AfrikaZuid-AfrikaSri LankaSri Lanka
29 Maart 2019
SpanjeSpanjeMaltaMalta
SpanjeSpanjeEstlandEstland
EstlandEstlandMaltaMalta
30 Maart 2019
SpanjeSpanjeEstlandEstland
SpanjeSpanjeMaltaMalta
EstlandEstlandMaltaMalta
31 Maart 2019
SpanjeSpanjeMaltaMalta
EstlandEstlandMaltaMalta
SpanjeSpanjeEstlandEstland

Stand

PloegRatingWedstrijdenPunten
1Pakistan135395280
2India122475727
3Engeland121253036
4Australië120303613
5Zuid-Afrika118252960
6Nieuw-Zeeland116293367
7West-Indië98302932
8Afghanistan93302798
9Sri Lanka86302580
10Bangladesh77302321
11Schotland61181092
12Zimbabwe55201097
13Nederland5215777
14Verenigde Arabische Emiraten4316681
15Hong Kong4210420
16Ierland3725925
17Oman2710269

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden