Info voor wedden
Jaarkalender
Laatste uitslagen
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Sportuitslagen.org
De site voor alle sporten
Menu
Home
Voetbal
België/Nederland
Belgische Eerste Klasse
Belgische Tweede Klasse
Nederlandse Eredivisie
Nederlandse Eredivisie
Belgische Beker
KNVB Beker
Europa
Engelse Premier League
Duitse Bundesliga
Franse Division 1
Spaanse Primera Division
Italiaanse Serie A
Portugese Superliga
Internationaal
Wereldbeker Heren
UEFA European Football Championship
UEFA Champions League
UEFA Europa League
Clasificación Mundial FIFA Hombres
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2022/2023
Veldrijden
WK / Wereldbeker
Wereldkampioenschappen
Wereldbeker Heren-Elite
Wereldbeker Dames
Wereldbeker - Heren U23
Wereldbeker - Heren Junioren
Andere kalenders
Superprestige Heren
Trofee BPost Bank Heren
Superprestige Dames
Trofee BPost Bank Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2022/2023
UCI Road Rankings
Andere wielersport
Wielrennen
Baanwielrennen
VTT
BMX
Wielrennen
Grote Rondes
Tour
Giro d'Italia
La Vuelta Ciclista a España
Palmares Tour
WK / WT
Wereldkampioenschappen
WT Eéndagswedstrijden
WT Etappewedstrijden
Europa Tour Eéndagswedstrijden
Europa Tour Etappewedstrijden
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
UCI Road Rankings
Andere wielersport
Veldrijden
Baanwielrennen
VTT
BMX
Tennis
ATP / WTA
ATP-kalender
ATP Rankings
WTA-kalender
WTA Rankings
Grand Slam Heren
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Andere
Davis Cup
Fed Cup
ATP World Tour Finals
Rotterdam
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Basketbal
België/Nederland
België - EuroMillions Basketball League
Nederland - FEB Eredivisie
België Beker
Europese Bekers
Euroleague Heren
Euroleague Dames
Basketball Champions League
Eurocup
Eurocup Dames
Internationaal
Wereldkampioenschap Heren
Wereldkampioenschap Dames
EuroBasket Heren
EuroBasket Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2022/2023
Volleybal
België/Nederland
België Volleybal Liga Heren
België Ere Divisie Dames
Nederland - A-League Heren
Europese Bekers
Champions League Heren
Champions League Dames
Cev Cup Heren
CEV Cup Dames
Internationaal
Wereldkampioenschap Heren
Wereldkampioenschap Dames
Nations League Heren
Nations League Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2022/2023
Hockey
België/Nederland
Belgisch Kampioenschap Heren
Belgisch Kampioenschap Dames
Nederlands Kampioenschap Heren
Nederlands Kampioenschap Dames
Europese Bekers
Euro Hockey League Heren
EuroHockey Club Champions Cup Dames
Internationaal
Olympische Spelen Heren
Olympische Spelen Dames
Wereldbeker Hockey Heren
Wereldbeker Hockey Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2022/2023
Handbal
België/Nederland
BENE-League
Belgie 1ste Nationale Heren
Belgie Ere Divisie Dames
Nederlandse Heren
Nederlandse Dames
Europese Bekers
Champions League Heren
Champions League Dames
EHF European League Heren
EHF European League Dames
EHF European Cup Heren
Internationaal
Wereldkampioenschap Heren
Wereldkampioenschap Dames
Europees Kampioenschap Heren
Europees Kampioenschap Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2022/2023
Motorsport
Formule 1
Home F1
Kalender 2023
Klassement - Coureurs
Klassement - Constructeurs
Erelijst
Rally
Home Rally
Kalender 2023
Rijderskampioenschap
Constructeurskampioenschap
Erelijst
Motorsport
Home Motorrennen
Motorrennen Kalender 2023
Moto GP
Home Motorcross
Motorcross Kalender 2023
Andere
Rally Raid
Endurance
WTCC
Superbike
Winter
Snelschaatsen/Short Track
Snelschaatsen - Home
Kalender 2022/2023
Short Track - Home
Kalender 2022/2023
Ijshockey
Ijshockey - Home
Kalender 2022/2023
NHL
Champions League
BeNe-league
Winter
Alpijnse Ski
Alpijnse Ski 2022/2023
Skispringen
Langlaufen
Freestyle Skiën
Andere
Biathlon
Noordse Combinatie
Snowboarden
Kunstrijden
+50 Sporten
+50 Sporten - Home
+50 Sporten - Home
Multi-sport competitie
Home Olympische Spelen
Olympische zomerspelen
Olympische winterspelen
Europese Spelen
World Games
Watersport
Zwemmen
Schoonspringen
Surfen
Zeilen
Roeien
Waterpolo
Ploegsporten
Baseball
American Football
Futsal
Rugby
Korfbal
Zaalhockey
Andere individuele sporten
Atletiek
Golf
Badminton
Tafeltennis
Judo
Schermen
Darts
Gymnastiek
OS
Home
Wielrennen
Tour de Iskandar Johor 2019 - Gedetailleerde uitslagen
Wielrennen - Home
Algemeen Links
Bijstand wedden
Archief van de Website
Seizoenskalender
Klassement UCI Africa Tour
Klassement UCI America Tour
Klassement UCI Asia Tour
Klassement UCI Europe Tour
Klassement UCI Oceania Tour
UCI Rankings Dames
UCI Road Rankings
UCI Road Rankings - Eéndagswedstrijden
UCI Road Rankings - Etappewedstrijden
UCI Team Rankings
UCI Team Rankings Dames
WorldTour Ranking Dames
WorldTour Ranking Jugend Dames
Voorstelling ploegen
Erelijst
Statistieken
Populair
Actualiteit
WK / OS - 2019
World Tour - 2019
Europe Tour - 2019
Africa Tour - 2019
America Tour - 2019
Asia Tour - 2019
08/11 - Ronde van Quanzhou Bay
01/02 - Qatar Nationaal Kampioenschap
08/02 - Ronda Philipinas
16/02 - Tour of Oman
01/03 - Verenigde Arabische Emiraten Nationaal ...
17/03 - Tour de Taiwan
22/03 - Tour de Tochigi
01/04 - Ronde van Thailand
06/04 - Le Tour de Langkawi
17/04 - Tour de Iskandar Johor
23/04 - Aziatisch Kampioenschappen
10/05 - Sri Lanka T-Cup
19/05 - Tour of Japan
24/05 - PRUride PH
26/05 - Tour of Taiyuan
30/05 - Tour de Kumano
12/06 - Tour de Korea
14/06 - Le Tour de Filipinas
21/06 - Mongolië Nationaal Kampioenschap
22/06 - Libanon Nationaal Kampioenschap
22/06 - Taiwan Nationaal Kampioenschap
24/06 - Iraans Nationaal Kampioenschap
27/06 - Zuid-Korea Nationaal Kampioenschap
27/06 - Japans Nationaal Kampioenschap
29/06 - Maleisisch Nationaal Kampioenschap
29/06 - Hong Kong Nationaal Kampioenschap
30/06 - Singaporees Nationaal Kampioenschap
12/07 - Indonesië Nationaal Kampioenschap
14/07 - Tour of Qinghai Lake
21/07 - Tokyo 2020 Test Event
23/07 - Filipijnen Nationaal Kampioenschap
11/08 - Oita Urban Classic
19/08 - Tour de Indonesia
23/08 - China Nationaal Kampioenschap
30/08 - Tour of Almaty
02/09 - Tour of Xingtai
06/09 - Tour de Hokkaido
07/09 - Ronde van China I
16/09 - Ronde van China II
19/09 - Tour de Siak
25/09 - Banyuwangi Tour de Ijen
02/10 - Tour of Iran (Azarbaijan)
08/10 - Jelajah Malaysia
09/10 - Ronde van Taihu Lake
12/10 - Hammer Hong Kong
15/10 - Tour of Peninsular
20/10 - Japan Cup Cycle Road Race
02/11 - Ronde van Singkarak
10/11 - Tour de Okinawa
17/11 - Ronde van Fuzhou
18/12 - Tour de Selangor
Oceania Tour - 2019
Vrouwen Elite - 2019
Heren H23 - 2019
Heren Junior - 2019
Dames Junior - 2019
Andere evenementen - 2019
Franse bekerclubs - 2019
Andere wielersport
Baanwielrennen
BMX
Mountain Bike
Veldrijden
Uitslagen individuele sporter
Ploegen
Wielrennen - Tour de Iskandar Johor - 2019 - Gedetailleerde uitslagen
Keuze van een seizoen :
2019
Uitslagen 2019
Uitslagen voor etappe
Informatie
Erelijst
Statistieken
Uitslagen 2019
Wacht ...
Uitslagen voor etappe
Etappe 2
Etappe 1
Etappe 2
Etappe 3
Etappe 3 - Kluang - Johor Bahru - 107,7 km - 19 April 2019
Etappe
Algemeen
Punten
Berg
Jongeren
Ploegen
Etappe
1
Junyong Wang (CHN)
Hengxiang
2:14:48
2
Zhiwen Chen (CHN)
Giant
zt
3
André Looij (NED)
Taiyuan Miogee
zt
4
Akmal Hakim Zakaria (MAS)
Sapura
zt
5
Yosandy Darmawan Oetomo (INA)
Customs Cycling Indonesia
zt
6
Irwandie Lakasek (MAS)
Terengganu Pro Asia Cycling
zt
7
Zhang Zheng (CHN)
Hengxiang
zt
8
Jin Okubo (JAP)
Kinan Racing Team
zt
9
Marcelo Felipe (PHI)
7 Eleven - Cliqq Roadbike
zt
10
Kosuke Takeyama (JAP)
Ukyo
zt
11
Elmer S. Navarro (PHI)
zt
12
Mohamad Al Azani Zainal (MAS)
zt
13
Charalampos Kastrantas (GRE)
Brunei Continental
zt
14
Muhammad Mustazlee Ishak (MAS)
zt
15
Kyoung-ho Park (KOR)
Kspo - Bianchi Asia
zt
16
Gihan Hettiarachchige Don (SRI)
zt
17
Rizky Hidayatulah Fadli (INA)
zt
18
Ameer Ahmad Kamal (MAS)
zt
19
Zamirul Adlisham Zulkeflii (MAS)
zt
20
Bingcheng Gu (CHN)
Giant
zt
21
Andris Vosekalns (LAT)
Hengxiang
zt
22
Mohd Elmi Jumari (MAS)
zt
23
Woro Fitrianto (INA)
zt
24
Wan Abdul Rahman Hamdan (MAS)
Sapura
zt
25
Mohamad Farid Razali (MAS)
zt
26
Qoris Setra (INA)
Customs Cycling Indonesia
zt
27
Ryan Roth (CAN)
X-Speed United
zt
28
Aiman Farkhan Mohammad Noor (MAS)
zt
29
Yasuharu Nakajima (JAP)
Kinan Racing Team
zt
30
Bernard Van Aert (INA)
Brunei Continental
zt
31
Ranjith Kumara Pelige (SRI)
zt
32
Malintha Hinguruwattage (SRI)
zt
33
Evan Burtnik (CAN)
X-Speed United
zt
34
Edward Walsh (CAN)
X-Speed United
zt
35
Mervin Corpuz (PHI)
zt
36
Projo Waseso (INA)
Nex Ccn
zt
37
Michael Vink (NZL)
zt
38
Cristian Raileanu (MDA)
Sapura
zt
39
Renaldy Mustafa (INA)
Customs Cycling Indonesia
zt
40
Muhammad Taufik (INA)
zt
41
Warseno (INA)
zt
42
Mario Vogt (GER)
Sapura
zt
43
Jeroen Meijers (NED)
Taiyuan Miogee
zt
44
Dominic Perez (PHI)
7 Eleven - Cliqq Roadbike
zt
45
Mohd Razif Mohd Salleh (MAS)
zt
46
Ji-Hun Kim (KOR)
zt
47
Pathum Weerasinghe Duwage (SRI)
zt
48
Muhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)
zt
49
Tim Ariesen (NED)
Ningxia Sports Lottery - Livall
zt
50
Kohei Uchima (JAP)
Ukyo
zt
51
Mohd Shahrul Mat Amin (MAS)
Terengganu Pro Asia Cycling
zt
52
Ar-Jay Peralta (PHI)
7 Eleven - Cliqq Roadbike
zt
53
Tushantha Rajapakshage (SRI)
zt
54
Ben Dyball (AUS)
Sapura
zt
55
Ma Guangtong (CHN)
Hengxiang
zt
56
Matthew Zenovich (NZL)
St. George
zt
57
Ariff Danial Noor Roseidi (MAS)
zt
58
Penghai Deng (CHN)
Giant
zt
59
Yusuke Hatanaka (JAP)
Ukyo
zt
60
Hari Fitrianto (INA)
zt
61
Genki Yamamoto (JAP)
Kinan Racing Team
zt
62
Muhammad Zulhilmie Afif Ahmad Zamri (MAS)
Terengganu Pro Asia Cycling
zt
63
Kohei Yokotsuka (JAP)
Ukyo
zt
64
Scott Law (AUS)
St. George
zt
65
Sofian Nabil Omar Mohammed Bakri (MAS)
zt
66
Naoya Yoshioka (JAP)
Ukyo
zt
67
Bagus Harristyawan Hefnar (INA)
Nex Ccn
zt
68
Dylan McKenna (AUS)
X-Speed United
zt
69
Jonel Carcueva (PHI)
Go For Gold Philippines
zt
70
Afiq Huznie Othman (MAS)
Terengganu Pro Asia Cycling
0:13
71
Muhammad Nurfitri Ammar Rosli (MAS)
0:13
72
Muhammad Firdaus Mohd Sharil (MAS)
0:13
73
Kurniawan (INA)
0:13
74
Ameen Ahmad Kamal (MAS)
0:13
75
Yudai Arashiro (JAP)
Kinan Racing Team
0:16
76
Masaki Yamamoto (JAP)
Kinan Racing Team
0:16
77
Amirul Aswandi Amran (MAS)
0:16
78
Edgar Nohales Nieto (ESP)
Nex Ccn
0:16
79
Mohd Nor Umardi Rosdi (MAS)
Terengganu Pro Asia Cycling
0:16
80
Ryan Cavanagh (AUS)
St. George
0:16
81
Martin Ford (GBR)
Brunei Continental
0:16
82
Muhammad Shahmir Aiman Abdul Halim (MAS)
0:16
83
Chengshuo Miao (CHN)
Hengxiang
0:22
84
Azli Najmi Zulkefli (MAS)
0:39
85
Muhammad Amir Imran Norahdi (MAS)
0:39
86
Mehdi Tigrine (BEL)
Brunei Continental
1:18
87
Soon Young Kwon (KOR)
Kspo - Bianchi Asia
1:32
88
Chaloemphon Klahan (THA)
3:14
89
Ronnilan Quita (PHI)
Go For Gold Philippines
3:25
90
Asyraf Naim Ying (MAS)
Customs Cycling Indonesia
4:41
91
Jordi Slootjes (NED)
Nex Ccn
6:20
92
Gabriel Tan (SIN)
Nex Ccn
6:20
93
Tanaphon Seanaumnuayphon (THA)
6:20
94
Yongchan Lee (KOR)
Kspo - Bianchi Asia
7:40
95
Jay Dutton (AUS)
7:40
96
Ronnel Hualda (PHI)
Go For Gold Philippines
7:40
97
Rizuwan Idris (MAS)
7:40
98
Donguk Kim (KOR)
Kspo - Bianchi Asia
13:25
99
Arseniy Kryzhanovsky (RUS)
13:25
DNF
Jaturapat Tantanawong (THA)
-
Algemeen
1
Mario Vogt (GER)
Sapura
8:33:46
2
Kohei Uchima (JAP)
Ukyo
0:02
3
Cristian Raileanu (MDA)
Sapura
0:03
4
Zhang Zheng (CHN)
Hengxiang
0:08
5
Dominic Perez (PHI)
7 Eleven - Cliqq Roadbike
0:12
6
Ryan Roth (CAN)
X-Speed United
0:38
7
Ben Dyball (AUS)
Sapura
0:45
8
Matthew Zenovich (NZL)
St. George
0:46
9
Yasuharu Nakajima (JAP)
Kinan Racing Team
1:05
10
Jeroen Meijers (NED)
Taiyuan Miogee
1:07
11
Ma Guangtong (CHN)
Hengxiang
1:08
12
Edward Walsh (CAN)
X-Speed United
1:11
13
Michael Vink (NZL)
1:11
14
Kohei Yokotsuka (JAP)
Ukyo
1:11
15
Muhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)
1:20
16
Genki Yamamoto (JAP)
Kinan Racing Team
1:27
17
Sofian Nabil Omar Mohammed Bakri (MAS)
1:27
18
Kosuke Takeyama (JAP)
Ukyo
1:28
19
Kyoung-ho Park (KOR)
Kspo - Bianchi Asia
1:29
20
Andris Vosekalns (LAT)
Hengxiang
1:29
21
Bernard Van Aert (INA)
Brunei Continental
1:29
22
Ameer Ahmad Kamal (MAS)
1:29
23
Marcelo Felipe (PHI)
7 Eleven - Cliqq Roadbike
1:29
24
Bingcheng Gu (CHN)
Giant
1:29
25
Charalampos Kastrantas (GRE)
Brunei Continental
1:29
26
Warseno (INA)
1:29
27
Ar-Jay Peralta (PHI)
7 Eleven - Cliqq Roadbike
1:29
28
Zhiwen Chen (CHN)
Giant
1:31
29
Elmer S. Navarro (PHI)
1:39
30
Afiq Huznie Othman (MAS)
Terengganu Pro Asia Cycling
1:42
31
Muhammad Mustazlee Ishak (MAS)
2:02
32
Mohd Nor Umardi Rosdi (MAS)
Terengganu Pro Asia Cycling
2:02
33
Yudai Arashiro (JAP)
Kinan Racing Team
2:30
34
Soon Young Kwon (KOR)
Kspo - Bianchi Asia
3:11
35
Dylan McKenna (AUS)
X-Speed United
3:52
36
Akmal Hakim Zakaria (MAS)
Sapura
6:23
37
Ryan Cavanagh (AUS)
St. George
6:48
38
Evan Burtnik (CAN)
X-Speed United
11:55
39
Zamirul Adlisham Zulkeflii (MAS)
12:02
40
André Looij (NED)
Taiyuan Miogee
12:08
41
Qoris Setra (INA)
Customs Cycling Indonesia
12:10
42
Edgar Nohales Nieto (ESP)
Nex Ccn
12:10
43
Muhammad Zulhilmie Afif Ahmad Zamri (MAS)
Terengganu Pro Asia Cycling
12:10
44
Yosandy Darmawan Oetomo (INA)
Customs Cycling Indonesia
12:12
45
Rizky Hidayatulah Fadli (INA)
12:12
46
Mohamad Farid Razali (MAS)
12:12
47
Mohd Elmi Jumari (MAS)
12:12
48
Mohamad Al Azani Zainal (MAS)
12:12
49
Irwandie Lakasek (MAS)
Terengganu Pro Asia Cycling
12:12
50
Wan Abdul Rahman Hamdan (MAS)
Sapura
12:12
51
Jin Okubo (JAP)
Kinan Racing Team
12:12
52
Gihan Hettiarachchige Don (SRI)
12:12
53
Mohd Razif Mohd Salleh (MAS)
12:12
54
Malintha Hinguruwattage (SRI)
12:12
55
Ranjith Kumara Pelige (SRI)
12:12
56
Pathum Weerasinghe Duwage (SRI)
12:12
57
Muhammad Taufik (INA)
12:12
58
Renaldy Mustafa (INA)
Customs Cycling Indonesia
12:12
59
Woro Fitrianto (INA)
12:12
60
Ariff Danial Noor Roseidi (MAS)
12:12
61
Bagus Harristyawan Hefnar (INA)
Nex Ccn
12:12
62
Tushantha Rajapakshage (SRI)
12:12
63
Penghai Deng (CHN)
Giant
12:12
64
Yusuke Hatanaka (JAP)
Ukyo
12:12
65
Hari Fitrianto (INA)
12:12
66
Scott Law (AUS)
St. George
12:12
67
Mohd Shahrul Mat Amin (MAS)
Terengganu Pro Asia Cycling
12:12
68
Projo Waseso (INA)
Nex Ccn
12:12
69
Jonel Carcueva (PHI)
Go For Gold Philippines
12:12
70
Ji-Hun Kim (KOR)
12:12
71
Naoya Yoshioka (JAP)
Ukyo
12:12
72
Muhammad Nurfitri Ammar Rosli (MAS)
12:25
73
Ameen Ahmad Kamal (MAS)
12:25
74
Kurniawan (INA)
12:25
75
Tim Ariesen (NED)
Ningxia Sports Lottery - Livall
12:27
76
Masaki Yamamoto (JAP)
Kinan Racing Team
12:28
77
Muhammad Shahmir Aiman Abdul Halim (MAS)
12:28
78
Martin Ford (GBR)
Brunei Continental
12:28
79
Chengshuo Miao (CHN)
Hengxiang
12:34
80
Muhammad Firdaus Mohd Sharil (MAS)
12:40
81
Muhammad Amir Imran Norahdi (MAS)
12:51
82
Azli Najmi Zulkefli (MAS)
12:51
83
Mehdi Tigrine (BEL)
Brunei Continental
13:30
84
Mervin Corpuz (PHI)
14:12
85
Junyong Wang (CHN)
Hengxiang
14:36
86
Amirul Aswandi Amran (MAS)
15:16
87
Chaloemphon Klahan (THA)
15:26
88
Ronnilan Quita (PHI)
Go For Gold Philippines
15:57
89
Asyraf Naim Ying (MAS)
Customs Cycling Indonesia
17:08
90
Aiman Farkhan Mohammad Noor (MAS)
17:33
91
Jordi Slootjes (NED)
Nex Ccn
18:32
92
Gabriel Tan (SIN)
Nex Ccn
18:32
93
Tanaphon Seanaumnuayphon (THA)
18:32
94
Ronnel Hualda (PHI)
Go For Gold Philippines
19:52
95
Yongchan Lee (KOR)
Kspo - Bianchi Asia
19:52
96
Jay Dutton (AUS)
19:52
97
Arseniy Kryzhanovsky (RUS)
25:37
98
Rizuwan Idris (MAS)
31:01
99
Donguk Kim (KOR)
Kspo - Bianchi Asia
40:15
Punten
1
Ryan Roth (CAN)
X-Speed United
25
2
Zhang Zheng (CHN)
Hengxiang
21
3
Ben Dyball (AUS)
Sapura
17
4
Cristian Raileanu (MDA)
Sapura
16
5
Matthew Zenovich (NZL)
St. George
16
6
Junyong Wang (CHN)
Hengxiang
15
7
Ryan Cavanagh (AUS)
St. George
14
8
Jeroen Meijers (NED)
Taiyuan Miogee
14
9
Mario Vogt (GER)
Sapura
13
10
Ma Guangtong (CHN)
Hengxiang
12
11
Zhiwen Chen (CHN)
Giant
12
12
Yasuharu Nakajima (JAP)
Kinan Racing Team
11
13
Kohei Uchima (JAP)
Ukyo
11
14
Dominic Perez (PHI)
7 Eleven - Cliqq Roadbike
11
15
André Looij (NED)
Taiyuan Miogee
9
16
Akmal Hakim Zakaria (MAS)
Sapura
7
17
Edward Walsh (CAN)
X-Speed United
6
18
Evan Burtnik (CAN)
X-Speed United
6
19
Yosandy Darmawan Oetomo (INA)
Customs Cycling Indonesia
6
20
Genki Yamamoto (JAP)
Kinan Racing Team
5
21
Charalampos Kastrantas (GRE)
Brunei Continental
5
22
Yudai Arashiro (JAP)
Kinan Racing Team
5
23
Irwandie Lakasek (MAS)
Terengganu Pro Asia Cycling
5
24
Kosuke Takeyama (JAP)
Ukyo
4
25
Sofian Nabil Omar Mohammed Bakri (MAS)
3
26
Afiq Huznie Othman (MAS)
Terengganu Pro Asia Cycling
3
27
Qoris Setra (INA)
Customs Cycling Indonesia
3
28
Muhammad Zulhilmie Afif Ahmad Zamri (MAS)
Terengganu Pro Asia Cycling
3
29
Jin Okubo (JAP)
Kinan Racing Team
3
30
Bernard Van Aert (INA)
Brunei Continental
2
31
Marcelo Felipe (PHI)
7 Eleven - Cliqq Roadbike
2
32
Ronnilan Quita (PHI)
Go For Gold Philippines
2
33
Andris Vosekalns (LAT)
Hengxiang
1
34
Ar-Jay Peralta (PHI)
7 Eleven - Cliqq Roadbike
1
35
Ji-Hun Kim (KOR)
1
36
Naoya Yoshioka (JAP)
Ukyo
1
Berg
1
Matthew Zenovich (NZL)
St. George
6
2
Dominic Perez (PHI)
7 Eleven - Cliqq Roadbike
4
3
Irwandie Lakasek (MAS)
Terengganu Pro Asia Cycling
4
4
Ryan Roth (CAN)
X-Speed United
2
5
Muhammad Zulhilmie Afif Ahmad Zamri (MAS)
Terengganu Pro Asia Cycling
2
6
Ben Dyball (AUS)
Sapura
1
7
Kyoung-ho Park (KOR)
Kspo - Bianchi Asia
1
8
Wan Abdul Rahman Hamdan (MAS)
Sapura
1
Jongeren
1
Muhammad Shaiful Adlan Mohd Shukri (MAS)
8:35:06
2
Kosuke Takeyama (JAP)
Ukyo
0:08
3
Bernard Van Aert (INA)
Brunei Continental
0:09
4
Bingcheng Gu (CHN)
Giant
0:09
5
Zhiwen Chen (CHN)
Giant
0:11
6
Dylan McKenna (AUS)
X-Speed United
2:32
7
Evan Burtnik (CAN)
X-Speed United
10:35
8
Zamirul Adlisham Zulkeflii (MAS)
10:42
9
Qoris Setra (INA)
Customs Cycling Indonesia
10:50
10
Yosandy Darmawan Oetomo (INA)
Customs Cycling Indonesia
10:52
11
Rizky Hidayatulah Fadli (INA)
10:52
12
Wan Abdul Rahman Hamdan (MAS)
Sapura
10:52
13
Renaldy Mustafa (INA)
Customs Cycling Indonesia
10:52
14
Ariff Danial Noor Roseidi (MAS)
10:52
15
Penghai Deng (CHN)
Giant
10:52
16
Muhammad Nurfitri Ammar Rosli (MAS)
11:05
17
Muhammad Shahmir Aiman Abdul Halim (MAS)
11:08
18
Chengshuo Miao (CHN)
Hengxiang
11:14
19
Muhammad Firdaus Mohd Sharil (MAS)
11:20
20
Muhammad Amir Imran Norahdi (MAS)
11:31
21
Azli Najmi Zulkefli (MAS)
11:31
22
Mervin Corpuz (PHI)
12:52
23
Junyong Wang (CHN)
Hengxiang
13:16
24
Yongchan Lee (KOR)
Kspo - Bianchi Asia
18:32
25
Arseniy Kryzhanovsky (RUS)
24:17
26
Donguk Kim (KOR)
Kspo - Bianchi Asia
38:55
Ploegen
1
Team Sapura Cycling
25:42:13
2
Ukyo
1:47
3
Hengxiang
2:02
Statistieken
Wacht ...
Erelijst
Wacht ...
Informatie
Tour de Iskandar Johor - Informatie
Algemene informatie
Plaats :
Maleisië
Eerste editie :
2019
Edities :
1 (inbegrepen 2019)
Officiële naam :
Tour de Iskandar Johor
Organisator :
Malaysian National Cycling Federation
Officiële website :
https://tourdeiskandar.org/
Eerste winnaar :
Mario Vogt
Grootst aantal overwinningen :
Mario Vogt
(1)
Laatste winnaar :
Mario Vogt
© Copyright Info Média Conseil 2007-2023 - Alle rechten voorbehouden