De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Nederland - 25 Februari 2023 - 16 April 2023
25 Februari 2023 | ||||
19h30 | SSS Barneveld | 1 - 3 (27-29, 25-18, 23-25, 22-25) | Draisma Dynamo Apeldoorn | |
20h00 | Samen Lycurgus Groningen | 2 - 3 (23-25, 23-25, 25-20, 27-25, 12-15) | Orion Doetinchem | |
20h30 | Sliedrecht Sport | 0 - 3 (21-25, 17-25, 18-25) | Numidia VC Limax Linne | |
4 Maart 2023 | ||||
20h00 | Samen Lycurgus Groningen | 3 - 0 (25-22, 25-20, 25-23) | SSS Barneveld | |
20h30 | Draisma Dynamo Apeldoorn | 3 - 0 (25-19, 25-20, 25-19) | Sliedrecht Sport | |
5 Maart 2023 | ||||
18h00 | Orion Doetinchem | 1 - 3 (25-23, 21-25, 16-25, 20-25) | Numidia VC Limax Linne | |
8 Maart 2023 | ||||
19h30 | Sliedrecht Sport | 0 - 3 (20-25, 20-25, 18-25) | Samen Lycurgus Groningen | |
20h00 | SSS Barneveld | 0 - 3 (21-25, 21-25, 17-25) | Orion Doetinchem | |
20h00 | Numidia VC Limax Linne | 0 - 3 (20-25, 21-25, 19-25) | Draisma Dynamo Apeldoorn | |
11 Maart 2023 | ||||
19h30 | SSS Barneveld | 3 - 0 (25-23, 25-15, 25-22) | Sliedrecht Sport | |
12 Maart 2023 | ||||
15h30 | Samen Lycurgus Groningen | 3 - 1 (25-20, 25-21, 20-25, 25-22) | Numidia VC Limax Linne | |
16h30 | Orion Doetinchem | 3 - 1 (25-21, 25-18, 29-31, 25-23) | Draisma Dynamo Apeldoorn | |
18 Maart 2023 | ||||
20h00 | Sliedrecht Sport | 2 - 3 (25-23, 20-25, 15-25, 25-17, 12-15) | Orion Doetinchem | |
20h30 | Draisma Dynamo Apeldoorn | 3 - 2 (21-25, 28-26, 25-27, 29-27, 15-13) | Samen Lycurgus Groningen | |
19 Maart 2023 | ||||
16h30 | Numidia VC Limax Linne | 2 - 3 (25-21, 23-25, 25-20, 22-25, 13-15) | SSS Barneveld | |
25 Maart 2023 | ||||
19h30 | SSS Barneveld | 2 - 3 (22-25, 27-25, 17-25, 25-15, 13-15) | Samen Lycurgus Groningen | |
20h00 | Sliedrecht Sport | 3 - 2 (25-20, 18-25, 25-23, 17-25, 20-18) | Draisma Dynamo Apeldoorn | |
26 Maart 2023 | ||||
15h30 | Numidia VC Limax Linne | 2 - 3 (25-19, 25-27, 25-20, 16-25, 14-16) | Orion Doetinchem | |
29 Maart 2023 | ||||
20h00 | Draisma Dynamo Apeldoorn | 3 - 1 (27-25, 21-25, 25-22, 25-16) | Numidia VC Limax Linne | |
20h00 | Samen Lycurgus Groningen | 3 - 1 (25-17, 25-13, 22-25, 25-16) | Sliedrecht Sport | |
20h00 | Orion Doetinchem | 3 - 0 (25-19, 25-20, 25-16) | SSS Barneveld | |
1 April 2023 | ||||
20h00 | Sliedrecht Sport | 2 - 3 (23-25, 25-21, 21-25, 25-18, 13-15) | SSS Barneveld | |
20h30 | Draisma Dynamo Apeldoorn | 2 - 3 (15-25, 25-20, 25-23, 16-25, 12-15) | Orion Doetinchem | |
2 April 2023 | ||||
16h30 | Numidia VC Limax Linne | 0 - 3 (22-25, 21-25, 29-31) | Samen Lycurgus Groningen | |
8 April 2023 | ||||
19h30 | SSS Barneveld | 3 - 1 (20-25, 25-16, 25-20, 26-24) | Numidia VC Limax Linne | |
20h00 | Orion Doetinchem | 3 - 0 (25-12, 25-15, 25-14) | Sliedrecht Sport | |
20h00 | Samen Lycurgus Groningen | 1 - 3 (24-26, 25-21, 26-28, 13-25) | Draisma Dynamo Apeldoorn | |
15 April 2023 | ||||
20h00 | Draisma Dynamo Apeldoorn | 3 - 0 (25-22, 25-20, 25-20) | SSS Barneveld | |
20h00 | Orion Doetinchem | 3 - 1 (25-21, 23-25, 26-24, 25-23) | Samen Lycurgus Groningen | |
16 April 2023 | ||||
16h30 | Numidia VC Limax Linne | 3 - 0 (25-22, 25-17, 25-18) | Sliedrecht Sport |