De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Oostenrijk - 21 Oktober 2023 - 29 Oktober 2023 - Indoor
29 Okt - 15h10 | Jannik Sinner | verslaat | Daniil Medvedev | 7-6 4-6 6-3 |
28 Okt - 14h15 | Daniil Medvedev | verslaat | Stefanos Tsitsipas | 6-4 7-6 |
28 Okt - 16h30 | Jannik Sinner | verslaat | Andrey Rublev | 7-5 7-6 |
Daniil Medvedev | verslaat | Karen Khachanov | 6-3 3-6 6-3 | |
Stefanos Tsitsipas | verslaat | Borna Gojo | 7-6 7-5 | |
27 Okt - 19h00 | Andrey Rublev | verslaat | Alexander Zverev | 6-1 6-7 6-3 |
27 Okt - 21h50 | Jannik Sinner | verslaat | Frances Tiafoe | 6-3 6-4 |
Daniil Medvedev | verslaat | Grigor Dimitrov | 3-6 6-2 6-4 | |
Karen Khachanov | verslaat | Jiri Lehecka | 6-3 6-1 | |
Stefanos Tsitsipas | verslaat | Tomas Machac | 6-3 4-6 7-5 | |
Borna Gojo | verslaat | Tommy Paul | 6-3 6-4 | |
25 Okt - 19h50 | Alexander Zverev | verslaat | Cameron Norrie | 6-2 6-4 |
Andrey Rublev | verslaat | Matteo Arnaldi | 7-5 6-3 | |
Frances Tiafoe | verslaat | Gaël Monfils | 5-7 6-1 6-4 | |
Jannik Sinner | verslaat | Lorenzo Sonego | 6-2 6-4 |
Daniil Medvedev | verslaat | Arthur Fils | 6-4 6-2 | |
24 Okt - 20h05 | Grigor Dimitrov | verslaat | Lorenzo Musetti | 6-3 6-4 |
Jiri Lehecka | verslaat | Jeffrey John Wolf | 6-4 6-4 | |
Karen Khachanov | verslaat | Roman Safiullin | 6-4 6-4 | |
24 Okt - 17h45 | Stefanos Tsitsipas | verslaat | Dominic Thiem | 7-6 6-4 |
24 Okt - 14h35 | Tomas Machac | verslaat | Aleksandar Vukic | 6-3 6-1 |
Borna Gojo | verslaat | Aslan Karatsev | 6-3 6-3 | |
24 Okt - 13h10 | Tommy Paul | verslaat | Alexandre Muller | 6-3 6-1 |
Alexander Zverev | verslaat | Sebastian Ofner | 6-4 6-1 | |
Cameron Norrie | verslaat | Filip Misolic | 7-6 4-6 6-3 | |
Matteo Arnaldi | verslaat | Albert Ramos Viñolas | 7-6 7-6 | |
24 Okt - 14h10 | Andrey Rublev | verslaat | Alexei Popyrin | 7-6 6-4 |
24 Okt - 16h10 | Frances Tiafoe | verslaat | Daniel Evans | 1-4 ab. |
Gaël Monfils | verslaat | Daniel Altmaier | 6-4 6-4 | |
24 Okt - 19h05 | Lorenzo Sonego | verslaat | Francisco Cerundolo | 6-4 5-7 6-2 |
25 Okt - 17h40 | Jannik Sinner | verslaat | Ben Shelton | 7-6 7-5 |
De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd
22 Okt - 13h00 | Albert Ramos Viñolas | verslaat | Fabian Marozsan | w.o. |
22 Okt - 13h10 | Alexandre Muller | verslaat | Lorenzo Sonego | 1-6 6-3 6-4 |
22 Okt - 14h30 | Tomas Machac | verslaat | Emil Ruusuvuori | 6-3 6-3 |
22 Okt - 15h20 | Filip Misolic | verslaat | Andrea Vavassori | 4-6 7-6 6-2 |
Andrea Vavassori | verslaat | Damir Dzumhur | 7-6 6-3 |
Filip Misolic | verslaat | Juan Pablo Varillas Patino-Samudio | 6-3 6-2 |
Lorenzo Sonego | verslaat | Cristian Garín | 7-5 6-1 |
Alexandre Muller | verslaat | Lloyd Harris | 6-1 6-4 |
Emil Ruusuvuori | verslaat | Alexander Erler | 6-1 7-5 |
Tomas Machac | verslaat | Jurij Rodionov | 6-3 6-4 |
Fabian Marozsan | verslaat | Timofey Skatov | 6-3 7-6 |
Albert Ramos Viñolas | verslaat | Dino Prizmic | 7-5 7-6 |