De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Tsjechië - Extraliga - 2018/2019 - Home

Ijshockey - Tsjechië - Extraliga - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Tsjechië
  • Bílí Tygri Liberec
  • BK Mladá Boleslav
  • CEZ Motor Ceské Budejovice
  • HC Dynamo Pardubice
  • HC Energie Karlovy Vary
  • HC Kladno
  • HC Litvínov
  • HC Ocelári Trinec
  • HC Olomouc
  • HC Plzen
  • KLH Chomutov
  • Kometa Brno
  • Mountfield HK
  • PSG Zlín
  • Sparta Praha
  • Vítkovice Ridera Ostrava

Home

Tsjechië - Extraliga - Home

TsjechiëTsjechië

WinnaarHC Ocelįri Trinec : HC Ocelári Trinec

 
 

Regular Season (Tsjechië - 14/09/2018 - 08/03/2019)

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Bílí Tygri Liberec10152303145170125+45
2HC Ocelári Trinec9952303163153117+36
3HC Plzen9852267136178116+62
4Mountfield HK9352256156147125+22
5Kometa Brno8852237175149133+16
6HC Olomouc8552243187127136-9
7Vítkovice Ridera Ostrava8352244213142131+11
8BK Mladá Boleslav8252253231128118+10
9PSG Zlín7752223225143144-1
10Sparta Praha76522072321401400
11HC Litvínov7152205261128147-19
12HC Energie Karlovy Vary5352134296125155-30
13KLH Chomutov5052133315116174-58
14HC Dynamo Pardubice365292365102187-85
8 Maart 2019
18h00HC PlzenHC Plzen2 - 1HC Energie Karlovy VaryHC Energie Karlovy Vary
18h00PSG ZlínPSG Zlín3 - 1Kometa BrnoKometa Brno
18h00BK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslav4 - 0HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec
18h00HC Dynamo PardubiceHC Dynamo Pardubice4 - 2Mountfield HKMountfield HK
18h00Sparta PrahaSparta Praha5 - 2Bílí Tygri LiberecBílí Tygri Liberec
18h00Vítkovice Ridera OstravaVítkovice Ridera Ostrava5 - 1HC LitvínovHC Litvínov
18h00KLH ChomutovKLH Chomutov5 - 3HC OlomoucHC Olomouc

Detail van de uitslagen


Play Downs (Tsjechië - 12/03/2019 - 23/04/2019)

16 April 2019
17h30HC KladnoHC Kladno4 - 2CEZ Motor Ceské BudejoviceCEZ Motor Ceské Budejovice
17h30KLH ChomutovKLH Chomutov5 - 7HC Dynamo PardubiceHC Dynamo Pardubice
19 April 2019
17h00HC Dynamo PardubiceHC Dynamo Pardubice0 - 3KLH ChomutovKLH Chomutov
18h00CEZ Motor Ceské BudejoviceCEZ Motor Ceské Budejovice2 - 4HC KladnoHC Kladno
21 April 2019
16h00HC KladnoHC Kladno1 - 2 verlengingenKLH ChomutovKLH Chomutov
17h00CEZ Motor Ceské BudejoviceCEZ Motor Ceské Budejovice5 - 2HC Dynamo PardubiceHC Dynamo Pardubice
23 April 2019
17h30KLH ChomutovKLH Chomutov6 - 4CEZ Motor Ceské BudejoviceCEZ Motor Ceské Budejovice
18h00HC Dynamo PardubiceHC Dynamo Pardubice4 - 1HC KladnoHC Kladno

Detail van de uitslagen


Playoffs (Tsjechië - 11/03/2019 - 28/04/2019)


Achtste finales (17/03/2019)
11 Maart 2019
17h00Vítkovice Ridera OstravaVítkovice Ridera Ostrava2 - 1Sparta PrahaSparta Praha
19h00BK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslav3 - 1PSG ZlínPSG Zlín
12 Maart 2019
17h00Vítkovice Ridera OstravaVítkovice Ridera Ostrava2 - 1Sparta PrahaSparta Praha
19h00BK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslav0 - 2PSG ZlínPSG Zlín
14 Maart 2019
17h00PSG ZlínPSG Zlín1 - 2BK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslav
19h00Sparta PrahaSparta Praha4 - 3Vítkovice Ridera OstravaVítkovice Ridera Ostrava
15 Maart 2019
17h00PSG ZlínPSG Zlín2 - 1 verlengingenBK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslav
19h00Sparta PrahaSparta Praha1 - 5Vítkovice Ridera OstravaVítkovice Ridera Ostrava
17 Maart 2019
17h00BK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslav4 - 1PSG ZlínPSG Zlín

Kwartfinales (30/03/2019)
18 Maart 2019
17h00Mountfield HKMountfield HK1 - 3Kometa BrnoKometa Brno
19h00HC PlzenHC Plzen8 - 1HC OlomoucHC Olomouc
19 Maart 2019
17h00HC PlzenHC Plzen2 - 3 verlengingenHC OlomoucHC Olomouc
19h00Mountfield HKMountfield HK0 - 5Kometa BrnoKometa Brno
20 Maart 2019
17h00HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec3 - 2Vítkovice Ridera OstravaVítkovice Ridera Ostrava
19h00Bílí Tygri LiberecBílí Tygri Liberec5 - 1BK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslav
21 Maart 2019
17h00HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec3 - 0Vítkovice Ridera OstravaVítkovice Ridera Ostrava
19h00Bílí Tygri LiberecBílí Tygri Liberec6 - 2BK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslav
22 Maart 2019
17h00HC OlomoucHC Olomouc3 - 2 verlengingenHC PlzenHC Plzen
19h00Kometa BrnoKometa Brno2 - 1Mountfield HKMountfield HK
23 Maart 2019
17h00HC OlomoucHC Olomouc2 - 3HC PlzenHC Plzen
19h00Kometa BrnoKometa Brno3 - 2Mountfield HKMountfield HK
24 Maart 2019
15h00Vítkovice Ridera OstravaVítkovice Ridera Ostrava1 - 2HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec
17h00BK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslav4 - 1Bílí Tygri LiberecBílí Tygri Liberec
25 Maart 2019
17h00Vítkovice Ridera OstravaVítkovice Ridera Ostrava2 - 5HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec
19h00BK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslav2 - 3Bílí Tygri LiberecBílí Tygri Liberec
26 Maart 2019
17h00HC PlzenHC Plzen2 - 0HC OlomoucHC Olomouc
27 Maart 2019
17h00Bílí Tygri LiberecBílí Tygri Liberec2 - 1 verlengingenBK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslav
28 Maart 2019
17h00HC OlomoucHC Olomouc4 - 1HC PlzenHC Plzen
30 Maart 2019
17h00HC PlzenHC Plzen3 - 2HC OlomoucHC Olomouc

Halve Finale (15/04/2019)
3 April 2019
17h00Bílí Tygri LiberecBílí Tygri Liberec4 - 3 verlengingenKometa BrnoKometa Brno
19h00HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec1 - 4HC PlzenHC Plzen
4 April 2019
17h00HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec2 - 3HC PlzenHC Plzen
19h00Bílí Tygri LiberecBílí Tygri Liberec2 - 3 verlengingenKometa BrnoKometa Brno
7 April 2019
15h00HC PlzenHC Plzen2 - 3HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec
17h00Kometa BrnoKometa Brno1 - 2Bílí Tygri LiberecBílí Tygri Liberec
8 April 2019
17h00HC PlzenHC Plzen3 - 4HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec
19h00Kometa BrnoKometa Brno3 - 2 verlengingenBílí Tygri LiberecBílí Tygri Liberec
11 April 2019
17h00Bílí Tygri LiberecBílí Tygri Liberec5 - 2Kometa BrnoKometa Brno
18h30HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec3 - 2HC PlzenHC Plzen
13 April 2019
15h00HC PlzenHC Plzen3 - 1HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec
15h30Kometa BrnoKometa Brno1 - 3Bílí Tygri LiberecBílí Tygri Liberec
15 April 2019
17h00HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec5 - 1HC PlzenHC Plzen

Finale (28/04/2019)
18 April 2019
17h00Bílí Tygri LiberecBílí Tygri Liberec1 - 2HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec
19 April 2019
17h00Bílí Tygri LiberecBílí Tygri Liberec3 - 1HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec
22 April 2019
17h00HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec4 - 1Bílí Tygri LiberecBílí Tygri Liberec
23 April 2019
17h00HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec1 - 2 verlengingenBílí Tygri LiberecBílí Tygri Liberec
26 April 2019
17h00Bílí Tygri LiberecBílí Tygri Liberec2 - 3 verlengingenHC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec
28 April 2019
17h20HC Ocelári TrinecHC Ocelári Trinec4 - 2Bílí Tygri LiberecBílí Tygri Liberec

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden