De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Roland Garros - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Roland Garros - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Volledige uitslagen

Roland Garros 2021

FrankrijkFrankrijk - Parijs - 24 Mei 2021 - 12 Juni 2021 - Gravel


Finale

12 Jun - 15h10Barbora KrejcikovaverslaatAnastasia Pavlyuchenkova6-1 2-6 6-4


Halve Finale

10 Jun - 15h05Anastasia PavlyuchenkovaverslaatTamara Zidansek7-5 6-3
10 Jun - 17h20Barbora KrejcikovaverslaatMaria Sakkari7-5 4-6 9-7


Kwartfinales

8 Jun - 12h10Tamara ZidansekverslaatPaula Badosa Gibert7-5 4-6 8-6
8 Jun - 15h05Anastasia PavlyuchenkovaverslaatElena Rybakina6-7 6-2 9-7
9 Jun - 11h00Barbora KrejcikovaverslaatCori Gauff7-6 6-3
9 Jun - 13h25Maria SakkariverslaatIga Swiatek6-4 6-4


Achtste finales

6 Jun - 11h10Tamara ZidansekverslaatSorana Cirstea7-6 6-1
6 Jun - 12h05Anastasia PavlyuchenkovaverslaatVictoria Azarenka5-7 6-3 6-2
6 Jun - 13h05Paula Badosa GibertverslaatMarketa Vondrousova6-4 3-6 6-2
6 Jun - 17h50Elena RybakinaverslaatSerena Williams6-3 7-5
7 Jun - 11h00Barbora KrejcikovaverslaatSloane Stephens6-2 6-0
7 Jun - 12h00Cori GauffverslaatOns Jabeur6-3 6-1
7 Jun - 16h15Maria SakkariverslaatSofia Kenin6-1 6-3
7 Jun - 21h05Iga SwiatekverslaatMarta Kostyuk6-3 6-4


1/16de finales

4 Jun - 11h10Anastasia PavlyuchenkovaverslaatAryna Sabalenka6-4 2-6 6-0
4 Jun - 11h10Tamara ZidansekverslaatKaterina Siniaková0-6 7-6 6-2
4 Jun - 11h10Elena RybakinaverslaatElena Vesnina6-1 6-4
4 Jun - 12h10Victoria AzarenkaverslaatMadison Keys6-2 6-2
4 Jun - 16h30Serena WilliamsverslaatDanielle Rose Collins6-4 6-4
4 Jun - 16h45Sorana CirsteaverslaatDarya Kasatkina6-3 6-2
4 Jun - 18h05Marketa VondrousovaverslaatPolona Hercog6-3 6-3
4 Jun - 18h15Paula Badosa GibertverslaatAna Bogdan2-6 7-6 6-4
5 Jun - 11h05Sloane StephensverslaatKarolina Muchova6-3 7-5
5 Jun - 12h05Barbora KrejcikovaverslaatElina Monfils-Svitolina6-3 6-2
5 Jun - 13h40Sofia KeninverslaatJessica Pegula4-6 6-1 6-4
5 Jun - 14h30Marta KostyukverslaatVarvara Gracheva6-1 6-2
5 Jun - 16h15Maria SakkariverslaatElise Mertens7-5 6-7 6-2
5 Jun - 16h15Iga SwiatekverslaatAnett Kontaveit7-6 6-0
5 Jun - 16h20Ons JabeurverslaatMagda Linette3-6 6-0 6-1
5 Jun - 18h40Cori GauffverslaatJennifer Brady6-1 0-0 ab.


Tweede ronde

2 Jun - 11h05Tamara ZidansekverslaatMadison Brengle6-4 6-1
2 Jun - 11h10Katerina SiniakováverslaatVeronika Kudermetova7-6 5-7 7-5
2 Jun - 11h10Darya KasatkinaverslaatBelinda Bencic6-2 6-2
2 Jun - 11h10Sorana CirsteaverslaatMartina Trevisan6-4 3-6 6-4
2 Jun - 12h05Marketa VondrousovaverslaatHarmony Tan6-1 6-3
2 Jun - 14h05Polona HercogverslaatCaroline Garcia7-5 6-4
2 Jun - 14h50Danielle Rose CollinsverslaatAnhelina Kalinina6-0 6-2
2 Jun - 15h00Paula Badosa GibertverslaatDanka Kovinic6-2 6-0
2 Jun - 15h45Victoria AzarenkaverslaatClara Tauson7-5 6-4
2 Jun - 16h05Madison KeysverslaatLeylah Annie Fernandez6-1 7-5
2 Jun - 17h10Anastasia PavlyuchenkovaverslaatAjla Tomljanovic6-2 6-3
2 Jun - 18h10Serena WilliamsverslaatMihaela Buzarnescu6-3 5-7 6-1
2 Jun - 19h05Aryna SabalenkaverslaatAliaksandra Sasnovich7-5 6-3
2 Jun - 19h40Elena RybakinaverslaatNao Hibino6-3 6-1
3 Jun - 11h05Elina Monfils-SvitolinaverslaatAnn Li6-0 6-4
3 Jun - 11h05Ons JabeurverslaatAstra Sharma6-2 6-4
3 Jun - 11h05Karolina MuchovaverslaatVarvara Lepchenko6-3 6-4
3 Jun - 11h05Jessica PegulaverslaatTereza Martincova6-3 6-3
3 Jun - 11h05Marta KostyukverslaatSaisai Zheng6-3 6-4
3 Jun - 11h10Sofia KeninverslaatHailey Baptiste7-5 6-3
3 Jun - 12h05Magda LinetteverslaatAshleigh Barty6-1 2-2 ab.
3 Jun - 12h45Barbora KrejcikovaverslaatEkaterina Alexandrova6-2 6-3
3 Jun - 12h45Varvara GrachevaverslaatCamila Giorgi7-5 1-6 6-2
3 Jun - 13h25Sloane StephensverslaatKarolina Pliskova7-5 6-1
3 Jun - 14h05Maria SakkariverslaatJasmine Paolini6-2 6-3
3 Jun - 15h30Elise MertensverslaatZarina Diyas4-6 6-2 6-4
3 Jun - 15h45Cori GauffverslaatQiang Wang6-3 7-6
3 Jun - 16h25Jennifer BradyverslaatFiona Ferro6-4 2-6 7-5
3 Jun - 18h20Anett KontaveitverslaatKristina Mladenovic6-2 6-0
3 Jun - 19h05Iga SwiatekverslaatRebecca Peterson6-1 6-1
4 Jun - 10h00Elena VesninaverslaatPetra Kvitovaw.o.
4 Jun - 10h00Ana BogdanverslaatNaomi Osakaw.o.


Eerste ronde

30 Mei - 11h10Paula Badosa GibertverslaatLauren Davis6-2 7-6
30 Mei - 11h10Danka KovinicverslaatClara Burel6-3 7-6
30 Mei - 11h10Danielle Rose CollinsverslaatXiyu Wang6-2 4-6 6-4
30 Mei - 11h10Ana BogdanverslaatElisabetta Cocciaretto6-1 6-3
30 Mei - 11h10Anhelina KalininaverslaatAngelique Kerber6-2 6-4
30 Mei - 11h10Naomi OsakaverslaatPatricia Maria Tig6-4 7-6
30 Mei - 11h10Ajla TomljanovicverslaatKateryna Baindl-Kozlova6-2 6-4
30 Mei - 13h05Elena RybakinaverslaatElsa Jacquemot6-4 6-1
30 Mei - 13h40Anastasia PavlyuchenkovaverslaatChristina McHale6-4 6-0
30 Mei - 13h45Petra KvitovaverslaatGreet Minnen6-7 7-6 6-1
30 Mei - 15h35Elena VesninaverslaatOlga Govortsova6-1 6-0
30 Mei - 16h20Clara TausonverslaatEkaterine Gorgodze6-4 6-2
30 Mei - 16h30Aryna SabalenkaverslaatAna Konjuh6-4 6-3
30 Mei - 16h35Nao HibinoverslaatNina Stojanovic7-6 6-2
30 Mei - 16h50Veronika KudermetovaverslaatAmanda Anisimova7-6 6-1
30 Mei - 17h55Katerina SiniakováverslaatMarie Bouzkova6-0 4-6 6-2
30 Mei - 18h25Victoria AzarenkaverslaatSvetlana Kuznetsova6-4 2-6 6-3
30 Mei - 18h30Aliaksandra SasnovichverslaatDiane Parry6-3 3-6 6-3
30 Mei - 18h35Leylah Annie FernandezverslaatAnastasia Potapova6-2 6-1
30 Mei - 22h15Madison KeysverslaatOcéane Dodin6-3 3-6 6-1
31 Mei - 11h00Elise MertensverslaatStorm Sanders6-4 6-1
31 Mei - 11h00Belinda BencicverslaatNadia Podoroska6-0 6-3
31 Mei - 11h00Mihaela BuzarnescuverslaatArantxa Rus7-5 7-5
31 Mei - 11h00Polona HercogverslaatKiki Bertens6-1 3-6 6-4
31 Mei - 11h00Sorana CirsteaverslaatJohanna Konta7-6 6-2
31 Mei - 11h00Caroline GarciaverslaatLaura Siegemund6-3 6-1
31 Mei - 11h00Sofia KeninverslaatJelena Ostapenko6-4 4-6 6-3
31 Mei - 11h00Tamara ZidansekverslaatBianca Vanessa Andreescu6-7 7-6 9-7
31 Mei - 11h00Rebecca PetersonverslaatShelby Rogers6-7 7-6 6-2
31 Mei - 11h00Martina TrevisanverslaatAlison Van Uytvanck7-5 4-6 6-4
31 Mei - 11h00Varvara GrachevaverslaatLara Arruabarrena-Vecino6-2 6-3
31 Mei - 11h00Harmony TanverslaatAlizé Cornet6-4 6-4
31 Mei - 11h00Hailey BaptisteverslaatAnna Blinkova6-1 6-4
31 Mei - 11h00Madison BrengleverslaatMaria Camila Osorio Serrano7-5 6-4
31 Mei - 11h00Iga SwiatekverslaatKaja Juvan6-0 7-5
31 Mei - 11h00Zarina DiyasverslaatHeather Watson6-4 7-5
31 Mei - 11h00Darya KasatkinaverslaatMisaki Doi6-3 5-7 6-3
31 Mei - 11h00Marketa VondrousovaverslaatKaia Kanepi4-6 6-3 6-0
31 Mei - 19h05Saisai ZhengverslaatSara Sorribes Tormo4-6 6-4 6-4
31 Mei - 19h15Jessica PegulaverslaatLin Zhu6-4 4-6 6-4
31 Mei - 19h30Marta KostyukverslaatGarbiñe Muguruza Blanco6-1 6-4
31 Mei - 20h00Tereza MartincovaverslaatIvana Jorovic6-3 7-6
31 Mei - 20h10Camila GiorgiverslaatPetra Martic6-2 6-7 6-4
31 Mei - 21h10Serena WilliamsverslaatIrina-Camelia Begu7-6 6-2
1 Jun - 11h05Astra SharmaverslaatIrina Maria Bara7-6 6-2
1 Jun - 11h05Jasmine PaoliniverslaatStefanie Vögele7-5 6-1
1 Jun - 11h05Ons JabeurverslaatYulia Putintseva7-5 6-2
1 Jun - 11h10Ann LiverslaatMargarita Gasparyan6-0 6-1
1 Jun - 11h10Fiona FerroverslaatEn Shuo Liang6-1 1-6 6-4
1 Jun - 11h10Maria SakkariverslaatKatarina Zavatska6-4 6-1
1 Jun - 11h10Jennifer BradyverslaatAnastasija Sevastova6-3 6-3
1 Jun - 12h10Elina Monfils-SvitolinaverslaatOcéane Babel6-2 7-5
1 Jun - 12h20Barbora KrejcikovaverslaatKristyna Pliskova5-7 6-4 6-2
1 Jun - 13h50Ashleigh BartyverslaatBernarda Pera6-4 3-6 6-2
1 Jun - 15h00Qiang WangverslaatSu-Wei Hsieh2-6 6-4 7-5
1 Jun - 15h00Kristina MladenovicverslaatAnna Karolína Schmiedlová6-4 6-0
1 Jun - 15h05Anett KontaveitverslaatViktorija Golubic6-7 7-6 6-0
1 Jun - 16h45Magda LinetteverslaatChloé Paquet6-3 6-3
1 Jun - 17h05Ekaterina AlexandrovaverslaatVenus Williams6-3 6-1
1 Jun - 17h35Varvara LepchenkoverslaatShuai Zhang6-3 6-3
1 Jun - 18h25Cori GauffverslaatAleksandra Krunic7-6 6-4
1 Jun - 18h35Karolina MuchovaverslaatAndrea Petkovic1-6 6-3 6-4
1 Jun - 18h55Karolina PliskovaverslaatDonna Vekic7-5 6-4
1 Jun - 19h55Sloane StephensverslaatCarla Suárez Navarro3-6 7-6 6-4


Kwalificaties - Derde ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

Anna Karolína SchmiedlováverslaatVera Zvonareva2-6 7-5 6-3
28 Mei - 10h35Hailey BaptisteverslaatJulia Grabher3-6 7-5 6-3
27 Mei - 15h40Aleksandra KrunicverslaatOlga Govortsova6-2 6-3
28 Mei - 10h40Ana KonjuhverslaatRebecca Sramkova7-6 6-4
Ekaterine GorgodzeverslaatNuria Parrizas Diaz6-3 6-4
En Shuo LiangverslaatHarriet Dart6-2 6-2
Varvara LepchenkoverslaatAnna-Lena Friedsam6-1 6-3
28 Mei - 13h50Lara Arruabarrena-VecinoverslaatCarol Zhao6-4 6-2
28 Mei - 10h35Xiyu WangverslaatElisabetta Cocciaretto6-3 6-7 6-3
28 Mei - 12h45Storm SandersverslaatSusan Bandecchi7-5 7-5
Maria Camila Osorio SerranoverslaatMonica Niculescu6-3 4-3 ab.
Greet MinnenverslaatEllen Perez7-5 6-4
Anhelina KalininaverslaatJaqueline Adina Cristian6-4 6-1
28 Mei - 12h35Irina Maria BaraverslaatMagdalena Frech7-5 6-2
28 Mei - 15h25Katarina ZavatskaverslaatAnastasia Gasanova6-2 6-1
28 Mei - 14h25Stefanie VögeleverslaatKurumi Nara6-3 3-6 6-2


Kwalificaties - Tweede ronde

Vera ZvonarevaverslaatMariam Bolkvadze6-3 6-1
Anna Karolína SchmiedlováverslaatTamara Korpatsch6-0 6-4
26 Mei - 15h35Julia GrabherverslaatMarie Benoit6-3 4-6 6-2
26 Mei - 18h30Hailey BaptisteverslaatClaire Liu6-3 6-3
26 Mei - 15h35Aleksandra KrunicverslaatElena Gabriela Ruse7-5 6-4
Olga GovortsovaverslaatJana Fett4-6 6-2 7-5
26 Mei - 14h15Ana KonjuhverslaatTimea Babos6-3 7-5
26 Mei - 17h30Rebecca SramkovaverslaatMartina Di Giuseppe7-6 6-4
Nuria Parrizas DiazverslaatSara Errani4-6 6-4 6-2
Ekaterine GorgodzeverslaatElitsa Kostova7-6 6-3
26 Mei - 14h05En Shuo LiangverslaatAsia Muhammad7-6 6-4
Harriet DartverslaatGabriela Lee-Talaba6-3 2-6 6-3
Anna-Lena FriedsamverslaatVeronica Cepede Royg6-1 7-5
26 Mei - 13h05Varvara LepchenkoverslaatMona Barthel6-1 7-5
26 Mei - 15h10Lara Arruabarrena-VecinoverslaatAntonia Lottner6-7 6-2 6-4
26 Mei - 14h40Carol ZhaoverslaatViktoria Kuzmova7-5 6-2
26 Mei - 18h30Elisabetta CocciarettoverslaatFrancesca Di Lorenzo7-6 6-0
26 Mei - 14h50Xiyu WangverslaatMayo Hibi6-0 6-3
26 Mei - 18h40Susan BandecchiverslaatTsvetana Pironkova6-4 2-6 6-3
26 Mei - 18h50Storm SandersverslaatÇagla Büyükakçay6-2 6-4
26 Mei - 15h25Maria Camila Osorio SerranoverslaatRichel Hogenkamp6-4 6-0
26 Mei - 14h15Monica NiculescuverslaatCarole Monnet6-2 6-4
Ellen PerezverslaatAlexandra Dulgheru6-0 4-6 7-6
Greet MinnenverslaatAnkita Raina6-2 6-0
Jaqueline Adina CristianverslaatMayar Sherif7-5 5-7 7-6
Anhelina KalininaverslaatLois Boisson6-4 6-3
26 Mei - 19h15Irina Maria BaraverslaatMandy Minella3-6 6-3 6-2
27 Mei - 19h00Magdalena FrechverslaatLesya Tsurenkow.o.
26 Mei - 19h40Anastasia GasanovaverslaatCoco Vandeweghe6-2 5-7 6-2
26 Mei - 16h00Katarina ZavatskaverslaatKristina Kucova4-6 6-3 6-3
27 Mei - 12h05Kurumi NaraverslaatViktoriya Tomova6-3 0-6 6-4
27 Mei - 13h25Stefanie VögeleverslaatGrace Min7-5 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

24 Mei - 10h35Nuria Parrizas DiazverslaatLaura Ioana Paar Andrei6-2 6-1
24 Mei - 10h40Mariam BolkvadzeverslaatKateryna Bondarenko6-4 6-3
24 Mei - 10h40Tamara KorpatschverslaatYuki Naito6-4 6-3
24 Mei - 10h40Sara ErraniverslaatSachia Vickery6-3 7-5
24 Mei - 10h40Anna Karolína SchmiedlováverslaatFang Ying Xun6-1 6-2
24 Mei - 10h40Elitsa KostovaverslaatSalma Djoubri6-3 6-2
24 Mei - 10h40Vera ZvonarevaverslaatFrancesca Jones6-1 6-2
24 Mei - 11h50Alexandra DulgheruverslaatYafan Wang6-3 6-1
24 Mei - 12h00Ankita RainaverslaatArina Rodionova3-6 6-1 6-4
24 Mei - 13h40Greet MinnenverslaatUrszula Radwanska5-7 6-3 6-1
24 Mei - 14h00Ekaterine GorgodzeverslaatRenata Zarazua6-2 4-6 6-4
24 Mei - 14h10Ellen PerezverslaatVitalia Diatchenko7-6 3-6 7-5
24 Mei - 15h45Veronica Cepede RoygverslaatIndy De Vroome6-0 2-6 6-4
24 Mei - 16h00Jaqueline Adina CristianverslaatLouisa Chirico6-1 7-5
24 Mei - 16h05Lois BoissonverslaatEva Guerrero Alvarez6-0 4-6 6-3
24 Mei - 17h40Mona BarthelverslaatTessah Andrianjafitrimo6-4 3-6 7-6
24 Mei - 18h15Anna-Lena FriedsamverslaatDaniela Seguel6-0 6-3
24 Mei - 18h15Varvara LepchenkoverslaatKamilla Rakhimova6-4 1-6 7-5
24 Mei - 18h30Rebecca SramkovaverslaatXin-yu Wang6-4 6-3
24 Mei - 18h45Mayar SherifverslaatMaja Chwalinska4-6 7-5 6-2
24 Mei - 19h55Gabriela Lee-TalabaverslaatYue Yuan6-3 6-4
24 Mei - 20h50Martina Di GiuseppeverslaatVarvara Flink7-5 3-6 7-6
24 Mei - 20h50Monica NiculescuverslaatYsaline Bonaventure6-2 4-6 6-2
24 Mei - 20h55Harriet DartverslaatBarbara Haas6-4 4-6 6-1
24 Mei - 20h55Anhelina KalininaverslaatMarina Melnikova7-5 6-1
24 Mei - 21h10Julia GrabherverslaatAliona Bolsova Zadoinov6-2 6-3
24 Mei - 21h35Carole MonnetverslaatIsabella Shinikova6-3 6-3
24 Mei - 21h35Olga GovortsovaverslaatNa-Lae Han6-3 6-3
24 Mei - 21h35Carol ZhaoverslaatValeria Savinykh2-6 6-2 6-0
24 Mei - 21h45Marie BenoitverslaatJulie Belgraver6-1 6-0
24 Mei - 22h40Viktoria KuzmovaverslaatSelena Janicijevic6-4 7-6
24 Mei - 22h50Jana FettverslaatDalma Galfi6-3 1-6 6-4
25 Mei - 10h35Lara Arruabarrena-VecinoverslaatUsue Maitane Arconada7-6 6-2
25 Mei - 10h40Antonia LottnerverslaatAnna Kalinskaya7-5 6-4
25 Mei - 10h40En Shuo LiangverslaatCaty McNally4-1 ab.
25 Mei - 10h40Asia MuhammadverslaatWhitney Osuigwe6-1 5-7 6-3
25 Mei - 10h40Timea BabosverslaatXiao-Di You6-4 2-6 7-6
25 Mei - 10h40Ana KonjuhverslaatRobin Anderson6-4 6-4
25 Mei - 13h30Maria Camila Osorio SerranoverslaatOlga Danilovic6-3 6-2
25 Mei - 13h40Hailey BaptisteverslaatTereza Smitkova6-4 6-2
25 Mei - 13h45Elena Gabriela RuseverslaatAubane Droguet6-2 0-6 6-0
25 Mei - 13h50Claire LiuverslaatRebecca Marino4-6 6-2 6-0
25 Mei - 14h10Mayo HibiverslaatGeorgina Garcia Perez6-3 6-4
25 Mei - 14h10Aleksandra KrunicverslaatLudmilla Samsonova3-6 6-2 6-2
25 Mei - 14h50Katarina ZavatskaverslaatCristina Bucsa6-2 6-1
25 Mei - 15h05Xiyu WangverslaatLizette Cabrera6-2 6-1
25 Mei - 15h05Richel HogenkampverslaatSamantha Murray Sharan6-3 6-4
25 Mei - 15h10Kristina KucovaverslaatNatalija Kostic6-3 6-2
25 Mei - 15h30Francesca Di LorenzoverslaatPriscilla Hon7-5 6-3
25 Mei - 16h00Elisabetta CocciarettoverslaatDaria Snigur6-3 2-6 6-1
25 Mei - 16h10Anastasia GasanovaverslaatOlivia Gadecki4-6 6-0 6-1
25 Mei - 16h15Viktoriya TomovaverslaatNatalia Vikhlyantseva6-3 6-4
25 Mei - 16h20Coco VandewegheverslaatKristie Ahn3-6 6-3 6-4
25 Mei - 17h15Magdalena FrechverslaatTereza Mrdeza6-7 6-1 7-6
25 Mei - 17h45Irina Maria BaraverslaatJodie Anna Burrage7-5 6-3
25 Mei - 18h10Kurumi NaraverslaatGiulia Gatto-Monticone6-4 6-2
25 Mei - 18h45Lesya TsurenkoverslaatDanielle Lao6-1 4-6 6-2
25 Mei - 18h45Stefanie VögeleverslaatLeonie Kung7-5 6-1
25 Mei - 19h15Tsvetana PironkovaverslaatCaroline Dolehide6-7 6-2 6-4
25 Mei - 19h20Susan BandecchiverslaatLesley Pattinama Kerkhove7-6 6-3
25 Mei - 19h35Mandy MinellaverslaatRéka-Luca Jani6-2 6-3
25 Mei - 20h20Çagla BüyükakçayverslaatJia-Jing Lu6-4 6-3
25 Mei - 20h25Storm SandersverslaatKatarzyna Kawa6-3 6-1
26 Mei - 20h20Grace MinverslaatPemra Ozgen6-3 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden