De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Ridnaun-Val Ridanna - 2016/2017

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen Dames

Uitslagen Gemengd

Ridnaun-Val Ridanna - Uitslagen Gemengd 2016/2017

ItaliëItalië - 9 December 2016 - 11 December 2016


Mixed Relay - 8 December 2016


1RUS Rusland (Victoria Slivko, Uliana Kaisheva, Semen Suchilov, Alexey Slepov)1:15:17.6
2FRA Frankrijk (Chloé Chevalier, Enora Latuillière, Aristide Bègue, Antonin Guigonnat)1:15:41.9
3GER Duitsland (Nadine Horchler, Denise Herrmann, Lukas Rombach, Matthias Bischl)1:17:23.3
4NOR Noorwegen (Rikke Andersen, Karoline Offigstad Knotten, Vetle Sjåstad Christiansen, Vegard Gjermundshaug)1:17:52.8
5BLR Wit-Rusland (Darya Blashko, Dzinara Alimbekava, Dzmitry Abasheu, Aliaksandr Darozhka)1:17:56.2
6AUT Oostenrijk (Susanne Hoffmann, Julia Schwaiger, Bernhard Leitinger, David Komatz)1:18:02.6
7SWE Zweden (Chardine Sloof, Elisabeth Högberg, Simon Hallstroem, Martin Ponsiluoma)1:18:25.1
8CZE Tsjechië (Kristyna Cerna, Ludmila Horka, Lukas Kristejn, Matej Krupcik)1:18:59.7
9UKR Oekraïne (Anna Kryvonos, Mariya Kruchova, Ruslan Tkalenko, Vladimir Semakov)1:19:07.4
10CAN Canada (Emma Lunder, Erin Yungblut, Matthew Neumann, Pearce Hanna)1:22:05.5
11POL Polen (Dominika Bielecka, Karolina Piton, Rafal Penar, Tomasz Zieba)1:22:09.4
12BUL Bulgarije (Daniela Kadeva, Dafinka Koeva, Dimitar Partalov, Vladimir Oryashkov)1:22:23.9
13JAP Japan (Yurie Tanaka, Asuka Hachisuka, Yuki Nakajima, Kosuke Ozaki)1:22:27.1
14SUI Zwitserland (Elisa Gasparin, Sabine Di Lallo, Eligius Tambornino, Martin Jäger)1:22:49.5
15SVK Slowakije (Alzbeta Majdisova, Veronika Machyniakova, Simon Bartko, Ondrej Kosztolanyi)+1 ronde
16KOR Zuid-Korea (Eun-jung Ko, Ji-ae Park, Je-Uk Jun, Yong-gyu Kim)+1 ronde
17KAZ Kazachstan (Arina Pantova, Alexandra Sassina, Vladislav Miropolskiy)+1 ronde
18FIN Finland (Auli Kiskola, Suvi Minkkinen, Tero Seppälä, Matti Hakala)+1 ronde
19EST Estland (Kristel Viigipuu, Regina Oja, Martin Remmelg, Tarvi Sikk)+1 ronde
20LTU Litouwen (Gabriele Lescinskaite, Kotryna Vitkunaite, Rokas Suslavicius, Deivid Demkov)+1 ronde
21CRO Kroatië (Karla Starcevic, Anika Kozica, Filip Petrovic, Tomislav Ceskovic)+1 ronde
22GBR Groot-Brittannië (Sam Grist, Emma Drew, Sandy Wishart, Vinny Fountain)+1 ronde
23BIH Bosnië en Herzegovina (Maja Mumovic, Ana Lasica, Stefan Lopatic, Mladen Plakalovic)+1 ronde

Single Mixed relay - 8 December 2016


1UKR Oekraïne (Artem Tyshchenko, Anastasiya Merkushyna, Artem Tyshchenko, Anastasiya Merkushyna)38:52.4
2RUS Rusland (Alexey Volkov, Olga Shesterikova, Alexey Volkov, Olga Shesterikova)39:14.1
3FRA Frankrijk (Emilien Jacquelin, Coline Varcin, Emilien Jacquelin, Coline Varcin)39:52.8
3CZE Tsjechië (Tomas Vojik, Lea Johanidesova, Tomas Vojik, Lea Johanidesova)39:52.8
5BLR Wit-Rusland (Yuryi Liadov, Mariya Panfilova, Yuryi Liadov, Mariya Panfilova)39:55.7
6AUT Oostenrijk (Lorenz Waeger, Dunja Zdouc, Lorenz Waeger, Dunja Zdouc)40:00.9
7GER Duitsland (Michael Willeitner, Karolin Horchler, Michael Willeitner, Karolin Horchler)40:04.7
8NOR Noorwegen (Fredrik Roervik, Sigrid Bilstad Neraasen, Fredrik Roervik, Sigrid Bilstad Neraasen)41:06.1
9SWE Zweden (Tobias Arwidson, Ingela Andersson, Tobias Arwidson, Ingela Andersson)41:09.4
10SUI Zwitserland (Ivan Joller, Irene Cadurisch, Ivan Joller, Irene Cadurisch)41:15.8
11SVK Slowakije (Michal Kubaliak, Jana Gerekova, Michal Kubaliak, Jana Gerekova)41:39.5
12POL Polen (Andrzej Nedza-Kubiniec, Anna Maka, Andrzej Nedza-Kubiniec, Anna Maka)41:41.9
13KAZ Kazachstan (Roman Yeremin, Yelizaveta Belchenko, Roman Yeremin, Yelizaveta Belchenko)41:46.7
14JAP Japan (Kosuke Ozaki, Yurie Tanaka, Kosuke Ozaki, Yurie Tanaka)42:41.7
15FIN Finland (Mikko Loukkaanhuhta, Tiia-Maria Talvitie, Mikko Loukkaanhuhta, Tiia-Maria Talvitie)42:45.9
16KOR Zuid-Korea (Seonhoe Heo, Jumi Jung, Seonhoe Heo, Jumi Jung)43:18.5
17BUL Bulgarije (Michail Kletcherov, Gergana Velkova, Michail Kletcherov, Gergana Velkova)+1 ronde
18CAN Canada (Carsen Campbell, Nadia Moser, Carsen Campbell, Nadia Moser)+1 ronde
19MDA Moldavië (Liviu Dubalari, Snejana Tiseeva, Liviu Dubalari, Snejana Tiseeva)+1 ronde
20AUS Australië (Damon Morton, Darcie Morton, Damon Morton, Darcie Morton)+1 ronde
21ROU Roemenië (Stefan Gavrila, Florina Iulia Danila, Stefan Gavrila, Florina Iulia Danila)+1 ronde
22BIH Bosnië en Herzegovina (Dejana Kosarac, Mladen Plakalovic, Dejana Kosarac, Mladen Plakalovic)+1 ronde
23CRO Kroatië (Anika Kozica, Filip Petrovic, Anika Kozica, Filip Petrovic)+1 ronde
24TUR Turkije (Zilan Oztunc, Mehmet Ustuntas, Zilan Oztunc, Mehmet Ustuntas)+1 ronde
25BEL Belgie (Rieke De Maeyer, Thierry Langer, Rieke De Maeyer, Thierry Langer)+1 ronde
26MAC Macedonië (Marija Kolaroska, Toni Stanoeski, Marija Kolaroska, Toni Stanoeski)+1 ronde
27GBR Groot-Brittannië (Emma Drew, Alex Gleave, Emma Drew, Alex Gleave)+1 ronde

Uitslagen Heren

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden