De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Arber 2 - 2020/2021

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen Dames

Arber 2 - Uitslagen Dames 2020/2021

DuitslandDuitsland - 20 Januari 2021 - 23 Januari 2021


Individueel kort - 12.5 km Dames - 20 Januari 2021


1AUTTamara Steiner (AUT)36:56.8
2GERAnna Weidel (GER)37:09.1
3UKREkaterina Bekh (UKR)37:35.3
4SWEAnna Magnusson (SWE)37:37.6
5SLOLena Repinc (SLO)37:41.5
6GERStefanie Scherer (GER)37:46.5
7GERVanessa Voigt (GER)37:47.7
8GERFranziska Hildebrand (GER)38:16.7
9RUSOlga Moshchenkova (RUS)38:21.1
10GERJuliane Fruehwirt (GER)38:22.2
11NOREmilie Ågheim Kalkenberg (NOR)38:24.3
12NORMarthe Krakstad Johansen (NOR)38:27.2
13NORKaroline Erdal (NOR)38:28.0
14SWEElla Halvarsson (SWE)38:29.0
15RUSNatalia Gerbulova (RUS)38:30.5
16RUSPolina Shevnina (RUS)38:31.8
17RUSValeriia Vasnetcova (RUS)38:32.0
18FRALou Jeanmonnot (FRA)38:58.1
19USAChloe Levins (USA)38:59.7
20FINNastassia Kinnunen-Dubarezava (FIN)39:00.2
21CZETereza Vobornikova (CZE)39:08.2
22ITABeatrice Trabucchi (ITA)39:24.5
23FRASophie Chauveau (FRA)39:32.0
24RUSAnastasia Shevchenko (RUS)39:32.1
25UKRYuliia Horodna (UKR)39:32.4
26SLOKlara Vindisar (SLO)39:36.9
27RUSElizaveta Kaplina (RUS)39:37.2
28GERElisabeth Schmidt (GER)39:42.7
29RUSAnastasiia Goreeva (RUS)39:43.9
30MDAAlina Stremous (MDA)39:47.4
31UKRNadiia Bielkina (UKR)39:48.4
32FRACamille Bened (FRA)40:08.3
33SUIAmy Baserga (SUI)40:09.5
34UKRAnastasiya Merkushyna (UKR)40:09.6
35SUILadina Meier-Ruge (SUI)40:14.7
36FRAGilonne Guigonnat (FRA)40:20.2
37SUISabine Di Lallo (SUI)40:23.4
38FRAPaula Botet (FRA)40:27.0
39ITAEleonora Fauner (ITA)40:35.0
40SWEIngela Andersson (SWE)40:42.5
41RUSTamara Voronina (RUS)40:46.7
42ITARebecca Passler (ITA)40:47.9
43BULLora Hristova (BUL)40:53.1
44KORJi-hee Mun (KOR)41:03.8
45SVKEma Kapustova (SVK)41:15.1
46NORUne Christiane Tronerud Kvelvane (NOR)41:18.1
47CROAnika Kozica (CRO)41:18.2
48SWEStina Nilsson (SWE)41:20.2
49USAMadeleine Grace Phaneuf (USA)41:25.6
50ESTSusan Kuelm (EST)41:25.8
51UKROksana Moskalenko (UKR)41:27.8
52UKRAnna Kryvonos (UKR)41:27.9
53KORSeon-Su Kim (KOR)41:33.1
54GBRAmanda Lightfoot (GBR)41:36.5
55BLRIrina Kruchinkina (BLR)41:37.7
56FINKaisa Keranen (FIN)41:39.4
57FINSanna Laari (FIN)41:41.6
58USAHallie Grossman (USA)41:42.6
59NORJuni Arnekleiv (NOR)41:44.6
60SVKMaria Remenova (SVK)41:53.0
61GERLisa Maria Spark (GER)41:53.6
62CZENatalie Jurcova (CZE)41:53.9
63CZETereza Vinklarkova (CZE)41:54.1
64MDAAlla Ghilenko (MDA)41:55.1
65GERFranziska Pfnuer (GER)41:55.6
66AUTAnna Gandler (AUT)41:59.1
67AUTAnna Juppe (AUT)42:02.9
68AUTKristina Oberthaler (AUT)42:05.1
69SUILea Meier (SUI)42:29.3
70SWEEmma Nilsson (SWE)42:33.2
71BELRieke De Maeyer (BEL)42:34.3
72SUISusanna Meinen (SUI)42:34.8
73SLOZiva Klemencic (SLO)42:46.0
74SLOKaja Maric (SLO)42:51.3
75CANShilo Luca Rousseau (CAN)43:00.7
76NORAasne Skrede (NOR)43:03.6
77SVKLucia Michalickova (SVK)43:11.1
78JAPKirari Tanaka (JAP)43:19.3
79SLOKaja Zorc (SLO)43:21.3
80CZETereza Jandova (CZE)43:22.9
81CZEEliska Tepla (CZE)43:23.9
82KAZGalina Vishnevskaya-Sheporenko (KAZ)43:25.1
83JAPAsuka Hachisuka (JAP)43:27.8
84SUIFlurina Volken (SUI)43:36.1
85AUTLisa Osl (AUT)43:41.6
86CANDarya Sepandj (CAN)43:43.2
87SVKZuzana Remenova (SVK)43:49.4
88BULValentina Dimitrova (BUL)43:50.2
89FRACamille Coupe (FRA)43:51.6
90AUTLea Rothschopf (AUT)43:55.0
91BULStefani Yolova (BUL)44:13.7
92SUIFlavia Barmettler (SUI)44:17.9
93AUSJillian Wei-Lin Colebourn (AUS)44:35.2
94LATAnnija Keita Sabule (LAT)44:38.1
95GBRShawna Pendry (GBR)44:46.9
96CANZoe Pekos (CAN)45:03.0
97CZEKlara Polednova (CZE)45:04.4
98ESTLisbeth Liiv (EST)45:12.0
99AUSDarcie Morton (AUS)46:12.1
100USAEmma Stertz (USA)46:16.8
101FRAEve Bouvard (FRA)46:19.5
102MGLDoljinsuren Munkhbat (MGL)46:25.8
103USAJaquelyn Garso (USA)46:26.8
104CRONika Blazenic (CRO)46:30.3
105USALucy Hochschartner (USA)46:50.0
106TURMine Kilic (TUR)47:03.0
107LATIeva Puce (LAT)47:36.3
108MGLAriunbold Tumur (MGL)47:42.0
109ESTDemi Heinsoo (EST)47:43.1
110BULLora Radkovska (BUL)48:37.2
111FINSanni Oikkonen (FIN)48:52.3
112MDAAliona Ivanova (MDA)49:00.1
113BELMarisa Emonts (BEL)50:51.3
114TURGulsah Aga (TUR)51:46.9
115MGLEnkhchimeg Davaadulam (MGL)52:07.8
116MDAValentina Mirza (MDA)52:11.0
117MDAAntonia-Alexandra Cebotari (MDA)52:41.7
118SRBAnastasija Vojinovic (SRB)54:11.5
119BRAMirlene Picin (BRA)55:37.7
120MACMihaela Danoska (MAC)57:13.3
121KAZXeniya Dolgopolova (KAZ)58:14.2

Sprint Dames - 22 Januari 2021


1RUSValeriia Vasnetcova (RUS)20:09.1
2NORAasne Skrede (NOR)20:45.9
3FRALou Jeanmonnot (FRA)20:59.1
4USAMadeleine Grace Phaneuf (USA)21:02.5
5SWEElla Halvarsson (SWE)21:03.9
6NOREmilie Ågheim Kalkenberg (NOR)21:04.4
7FRASophie Chauveau (FRA)21:04.9
8UKRNadiia Bielkina (UKR)21:07.1
9UKRIryna Petrenko (UKR)21:07.3
10NORJuni Arnekleiv (NOR)21:11.7
11RUSAnastasiia Goreeva (RUS)21:11.9
12SWEAnna Magnusson (SWE)21:18.5
13GERFranziska Hildebrand (GER)21:19.9
14RUSPolina Shevnina (RUS)21:20.7
15FRACamille Bened (FRA)21:21.7
16MDAAlina Stremous (MDA)21:25.2
17SWEEmma Nilsson (SWE)21:26.4
18UKRAnastasiya Merkushyna (UKR)21:26.5
19SLOZiva Klemencic (SLO)21:28.6
20NORUne Christiane Tronerud Kvelvane (NOR)21:31.3
21NORMarthe Krakstad Johansen (NOR)21:32.2
22SWEStina Nilsson (SWE)21:38.8
23NORKaroline Erdal (NOR)21:42.3
24CZETereza Vobornikova (CZE)21:45.6
25GERJuliane Fruehwirt (GER)21:46.1
26AUTTamara Steiner (AUT)21:49.6
27SLOLena Repinc (SLO)21:49.7
28FRAPaula Botet (FRA)21:50.3
29MDAAlla Ghilenko (MDA)21:52.3
29SWEIngela Andersson (SWE)21:52.3
31USAChloe Levins (USA)21:58.1
32GBRAmanda Lightfoot (GBR)21:58.3
33AUTKristina Oberthaler (AUT)22:00.9
34RUSOlga Moshchenkova (RUS)22:01.2
35GERVanessa Voigt (GER)22:03.0
36BULLora Hristova (BUL)22:03.6
37GERAnna Weidel (GER)22:05.4
37RUSElizaveta Kaplina (RUS)22:05.4
39FRAGilonne Guigonnat (FRA)22:05.8
40BLRIrina Kruchinkina (BLR)22:06.9
41KORJi-hee Mun (KOR)22:08.4
42UKRYuliia Horodna (UKR)22:08.5
43SUIAmy Baserga (SUI)22:09.1
43AUTAnna Juppe (AUT)22:09.1
45RUSNatalia Gerbulova (RUS)22:09.6
46CANDarya Sepandj (CAN)22:11.2
47AUTAnna Gandler (AUT)22:12.5
48SVKEma Kapustova (SVK)22:13.1
49ITAEleonora Fauner (ITA)22:16.4
50FINNastassia Kinnunen-Dubarezava (FIN)22:17.4
51ITARebecca Passler (ITA)22:18.2
52AUTLisa Osl (AUT)22:23.6
53SVKMaria Remenova (SVK)22:25.5
54BULValentina Dimitrova (BUL)22:26.2
55UKRKhrystyna Dmytrenko (UKR)22:28.5
56USAHallie Grossman (USA)22:29.7
57FRAEve Bouvard (FRA)22:30.5
58FINSanna Laari (FIN)22:32.3
59SUISusanna Meinen (SUI)22:33.2
60RUSTamara Voronina (RUS)22:33.7
61UKRAnna Kryvonos (UKR)22:34.0
62GERStefanie Scherer (GER)22:36.5
63RUSAnastasia Shevchenko (RUS)22:41.5
64ITABeatrice Trabucchi (ITA)22:43.6
65SUILea Meier (SUI)22:48.4
66GERElisabeth Schmidt (GER)22:49.7
67SUIFlurina Volken (SUI)22:50.8
68SUILadina Meier-Ruge (SUI)22:52.5
69POLMagdalena Gwizdon (POL)22:57.6
70SVKLucia Michalickova (SVK)22:58.0
71SVKZuzana Remenova (SVK)22:58.8
72SLOKaja Zorc (SLO)23:02.5
73GERLisa Maria Spark (GER)23:03.2
74FINKaisa Keranen (FIN)23:07.4
75FRACamille Coupe (FRA)23:12.4
76CZETereza Vinklarkova (CZE)23:13.4
77CZEGabriela Masarikova (CZE)23:13.6
78SUISabine Di Lallo (SUI)23:14.6
79AUTLea Rothschopf (AUT)23:15.9
80FINSanni Oikkonen (FIN)23:19.9
81POLNatalia Tomaszewska (POL)23:20.6
82USAJaquelyn Garso (USA)23:24.6
83GERFranziska Pfnuer (GER)23:28.7
84CANZoe Pekos (CAN)23:30.6
85CZENatalie Jurcova (CZE)23:34.4
86UKROksana Moskalenko (UKR)23:35.3
87CROAnika Kozica (CRO)23:37.3
88JAPKirari Tanaka (JAP)23:40.7
89SUIFlavia Barmettler (SUI)23:44.1
90SLOKlara Vindisar (SLO)23:44.4
91CANShilo Luca Rousseau (CAN)23:45.8
92MDAAliona Ivanova (MDA)23:47.0
93AUSJillian Wei-Lin Colebourn (AUS)23:47.6
94CZEEliska Tepla (CZE)23:49.7
95CRONika Blazenic (CRO)24:03.7
96SLOKaja Maric (SLO)24:05.6
97CZEKlara Polednova (CZE)24:06.3
98KORSeon-Su Kim (KOR)24:06.6
99ESTDemi Heinsoo (EST)24:07.2
100USALucy Hochschartner (USA)24:14.4
101USAEmma Stertz (USA)24:21.1
102GBRShawna Pendry (GBR)24:30.3
103LATAnnija Keita Sabule (LAT)24:36.0
104BELRieke De Maeyer (BEL)24:41.2
105CZETereza Jandova (CZE)24:54.0
106ESTLisbeth Liiv (EST)24:54.6
107ESTSusan Kuelm (EST)24:55.8
108BULStefani Yolova (BUL)25:07.5
109TURGulsah Aga (TUR)25:09.0
110TURMine Kilic (TUR)25:31.4
111AUSDarcie Morton (AUS)25:48.4
112MGLAriunbold Tumur (MGL)26:02.5
113MGLDoljinsuren Munkhbat (MGL)26:13.2
114KAZXeniya Dolgopolova (KAZ)26:44.2
115MDAValentina Mirza (MDA)26:59.9
116BULLora Radkovska (BUL)27:00.7
117MGLEnkhchimeg Davaadulam (MGL)27:21.9
118BELMarisa Emonts (BEL)27:53.6
119MACMihaela Danoska (MAC)28:35.8
120BRAMirlene Picin (BRA)28:46.2
121MDAAntonia-Alexandra Cebotari (MDA)28:48.5
122LTUSara Urumova (LTU)29:04.0
123SRBAnastasija Vojinovic (SRB)29:42.0
124CRODoris Baricevac (CRO)30:53.5

Uitslagen Gemengd

Uitslagen Heren

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden