De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Roland Garros - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Roland Garros - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Volledige uitslagen

Roland Garros 2021

FrankrijkFrankrijk - Parijs - 2 Juni 2021 - 13 Juni 2021 - Gravel


Finale

13 Jun - 11h40Barbora Krejcikova
Katerina Siniaková
verslaatBethanie Mattek-Sands
Iga Swiatek
6-4 6-2


Halve Finale

11 Jun - 13h15Barbora Krejcikova
Katerina Siniaková
verslaatMagda Linette
Bernarda Pera
6-1 6-2
11 Jun - 14h50Bethanie Mattek-Sands
Iga Swiatek
verslaatIrina-Camelia Begu
Nadia Podoroska
6-3 6-4


Kwartfinales

8 Jun - 12h10Barbora Krejcikova
Katerina Siniaková
verslaatKarolina Pliskova
Kristyna Pliskova
6-4 6-4
8 Jun - 13h50Bethanie Mattek-Sands
Iga Swiatek
verslaatDarija Jurak
Andreja Klepac
6-3 6-2
9 Jun - 11h05Irina-Camelia Begu
Nadia Podoroska
verslaatPetra Martic
Shelby Rogers
6-3 4-6 6-2
9 Jun - 13h40Magda Linette
Bernarda Pera
verslaatAnastasia Pavlyuchenkova
Elena Rybakina
7-5 4-6 6-2


Achtste finales

5 Jun - 15h50Karolina Pliskova
Kristyna Pliskova
verslaatMonica Niculescu
Jelena Ostapenko
7-5 1-6 6-4
6 Jun - 11h10Irina-Camelia Begu
Nadia Podoroska
verslaatClara Burel
Chloé Paquet
6-3 6-1
6 Jun - 13h20Bethanie Mattek-Sands
Iga Swiatek
verslaatSu-Wei Hsieh
Elise Mertens
5-7 6-4 7-5
6 Jun - 13h20Barbora Krejcikova
Katerina Siniaková
verslaatGabriela Dabrowski
Leylah Annie Fernandez
6-3 3-6 6-3
6 Jun - 15h40Magda Linette
Bernarda Pera
verslaatLucie Hradecka
Laura Siegemund
7-6 7-6
7 Jun - 11h00Petra Martic
Shelby Rogers
verslaatSharon Fichman
Giuliana Olmos
3-6 6-1 6-3
7 Jun - 13h00Darija Jurak
Andreja Klepac
verslaatHao-Ching Chan
Latisha Chan
4-6 6-3 6-1
7 Jun - 13h00Anastasia Pavlyuchenkova
Elena Rybakina
verslaatNicole Melichar-Martinez
Demi Schuurs
6-4 6-3


1/16de finales

4 Jun - 11h10Clara Burel
Chloé Paquet
verslaatNadiia Kichenok
Ioana Raluca Olaru
6-4 7-5
4 Jun - 11h10Lucie Hradecka
Laura Siegemund
verslaatAsia Muhammad
Jessica Pegula
4-6 6-4 6-0
4 Jun - 11h10Nicole Melichar-Martinez
Demi Schuurs
verslaatAndreea Mitu
Yulia Putintseva
6-2 6-0
4 Jun - 12h25Karolina Pliskova
Kristyna Pliskova
verslaatYi-Fan Xu
Shuai Zhang
6-7 6-3 6-3
4 Jun - 12h30Monica Niculescu
Jelena Ostapenko
verslaatNao Hibino
Oksana Kalashnikova
6-1 6-2
4 Jun - 12h55Magda Linette
Bernarda Pera
verslaatZarina Diyas
Varvara Gracheva
6-0 6-2
4 Jun - 13h45Bethanie Mattek-Sands
Iga Swiatek
verslaatAnna-Lena Friedsam
Yafan Wang
7-5 6-3
4 Jun - 14h50Sharon Fichman
Giuliana Olmos
verslaatLara Arruabarrena-Vecino
Caroline Dolehide
6-4 6-1
4 Jun - 16h15Petra Martic
Shelby Rogers
verslaatMakoto Ninomiya
Zhaoxuan Yang
6-4 6-3
4 Jun - 16h40Barbora Krejcikova
Katerina Siniaková
verslaatVivian Heisen
Kveta Peschke-Peschkeová
6-4 6-0
4 Jun - 17h40Su-Wei Hsieh
Elise Mertens
verslaatAmanda Anisimova
Anastasia Potapova
6-2 6-2
5 Jun - 10h00Gabriela Dabrowski
Leylah Annie Fernandez
verslaatEllen Perez
Saisai Zheng
w.o.
5 Jun - 11h05Anastasia Pavlyuchenkova
Elena Rybakina
verslaatStorm Sanders
Ajla Tomljanovic
6-2 6-2
5 Jun - 11h10Irina-Camelia Begu
Nadia Podoroska
verslaatShuko Aoyama
Ena Shibahara
7-5 3-6 6-3
5 Jun - 12h20Darija Jurak
Andreja Klepac
verslaatArantxa Rus
Tamara Zidansek
7-6 6-4
5 Jun - 12h35Hao-Ching Chan
Latisha Chan
verslaatMisaki Doi
Polona Hercog
5-2 ab.


Eerste ronde

2 Jun - 11h10Vivian Heisen
Kveta Peschke-Peschkeová
verslaatHayley Carter
Astra Sharma
6-3 3-6 7-5
2 Jun - 11h10Bethanie Mattek-Sands
Iga Swiatek
verslaatAubane Droguet
Selena Janicijevic
6-0 6-1
2 Jun - 11h10Andreea Mitu
Yulia Putintseva
verslaatAlicja Rosolska
Coco Vandeweghe
3-6 6-3 6-2
2 Jun - 12h25Asia Muhammad
Jessica Pegula
verslaatJasmine Paolini
Nina Stojanovic
6-2 2-6 6-3
2 Jun - 13h10Su-Wei Hsieh
Elise Mertens
verslaatElsa Jacquemot
Elixane Lechemia
6-2 6-3
2 Jun - 13h35Nadiia Kichenok
Ioana Raluca Olaru
verslaatLyudmyla Kichenok
Arina Rodionova
6-1 5-7 6-4
2 Jun - 14h10Ellen Perez
Saisai Zheng
verslaatCori Gauff
Venus Williams
6-7 6-4 6-3
2 Jun - 14h25Clara Burel
Chloé Paquet
verslaatMiyu Kato
Renata Voracova
5-7 7-5 7-5
2 Jun - 14h45Magda Linette
Bernarda Pera
verslaatAlexa Guarachi
Desirae Krawczyk
6-3 6-7 6-3
2 Jun - 15h05Arantxa Rus
Tamara Zidansek
verslaatCornelia Lister
Rebecca Peterson
6-3 6-0
2 Jun - 15h50Sharon Fichman
Giuliana Olmos
verslaatAnna Blinkova
Heather Watson
6-3 6-2
2 Jun - 17h10Karolina Pliskova
Kristyna Pliskova
verslaatAleksandra Krunic
Martina Trevisan
6-0 6-1
2 Jun - 17h15Lucie Hradecka
Laura Siegemund
verslaatLauren Davis
Ankita Raina
6-4 6-4
2 Jun - 17h15Yi-Fan Xu
Shuai Zhang
verslaatViktorija Golubic
Alexandra Panova
6-4 6-4
2 Jun - 17h20Zarina Diyas
Varvara Gracheva
verslaatKaitlyn Christian
Sabrina Santamaria
6-3 7-5
2 Jun - 17h20Barbora Krejcikova
Katerina Siniaková
verslaatAmandine Hesse
Harmony Tan
6-3 6-2
2 Jun - 17h55Petra Martic
Shelby Rogers
verslaatTimea Babos
Vera Zvonareva
7-6 6-3
2 Jun - 18h40Makoto Ninomiya
Zhaoxuan Yang
verslaatMarie Bouzkova
Sara Sorribes Tormo
6-2 6-2
2 Jun - 18h45Nicole Melichar-Martinez
Demi Schuurs
verslaatDiane Parry
Margot Yerolymos
7-5 6-4
2 Jun - 19h35Amanda Anisimova
Anastasia Potapova
verslaatSalma Djoubri
Océane Dodin
6-2 6-3
3 Jun - 11h05Shuko Aoyama
Ena Shibahara
verslaatPaula Badosa Gibert
Aliona Bolsova Zadoinov
6-3 3-6 7-6
3 Jun - 11h10Irina-Camelia Begu
Nadia Podoroska
verslaatEstelle Cascino
Jessika Ponchet
6-3 6-1
3 Jun - 11h10Hao-Ching Chan
Latisha Chan
verslaatIrina Khromacheva
Danka Kovinic
1-6 6-4 6-1
3 Jun - 12h35Lara Arruabarrena-Vecino
Caroline Dolehide
verslaatMihaela Buzarnescu
Patricia Maria Tig
6-4 6-2
3 Jun - 12h45Anna-Lena Friedsam
Yafan Wang
verslaatVeronika Kudermetova
Elena Vesnina
6-1 7-5
3 Jun - 13h25Darija Jurak
Andreja Klepac
verslaatMadison Brengle
Danielle Rose Collins
7-6 6-1
3 Jun - 13h35Misaki Doi
Polona Hercog
verslaatLesley Pattinama Kerkhove
Rosalie Van der Hoek
7-6 6-4
3 Jun - 14h55Anastasia Pavlyuchenkova
Elena Rybakina
verslaatGreet Minnen
Alison Van Uytvanck
6-1 6-2
3 Jun - 15h00Gabriela Dabrowski
Leylah Annie Fernandez
verslaatGeorgina Garcia Perez
Julia Lohoff-Wachaczyk
6-2 6-1
3 Jun - 15h20Nao Hibino
Oksana Kalashnikova
verslaatAnna Kalinskaya
Viktoria Kuzmova
6-2 6-3
3 Jun - 15h35Monica Niculescu
Jelena Ostapenko
verslaatMarta Kostyuk
Aliaksandra Sasnovich
6-0 6-3
3 Jun - 16h40Storm Sanders
Ajla Tomljanovic
verslaatEkaterina Alexandrova
Yana Sizikova
6-1 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden