De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Wereldkampioenschappen - 2009

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschappen - Uitslagen Heren 2009

ZwitserlandZwitserland - Mendrisio - 23 September 2009 - 27 September 2009


Individuele Tijdrit Heren - 24 September 2009Individuele Tijdrit


1SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bank49:26.93
2SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bank50:42.87
3GERTony Martin (GER)Team Columbia - HTC51:50.98
4USATom Zirbel (USA)Bissell Pro Cycling51:56.36
5ITAMarco Pinotti (ITA)Team Columbia - HTC51:59.83
6SLOJanez Brajkovic (SLO)Astana52:20.87
7NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobank52:18.98
8KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana52:37.08
9LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Cervélo Testteam52:36.98
10GERBert Grabsch (GER)Team Columbia - HTC52:37.89
11IRLDavid McCann (IRL)Ride Sport52:47.19
12FRAJean-Christophe Péraud (FRA)Creusot Cyclisme52:55.11
13DENLars Ytting Bak (DEN)Saxo Bank53:08.54
14BELDominique Cornu (BEL)Quick Step53:06.14
15CANSvein Tuft (CAN)Garmin - Slipstream53:25.54
16NEDLars Boom (NED)Rabobank53:36.70
17RUSArtem Ovechkin (RUS)Team Katusha53:26.60
18GBRChris Froome (GBR)Barloworld - Bianchi53:29.68
19CZEFrantisek Rabon (CZE)Team Columbia - HTC53:37.43
20GERSebastian Lang (GER)Silence - Lotto53:43.88
21GBRBradley Wiggins (GBR)Garmin - Slipstream51:54.18
22COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia53:42.09
23USAThomas Danielson (USA)Garmin - Slipstream53:55.40
24DENAlex Rasmussen (DEN)Saxo Bank54:07.75
25KAZAndrey Kashechkin (KAZ)54:11.37
26PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Astana54:22.77
27NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Columbia - HTC54:03.94
28RSAJay Robert Thomson (RSA)Team MTN54:07.29
29KGZEugen Wacker (KGZ)Azad University Cycling Team54:14.97
30AUSAdam Hansen (AUS)Team Columbia - HTC54:28.65
31LATAleksejs Saramotins (LAT)Designa Køkken54:16.23
32ARGMartin Garrido Mayorga (ARG)Palmeiras Resort - Tavira54:32.25
33POLBartosz Huzarski (POL)ISD - Neri54:29.49
34SVKMartin Velits (SVK)Team Milram54:26.68
35ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargne54:44.04
36COLJuan Carlos Lopez Marin (COL)54:34.45
37BLRBranislau Samoilau (BLR)Quick Step54:46.98
38BELSébastien Rosseler (BEL)Quick Step54:09.07
39SWEFrederik Ericsson (SWE)Capinordic54:48.57
40SUIRubens Bertogliati (SUI)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia54:45.02
41UKRAndriy Grivko (UKR)ISD - Neri54:33.53
42ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Fuji - Servetto54:44.87
43NAMErik Hoffmann (NAM)55:05.49
44ARGMatias Medici (ARG)55:13.01
45LATRaivis Belohvosciks (LAT)Betonexpressz 2000 - Limonta55:13.94
46BRAMagno do Prado Nazaret (BRA)Nationaal Team Van Brazilië55:06.83
47RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katusha55:02.77
48SLOGregor Gazvoda (SLO)Eqa - Meitan Hompo - Graphite Design55:10.72
49BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargne55:11.81
50NZLJeremy Vennell (NZL)Bissell Pro Cycling55:24.37
51SVKPavol Polievka (SVK)Dukla Trencín - Merida56:07.59
52ESTErvin Korts-Laur (EST)55:56.43
53AUSCameron Wurf (AUS)Fuji - Servetto56:00.87
54PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Madeinox - Boavista55:46.41
55HUNRida Cador (HUN)Atlas - Romer's Hausbäckerei55:58.75
56FRAJérôme Coppel (FRA)La Française des Jeux55:51.99
57FINMatti Helminen (FIN)Cycling Club Bourgas56:05.88
58UKRDmytro Grabovskyy (UKR)ISD - Neri56:37.36
59POLMaciej Bodnar (POL)Liquigas56:27.11
60ECUJose Carlos Ragonessi Guzman (ECU)57:18.34
61FINJarmo Rissanen (FIN)57:21.43
62HUNZoltan Madaras (HUN)Betonexpressz 2000 - Limonta57:35.56
63ROUCarol Eduard Novak (ROU)Tusnad58:52.00
64ROUGabriel Sorin Pop (ROU)1:00:44.82
65SKNReginald Douglas (SKN)1:07:04.93
66SKNJames Weekes (SKN)1:08:42.77

Wegwedstrijd Heren - 27 September 2009


1AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto06:56:26
2RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Saxo Bank06:56:53
3ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargnezt
4ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi06:56:56
5SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bankzt
6BELPhilippe Gilbert (BEL)Silence - Lotto06:57:17
7DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bankzt
8ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - N.G.C.zt
9ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
10AUSSimon Gerrans (AUS)Cervélo Testteam06:58:13
11GERFabian Wegmann (GER)Team Milramzt
12NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Saxo Bankzt
13DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank06:58:25
14NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team06:58:28
15ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
16ITAIvan Basso (ITA)Liquigaszt
17PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)6:59:10
18CANMichael Barry (CAN)Team Columbia - HTCzt
19RUSSergey Ivanov (RUS)Team Katushazt
20NEDKarsten Kroon (NED)Saxo Bank6:59:16
21ITAFilippo Pozzato (ITA)Team Katushazt
22COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
23NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobankzt
24POLSylvester Szmyd (POL)Liquigaszt
25BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
26KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astanazt
27BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargnezt
28SUIOliver Zaugg (SUI)Liquigaszt
29FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
30LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Cervélo Testteamzt
31RUSAlexandre Botcharov (RUS)Team Katushazt
32SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondialezt
33SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - HTCzt
34PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Astanazt
35SLOJanez Brajkovic (SLO)Astanazt
36NEDRobert Gesink (NED)Rabobank6:59:27
37COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Centri Della Calzatura6:59:47
38BELTom Boonen (BEL)Quick Stepzt
39BELBert De Waele (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
40IRLPhilip Deignan (IRL)Cervélo Testteamzt
41ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - N.G.C.zt
42ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargne7:00:11
43DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bankzt
44BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lottozt
45LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - HTC7:00:46
46FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bbox - Bouygues Telecom7:00:55
47SWEMarcus Ljungqvist (SWE)Saxo Bank7:01:46
48SLOGorazd Stangelj (SLO)Liquigaszt
49FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeuxzt
50VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)zt
51RUSEduard Vorganov (RUS)Xacobeo - Galiciazt
52GBRStephen Cummings (GBR)Barloworld - Bianchizt
53UKRAndriy Grivko (UKR)ISD - Nerizt
54SLOKristjan Fajt (SLO)Adria Mobilzt
55BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Liquigaszt
56BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team Columbia - HTCzt
57JAPFumiyuki Beppu (JAP)Skil - Shimanozt
58KAZAssan Bazayev (KAZ)Astanazt
59USACraig Lewis (USA)Team Columbia - HTCzt
60NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Columbia - HTCzt
61FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondialezt
62POLPrzemyslaw Niemec (POL)Miche - Silver Crosszt
63BELNick Nuyens (BEL)Rabobankzt
64AUSMatthew Lloyd (AUS)Silence - Lotto7:02:33
65ITALuca Paolini (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo7:04:09
66KAZDmitri Fofonov (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstanzt
67FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
68IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Slipstream7:04:48
69PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Caisse d'Epargnezt
70CROVladimir Miholjevic (CRO)Liquigas7:07:20
71ITAStefano Garzelli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
72UKROleksandr Kvachuk (UKR)ISD - Nerizt
73POLBartosz Huzarski (POL)ISD - Nerizt
74COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
75VENCarlos Jose Ochoa (VEN)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
76CROHrvoje Miholjevic (CRO)Loborikazt
77LATAleksejs Saramotins (LAT)Designa Køkkenzt
78SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Fuji - Servettozt
79GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
79USATimothy Duggan (USA)Garmin - Slipstreamzt
81NORStian Remme (NOR)Joker - Bianchizt
82SUIMichael Albasini (SUI)Team Columbia - HTCzt
83VENFranklin Raul Chacon Colmenares (VEN)zt
84ESTRené Mandri (EST)AG2R - La Mondialezt
85RUSPavel Brutt (RUS)Team Katushazt
86POLMichal Golas (POL)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
87NORGabriel Rasch (NOR)Cervélo Testteamzt
88BELMaarten Wynants (BEL)Quick Stepzt
89BELMaxime Monfort (BEL)Team Columbia - HTCzt
90SVKMartin Velits (SVK)Team Milramzt
91NEDLars Boom (NED)Rabobankzt
92GBRRoger Hammond (GBR)Cervélo Testteamzt
93FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeuxzt
94USAThomas Peterson (USA)Garmin - Slipstreamzt
95FRADimitri Champion (FRA)Bretagne - Schullerzt
96NZLHayden Roulston (NZL)Cervélo Testteamzt
97KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astanazt
98USAJason McCartney (USA)Saxo Bankzt
99GERJohannes Fröhlinger (GER)Team Milramzt
100SVKPeter Velits (SVK)Team Milramzt
101COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargnezt
102AUTGerhard Trampusch (AUT)Elk Haus - Simplon7:10:29
103GERPaul Martens (GER)Rabobankzt
104UKRVolodymyr Zagorodny (UKR)Lampre - N.G.C.zt
105RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
106CZEJan Bárta (CZE)KTM - Junkerszt
107AUSMichael Rogers (AUS)Team Columbia - HTCzt
108COLJuan Carlos Lopez Marin (COL)zt

Individuele Tijdrit - U23 Heren - 23 September 2009


1AUSJack Bobridge (AUS)Jayco - AIS0:40:44
2PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)0:00:19
3GERPatrick Gretsch (GER)Thüringer Energie Team0:00:28
4GERMarcel Kittel (GER)Thüringer Energie Team0:00:35
5ITAAdriano Malori (ITA)Lampre - N.G.C.0:00:37
6ITAAlfredo Balloni (ITA)0:00:39
7ENGAlex Dowsett (ENG)0:00:44
8SLOBlaz Jarc (SLO)Adria Mobil0:01:00
9DENRasmus Christian Quaade (DEN)BlueWater - Cycling For Health0:01:07
10CANDavid Veilleux (CAN)Kelly Benefit Strategies0:01:12
11NEDDennis Van Winden (NED)Rabobank Continental Team0:01:20
12NEDSteven Kruijswijk (NED)Tml - Dommelstreek - Eindhoven0:01:22
13USATejay Van Garderen (USA)Rabobank Continental Team0:01:25
14BLRAndrei Krasilnikau (BLR)0:01:32
15FRANicolas Boisson (FRA)0:01:36
16RUSDmitry Sokolov (RUS)0:01:37
17AUSTravis Meyer (AUS)Jayco - AIS0:01:42
18ITAManuele Boaro (ITA)0:01:43
19POLJaroslaw Marycz (POL)zt
20USAPeter Stetina (USA)0:01:44
21SVKJakub Novák (SVK)CK Pribram0:01:45
22SUINicolas Schnyder (SUI)Chambéry Cyclisme Formation0:01:53
23NZLWestley Gough (NZL)0:01:59
24RUSAlexander Prishpetniy (RUS)0:02:03
25ESTGert Jõeäär (EST)Meridiana - Kalev Chocolate Team0:02:08
26COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Boyaca es Para Vivirlazt
27COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)0:02:15
28ESPRafael Serrano Fernandez (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampo0:02:28
29FRAJohan Le Bon (FRA)Bretagne - Schullerzt
30CANRyan Anderson (CAN)Kelly Benefit Strategies0:02:33
31AUTMatthias Brändle (AUT)Elk Haus - Simplon0:02:35
32CRCGregory Obando Brenes (CRC)0:02:39
33BRAGideoni Monteiro (BRA)0:02:41
34NZLJesse Sergent (NZL)Trek - Livestrong0:02:43
35BLRSiarhei Novikau (BLR)0:02:45
36CZEVojtech Hacecký (CZE)0:02:47
37LTUEvaldas Siskevicius (LTU)0:02:51
38BELJonathan Dufrasne (BEL)0:02:53
39ARGGaston Aguero (ARG)Nationaal Team Van Argentinië Uzt
40RSAJacobus Venter (RSA)Trek - Marco Polo Cycling Team0:02:54
41AUSJohn Jack Anderson (AUS)Budget Forklifts0:03:00
42ALBEugert Zhupa (ALB)0:03:06
43POLMichal Kwiatkowski (POL)0:03:07
44DENJimmi Sørensen (DEN)Designa Køkken0:03:08
45GBRAndrew Fenn (GBR)0:03:10
46GERMartin Reimer (GER)Cervélo Testteam0:03:19
47ESPAser Estevez Cividanes (ESP)zt
48HUNGábor Fejes (HUN)0:03:20
49KAZAlexandr Plennik (KAZ)0:03:25
50ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)0:03:26
51UKROleksandr Grygorenko (UKR)zt
52SLOJan Tratnik (SLO)Radenska KD Financial Pointzt
53BELJulien Vermote (BEL)Beveren 20000:03:37
54GRESakellaridis Mang. (GRE)0:03:38
55SUINino Oeschger (SUI)0:03:39
56THAPhuchong Sai-Udomsin (THA)0:03:48
57IRLAaron Buggle (IRL)0:03:55
58LUXBen Gastauer (LUX)Chambéry Cyclisme Formation0:04:02
59ARGGustavo Borcard (ARG)Nationaal Team Van Argentinië U0:04:15
60AUTMatthias Krizek (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol0:04:50
61MEXAlfredo Cruz Bernaldez (MEX)0:05:39
62TUREyüp Karagöbek (TUR)0:05:50
63TURUgur Marmara (TUR)0:06:13
64THAThurakit Boonratanathanakorn (THA)0:07:01
65DOMManuel Andres Sanchez Cuevas (DOM)0:07:36

Wegwedstrijd - U23 Heren - 26 September 2009


1FRARomain Sicard (FRA)Orbea - Oreka S.d.a4:41:54
2COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)0:00:27
3RUSEgor Silin (RUS)zt
4GBRPeter Kennaugh (GBR)0:00:49
5BELJérôme Baugnies (BEL)Josan - Isorex - Mercedes - Benz Aalst0:00:54
6SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobilzt
7KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstanzt
8COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)zt
9AUTMatthias Brändle (AUT)Elk Haus - Simplon0:01:00
10ITADamiano Caruso (ITA)Lpr Brakes - Farnese Vini0:01:33
11FRAAlexandre Geniez (FRA)Nationaal Team Van Frankrijk0:01:38
12NORChrister Rake (NOR)Sparebanken Vestzt
13ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Orbea - Oreka S.d.a0:01:40
14ESTSander Maasing (EST)zt
15SUINicolas Schnyder (SUI)Chambéry Cyclisme Formationzt
16FRAArnaud Courteille (FRA)UC Nantes Atlantiquezt
17FRANicolas Edet (FRA)Wilo - Agem 72zt
18POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
19USAPeter Stetina (USA)zt
20GERDominique Nerz (GER)Milram Continentalzt
21UKRAnatoliy Kashtan (UKR)zt
22BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)zt
23LUXBen Gastauer (LUX)Chambéry Cyclisme Formationzt
24BELSep Vanmarcke (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
25AUSMark O'Brien (AUS)Drapac - Porsche Cyclingzt
26COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)Colombia Es Passion - Coldeporteszt
27SUIMirco Saggiorato (SUI)zt
28VENJosé Antonio Alarcón Morales (VEN)zt
29RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)Trek - Marco Polo Cycling Teamzt
30DENMathias Lisson (DEN)zt
31ITAGianluca Brambilla (ITA)zt
32COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Colombia Es Passion - Coldeportes0:01:44
33NEDMichel Kreder (NED)Rabobank Continental Team0:01:49
34BELRomain Zingle (BEL)Verandas Willems0:02:15
35LUXJoel Zangerle (LUX)Sco Dijon - Team Lapierre0:02:22
36FRAArthur Vichot (FRA)Nationaal Team Van Frankrijkzt
37NZLAlex Meenhorst (NZL)Nazionale Elettronica - New Slot - Hadimec0:05:21
38CZELeopold König (CZE)PSK Whirlpool - Authorzt
39ITADaniele Ratto (ITA)zt
40FRAThibaut Pinot (FRA)CC Etupes Le Doubs0:07:23
41KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstan0:08:06
42SLOBlaz Furdi (SLO)Sava0:08:31
43UKRArtem Topchanyuk (UKR)ISD Continental Team0:08:48
44UKROleksandr Polivoda (UKR)zt
45SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Trencín - Merida0:09:00
46KAZNazar Jumabekov (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstanzt
47ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Murcia - Contentpolis - Ampozt
48ESTSilver Ao (EST)0:09:04
49BRARafael De Mattos Andriato (BRA)0:09:08
50ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)0:09:29
51BRACarlos Alexandre Manarelli (BRA)0:09:32
52BLRSiarhei Papok (BLR)zt
52BLRAndrei Krasilnikau (BLR)zt
54LATViesturs Luksevics (LAT)zt
55BLRSiarhei Novikau (BLR)zt
56AUTStefan Denifl (AUT)Elk Haus - Simplonzt
57LUXPit Schlechter (LUX)zt
57RUSAlexander Prishpetniy (RUS)zt
59NORSondre Gjerdevik Sørtveit (NOR)Joker - Bianchizt
60SLOJan Tratnik (SLO)Radenska KD Financial Pointzt
61NORJan Frederik Grue (NOR)Sparebanken Vestzt
62CANDavid Veilleux (CAN)Kelly Benefit Strategieszt
63RUSAndrey Solomennikov (RUS)Katusha Continentalzt
64GBRLuke Rowe (GBR)zt
65CZEVojtech Hacecký (CZE)zt
66SUIRomain Beney (SUI)zt
67MDAOleg Berdos (MDA)zt
68GERJohn Degenkolb (GER)Thüringer Energie Team0:09:37
69RUSPetr Ignatenko (RUS)Katusha Continental0:16:48
70LTUEgidijus Juodvalkis (LTU)Piemontezt
71JAPRyouhei Komori (JAP)Trek - Livestrong0:18:14
72ESPPedro Merino Criado (ESP)Fuji - Servettozt

Medailles

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden