De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Pokljuka - 2019/2020

Keuze van een seizoen :

Slovenië

Uitslagen Gemengd

Pokljuka - Uitslagen Gemengd 2019/2020

SloveniëSlovenië - Pokljuka - 20 Januari 2020 - 26 Januari 2020


Mixed Relay - 25 Januari 2020


1FRA Frankrijk (Quentin Fillon Maillet, Simon Desthieux, Justine Braisaz, Julia Simon)1:17:53.3
2NOR Noorwegen (Tarjei Bø, Johannes Thingnes Bø, Synnoeve Solemdal, Ingrid Landmark Tandrevold)+40.6
3GER Duitsland (Philipp Horn, Johannes Kühn, Janina Hettich, Vanessa Hinz)+1:01.4
4RUS Rusland (Matvey Eliseev, Alexandr Loginov, Larisa Kuklina, Irina Starykh)+1:24.8
5SWE Zweden (Peppe Femling, Jesper Nelin, Anna Magnusson, Elisabeth Högberg)+1:34.1
6CZE Tsjechië (Ondrej Moravec, Michal Krcmar, Marketa Davidova, Eva Kristejn Puskarcíková)+1:49.8
7AUT Oostenrijk (Felix Leitner, Dominik Landertinger, Dunja Zdouc, Katharina Innerhofer)+2:01.1
8BLR Wit-Rusland (Anton Smolski, Mikita Labastau, Hanna Sola, Elena Kruchinkina)+2:29.6
9ITA Italië (Lukas Hofer, Dominik Windisch, Federica Sanfilippo, Michela Carrara)+2:52.8
10SUI Zwitserland (Mario Dolder, Eligius Tambornino, Elisa Gasparin, Selina Gasparin)+3:41.4
11SLO Slovenië (Jakov Fak, Klemen Bauer, Polona Klemencic, Lea Einfalt)+3:43.9
12USA Verenigde Staten (Leif Nordgren, Sean Doherty, Susan Dunklee, Clare Egan)+4:10.6
13FIN Finland (Tero Seppälä, Olli Hiidensalo, Mari Eder, Kaisa Mäkäräinen)+4:25.3
14POL Polen (Lukasz Szczurek, Grzegorz Guzik, Anna Maka, Monika Hojnisz-Starega)+4:30.1
15JAP Japan (Kosuke Ozaki, Mikito Tachizaki, Sari Maeda, Fuyuko Tachizaki)+4:55.3
16LTU Litouwen (Karol Dombrovski, Vytautas Strolia, Gabriele Lescinskaite, Natalja Kocergina)+5:07.1
17BUL Bulgarije (Dimitar Gerdzhikov, Vladimir Iliev, Daniela Kadeva, Daunka Koeva)+5:56.5
18CAN Canada (Jules Burnotte, Scott Gow, Emily Dickson, Megan Bankes)+6:47.5
19EST Estland (Robert Heldna, Raido Raenkel, Johanna Talihaerm, Tuuli Tomingas)+7:35.2
20KAZ Kazachstan (Anton Pantov, Vladislav Vitenko, Galina Vishnevskaya, Anastassiya Kondratyeva)+8:35.1
21SVK Slowakije (Michal Sima, Simon Bartko, Terezia Poliakova, Veronika Machyniakova)+11:38.0
22CHN China (Zhenyu Zhu, Jinle Tang, Yan Zhang, Zhaohan Zhang)LPD
23ROU Roemenië (George Buta, Cornel Puchianu, Ana Larisa Cotrus, Eniko Marton)LPD
24LAT Letland (Aleksandrs Patrijuks, Roberts Slotins, Julija Matvijenko, Baiba Bendika)LPD

Single Mixed relay - 25 Januari 2020


1FRA Frankrijk (Emilien Jacquelin, Anaïs Bescond)38:33.4
2EST Estland (Rene Zahkna, Regina Oja)+5.9
3AUT Oostenrijk (Simon Eder, Lisa Theresa Hauser)+12.1
4CAN Canada (Christian Gow, Emma Lunder)+16.0
5UKR Oekraïne (Dmytro Pidruchnyi, Anastasiya Merkushyna)+28.8
6SUI Zwitserland (Serafin Wiestner, Irene Cadurisch)+40.7
7LAT Letland (Andrejs Rastorgujevs, Baiba Bendika)+41.2
8KOR Zuid-Korea (Timofey Lapshin, Anna Boulygina-Frolina)+43.7
9BLR Wit-Rusland (Viktar Kryuko, Iryna Kryuko)+44.1
10NOR Noorwegen (Vetle Sjåstad Christiansen, Karoline Offigstad Knotten)+48.9
11GER Duitsland (Erik Lesser, Franziska Preuss)+49.1
12SWE Zweden (Torstein Stenersen, Johanna Skottheim)+54.0
13RUS Rusland (Eduard Latypov, Kristina Reztsova)+1:18.5
14SVK Slowakije (Martin Otcenas, Ivona Fialkova)+1:47.7
15POL Polen (Andrzej Nedza-Kubiniec, Kinga Zbylut)+1:51.8
16JAP Japan (Mikito Tachizaki, Fuyuko Tachizaki)+1:54.2
17CZE Tsjechië (Michal Slesingr, Jessica Jislova)+2:11.7
18BEL Belgie (Tom Lahaye-Goffart, Lotte Lie)+3:11.7
19ITA Italië (Thomas Bormolini, Lisa Vittozzi)+3:12.7
20LTU Litouwen (Vytautas Strolia, Natalja Kocergina)+3:24.3
21CHN China (Wenqiang Wang, Ying Qu)+3:25.8
22KAZ Kazachstan (Roman Yeremin, Yelizaveta Belchenko)+4:04.7
23USA Verenigde Staten (Jake Brown, Joanne Firesteel Reid)+4:15.1
24SLO Slovenië (Rok Trsan, Urska Poje)+4:32.9
25BUL Bulgarije (Anton Sinapov, Daunka Koeva)+4:44.5
26ROU Roemenië (Raul Antonio Flore, Ana Larisa Cotrus)LPD

Uitslagen Heren

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden