Wacht ...
Ridnaun-Val Ridanna - Uitslagen Gemengd 2018/2019
Italië - 10 December 2018 - 16 December 2018
1 | Rusland (Irina Kazakevich, Svetlana Mironova, Yury Shopin, Anton Babikov) | 1:19:27.1 |
2 | Zweden (Johanna Skottheim, Elisabeth Högberg, Oskar Brandt, Simon Hallstroem) | 1:19:36.0 |
3 | Noorwegen (Karoline Offigstad Knotten, Eline Grue, Vebjoern Soerum, Fredrik Gjesbakk) | 1:20:20.3 |
4 | Frankrijk (Myrtille Bègue, Caroline Colombo, Hugo Rivail, Martin Perrillat Bottonet) | 1:20:34.7 |
5 | Canada (Emily Dickson, Emma Lunder, Aidan Millar, Jules Burnotte) | 1:21:43.3 |
6 | Duitsland (Luise Kummer, Janina Hettich-Walz, Lucas Fratzscher, Philipp Nawrath) | 1:22:34.3 |
7 | Oostenrijk (Simone Kupfner, Fabienne Hartweger, Patrick Jakob, Nikolaus Leitinger) | 1:23:08.9 |
8 | Tsjechië (Petra Sucha, Ludmila Horka, Jakub Stvrtecky, Ondrej Hosek) | 1:23:17.0 |
9 | Oekraïne (Mariya Kruchova, Nadiia Bielkina, Anton Dudchenko, Bogdan Tsymbal) | 1:23:42.5 |
10 | Italië (Irene Lardschneider, Michela Carrara, Saverio Zini, Pietro Dutto) | 1:24:01.4 |
11 | Verenigde Staten (Deedra Irwin, Emily Dreissigacker, Max Durtschi, Alexander Mc Intosh Howe) | 1:24:11.5 |
12 | Wit-Rusland (Aryna Yabarava, Inna Kastsiuchenka, Maksim Varabei, Viktar Kryuko) | 1:24:15.8 |
13 | China (Fanqi Meng, Yuanmeng Chu, Jinle Tang, Zhenyu Zhu) | 1:24:19.5 |
14 | Finland (Laura Toivanen, Suvi Minkkinen, Ahti Toivanen, Matti Hakala) | 1:24:42.1 |
15 | Zuid-Korea (Seon-Su Kim, Jiae Park, Seonhoe Heo, Su-Young Lee) | 1:26:33.9 |
16 | Bulgarije (Maria Zdravkova, Lyubomira Pehlivanska, Dimitar Partalov, Vladimir Oryashkov) | 1:26:39.0 |
17 | Estland (Meril Beilmann, Kadri Lehtla, Hans Kristen Rootalu, Martin Remmelg) | + 1 ronde |
18 | Roemenië (Ana Larisa Cotrus, Maria Luisa Rasina, Stefan Gavrila, Daniel Munteanu) | + 1 ronde |
19 | Zwitserland (Flurina Volken, Sabine Di Lallo, Martin Jäger, Joscha Burkhalter) | + 1 ronde |
20 | Slowakije (Veronika Machyniakova, Aneta Smerciakova, Michal Sima, Matej Baloga) | + 1 ronde |
21 | Servië (Maida Drndic, Anja Ilic, Damir Rastic, Milanko Petrovic) | + 1 ronde |
22 | Brazilië (Bruna De Moura, Gabriela Almeida Neres, Paulo De Lima Santos, Fabrizio Ribas Bourguignon) | + 1 ronde |
1 | Rusland (Sergey Korastylev, Anastasiia Morozova, Sergey Korastylev, Anastasiia Morozova) | 39:03.2 |
2 | Duitsland (Roman Rees, Laura Dahlmeier, Roman Rees, Laura Dahlmeier) | 39:05.3 |
3 | Oekraïne (Vitaliy Trush, Yuliya Zhuravok, Vitaliy Trush, Yuliya Zhuravok) | 39:18.5 |
4 | Frankrijk (Simon Fourcade, Lou Jeanmonnot Laurent, Simon Fourcade, Lou Jeanmonnot Laurent) | 39:52.6 |
5 | Zweden (Tobias Arwidson, Ingela Andersson, Tobias Arwidson, Ingela Andersson) | 39:56.7 |
6 | Oostenrijk (David Komatz, Christina Rieder, David Komatz, Christina Rieder) | 40:03.2 |
7 | Noorwegen (Sivert Guttorm Bakken, Ragnhild Femsteinevik, Sivert Guttorm Bakken, Ragnhild Femsteinevik) | 40:16.4 |
8 | Canada (Carsen Campbell, Sarah Beaudry, Carsen Campbell, Sarah Beaudry) | 40:35.8 |
9 | Bulgarije (Kristiyan Stoyanov, Daniela Kadeva, Kristiyan Stoyanov, Daniela Kadeva) | 41:18.4 |
10 | Tsjechië (Milan Zemlicka, Anna Tkadlecova, Milan Zemlicka, Anna Tkadlecova) | 41:39.9 |
11 | Italië (Daniele Cappellari, Samuela Comola, Daniele Cappellari, Samuela Comola) | 41:46.6 |
12 | China (Wenqiang Wang, Xuelan Wang, Wenqiang Wang, Xuelan Wang) | 42:30.4 |
13 | Japan (Kosuke Ozaki, Kirari Tanaka, Kosuke Ozaki, Kirari Tanaka) | 42:38.6 |
14 | Kazachstan (Timur Kuts, Yevgeniya Krassikova, Timur Kuts, Yevgeniya Krassikova) | 43:09.8 |
15 | Zwitserland (Sandro Bovisi, Ladina Meier-Ruge, Sandro Bovisi, Ladina Meier-Ruge) | 43:23.6 |
16 | Polen (Marcin Szwajnos, Kamila Cichon, Marcin Szwajnos, Kamila Cichon) | 43:40.2 |
17 | Roemenië (Florin-Catalin Buta, Eniko Marton, Florin-Catalin Buta, Eniko Marton) | 43:59.4 |
18 | Verenigde Staten (Jake Brown, Hallie Grossman, Jake Brown, Hallie Grossman) | + 1 ronde |
19 | Australië (Jeremy Flanagan, Jillian Wei-Lin Colebourn, Jeremy Flanagan, Jillian Wei-Lin Colebourn) | + 1 ronde |
20 | Belgie (Tom Lahaye-Goffart, Rieke De Maeyer, Tom Lahaye-Goffart, Rieke De Maeyer) | + 1 ronde |
21 | Letland (Nikita Osipovs, Julija Matvijenko, Nikita Osipovs, Julija Matvijenko) | + 1 ronde |
22 | Kroatië (Filip Petrovic, Anika Kozica, Filip Petrovic, Anika Kozica) | + 1 ronde |
23 | Zuid-Korea (Jong-min Lee, Mariya Abe, Jong-min Lee, Mariya Abe) | + 1 ronde |
24 | Brazilië (Fabrizio Ribas Bourguignon, Gabriela Almeida Neres, Fabrizio Ribas Bourguignon, Gabriela Almeida Neres) | + 1 ronde |
25 | Kirgizië (Tariel Zharkymbaev, Kunduz Abdykadyrova, Tariel Zharkymbaev, Kunduz Abdykadyrova) | + 1 ronde |
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Sprint Dames : Algemene informatie