De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Roland Garros - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Roland Garros - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Volledige uitslagen

Roland Garros 2020

FrankrijkFrankrijk - Parijs - 30 September 2020 - 11 Oktober 2020 - Gravel


Finale

11 Okt - 11h40Timea Babos
Kristina Mladenovic
verslaatAlexa Guarachi
Desirae Krawczyk
6-4 7-5


Halve Finale

9 Okt - 11h50Timea Babos
Kristina Mladenovic
verslaatBarbora Krejcikova
Katerina Siniaková
6-2 4-6 7-5
9 Okt - 14h40Alexa Guarachi
Desirae Krawczyk
verslaatNicole Melichar-Martinez
Iga Swiatek
7-6 1-6 6-4


Kwartfinales

6 Okt - 13h05Timea Babos
Kristina Mladenovic
verslaatMarta Kostyuk
Aliaksandra Sasnovich
6-2 7-5
6 Okt - 14h55Barbora Krejcikova
Katerina Siniaková
verslaatSofia Kenin
Bethanie Mattek-Sands
1-6 6-4 6-2
7 Okt - 12h10Alexa Guarachi
Desirae Krawczyk
verslaatShuko Aoyama
Ena Shibahara
6-0 6-4
7 Okt - 14h10Nicole Melichar-Martinez
Iga Swiatek
verslaatAsia Muhammad
Jessica Pegula
6-3 6-4


Achtste finales

4 Okt - 11h10Sofia Kenin
Bethanie Mattek-Sands
verslaatVeronika Kudermetova
Shuai Zhang
6-2 3-6 6-4
4 Okt - 13h45Alexa Guarachi
Desirae Krawczyk
verslaatSu-Wei Hsieh
Barbora Strýcová
6-4 7-5
4 Okt - 15h20Marta Kostyuk
Aliaksandra Sasnovich
verslaatGabriela Dabrowski
Jelena Ostapenko
6-4 6-4
4 Okt - 15h30Shuko Aoyama
Ena Shibahara
verslaatHayley Carter
Luisa Stefani
6-4 7-5
4 Okt - 16h25Timea Babos
Kristina Mladenovic
verslaatAndreea Mitu
Patricia Maria Tig
6-2 6-3
4 Okt - 18h10Asia Muhammad
Jessica Pegula
verslaatCori Gauff
Caty McNally
7-6 6-3
5 Okt - 11h10Nicole Melichar-Martinez
Iga Swiatek
verslaatKveta Peschke-Peschkeová
Demi Schuurs
6-3 6-4
5 Okt - 13h10Barbora Krejcikova
Katerina Siniaková
verslaatViktória Kuzmová Hruncáková
Kristyna Pliskova
6-4 6-2


1/16de finales

2 Okt - 11h20Kveta Peschke-Peschkeová
Demi Schuurs
verslaatAlison Riske-Amritraj
Ajla Tomljanovic
6-4 6-3
2 Okt - 11h30Sofia Kenin
Bethanie Mattek-Sands
verslaatNina Stojanovic
Jil Belen Teichmann
7-5 6-2
2 Okt - 11h35Gabriela Dabrowski
Jelena Ostapenko
verslaatMisaki Doi
Monica Niculescu
6-4 2-6 7-5
2 Okt - 12h55Marta Kostyuk
Aliaksandra Sasnovich
verslaatKirsten Flipkens
Anastasia Pavlyuchenkova
6-3 4-6 6-2
2 Okt - 13h05Hayley Carter
Luisa Stefani
verslaatMiyu Kato
Tamara Zidansek
6-2 6-2
2 Okt - 13h15Andreea Mitu
Patricia Maria Tig
verslaatVarvara Gracheva
Jasmine Paolini
6-1 6-3
2 Okt - 14h15Shuko Aoyama
Ena Shibahara
verslaatCornelia Lister
Shelby Rogers
6-7 6-2 7-6
2 Okt - 14h20Veronika Kudermetova
Shuai Zhang
verslaatGreet Minnen
Alison Van Uytvanck
6-3 6-3
2 Okt - 15h00Nicole Melichar-Martinez
Iga Swiatek
verslaatLaura Siegemund
Vera Zvonareva
6-3 ab.
2 Okt - 15h50Alexa Guarachi
Desirae Krawczyk
verslaatLauren Davis
Sabrina Santamaria
2-6 6-3 6-1
2 Okt - 15h50Viktória Kuzmová Hruncáková
Kristyna Pliskova
verslaatEkaterina Alexandrova
Oksana Kalashnikova
6-1 6-4
3 Okt - 11h10Su-Wei Hsieh
Barbora Strýcová
verslaatMarie Bouzkova
Arantxa Rus
7-5 6-1
3 Okt - 11h10Timea Babos
Kristina Mladenovic
verslaatKaitlyn Christian
Giuliana Olmos
2-6 6-4 6-2
3 Okt - 13h35Cori Gauff
Caty McNally
verslaatKateryna Baindl-Kozlova
Magda Linette
6-0 3-6 6-2
3 Okt - 14h45Barbora Krejcikova
Katerina Siniaková
verslaatJennifer Brady
Caroline Dolehide
2-6 6-3 6-4
3 Okt - 17h45Asia Muhammad
Jessica Pegula
verslaatElise Mertens
Aryna Sabalenka
3-6 6-1 6-4


Eerste ronde

30 Sep - 11h00Viktória Kuzmová Hruncáková
Kristyna Pliskova
verslaatLaura Ioana Paar Andrei
Julia Lohoff-Wachaczyk
6-2 2-6 6-0
30 Sep - 11h55Nina Stojanovic
Jil Belen Teichmann
verslaatLeylah Annie Fernandez
Diane Parry
6-2 6-4
30 Sep - 12h00Varvara Gracheva
Jasmine Paolini
verslaatLyudmyla Kichenok
Nadiia Kichenok
6-3 4-6 6-4
30 Sep - 13h20Gabriela Dabrowski
Jelena Ostapenko
verslaatZarina Diyas
Arina Rodionova
7-5 6-3
30 Sep - 13h35Andreea Mitu
Patricia Maria Tig
verslaatMadison Brengle
Yana Sizikova
7-6 6-4
30 Sep - 14h20Marie Bouzkova
Arantxa Rus
verslaatAna Bogdan
Rebecca Peterson
6-4 4-6 6-4
30 Sep - 14h45Kateryna Baindl-Kozlova
Magda Linette
verslaatAmandine Hesse
Harmony Tan
6-0 7-6
30 Sep - 15h25Kveta Peschke-Peschkeová
Demi Schuurs
verslaatNao Hibino
Makoto Ninomiya
7-6 5-7 6-4
30 Sep - 17h10Sofia Kenin
Bethanie Mattek-Sands
verslaatPaula Badosa Gibert
Elena Rybakina
6-4 6-4
30 Sep - 17h30Alison Riske-Amritraj
Ajla Tomljanovic
verslaatVivian Heisen
Emily Webley-Smith
6-2 6-3
30 Sep - 18h00Greet Minnen
Alison Van Uytvanck
verslaatLara Arruabarrena-Vecino
Heather Watson
6-3 6-2
30 Sep - 18h25Misaki Doi
Monica Niculescu
verslaatIrina Maria Bara
Fanny Stollar
6-4 6-2
30 Sep - 18h45Veronika Kudermetova
Shuai Zhang
verslaatAnna Blinkova
Christina McHale
6-4 3-6 6-2
30 Sep - 18h45Laura Siegemund
Vera Zvonareva
verslaatAlizé Cornet
Pauline Parmentier
6-4 6-2
30 Sep - 19h20Asia Muhammad
Jessica Pegula
verslaatVera Lapko
Dayana Yastremska
6-4 4-6 6-3
1 Okt - 11h20Jennifer Brady
Caroline Dolehide
verslaatAnna-Lena Friedsam
Katarina Srebotnik
5-7 6-1 6-2
1 Okt - 11h20Hayley Carter
Luisa Stefani
verslaatAliona Bolsova Zadoinov
Ulrikke Eikeri
5-7 6-1 6-3
1 Okt - 11h20Miyu Kato
Tamara Zidansek
verslaatTessah Andrianjafitrimo
Chloé Paquet
6-3 6-3
1 Okt - 11h25Shuko Aoyama
Ena Shibahara
verslaatBernarda Pera
Renata Voracova
6-0 6-1
1 Okt - 11h25Kirsten Flipkens
Anastasia Pavlyuchenkova
verslaatKateryna Volodko-Bondarenko
Sharon Fichman
6-4 6-1
1 Okt - 11h25Su-Wei Hsieh
Barbora Strýcová
verslaatMaria Sanchez
Astra Sharma
6-1 6-4
1 Okt - 12h55Kaitlyn Christian
Giuliana Olmos
verslaatAnna Karolína Schmiedlová
Katarina Zavatska
6-3 6-2
1 Okt - 13h10Nicole Melichar-Martinez
Iga Swiatek
verslaatXenia Knoll
Danka Kovinic
6-1 6-3
1 Okt - 13h20Ekaterina Alexandrova
Oksana Kalashnikova
verslaatElsa Jacquemot
Elixane Lechemia
3-6 6-4 6-3
1 Okt - 14h20Marta Kostyuk
Aliaksandra Sasnovich
verslaatLucie Hradecka
Andreja Klepac
6-4 6-1
1 Okt - 14h30Cori Gauff
Caty McNally
verslaatAubane Droguet
Selena Janicijevic
6-0 6-2
1 Okt - 15h40Alexa Guarachi
Desirae Krawczyk
verslaatEllen Perez
Storm Hunter-Sanders
6-3 6-4
1 Okt - 16h35Elise Mertens
Aryna Sabalenka
verslaatIrina-Camelia Begu
Ioana Raluca Olaru
6-1 6-4
1 Okt - 17h00Cornelia Lister
Shelby Rogers
verslaatAndrea Petkovic
Yanina Wickmayer
6-3 6-1
1 Okt - 18h40Barbora Krejcikova
Katerina Siniaková
verslaatClara Burel
Jessika Ponchet
6-0 6-3
1 Okt - 19h15Lauren Davis
Sabrina Santamaria
verslaatLesley Pattinama Kerkhove
Bibiane Schoofs
2-6 6-3 6-2
1 Okt - 19h15Timea Babos
Kristina Mladenovic
verslaatAnna Kalinskaya
Yulia Putintseva
6-0 6-4

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden