De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - International Tour of Rhodes - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - International Tour of Rhodes - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Griekenland

Uitslagen 2020

Uitslagen voor etappe

Etappe 3 - Rhodes - Rhodes - 163,4 km - 8 Maart 2020Sprint

Image Sports Tours Hellas. Source : Site officiel du Tour de Rhodes

  • Etappe
  • Algemeen
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1NORSøren Waerenskjold (NOR)Joker - Fuel of Norway3:54:45
2GERChristian Koch (GER)Lotto - Kern Hauszt
3POLPawel Bernas (POL)Mazowsze - Sercezt
4GRECharalampos Kastrantas (GRE)zt
5ITADavide Orrico (ITA)Vorarlberg - Santiczt
6HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordiskzt
7NORIver Skaarseth (NOR)Uno-Xzt
8GBRGeorge Kimber (GBR)Spirit Tifosizt
9SUIColin Stüssi (SUI)Vorarlberg - Santiczt
10SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg - Santiczt
11GERPhilipp Mamos (GER)zt
12GERYannick Achterberg (GER)zt
13GERJohannes Hodapp (GER)Sks Sauerland Nrwzt
14NORFridtjof Røinås (NOR)Joker - Fuel of Norwayzt
15GBRPaul Double (GBR)Holdsworth - Zappizt
16NORMartin Bugge Urianstad (NOR)Uno-Xzt
17GERPer Münstermann (GER)Sks Sauerland Nrwzt
18NORSindre Kulset (NOR)Uno-Xzt
19NORTorstein Traeen (NOR)Uno-Xzt
20NORAleksander Skjelbred (NOR)zt
21FRAAlexis Guerin (FRA)Vorarlberg - Santiczt
22GERJan Hugger (GER)zt
23GREPolychronis Tzortzakis (GRE)zt
24GBRKieran Savage (GBR)zt
25NORKristian Kulset (NOR)Uno-Xzt
26GBRMason Hollyman (GBR)Holdsworth - Zappizt
27BELBranko Huys (BEL)Dauner - Akkonzt
28GERLukas Meiler (GER)Vorarlberg - Santiczt
29NORHåkon Lunder Aalrust (NOR)zt
30TURMustafa Sayar (TUR)zt
31NORØivind Lukkedal (NOR)Joker - Fuel of Norwayzt
32NORAndreas Staune-Mittet (NOR)Joker - Fuel of Norwayzt
33GREPangiotis Christapopoulos-Cheller (GRE)zt
34GERAlexander Tarlton (GER)Lotto - Kern Hauszt
35POLEmanuel Piaskowy (POL)0:26
36POLJakub Kaczmarek (POL)Mazowsze - Serce0:40
37NORÅdne Holter (NOR)Joker - Fuel of Norway0:45
38GERMichel Gießelmann (GER)Sks Sauerland Nrw2:05
39NORMikkel Eide (NOR)10:16
40NORSondre Midtsveen (NOR)10:16
41NORAnders Oddli (NOR)10:16
42CZETomás Bárta (CZE)Pardus - Tufo Prostejov10:16
43NORVebjørn Rønning (NOR)10:16
44GBRBen Mewes (GBR)10:16
45NEDBrian Kamstra (NED)Novo Nordisk10:16
46CZEKarel Tyrpekl (CZE)Pardus - Tufo Prostejov10:16
47CYPAndreas Miltiadis (CYP)Gios - Kiwi Atlantico10:16
48GERMarc Clauss (GER)Dauner - Akkon10:16
49CYPAlexandros Agrotis (CYP)Cr4c Roanne10:16
50SVKPatrik Tybor (SVK)10:16
51SVKJan Andrej Cully (SVK)10:16
52GBRSamuel Morris (GBR)10:16
53CZEFilip Reha (CZE)Pardus - Tufo Prostejov10:16
54DENPhilip Birker Nielsen (DEN)10:16
55SVKMarek Canecky (SVK)10:16
56SVKMartin Vlcák (SVK)10:16
57CZEJakub Hník (CZE)Pardus - Tufo Prostejov10:16
58SVKJuraj Bellan (SVK)10:16
59GERSven Thurau (GER)10:16
60GREMichail Kortsidakis (GRE)10:16
61GREDimitrios Christakos (GRE)10:16
62GREIoannis Iliadis (GRE)10:16
63GERJon Knolle (GER)Sks Sauerland Nrw10:16
64GBRJordan Reed (GBR)Holdsworth - Zappi10:16
65GERKim Alexander Heiduk (GER)10:16
66GBRCalum Johnston (GBR)Holdsworth - Zappi10:16
67FRARomain-Guillaume Duverger (FRA)10:16
68GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Haus10:16
69GREMiltiadis Giannoytsos (GRE)10:16
70POLAdrian Kurek (POL)Mazowsze - Serce10:16
71CANTravis Samuel (CAN)10:16
72GBRJake Hollins (GBR)10:16
73USACorey Davis (USA)Maloja - Pushbikers10:16
74NORSyver Waersted (NOR)Uno-X10:16
75POLMichal Podlaski (POL)Mazowsze - Serce10:16
76ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk10:16
77TUROnur Balkan (TUR)10:16
78GERLuca Henn (GER)10:16
79POLAlan Banaszek (POL)Mazowsze - Serce10:16
80NORAnton H Stensby (NOR)17:41
81NORThomas Ekren (NOR)17:41
82GREZisis Soulios (GRE)17:41
83GERTim Wollenberg (GER)Maloja - Pushbikers17:41
84AUTChristoph Schößwendter (AUT)17:41
85SVKLukás Kubis (SVK)19:00
86GREPanagiotis Karatsivis (GRE)19:00
87NORJon-Anders Bekken (NOR)19:00
88GREPetros Gkazonis (GRE)19:00
89FRAThomas Peyroton Dartet (FRA)Cmi - Eurocyclingtrips19:00
90GRENikolaos Zegklis (GRE)19:00
91GREVasilios Tsopouroglou (GRE)19:00
92AUSDeclan Irvine (AUS)Novo Nordisk19:00
93AUSSamuel Munday (AUS)Novo Nordisk19:00
94TURYunus Emre Yilmaz (TUR)Spor Toto19:00
95GBRFrazier Carr (GBR)Spirit Tifosi19:00
96CANRyan Rudderham (CAN)19:00
97GBRCharlie Beake (GBR)Holdsworth - Zappi19:00
98FRAMehdi Benhamouda (FRA)Novo Nordisk19:00
99NORErlend Blikra (NOR)Uno-X19:00
100TURHalil Ibrahim Dogan (TUR)19:00
101GERKilian Steigner (GER)19:00
102GBRCharlie Passfield (GBR)Spirit Tifosi19:00
103SVKMartin Chren (SVK)28:23
104GREKiriakos Papastamatakis (GRE)28:23
105CANAnton Varabei (CAN)28:23
106GERLeon Echtermann (GER)28:23
107GREAlexandros Avdelas (GRE)28:23
108GREPanagiotis Xouris (GRE)28:23
109CYPPetros Procopides (CYP)28:27
110GBRDavid Bolland (GBR)Spirit Tifosi29:45
111CYPAlexandros Matsangos (CYP)30:17
112NORSondre Nobel Skalleberg (NOR)30:17
113CYPKostantinos Thymides (CYP)30:17
114GBRJoseph Harris (GBR)30:17
115POLPatryk Biel (POL)30:17
116CYPArmanto Archimandritis (CYP)30:17
117GERDominik Bauer (GER)30:17
118GREMartinos Moutsios (GRE)30:30
119CZEBruno Stocek (CZE)Pardus - Tufo Prostejov30:37
120GBRLouis Rose Davis (GBR)Holdsworth - Zappi30:37
121TUROnur Turgut (TUR)30:50
DNFGBRGeorge Skinner (GBR)-
DNFGBRSimeon Green (GBR)Cmi - Eurocyclingtrips-
DNFNORSondre Kristiansen (NOR)-
DNFCZEMaxim Muller (CZE)Pardus - Tufo Prostejov-
DNFFRAGuillaume Soula (FRA)Cmi - Eurocyclingtrips-
DNFGREEmmanouil Blavakis (GRE)-
DNFGERLaurin Winter (GER)Maloja - Pushbikers-
DNFIRLStephen Clancy (IRL)Novo Nordisk-
DNFCANGrahame Rivers (CAN)-
DNFGERMiká Heming (GER)Maloja - Pushbikers-
DNFNORKarl Jonas Tronstad (NOR)Holdsworth - Zappi-
DNFPOLMarek Rutkiewicz (POL)Mazowsze - Serce-
DNSGERJonas Fabian Messerschmidt (GER)-
DNSNORØystein Brittmark (NOR)-

Algemeen

Berg

Jongeren

Ploegen

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden