De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
10 November 2018 - 18 November 2018
Viborg HK A/S (DEN) | 57 - 27 | ZORK Jagodina (SRB) | ||
10/11/2018 - 16h00 | Viborg HK A/S (DEN) | 31 - 16 | ZORK Jagodina (SRB) | |
17/11/2018 - 19h00 | ZORK Jagodina (SRB) | 11 - 26 | Viborg HK A/S (DEN) |
Kuban Krasnodar (RUS) | 59 - 58 | Mecalia Atlético Guardés (ESP) | ||
11/11/2018 - 14h00 | Kuban Krasnodar (RUS) | 26 - 27 | Mecalia Atlético Guardés (ESP) | |
18/11/2018 - 18h10 | Mecalia Atlético Guardés (ESP) | 31 - 33 | Kuban Krasnodar (RUS) |
Team Esbjerg (DEN) | 60 - 53 | Paris 92 (FRA) | ||
10/11/2018 - 13h00 | Team Esbjerg (DEN) | 29 - 28 | Paris 92 (FRA) | |
18/11/2018 - 17h00 | Paris 92 (FRA) | 25 - 31 | Team Esbjerg (DEN) |
Lada Togliatti (RUS) | 56 - 63 | Siofok KC (HUN) | ||
10/11/2018 - 13h00 | Lada Togliatti (RUS) | 30 - 26 | Siofok KC (HUN) | |
18/11/2018 - 18h45 | Siofok KC (HUN) | 37 - 26 | Lada Togliatti (RUS) |
DHK Baník Most (CZE) | 43 - 63 | TuS Metzingen (GER) | ||
11/11/2018 - 18h00 | DHK Baník Most (CZE) | 19 - 28 | TuS Metzingen (GER) | |
17/11/2018 - 20h00 | TuS Metzingen (GER) | 35 - 24 | DHK Baník Most (CZE) |
BV Borussia 09 Dortmund (GER) | 35 - 38 | SCM Craiova (ROU) | ||
11/11/2018 - 13h30 | BV Borussia 09 Dortmund (GER) | 17 - 19 | SCM Craiova (ROU) | |
18/11/2018 - 17h00 | SCM Craiova (ROU) | 19 - 18 | BV Borussia 09 Dortmund (GER) |
MKS Lublin (POL) | 50 - 53 | ES Besançon Féminin (FRA) | ||
10/11/2018 - 18h00 | MKS Lublin (POL) | 22 - 22 | ES Besançon Féminin (FRA) | |
17/11/2018 - 20h00 | ES Besançon Féminin (FRA) | 31 - 28 | MKS Lublin (POL) |
Ikast Handbold (DEN) | 43 - 35 | SCM Râmnicu Vâlcea (ROU) | ||
10/11/2018 - 14h00 | Ikast Handbold (DEN) | 22 - 16 | SCM Râmnicu Vâlcea (ROU) | |
18/11/2018 - 14h30 | SCM Râmnicu Vâlcea (ROU) | 19 - 21 | Ikast Handbold (DEN) |
Erd HC (HUN) | 56 - 60 | Storhamar Handball Elite (NOR) | ||
10/11/2018 - 18h00 | Erd HC (HUN) | 29 - 28 | Storhamar Handball Elite (NOR) | |
18/11/2018 - 18h00 | Storhamar Handball Elite (NOR) | 32 - 27 | Erd HC (HUN) |
Dunaújvárosi KKA (HUN) | 41 - 48 | Bera Bera San-Sebastian (ESP) | ||
10/11/2018 - 17h00 | Dunaújvárosi KKA (HUN) | 18 - 26 | Bera Bera San-Sebastian (ESP) | |
18/11/2018 - 12h00 | Bera Bera San-Sebastian (ESP) | 22 - 23 | Dunaújvárosi KKA (HUN) |
Nykøbing Falster (DEN) | 54 - 47 | H65 Höörs HK (SWE) | ||
11/11/2018 - 16h00 | Nykøbing Falster (DEN) | 27 - 24 | H65 Höörs HK (SWE) | |
18/11/2018 - 16h00 | H65 Höörs HK (SWE) | 23 - 27 | Nykøbing Falster (DEN) |
Zvezda Zvenigorod (RUS) | 47 - 50 | CS Magura Cisnadie (ROU) | ||
10/11/2018 - 15h00 | Zvezda Zvenigorod (RUS) | 29 - 24 | CS Magura Cisnadie (ROU) | |
18/11/2018 - 17h00 | CS Magura Cisnadie (ROU) | 26 - 18 | Zvezda Zvenigorod (RUS) |