De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Obertilliach - 2019/2020

Keuze van een seizoen :

Oostenrijk

Uitslagen Dames

Obertilliach - Uitslagen Dames 2019/2020

OostenrijkOostenrijk - 16 December 2019 - 21 December 2019


Individueel Dames - 18 December 2019


1GERStefanie Scherer (GER)39:40.2
2UKRAnastasiya Merkushyna (UKR)40:37.0
3GERAnna Weidel (GER)40:44.4
4RUSOlga Abramova (RUS)41:03.6
5SWEIngela Andersson (SWE)41:21.3
6GERKarolin Horchler (GER)41:33.4
7RUSIrina Starykh (RUS)41:37.0
8GERMarie Heinrich (GER)41:37.1
9RUSEkaterina Glazyrina (RUS)41:39.8
10SWEAnna Magnusson (SWE)41:45.5
11RUSIrina Kazakevich (RUS)41:47.8
12SUISusanna Meinen (SUI)41:48.4
13RUSPolina Shevnina (RUS)41:49.1
14GERElisabeth Schmidt (GER)41:51.5
15RUSElena Kruchinkina (RUS)41:58.5
16FRAGilonne Guigonnat (FRA)42:09.4
17GERVanessa Voigt (GER)42:27.7
18ITAIrene Lardschneider (ITA)42:32.1
19SWEJohanna Skottheim (SWE)42:32.3
20FRALou Jeanmonnot (FRA)42:39.5
21UKRYuliya Zhuravok (UKR)42:40.2
22UKRAnna Kryvonos (UKR)42:45.3
23NORJenny Enodd (NOR)42:51.5
24AUTTamara Steiner (AUT)42:57.1
25SUISabine Di Lallo (SUI)43:03.7
26BELLotte Lie (BEL)43:07.8
27SWEAnna Hedstrom (SWE)43:17.7
28KAZAlina Kolomiyets (KAZ)43:23.4
29RUSNatalia Gerbulova (RUS)43:37.1
30RUSAnastasiia Porshneva (RUS)43:39.0
31AUTDunja Zdouc (AUT)43:40.2
32SWEFelicia Lindqvist (SWE)43:42.0
33POLKamila Cichon (POL)43:43.1
34SWEAmanda Lundstroem (SWE)43:50.0
35FRAMyrtille Bègue (FRA)43:52.9
36CZEAnna Tkadlecova (CZE)43:55.4
37CHNYing Qu (CHN)44:05.2
38USAKelsey Joan Dickinson (USA)44:11.1
39BLRAdelina Sabitava (BLR)44:12.1
40POLAnna Maka (POL)44:12.3
41USAHallie Grossman (USA)44:12.7
42AUTAnna-Maria Schreder (AUT)44:19.0
43ESTKadri Lehtla (EST)44:20.3
44ITAMichela Carrara (ITA)44:38.8
45AUTRamona Düringer (AUT)44:39.6
46CZETereza Vobornikova (CZE)44:40.0
47NOREmilie Ågheim Kalkenberg (NOR)44:54.8
48FRASophie Chauveau (FRA)45:06.7
49UKREkaterina Bekh (UKR)45:10.3
50USAMadeleine Grace Phaneuf (USA)45:11.6
51ESTSusan Kuelm (EST)45:12.5
52POLJoanna Jakiela (POL)45:13.7
53ESTMeril Beilmann (EST)45:18.8
54SUIFlurina Volken (SUI)45:20.3
55AUTSimone Kupfner (AUT)45:21.2
56SUILadina Meier-Ruge (SUI)45:22.6
57NORKaroline Erdal (NOR)45:23.0
58POLKarolina Piton (POL)45:24.1
59MDAAlla Ghilenko (MDA)45:39.1
60FINJohanna Pykaelaeinen (FIN)45:40.2
61UKRNadiia Bielkina (UKR)45:49.6
62FINErika Jänkä (FIN)46:07.9
63FINSanna Markkanen (FIN)46:10.2
64KORJiae Park (KOR)46:14.5
65KORMariya Abe (KOR)47:03.7
66BELRieke De Maeyer (BEL)47:13.5
67ITAEleonora Fauner (ITA)47:36.2
68FINHeidi Kuuttinen (FIN)47:49.9
69SVKHenrieta Horvatova (SVK)47:55.7
70ROUAna Larisa Cotrus (ROU)48:05.4
71BULDafinka Koeva (BUL)48:15.6
72CRONika Blazenic (CRO)48:24.5
73AUSJillian Wei-Lin Colebourn (AUS)48:30.6
74CANDarya Sepandj (CAN)48:45.5
75MGLAriuntungalag Enkhbayar (MGL)48:49.4
76ROUVivien-Bernadett Andras (ROU)48:54.9
77AUTFabienne Hartweger (AUT)48:56.2
78KORJumi Jung (KOR)49:22.7
79SLONina Klemencic (SLO)49:29.7
80KAZYevgeniya Krassikova (KAZ)49:36.9
81JAPHikaru Fukuda (JAP)49:47.9
82SVKAneta Smerciakova (SVK)50:08.3
83KAZViktoriya Katayeva (KAZ)50:25.3
84LATSandra Bulina (LAT)50:26.2
85CHNHongru Chen (CHN)50:30.4
86SLOAnja Zavbi Kunaver (SLO)51:36.6
87ROUMaria Luisa Rasina (ROU)51:37.6
88ROUAndreea Mezdrea (ROU)51:40.3
89HUNSara Ponya (HUN)52:08.3
90LATSanita Bulina (LAT)52:27.5
91LATAnnija Keita Sabule (LAT)53:07.5
92KORJuran Kim (KOR)53:23.7
93LTURaminta Dindaite (LTU)53:39.8
94TURGulsah Aga (TUR)53:59.9
95MGLAriunbold Tumur (MGL)56:44.8
96BRABruna De Moura (BRA)57:38.7
97SRBAnastasija Vojinovic (SRB)59:53.7
98BRAMirlene Picin (BRA)1:00:36.0

Sprint Dames - 20 December 2019


1SWEJohanna Skottheim (SWE)21:12.0
2SWEAnna Magnusson (SWE)21:26.3
3UKRAnastasiya Merkushyna (UKR)21:29.6
4UKRYuliya Zhuravok (UKR)21:29.7
5GERStefanie Scherer (GER)21:39.7
6NORIda Lien (NOR)21:40.3
7NOREmilie Ågheim Kalkenberg (NOR)21:43.5
8RUSIrina Starykh (RUS)21:43.6
9NORKaroline Erdal (NOR)21:45.5
10RUSPolina Shevnina (RUS)21:45.7
11GERKarolin Horchler (GER)21:47.9
12AUTDunja Zdouc (AUT)21:53.2
13RUSEkaterina Glazyrina (RUS)21:53.5
14RUSElena Kruchinkina (RUS)21:54.5
15GBRAmanda Lightfoot (GBR)22:06.7
16RUSOlga Abramova (RUS)22:08.2
17GERVanessa Voigt (GER)22:23.4
18BELLotte Lie (BEL)22:23.6
19FRACamille Bened (FRA)22:25.3
20SWEAnna Hedstrom (SWE)22:25.5
21CZENatalie Jurcova (CZE)22:26.3
22RUSAnastasiia Porshneva (RUS)22:28.8
23ITAEleonora Fauner (ITA)22:29.4
24FRASophie Chauveau (FRA)22:31.7
25NORJenny Enodd (NOR)22:33.9
26FRAGilonne Guigonnat (FRA)22:40.9
26UKRAnna Kryvonos (UKR)22:40.9
28RUSIrina Kazakevich (RUS)22:43.2
29RUSNatalia Gerbulova (RUS)22:45.1
30FRALou Jeanmonnot (FRA)22:46.8
31POLKarolina Piton (POL)22:51.1
32AUTSimone Kupfner (AUT)23:03.4
33SUISabine Di Lallo (SUI)23:03.8
34CRONika Blazenic (CRO)23:04.7
35KAZAlina Kolomiyets (KAZ)23:05.5
36SWEAmanda Lundstroem (SWE)23:08.0
37SUISusanna Meinen (SUI)23:11.0
38FRAMyrtille Bègue (FRA)23:17.0
39ESTKadri Lehtla (EST)23:18.4
40FINSanna Markkanen (FIN)23:21.9
41ESTMeril Beilmann (EST)23:23.8
42USAKelsey Joan Dickinson (USA)23:25.3
43UKRNadiia Bielkina (UKR)23:25.5
44CZETereza Vobornikova (CZE)23:32.3
45UKREkaterina Bekh (UKR)23:34.5
46CZEAnna Tkadlecova (CZE)23:38.9
47AUTTamara Steiner (AUT)23:39.2
48ROUAna Larisa Cotrus (ROU)23:50.0
49BULDafinka Koeva (BUL)23:50.5
50AUTRamona Düringer (AUT)23:51.3
51FINHeidi Kuuttinen (FIN)23:52.1
52POLKamila Cichon (POL)23:55.6
53POLJoanna Jakiela (POL)23:56.9
54USAMadeleine Grace Phaneuf (USA)23:57.2
55BLRAdelina Sabitava (BLR)24:02.5
56POLAnna Maka (POL)24:04.5
57FINErika Jänkä (FIN)24:05.3
58ITAIrene Lardschneider (ITA)24:09.4
59SUIFlurina Volken (SUI)24:10.8
60ITAMichela Carrara (ITA)24:12.2
61KORJiae Park (KOR)24:13.3
62KAZYevgeniya Krassikova (KAZ)24:13.9
63SUILadina Meier-Ruge (SUI)24:18.6
64ROUAndreea Mezdrea (ROU)24:19.8
65SVKHenrieta Horvatova (SVK)24:22.2
66AUSJillian Wei-Lin Colebourn (AUS)24:22.7
67KORMariya Abe (KOR)24:26.8
68CANDarya Sepandj (CAN)24:36.3
69USAHallie Grossman (USA)24:37.7
70AUTFabienne Hartweger (AUT)24:42.1
71BELRieke De Maeyer (BEL)25:07.7
72ROUVivien-Bernadett Andras (ROU)25:17.1
73CHNHongru Chen (CHN)25:21.0
74LATSanita Bulina (LAT)25:22.3
75AUTAnna-Maria Schreder (AUT)25:34.4
76JAPHikaru Fukuda (JAP)25:35.0
77ROUMaria Luisa Rasina (ROU)25:45.2
78TURGulsah Aga (TUR)25:47.7
79LTUAna Jesipionok (LTU)25:47.9
80HUNSara Ponya (HUN)25:49.6
81SLOAnja Zavbi Kunaver (SLO)25:51.4
82KORJumi Jung (KOR)25:54.5
83KORMingyeong Kim (KOR)25:54.8
84LATAnnija Keita Sabule (LAT)25:55.5
85SLONina Klemencic (SLO)25:59.6
86LATSandra Bulina (LAT)26:00.3
87SVKAneta Smerciakova (SVK)26:40.5
88MGLAriuntungalag Enkhbayar (MGL)27:03.1
89ARGMaría Cecilia Domínguez (ARG)27:56.5
90KAZViktoriya Katayeva (KAZ)27:59.4
91BRABruna De Moura (BRA)28:20.4
92MGLAriunbold Tumur (MGL)28:34.6
93TURBerna Yilmaz (TUR)28:46.4
94BRAMirlene Picin (BRA)29:15.3
95LTURaminta Dindaite (LTU)29:47.8
96KGZNatalia Levdanskaia (KGZ)39:05.8

Uitslagen Gemengd

Uitslagen Heren

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden