De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Basketbal - Israël - Super League - Degradatie RondeMeer
16h00 | Hapoel Gilboa Galil Elyon | 90 - 82 | Ironi Nes Ziona |
16h00 | Maccabi Ashdod B.C. | 106 - 105 verlengingen | Hapoel Tel Aviv |
16h00 | Hapoel Be'er Sheva BC | 83 - 87 | Maccabi Haifa B.C. |
Darts - PDC Player Championship - Players Championship 11 - 1/16de finalesMeer
Gerwyn Price | verslaat | Ryan Searle | 6-4 |
José Oliveira De Sousa | verslaat | Danny Noppert | 6-4 |
Stephen Bunting | verslaat | Joe Cullen | 6-2 |
Ryan Murray | verslaat | Rowby-John Rodriguez | 6-3 |
Ryan Meikle | verslaat | Scott Mitchell | 6-0 |
Daryl Gurney | verslaat | Steve Brown | 6-0 |
Ian White | verslaat | Vincent Van Der Voort | 6-3 |
Jonny Clayton | verslaat | Matthew Edgar | 6-2 |
Peter Wright | verslaat | Ricky Evans | 6-1 |
Jermaine Wattimena | verslaat | Michael Smith | 6-5 |
James Smith | verslaat | Nathan Aspinall | 6-3 |
Mike De Decker | verslaat | Devon Petersen | 6-2 |
Dimitri Van den Bergh | verslaat | Andrew Gilding | 6-2 |
Christopher Dobey | verslaat | Michael Mansell | 6-0 |
Michael Van Gerwen | verslaat | Rob Collins | 6-2 |
James Wade | verslaat | Darren Webster | 6-2 |
Darts - PDC Player Championship - Players Championship 11 - Achtste finalesMeer
José Oliveira De Sousa | verslaat | Gerwyn Price | 6-3 |
Stephen Bunting | verslaat | Ryan Murray | 6-3 |
Daryl Gurney | verslaat | Ryan Meikle | 6-1 |
Ian White | verslaat | Jonny Clayton | 6-2 |
Peter Wright | verslaat | Jermaine Wattimena | 6-4 |
James Smith | verslaat | Mike De Decker | 6-1 |
Christopher Dobey | verslaat | Dimitri Van den Bergh | 6-4 |
Michael Van Gerwen | verslaat | James Wade | 6-2 |
Darts - PDC Player Championship - Players Championship 11 - Eerste rondeMeer
Darts - PDC Player Championship - Players Championship 11 - FinaleMeer
Michael Van Gerwen | verslaat | José Oliveira De Sousa | 8-3 |
Darts - PDC Player Championship - Players Championship 11 - Halve FinaleMeer
José Oliveira De Sousa | verslaat | Daryl Gurney | 7-3 |
Michael Van Gerwen | verslaat | James Smith | 7-4 |
Darts - PDC Player Championship - Players Championship 11 - KwartfinalesMeer
José Oliveira De Sousa | verslaat | Stephen Bunting | 6-2 |
Daryl Gurney | verslaat | Ian White | 6-0 |
James Smith | verslaat | Peter Wright | 6-3 |
Michael Van Gerwen | verslaat | Christopher Dobey | 6-4 |
Darts - PDC Player Championship - Players Championship 11 - Tweede rondeMeer
GP2 Series - Formula 2 - Spielberg 2 - Spielberg 2 - KwalificatiesMeer
1 | Yuki Tsunoda (JAP) | 1'14.803 |
2 | Guanyu Zhou (CHN) | 1'14.841 |
3 | Callum Ilott (GBR) | 1'14.888 |
GP3 Series - Formula 3 - Spielberg 2 - Spielberg 2 - KwalificatiesMeer
1 | Frederik Vesti (DEN) | 1'20.378 |
2 | David Beckmann (GER) | 1'20.501 |
3 | Logan Sargeant (USA) | 1'20.570 |
Rugby - Super Rugby AU - Regulier SeizoenMeer
07h00 | Melbourne Rebels | 34 - 30 | Western Force |
11h20 | Queensland Reds | 26 - 7 | ACT Brumbies |
Rugby - National Rugby League - Regulier Seizoen - Speeldag 9Meer
08h05 | Newcastle Knights (AUS) | 4 - 10 | Parramatta Eels (AUS) |
10h30 | St. George Illawarra Dragons (AUS) | 34 - 4 | Manly-Warringah Sea Eagles (AUS) |
Voetbal - Albanië - Kategoria Superiore - Speeldag 33Meer
17h45 | KF Laçi | 3 - 1 | Luftëtari Gjirokastër |
20h45 | FK Kukësi | 3 - 0 | KF Teuta Durrës |
20h45 | KF Skënderbeu Korçë | 2 - 1 | KF Vllaznia Shkodër |
Voetbal - Liga I - Romania Division 1 - Championship RondeMeer
19h30 | CS Universitatea Craiova | 1 - 3 | CFR 1907 Cluj |
Voetbal - Damallsvenskan - Speeldag 3Meer
15h00 | IK Uppsala Fotboll | 0 - 1 | Piteå IF |
15h00 | Vittsjö GIK | 3 - 3 | Kristianstads DFF |
15h00 | Linköping FC | 1 - 0 | Djurgårdens IF Dam |
Voetbal - Ekstraklasa - Polen Division 1 - Degradatie RondeMeer
17h30 | Górnik Zabrze | 0 - 2 | MKS Zaglebie Lubin |
17h30 | Raków Czestochowa | 2 - 1 | Wisla Plock |
17h30 | Korona Kielce | 2 - 0 | LKS Lódz |
17h30 | Wisla Krakow | 0 - 1 | Arka Gdynia |
Voetbal - Portugese Superliga - Speeldag 31Meer
20h15 | Belenenses SAD | 0 - 1 | Moreirense |
Voetbal - MLS is Back - Regulier Seizoen - Juli 2020Meer
02h00 | Los Angeles Galaxy (USA) | 1 - 1 | Houston Dynamo (USA) |
04h30 | Los Angeles FC (USA) | 2 - 2 | Portland Timbers (USA) |
Voetbal - Zuid-Korea K League 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 11Meer
12h00 | Daegu F.C. | 1 - 3 | Ulsan HD FC |
12h00 | Gangwon FC | 4 - 1 | Gwangju FC |
Voetbal - Wit-Rusland Opperste Liga - Speeldag 17Meer
16h00 | FC Dinamo Brest | 3 - 1 | FC Slutsk |
Voetbal - Georgië Division 1 - Umaglesi Liga - Regulier Seizoen - Speeldag 23Meer
19h00 | Torpedo Kutaisi | 0 - 0 | Dinamo Tbilisi |
Voetbal - Italiaanse Serie B - Regulier Seizoen - Speeldag 33Meer
18h45 | SS Juve Stabia | 1 - 1 | A.c.d. Virtus Entella |
21h00 | Ascoli Calcio 1898 | 3 - 2 | Salernitana Calcio 1919 |
21h00 | Pescara Calcio | 2 - 2 | Perugia Calcio |
21h00 | Chievo Verona | 1 - 1 | ASD Trapani Calcio |
21h00 | Spezia 1906 Calcio | 5 - 1 | Cosenza Calcio |
21h00 | Empoli FC | 2 - 0 | Frosinone Calcio |
21h00 | AS Livorno Calcio | 1 - 2 | US Cremonese |
21h00 | Benevento Calcio | 1 - 1 | Venezia FC |
21h00 | Pordenone Calcio | 1 - 0 | AC Pisa |
21h00 | AS Cittadella | 1 - 3 | Crotone |
Voetbal - Kroatische 1. NHL - Regulier Seizoen - Speeldag 34Meer
18h55 | NK Slaven Belupo | 1 - 1 | NK Lokomotiva Zagreb |
21h05 | Dinamo Zagreb | 2 - 3 | Hajduk Split |
Voetbal - Engelse League Championship - Regulier Seizoen - Speeldag 43Meer
14h30 | Stoke City (ENG) | 2 - 0 | Birmingham City (ENG) |
14h30 | Swansea City (WAL) | 0 - 1 | Leeds United (ENG) |
Voetbal - Spaanse Primera Division - Primera División - Speeldag 35Meer
19h30 | Real Sociedad San-Sebastian | 2 - 3 | Granada CF |
22h00 | Real Madrid | 2 - 0 | Deportivo Alavés |
Voetbal - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 10 Juli 2020Meer