De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
14/08 - 22/08 | Skopje | Europees Kampioenschap Heren U-16 | Weldra |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
18/07 - 26/07 | Matosinhos | Europees Kampioenschap Dames U-16 | Weldra |
25/07 - 02/08 | Bursa | Europees Kampioenschap Heren U-18 | Weldra |
04/07 - 12/07 | Heraklion | Europees Kampioenschap Dames U-18 | Weldra |
11/07 - 19/07 | Klaipeda | Europees Kampioenschap U-20 Heren | Weldra |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
08/08 - 16/08 | Sopron | Europees Kampioenschap Dames U-20 | Weldra |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
29/06 - 04/07 | Limerick | Kampioenschap van de Kleine Staten van Europa Heren | Weldra |
30/06 - 05/07 | Nicosia | Kampioenschap Vvan de Kleine Staten van Europa Dames | Weldra |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
10/07 - 19/07 | Tbilissi | EK Heren U20 - Divisie B | Weldra |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
08/08 - 16/08 | Ramat-Gan | EK Dames U20 - Divisie B | Weldra |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
24/07 - 02/08 | Oradea | EK Heren U18 - Divisie B | Weldra |
03/07 - 12/07 | Oostenrijk | EK Dames U18 - Divisie B | Weldra |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
13/08 - 22/08 | Sofia | EK Heren U16 - Divisie B | Weldra |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
17/07 - 26/07 | Sarajevo | EK Dames U16 - Divisie B | Weldra |
14/07 - 19/07 | Gibraltar | Europees Kampioenschap U-16 Dames - Divisie C | Weldra |
11/07 - 19/07 | Prishtina | Europees Kampioenschap U-16 Heren - Divisie C | Weldra |
28/07 - 02/08 | Andorra la Vella | EK Dames U18 - Divisie C | Weldra |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
// | San Marino | EK Heren U18 - Divisie C | Weldra |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
06/02 - 09/02 | Oostende | Olympisch Kwalificatietornooi Dames - Groep A | Canada |
06/02 - 09/02 | Belgrade | Olympisch Kwalificatietornooi Dames - Groep B | China |
06/02 - 09/02 | Bourges | Olympisch Kwalificatietornooi Dames - Groep C | Frankrijk |
06/02 - 09/02 | Belgrade | Olympisch Kwalificatietornooi Dames - Groep D | Verenigde Staten van Amerika |
07/02 - 09/02 | San Cristóbal de La Laguna | FIBA Intercontinentale Beker | Lenovo Tenerife |
08/02 - 05/05 | Internationaal | FIBA Africa Clubs Champions Cup - AfroLeague | Weldra |
10/02 - 29/07 | Internationaal | Vriendschappelijke wedstrijden Heren | Beëindigd |
20/02 - 31/12 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs | Beëindigd |
25/02 - 26/02 | Nakhon Ratchasima | WK Rolstoelbasketbal 3x3 Heren | Weldra |
25/02 - 26/02 | Nakhon Ratchasima | WK Rolstoelbasketbal 3x3 Dames | Weldra |
29/02 - 03/12 | PUR | Puerto Rico - BSN - Regulier Seizoen | Piratas de Quebradillas |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
11/05 - 19/05 | USA | WNBA - Preseason | Geannuleerd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
14/06 - 09/07 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Heren U20 | Weldra |
15/06 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Dames U18 | Weldra |
16/06 - 25/06 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Heren U19 | Weldra |
20/06 - 21/06 | Mexico | Mexico - 3x3 World Tour | Weldra |
29/06 - 28/07 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Dames U20 | Weldra |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
11/07 - 12/07 | Japan | Utsunomiya - 3x3 World Tour | Weldra |
21/07 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Heren U18 | Weldra |
25/07 - 13/09 | USA | WNBA - Regulier Seizoen | Seattle Storm |
27/07 | Seattle | WNBA All-Star Game | Weldra |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
02/10 - 04/10 | Internationaal | Liga Sudamericana | Weldra |
05/10 | Parijs | Frankrijk - Match des Champions Dames | Geannuleerd |
17/10 - 18/10 | China | Chengdu - 3x3 World Tour | Weldra |
17/10 - 18/10 | China | Nanjing - 3x3 World Tour | Weldra |
30/10 - 31/10 | Verenigde Arabische Emiraten | Abu Dhabi - 3x3 World Tour | Weldra |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
06/11 - 07/11 | Saoedi-Arabië | Riyadh - 3x3 World Tour | Weldra |
20/11 | QAT | Doha - 3x3 World Tour - Kwalificatie | Bielefeld 3x3 |
20/11 | QAT | Doha - 3x3 World Tour - Groep A | Liman Huishan NE 3x3 |
20/11 | QAT | Doha - 3x3 World Tour - Groep B | Riga Ghetto 3x3 |
20/11 | QAT | Doha - 3x3 World Tour - Groep C | Utena UniClub 3x3 |
20/11 | QAT | Doha - 3x3 World Tour - Groep D | Princeton 3x3 |
21/11 | QAT | Doha - 3x3 World Tour - Finaleronde | Riga Ghetto 3x3 |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/12 - 06/12 | Cairo | Afrikaans Kampioenschap U-18 Heren - Round Robin | Egypte U-18 |
03/12 - 08/12 | Cairo | Afrikaans Kampioenschap U-18 Dames - Round Robin | Mali U-18 |
04/12 - 18/12 | PUR | Puerto Rico - BSN - Playoffs | Vaqueros de Bayamón |
06/12 - 09/12 | Mozambique | Fiba Africa Clubs Champions Cup Dames | Weldra |
08/12 - 09/12 | Cairo | Afrikaans Kampioenschap U-18 Heren - Finaleronde | Mali U-18 |
09/12 | Cairo | Afrikaans Kampioenschap U-18 Dames - Finaleronde | Egypte U-18 |
18/12 | KSA | Jeddah - 3x3 World Tour - Groep A | Liman Huishan NE 3x3 |
18/12 | KSA | Jeddah - 3x3 World Tour - Groep B | Novi Sad 3x3 |
18/12 | KSA | Jeddah - 3x3 World Tour - Groep C | Riga Ghetto 3x3 |
18/12 | KSA | Jeddah - 3x3 World Tour - Groep D | Utena UniClub 3x3 |
19/12 | KSA | Jeddah - 3x3 World Tour - Finaleronde | Riga Ghetto 3x3 |