De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
27/08/2020 - 28/03/2021 | POL | Polen - PLK - Regulier Seizoen | Stelmet Zielona Góra |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/11/2020 - 03/05/2021 | ISR | Israël - Super League - Regulier Seizoen | Maccabi Tel-Aviv |
04/11/2020 - 20/01/2021 | Internationaal | Basketball Champions League - Groep C | Hapoel Holon BC |
04/11/2020 - 27/05/2021 | ISR | Israël Beker | |
06/11/2020 - 11/05/2021 | GER | Duitsland - BBL - Regulier Seizoen | MHP Riesen Ludwigsburg |
06/11/2020 - 16/05/2021 | BEL | België - EuroMillions Basketball League - Regulier Seizoen | BC Oostende |
21/11/2020 - 21/04/2021 | ITA | Italië - Serie A2 Basket - Groep Rood | Napoli Basket |
22/11/2020 - 17/04/2021 | ITA | Italië - Serie A2 Basket - Groep Groen | Reale Mutua Torino |
27/11/2020 - 21/03/2021 | SUI | Beker Van Zwitserland | Geannuleerd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/12/2020 - 22/01/2021 | Internationaal | Euroleague Dames - Groep B | Fenerbahçe SK Istanbul |
01/12/2020 - 22/01/2021 | Internationaal | Euroleague Dames - Groep C | UMMC Ekaterinburg |
01/12/2020 - 24/01/2021 | Internationaal | Euroleague Dames - Groep D | Sopron Basket |
01/12/2020 - 18/02/2021 | Internationaal | Euroleague Dames - Groep A | Avenida Salamanca |
04/12/2020 - 25/04/2021 | TPE | Taiwan - Super Basketball League - Eerste Ronde | Taiwan Beer |
10/12/2020 - 12/05/2021 | ROU | Roemenië - Liga Nationala - Regulier Seizoen | U-BT Cluj Napoca |
12/12 - 20/12 | USA | National Basketball Association - National Basketball Association - Preseason | Beëindigd |
16/12 - 17/12 | Internationaal | Eurocup Dames - Kwalificatieronde | Saint-Amand Hainaut |
22/12/2020 - 21/03/2021 | BEL | België Beker | BC Oostende |
23/12/2020 - 17/05/2021 | USA | National Basketball Association - National Basketball Association - Regulier Seizoen | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
02/06 - 23/06 | GRE | Griekenland - A2 Ethniki - Championship Ronde | Apollon Patras |
10/06 - 25/06 | AUS | Australië - NBL - Playoffs | Melbourne United |
20/06 - 26/06 | FRA | Pro A - Playoffs | ASVEL Lyon-Villeurbanne |
26/06 - 30/06 | GRE | Griekenland - A2 Ethniki - Playoffs | Olympiakos Piraeus B |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
07/08 - 13/08 | Riga | WK Heren 2023 - Kwalificaties Europa - Pre-Kwalificatie - Groep D | Letland |
12/08 - 18/08 | Matosinhos | WK Heren 2023 - Kwalificaties Europa - Pre-Kwalificatie - Groep C | Zweden |
12/08 - 18/08 | Podgorica | WK Heren 2023 - Kwalificaties Europa - Pre-Kwalificatie - Groep E | Montenegro |
12/08 - 18/08 | Skopje | WK Heren 2023 - Kwalificaties Europa - Pre-Kwalificatie - Groep F | Noord-Macedonië |
20/08 - 22/08 | Jeddah | Asia Cup 2021 - Kwalificaties - Tweede Ronde - Groep B | Saoedi-Arabië |
26/08 - 28/08 | Yigo | Asia Cup 2021 - Kwalificaties - Tweede Ronde - Groep A | Chinees Taipei |