De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Beker van Slovenië - 2020/2021 - Home

Voetbal - Beker van Slovenië - 2020/2021 - Home

Keuze van een seizoen :

Slovenië
  • FC Luka Koper
  • ND Beltinci
  • ND Ilirija Ljubljana
  • NK Adria Miren
  • NK Aluminij
  • NK Bistrica
  • NK Bohinj
  • NK Bravo Publikum
  • NK Brda
  • NK Brezice 1919
  • NK Carda Martjanci
  • NK Domzale
  • NK Drava Ptuj
  • NK Dravograd
  • NK Fuzinar
  • NK Jadran Dekani
  • NK Maribor
  • NK MIK CM Celje
  • NK Mons Claudius
  • NK Nafta Lendava
  • NK Odranci
  • NK Radomlje
  • NK Rudar Velenje
  • NK Sencur
  • NK Tabor Sezana
  • NK Triglav Kranj
  • NS Mura
  • Olimpia Ljubljana

Home

Beker van Slovenië 2020/2021 - Home

SloveniëSlovenië - 2 September 2020 - 22 Oktober 2020


Eerste ronde
2 September 2020
16h00NK DravogradNK Dravograd0 - 6NK Drava PtujNK Drava Ptuj
16h00NK SencurNK Sencur0 - 7NK Nafta LendavaNK Nafta Lendava
16h00NK Mons ClaudiusNK Mons Claudius0 - 8NK RadomljeNK Radomlje
16h00NK Adria MirenNK Adria Miren0 - 2NK AluminijNK Aluminij
16h00NK BohinjNK Bohinj0 - 10FC Luka KoperFC Luka Koper
16h00NK Carda MartjanciNK Carda Martjanci1 - 5NK Rudar VelenjeNK Rudar Velenje
16h00NK BistricaNK Bistrica1 - 2NK Tabor SezanaNK Tabor Sezana
16h00NK FuzinarNK Fuzinar3 - 1NK BrdaNK Brda
16h30NK OdranciNK Odranci0 - 1 verlengingenNK Triglav KranjNK Triglav Kranj
19h00NK Brezice 1919NK Brezice 19194 - 0NK Jadran DekaniNK Jadran Dekani
16 September 2020
15h00ND Ilirija LjubljanaND Ilirija Ljubljana0 - 6NK DomzaleNK Domzale
23 September 2020
15h00ND BeltinciND Beltinci2 - 0NK Bravo PublikumNK Bravo Publikum

Achtste finales
20 Oktober 2020
18h00NK Rudar VelenjeNK Rudar Velenje - NK MariborNK Maribor
21 Oktober 2020
14h00ND BeltinciND Beltinci - NK DomzaleNK Domzale
14h00NK RadomljeNK Radomlje - NK Tabor SezanaNK Tabor Sezana
15h00NK Nafta LendavaNK Nafta Lendava - NK FuzinarNK Fuzinar
16h00NK Brezice 1919NK Brezice 1919 - Olimpia LjubljanaOlimpia Ljubljana
18h00FC Luka KoperFC Luka Koper - NK AluminijNK Aluminij
18h00NK Triglav KranjNK Triglav Kranj - NK MIK CM CeljeNK MIK CM Celje
22 Oktober 2020
14h00NK Drava PtujNK Drava Ptuj - NS MuraNS Mura

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden