De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Groot-Brittannië
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Australian Open Junior Dames van 20 Januari tot 27 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Julia Stusek | 6-4 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Teodora Kostovic | 6-1 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Sara Saito | 6-2 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 2 Nederlagen
Wimbledon Junior Dames van 8 Juli tot 16 Juli 2023 (Gras) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Wakana Sonobe | 5-7 6-3 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Lucciana Perez Alarcon | 7-5 1-6 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Emerson Jones | 6-1 7-5 | |
Kwartfinales | verslagen door | Renata Jamrichova | 6-2 6-7 6-1 | |
US Open Junior Dames van 3 September tot 10 September 2023 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Wakana Sonobe | 0-6 6-4 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Kaitlin Quevedo | 6-3 3-6 6-3 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames Junioren van 21 Januari tot 27 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | E. Jones - M. Stojsavljevic | verslaat | R. Goto - J. Zhang | 2-6 7-5 10-1 |
Achtste finales | E. Jones - M. Stojsavljevic | verslagen door | Y. Konstantinova - T. Kostovic | 2-6 6-1 10-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Wimbledon Dubbel Dames Junioren van 10 Juli tot 17 Juli 2023 (Gras) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | H. Oluwadare - M. Stojsavljevic | verslaat | M. Slama - A. Smejkalová | 7-5 6-4 |
Achtste finales | H. Oluwadare - M. Stojsavljevic | verslagen door | H. Kinoshita - S. Saito | 6-3 6-1 |
US Open Dubbel Dames Junioren van 5 September tot 10 September 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | S. Lam - M. Stojsavljevic | verslaat | A. Oktiabreva - L. Perez Alarcon | 6-2 5-7 10-5 |
Achtste finales | S. Lam - M. Stojsavljevic | verslagen door | S. Saito - N. Sato | 7-5 4-6 10-7 |